Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Jicata
Ебахти гадната група се е паднала за еврото huh.gif
И ни слагат пред ИТАЛИЯ??? Тея яко са се излъгали cool.gif

За купата на УЕФА ЛЕВСКИ /СОФИЯ/ ще играят срещу ЛИВЪРПУЛ. Мисля да ходя на този мач, когато и да е. Уважавам Ливърпул. drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Ливърпул най-вероятно ще ни помелят.

Иначе на Европейското мисля че имаме шанс. Не забравяйте че отборът ни никак не е слаб! bg.gif

Световното е далече, но ако играем силно можем спокойно да се класиране.


......

Бати оптимизма! Мъртви сме!
alpha prime
sepulterahead

podcenqwa6 otbori kato daniq i 6weciq koito sa mnoo silni fizi4eski ... ako im potrygne igrata i ni powedat , zatworqt se sme umreli ....
Peter
Abe kvo tolko sporite za nekvi otbori...
Nqkoi moje li da mi dade osnovatelna pri4ina, koradi koqto e ot Levski ili CSKA ili edikoisi otbor?
Jicata
Ми аз се кефя на Реал Мадрид, защото правят ебаси шоуто и ми е много приятно да гледам тяхни мачове. Яко техника, скорост и изобщо действие.
alpha prime
Цитат
Ебахти гадната група се е паднала за еврото 
И ни слагат пред ИТАЛИЯ??? Тея яко са се излъгали 




ami nq2ma znba4enie 4e sa zad nas po n omer twa e samo za programata ama ako mi kaje6 po lesna grupa .. nawsqkyde 6tqhme da sme outsideri kwito sme i sega ......
Peter
Цитат(brave_new_world @ Dec 14 2003, 12:44 PM)
Цитат
Ебахти гадната група се е паднала за еврото 
И ни слагат пред ИТАЛИЯ??? Тея яко са се излъгали 




ami nq2ma znba4enie 4e sa zad nas po n omer twa e samo za programata ama ako mi kaje6 po lesna grupa .. nawsqkyde 6tqhme da sme outsideri kwito sme i sega ......

Emi dam... Ama vse pak imame nqkvi 6ansove, e minimalni de, ama vse pak. Ako se stegnat moje i da napravqt ne6to 6to gode zapomnq6to se...
alpha prime
moje bi twa e edinstwenata grupa deto moje6e da naprawim ne6to . ..
Peter
Цитат(brave_new_world @ Dec 14 2003, 01:20 PM)
moje bi twa e edinstwenata grupa deto moje6e da naprawim ne6to . ..

E dam... 6te vidim. Abe gore dolu izvadihme kusmet (stiga da igraem kato horata de, ako se ligavqt napravo 6et se rezilim...).
SepulTeraHead
Стига бе! Малко оптимизъм! За "изравняването на силите" в последните години не сте ли чували? Няма непобедим отбор. ОСвен това ние имаме качествени футболисти. Ако играят добре, както могат и имаме малко късмет ще преминем през фазата на групите като нищо! Освен това съвсем спокойно можем да очакваме противниците да ни подценят.

Петре - от Левски съм защото всички от моето семейство са от Левски. Винаги съм живял с мисълта че трябва да съм от Левски. Човек не избира от кой отбор да е защото му харесва как играят(А у нас всички играят ужасно грозен футбол). Това са някви традиции, тея неща се предават... Абе не е голяма работа...
Peter
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 14 2003, 01:57 PM)
Петре - от Левски съм защото всички от моето семейство са от Левски. Винаги съм живял с мисълта че трябва да съм от Левски. Човек не избира от кой отбор да е защото му харесва как играят(А у нас всички играят ужасно грозен футбол). Това са някви традиции, тея неща се предават... Абе не е голяма работа...

