Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Shark
Здравейте!Аз съм много запален по вечната игра bowdown.gif .Моите любими отбори са Ботев пд. и Real Madrid,а вашите?
SepulTeraHead
Левски.
Ювентус.
Ман. Юнайтед.

Когато играят последните два съм за Ювентус.
Hansi
Liverpool
ЦСКА
Bordeaux

и то точно в този ред. wink.gif

You'll Never Walk Alone!
Shark
Ей SepulTeraHead гаден номер ни извъртяхте за КЕШ mad.gif ,но ние показахме много по-добра игра cool.gif .
Следващият път няма да ви позволим!
Hansi що се однася до Liverpool малко се изложихте този сезон,но съм сигурен,че няма да оставите нещата така wink.gif
Всъщност Liverpool и West Ham са ми любимите английски отбори.
Warrior Of Ice
Man. United forever!
SepulTeraHead
Дел Пиеро ви скри топката направо според мен.
Не знам как мислиш но беше супер мач(като зрелище имам предвид). А и реал бяха без Роналдо...
Jicata
REAL MADRID

Българските клубни отбори sucks
FuckMeJesus
ot bulgarskite otbori-levski, ama i te takuv "futbol" idgraqt, 4e tozi sezon na nito edin ma4 ne sum hodila....a ina4e-milan gi uvajavam ot malka
Shark
Войне внимавай!Скоро ще ви вземем Бекам и не знам какво ще правите tongue.gif
SepulTeraHead прав си wink.gif Дел Пиеро игра страхотно-той за мен е най-добрият италиански футболист.Мачът наистина бе супер rolleyes.gif
FuckMeJesus, както обичам да казвам:"Е та такова животно кат българския футбол го нема никъде!" cool.gif
Hansi
Цитат(Shark @ Jun 16 2003, 04:42 PM)
Hansi що се однася до Liverpool малко се изложихте този сезон,но съм сигурен,че няма да оставите нещата така wink.gif

То с треньора който класира Франция за световното във Франция толкова. brickwall.gif (не че ние българите не го харесваме, ако не беше той нямаще да сме 4-ти в света wink.gif)
beatlejuice
Eeee,mi Pool i Lokomotiv PD mnoo iasno.... bowdown.gif
Shark
beatlejuice теб те знам ама с тва loko още не си се осъзнала! wink.gif
Hansi
Цитат(beatlejuice @ Jun 30 2003, 04:03 PM)
Eeee,mi Pool i Lokomotiv PD mnoo iasno.... bowdown.gif

Какъв е тоя Pool - Blackpool, Liverpool и т.н. wink.gif
SepulTeraHead
A pool of blood, with sculls floating in it... and the sculls are on fireeeeee..........
Inferno
Ботев Пд / Спартак Пещера
West Ham
Borussia Drtm
Lazio
Shark
Е браво бе точно така само БОТЕВ пд. punk.gif
beatlejuice
Liverpool,ne Blackpool,vupreki,che otborite ot vtora angliiska divizia sushto gi uvajavam!!! wink.gif
Inferno
Цитат(Shark @ Jul 3 2003, 07:31 PM)
Е браво бе точно така само БОТЕВ пд. punk.gif

Ний канари сме навред smile.gif
Рупърт Мърдук
ЛЕВСКИ СОФИЯ
SepulTeraHead
Е тва е!
Рупърт Мърдук
Samo Levski biggrin.gif
Crafter
Аз от Европа харесвам Байерн Мюнхен!

А от България... Ботев (не съм от Пл, но агитката си я бива!)
Shark
Mnogo qsno wink.gif
Axe-Wielding Gallerian
CSKA
Arsenal
Barcelona
Juventus
Hansi
Браво. Най-после още някой от този форум да каже, че е от ЦСКА. Вече бях се отчаял, че съм само аз. wink.gif
hab. MpeHa
Da Jivee Pirin Zemen
ISTORIK
MRAZYA futbola.
Inferno
Цитат(ISTORIK @ Jul 30 2003, 09:14 PM)
MRAZYA futbola.

Сигурно и той не те обича много wink.gif
Hansi
Я нещо интересно имало и отбор MRAZYA futbola. wink.gif
alpha prime
Цитат
Здравейте!Аз съм много запален по вечната игра  .Моите любими отбори са Ботев пд. и Real Madrid,а вашите?

muahahahah sho wse taka staa we bro tiq bokluci buferite wse na biqt w kraq i sys sydiqta(buferite de ) .... a dokoloto do real stawat sme6ni s tqhnata grandomaniq w00t.gif
alpha prime
agitkata ne prosto si q biwa ... naprawo se pryskam ot qd 4e we4e ne moga da hodq po ma4owete unsure.gif unsure.gif
SepulTeraHead
Абе гледам доста от вас са от Боте Плвдив.... Да ви питам нещо:
Те не са ли пред изпадане от А група?
Inferno
Цитат(brave_new_world @ Sep 1 2003, 12:43 PM)
muahahahah sho wse taka staa we bro tiq bokluci buferite wse na biqt w kraq i sys sydiqta(buferite de ) .... a dokoloto do real stawat sme6ni s tqhnata grandomaniq w00t.gif