A taka, ne e golqma rabota, zatva ve4e ne mi puka koi 6te bie. Tova razdelenie na Levski i CSKA mi se struva bezmisleno, prosto poredniqt na4in da se razdelq naroda.
alpha prime
ami na6ite futbolisti prosto nqmat mantalitet ..twa e we4e go spodelih edin ili 2 pyti tuka
falio`
az ne sum za nikoi ot nashto pravencstvo po prostata pri4ina, 4e ne mi haresva na4ina im na igra. po principp se s4ita 4e sum ot CSKA shtoto v nashto roda si4ki sme bili cskari (s nqkoi izkliueniq), ama pak ne moga da se nare4a Cskar.
otnosno ma4a na levski srestu liverpool - sum za.....levski (makar 4e liverpool mi e liubimiq otbor) shtoto (kolkoto i banalno da zvu4i) levski sa bulgarski otbor. abe vsushtnost ve4e ne mi puka mnogo... smile.gif
Hansi
Макар, че любимият ми български отбор е ЦСКА, ако играеха с Liverpool любимият ми отбор въобще, щях да подкрепя Liverpool. А ако наистина някои толкова много ги притеснява, че ще подкрепят чужд отбор срещу български, да вземат да се загрижат за националния отбор, на мачове с по-слаби отбори на стадиона има доста празни места, а уж всички сме фенове.

bg.gif bg.gif bg.gif Българи юнаци! bg.gif bg.gif bg.gif
You'll Never Walk Alone!
no remorse
HALA MADRID!!! bowdown.gif
Ed_Hun†eR
Цитат(Hansi @ Dec 15 2003, 02:38 PM)
Макар, че любимият ми български отбор е ЦСКА, ако играеха с Liverpool любимият ми отбор въобще, щях да подкрепя Liverpool. А ако наистина някои толкова много ги притеснява, че ще подкрепят чужд отбор срещу български, да вземат да се загрижат за националния отбор, на мачове с по-слаби отбори на стадиона има доста празни места, а уж всички сме фенове.

bg.gif bg.gif bg.gif Българи юнаци! bg.gif bg.gif bg.gif
You'll Never Walk Alone!

Ne to4no taka , za6toto kolkoto i da si fen pak se slu4va i da ne uspee6 da otide6 na nqkoi ma4, puk i da ne goworim , 4e za nqkoi ma4owe proso ne si zaslujawa da si har4i6 parite
alpha prime
awe k ostawa we .... edin sme6en kyustendilski otbor re6i da si kupi kupata na bylgariq i da stane 6ampion i po4na da kupuwa sydii .... taka ne stawa ranting.gif ranting.gif ranting.gif ki sa tiq f*ck you we .... daswirat s/u lewski w sofiq

slow death welbyjd plowdiw thumbdown.gif
no remorse
И в Пловдив ли бяха купени съдиите - не мисля hmm.gif .
alpha prime
sydiite toq polusezon bawno no slawno tikaha kyustendilkoto iz4adie napred .... ne si spomnqm koga za posledno sym se nadqwal sofiiski otbor da stane 6ampion

lewski 6ampion
cska 6ampion
litex 6ampion
slawiq 6ampion

na welbyjd twa 6e e nai sme6nata titla sled taq na slawiq prez 96-ta ....
Hansi
Цитат(brave_new_world @ Dec 20 2003, 11:51 AM)
sydiite toq polusezon bawno no slawno tikaha kyustendilkoto iz4adie napred .... ne si spomnqm koga za posledno sym se nadqwal sofiiski otbor da stane 6ampion

lewski 6ampion
cska 6ampion
litex 6ampion
slawiq 6ampion

na welbyjd twa 6e e nai sme6nata titla sled taq na slawiq prez 96-ta ....

На Славия си беше напълно закономерна титлата. Царят се върна и те станаха шампиони. biggrin.gif wink.gif laugh.gif
alpha prime
hahahahahah .. oswen twa i nqkoi drugi mutri si izpraha parite w sydii i (pod)kupeni igra4i
smile.gif
RaPaR_4aLgOmRaZeC
A we CSKA e istinata nema kvo da si govorim.
Taka 4e otborite koito mi haresvat sa CSKA, CSKA i mai ... CSKA.
A i ponqkoga 4elsi.
Hansi
Истината е тука:

WHEN YOU WALK TROUGH A STORM
HOLD YOUR HEAD UP HIGH
AND DON'T BE AFRAID OF THE DARK

AT THE END OF THE STORM
THERE'S A GOLDEN SKY
AND THE SWEET, SILVER SONG OF A LARK

WALK ON TROUGH THE WIND
WALK ON TROUGH THE RAIN
THOUGH YOUR DREAMS BE TOSSED AND BLOWN

WALK ON, WALK ON
WITH HOPE IN YOUR HEARTS
AND
YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

WALK ON, WALK ON
WITH HOPE IN YOUR HEARTS
AND
YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

P.S. След това може и да помисля и за ЦСКА. wink.gif
alpha prime
nqma da spomenawam koi e1wi ... w angliq koi sa nai golemite smile.gif
samo 6te kaja : sir alex ferguson
btw wajnoto e 4e angliiskiq futbol e nai dobriq w ewropa smile.gif
RaPaR_4aLgOmRaZeC
Цитат(brave_new_world @ Jan 5 2004, 06:33 PM)
btw wajnoto e 4e angliiskiq futbol e nai dobriq w ewropa smile.gif

Hahahahah q ela da gleda6 edno derbi na Mladost vs. Drujba. E tva e futbol. Nema angliiska nema ispanka .... a we futbol. hahahahah

PS:Tva napisanoto e palna glupost(ne6to me hvana ludata smile.gif smile.gif smile.gif ).
Elleshar
mi neka i az da zapi6a u4astie:
CSKA
LIVERPOOL
alpha prime
4orbari towa e za was smile.gif
idwame ....6te fuck you....
SepulTeraHead
Абе, аз нещо загубих дирята. Не съм гледал мач от месеци.

Иначе да гледаш дерби на малки Български отбори е велико. И брутално. Все едно слушаш някоя много ъндърграунд матъл банда icon_headbang[1].gif
Elleshar
Цитат(brave_new_world @ Mar 26 2004, 07:10 AM)
4orbari towa e za was smile.gif
idwame ....6te    fuck you....

hahhahah
ot dosta vreme ne se bqh narejdal zaradi futbol i ne smqtam 4e tuk mu e mqstoto, ama ako nastoqva6 samo kaji smile.gif
alpha prime
samo spomenawam 4e 6te idwame da wi bieme wtori pyt taq godina
malko po p o ultraski smile.gif

PLOVDIV PEE SAMO BOTEV EI EI EI
Hansi
Леле какво ви чака утре след издънката във Варна, а като си помисля и колко имаме да ви връщаме за есента. wink.gif biggrin.gif

А това ми е пост 666.
devilsmiley.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif "Woe to you, Oh Earth and Sea, for the Devil sends the
beast with wrath, because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon the number of the
beast for it is a human number, its number is Six hundred and
sixty six." devilsmiley.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif
alpha prime
wry6taite ... ko na 4aka .... nali wel;izar4o 6te igrae
imame 6ans biggrin.gif

po slu4aq
np :skakaueeec
SepulTeraHead
ЦСКА ще ви убият.
alpha prime
nqma da ni biqt skakaleca 6te igrae :}
falio`
Цитат
samo spomenawam 4e 6te idwame da wi bieme wtori pyt taq godina


4:1
alpha prime
eeeee ...sq
ama pokazahme na bylgariq KAKWA PUBLIKA SME
na sme6nite 4orbari ne im s 4u glasa !!!!!!!!