трябваше да заформим една жълто-черна Metal World агитка
alpha prime
emi da 6e bee6e setil po rano ... wink.gif bggg
SepulTeraHead
Моля не бягайте от въпроса. Питам: отборът с великата агитка не е ли пред изпадане? SPARK
alpha prime
ako botev izpadne ....... 6e wzriwq ky6tata na nasko uzunow toq bolkukl kwi sydii ni pra6ta postoqnno... na edin tolkowa mlad otbor tolkowa sydiiski sekiri im iddwa dosta na mom4etata mat.gif mat.gif mat.gif po sydiite box.gif box.gif
i oswen twa 6e kaj ko si mislq za tqh fuck you fuck you
FuckMeJesus
някой гледа ли Милан-Порто?Добър мач беше, по-скоро второто полувреме робокоп ..честито ако има фенове на Милан... feb drinks_drunk.gif (много готини иконки сте сложили.. tongue.gif )
аааааа...е тази е хубава thumbdown.gif <= само като за ЦСКА!!! laugh.gif biggrin.gif
BELLA
не мога да кажа нищо хубаво по този въпрос и за тва ще си трая
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Sep 2 2003, 11:37 PM)
не мога да кажа нищо хубаво по този въпрос и за тва ще си трая

ммда и аз съм така само дето по този начин не си траеме ако не си забелязала smile.gif
FuckMeJesus
Цитат
не мога да кажа нищо хубаво по този въпрос и за тва ще си трая

в смисъл?
Hansi
Цитат(FuckMeJesus @ Sep 2 2003, 10:16 PM)
аааааа...е тази е хубава thumbdown.gif <= само като за ЦСКА!!! laugh.gif biggrin.gif

Само като за Уефски. tongue.gif
BELLA
а ми в смисъл, че според мен това ти да играеш е готино- разбирам го, но да гледаш как някакви ( казам някакви защото повечето футболисти са с iq колкото на бавноразвиващ се) тичат след една топка....... ами за мен това е глупаво и губене на палноценно време. за това бях казала, че предпочитам да не пиша. а пък да не говорим за разни малоумни фенове, които крещят ,пеят тъпииииииииииии песни и се вманиачават в това. но приположение, че толкова голям процент от света го прави едвали аз съм тази която има право да дава коментари по този въпрос.
FuckMeJesus
защо ли те карах да пишеш... biggrin.gif wink.gif
а ти ходила ли си на мач btw???
BELLA
да много отдавна, но не бих повторила тази грешка
Hansi
Цитат(BELLA @ Sep 3 2003, 01:27 PM)
а ми в смисъл, че според мен това ти да играеш е готино- разбирам го, но да гледаш как някакви ( казам някакви защото повечето футболисти са с iq колкото на бавноразвиващ се) тичат след една топка....... ами за мен това е глупаво и губене на палноценно време. за това бях казала, че предпочитам да не пиша. а пък да не говорим за разни малоумни фенове, които крещят ,пеят тъпииииииииииии песни и се вманиачават в това. но приположение, че толкова голям процент от света го прави едвали аз съм тази която има право да дава коментари по този въпрос.

Да определено е страхотно да играеш, а за гледането зависи какво гледаш, виж някой мач от Англия, Испания и т.н. За IQ-то, ако имаш впредвид българските футболисти си права, wink.gif но определено не навсякъде е така мога да ти го гарантирам. За песните, наистина особено тук повечето са тъпи както и доста от тези които ги пеят, но само не ми казвай, че съм тъп защото на мач съм пеел You'll Never Walk Alone.

WHEN YOU WALK TROUGH A STORM
HOLD YOUR HEAD UP HIGH
AND DON'T BE AFRAID OF THE DARK

AT THE END OF THE STORM
THERE'S A GOLDEN SKY
AND THE SWEET, SILVER SONG OF A LARK

WALK ON TROUGH THE WIND
WALK ON TROUGH THE RAIN
THOUGH YOUR DREAMS BE TOSSED AND BLOWN

WALK ON, WALK ON
WITH HOPE IN YOUR HEARTS
AND
YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

WALK ON, WALK ON
WITH HOPE IN YOUR HEARTS
AND
YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE
BELLA
smile.gif biggrin.gif , не съм казвала, че си тъп smile.gif
Peter
BG purvenstvoto suxxxxxxxxxxxxxxxxx!!! Nekadurni, podkupni, korumpirani, sakati idioti. To4ka. offtopic.gif
Hansi
Цитат(BELLA @ Sep 3 2003, 07:02 PM)
smile.gif biggrin.gif , не съм казвала, че си тъп smile.gif

Да де малоумен. tongue.gif
BELLA
аз нищо не съм казала по твой адрес, говорех общо за масата фенове, който са едно стадо............ всеки има право да харесва това, което пожелае, ако аз харесвам нещо дори целия свят да е против моето увлечение важното е, че то ми доставя удовлетворение и аз намирам смисъл в него. така, че щом някои го харесва това не го прави малоумен......... противореча си нали biggrin.gif ами да защото всичко е противоречиво, а и защо е необходимо да бъде другояче, кой е ришил , че всяка ситуация има едно решение, едно мнение......... всичко се въртииииииииииииииииии и ние в него wink.gif wink.gif wink.gif
SepulTeraHead
Мене примерно ми е 100 пъти по кеф като гелдам национални отбори как играят. Особенно нашия bggg Идеята ми е че много по-готино ми е да гледам Световното, отколкото примерно шампионската лига...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.