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif BOTEV YOU WILL NEVER GO ALONE bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
alpha prime
roma - BOLOGNA
1 - 2
SteelWarrior
ЦСКА 4 - 1 Ботев tongue.gif
alpha prime
rezultata ne me iznenadwa
za slabi slabi sme ... daje mnoooooooooooooogoooooooooooooo SLABI
twa oba4e e wremenno ....
btw zabelqzal sym 4e e mnogo lesno dasi fen na dobrite otbori wink.gif

i wse pak towa koeto se slu4wa sega pokazwa 4e botev plowdiw 6te prejiwee krizata za6toto ima hora koito mileqt za otbora i go podkrepqt wyw wseki edin moment ... .za6to sme6nite fenowe na cska kato sprqha da biqt myl4aha na stadiona ... da im imam agoitkata !!!!! wink.gif
SteelWarrior
Ааа тука не съм съгласен.ЦСКА има най добртата публика-отностно този конкретен мач просто са били много малко хора пък (не искам да те обида) ама мач с Ботев е един аа как да го кажа .. от най слабите в смисъл че вие сте в дъното на класирането - интереса и посещаемостта е минимална.Абе ако аз бях там целия мач щеше да се чува само агитката на ЦСКА biggrin.gif
alpha prime
sorry brat4e ama na neznam dali gleda ma4a w plowdiw
welikata agitka na cska se popika sled kato im wkarahme gola wink.gif sedqha i kat babi4ki si grizeha noktite ot fenowete na nqkwo malko otbor4e wink.gif
btw plowdiwska agitka >>> agitkata na lewski >>> agitkata na cska
SteelWarrior
Хахаха агитката не левски хаха трябва да видиш една снимка - влезни в датата , напиши на търсене на картинки говедо и виж smile.gif
Hansi
Цитат(brave_new_world @ Mar 29 2004, 12:46 AM)
roma - BOLOGNA
1 - 2

Те 3 дена преди това биха и Лацио с 2:1. wink.gif А като знам кой им е капитан въобще не се учудвам. biggrin.gif
alpha prime
i az znam ... btw ne mislq 4e oswen men imame mnogo fenowe smile.gif
alpha prime
12. Видима-Раковски (Севлиево) 23 4 9 11 21:37 21
13. Спартак (Варна) 23 5 4 14 22:38 19
------------------------------------------------------------------------
14. Ботев (Пловдив) 23 5 3 15 25:54 18
15. Черноморец (Бургас) 23 4 5 14 20:46 17
16. Македонска слава (Симитли) 23 5 1 17 20:41 16


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
falio`
Цитат
Македонска слава (Симитли)

rullz headbang[1].gif ahahaa, po edno vreme penata li igraeshe tam.....ili le4kov...
falio`
abe otdavna ne bqh gledal Championska liga ama v4era i dneska malko se zagledah i se izkefih qko....v4era mnogo se zaradvah 4e Monaco otsrtani Real Madrid s 3:1 (parviq ma4 1:2) i im go turi u fuck you smile.gif)), mi za mene ve4e real ne e qk otbor. si4ko se precaka - imat qko kinti, zeha nai-dobrite futbolisti i biqt nared....ama i s nai-dobrite fubolisti pak mai ne stava:))

no dneska beshe po-qkoto: DEPORTIVO - MILAN 4:0 (parviq ma4 1:4), lele super qko...teq jabbarite si misliha 4e si4ko e uredeno sled parviq ma4 ama nemaaa ahaha, teq deportivo wub.gif
Jicata
За Реал кофти, че са отпаднали...сега от теб разбирам... За мен те си остават отбор #1! Просто красивото си е красиво, дори и някои да се правят, че не им харесва wink.gif
falio`
Цитат
Просто красивото си е красиво,

da moje da e krasivo, igraqt qko ama imah vpredvid 4e ve4e s parite mnogo se promeni futbola...ako imash pari praish nai-dobriq otbor i pe4elish.... - tva ne e tolkova qko
SepulTeraHead
Тази година е много по-яко от миналата. \m/ Porto \m/
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.