Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
SepulTeraHead
Великият отбор с вечната класа се бранеше като девственица пред кур. Дращеше с нокти безпомощно и накрая й го вкараха.
Slash
Цитат(Svetyl @ Apr 3 2006, 09:13 AM) *
Опирай се на миналото... то така е най-лесно. Сигурно след 20 години пак ще тръбиш как видиш ли ЦСКА били побеждавали Ливърпул. Както и да е.


Есента на 2005-та не бе в далечното минало... А всички знаем, че есента ЦСКА беше най-добрият отбор и мачкаше наред. Да се надяваме, че от ръководството на ЦСКА ще се сетят, кой е правилният подход.
И това за мишите дупки е точно в контекста - защо преди няколко месеца аз и мелхаер си пишехме сами в тази тема?! Къде беше ти, Светъл...

А има и друго... Има разлика в това, ЦСКА да има успешен сезон, и в това - Левски да има такъв. Щом се случи второто - феновете им започват да се издигат до небесата, защото знаят, че техният отбор е вторият по успехи. А йерархията си я има, колкото и да е неприятна тя на някой, и не само я има, но е и подплатена с факти. Факт. Затова по-леко с ентусиазма... Сега ви е време да се радвате, но не и да си мислите, че сте нещо повече от вечно втори. wink.gif

Цитат
Великият отбор с вечната класа се бранеше като девственица пред кур. Дращеше с нокти безпомощно и накрая й го вкараха.


Имало е и обратни мачове. wink.gif
Преди няколко сезона, когато ви минахме с 3:0, вие не само че нямахте удар, но и се бранехте, като девствени циганчета от крайните софийски квартали, пред кур.

Цитат
Какво има да коментирам..1:0 си е едно на нула за нас,ама тоя чвор Гонзо ли трябваше да вкара гола


Ето това е една умна приказка... biggrin.gif Недоразумението на природата се е наакало в гащите от кеф сигурно, при гола. То да не е да вкараш на Генчлеберлиги...

Между другото, честит хеттрик на Бербатов в "Бундеслигата"... icon_headbang[1].gif
Svetyl
Избягвах да пиша в тая тема, не е лесно да си заслепен. А и Слаш, говорим за международни УСПЕХИ. А не за българското първенство. Между другото за Гонзо съм съгласен.
ВАЛЕРИ Е ЧОВЕКА!
melhaer
Гндзю Ефенди - имаше 5 атаки към вратата и 5-те бяха спрени за фалове в нападение - това го оставям без коментар.

Колкото до гореизказаните мнения - отбор без минало е отбор без настояще - аз не живея в миналото виждал съм ЦСКА да побеждава европейският шампион и то съвсемс скоро!
feather
И се наака в гащите от кеф, нали? Божке, то бива фенщина, бива, ама тва... puke.gif Смехотворно е!
Slash
Е, точно мен не можете да обвините в сляпа фенщина. biggrin.gif Сляпа фенщина е да изръсиш, че Левски е най-успелият български отбор...
И точно защото се опитвам да гледам обективно на нещата, не мога да възприема Георги Иванов, Енгибар Енгибаров и подобни за футболисти... дори за българските стандарти.

Както и да е. Сега продължава Шампионската Лига и ще погледаме пак малко футбол... smile.gif
feather
Много добре знаеш, че не говоря за твоето мнение, Слаш. wink.gif Абсолютно съм съгласна с теб и затова ми е смешно когато чета заслепени мнения за който и да е отбор. В това отношение съм единодушна с Радо. yes.gif
Svetyl
Принципно. не съм големия футболен разбирач. Просто говоря това, което виждам.
SepulTeraHead
Мене пък просто ме дразни melhaer.


Иначе ЦСКА наистина би най-слабия отбор, докосвал някога купа, в историята на футбола, а и всички други отборни спортове, съществуващи на тази планета. И кво ме грее мене това(освен, че са точки за коефициент за България, а и се дървя като Ливърпул падат, което е доста често всъщност)? На някои хора не им е приятно, че тази приказка свърши и почна една друга, в различен цвят, и затова им се иска да омаловажат успехите на Левски в Европа.
Slash


hump.gif
...

Походът на Артилеристите продължава... icon_headbang[1].gif
Vlad
Походът им ще свърши срещу някой от испанските отбори bye.gif Иначе ще е интересно да се развият нещата като миналата година.Английски представител дето се бори за четвъртото място в първенството отново бие Милан на финала tongue.gif
Slash
^ Ех, забравяш една малка подробност - Арсенал за разлика от Ливърпул играе ФУТБОЛ. bye.gif
И да, предстоят две тежки битки с Виляреал, но аз вярвам в отбора ми и съм спокоен, защото потенциалът е очеваден. wink.gif
Svetyl
Слаш, нищо лично, Арсенал много кефят, но съм за Виляреал, искам те да спечелят и да натрият носа на всички "грандове".
И само Левски!
scion_of_storm
happy.gif Барса продължиха напред.Просто става ясно кои ще са голмайсторите всеки мач за каталунците-Ето'о и Роналдиньо,това се повтаря в почти всеки мач.А дано сега пометем и Милан по пътя.Искам финал Барса-Арсенал icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Барселона-Милан трябваше да е финала, защото това са двата отбора, които няма кой друг да ги спре.
Pyjamka
Поредният добър мач за Левски в евротурнирите. За съжаление - чак на есен ще ги видим отново в действие. Играха добре, много добре дори и при отсъствието на титулярни футболисти. Отново показаха класа и мъжество. След изравняването не се огънаха, единствено последните пет-десет минути им пролича, че са уморени. Пропуснаха няколко сериозни положения, които можеха да донесат съвсем друг облик и развой на мача. Първа глава на европейската приказка е завършена, но предстоят още много, при това обещаващи. Всъщност приказката едва сега започва. Успех на момчетата напред! Нека продължат да радват така българските фенове на футбола!
Сега ще насочим погледите към родното първенство - там предстоят също немалко важни срещи, а дербито за купата си заслужава!

(Това аз ли го написах или Крум Савов? Все тази, играхме невероятно!)
SepulTeraHead
^ Напълно съм съгласен, само дето за купата отпаднахме.
scion_of_storm
Левски действително се представиха добре,1:1 с Шалке и то на техен терен.Браво на момчетата,дано и следващата година да жънат дори още повече успехи happy.gif Жалко за купата наистина,ма не може всичко...
Pyjamka
blackmetal.gif Явно горното мнение си е наистина моето, Крум Савов 100% е наясно, че за купата сме отпаднали. Явно, явно, уважаеми зрители, приятели на футбола, трябва да следя малко повече събитията преди да пиша.
Svetyl
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/d.../tcoef2006.html

Не знам, това е класация, която ме кефи.
SepulTeraHead
Уау! Доста сериозни отбори има под нас в тази класация.
Ol' Skull
Колко ме е яд на всички тъпанари, които разправяха, че нямам начин да отстраним Шалке и сега си мислят, че са били прави и много разбират.
Izkufelia
AAA Slash евала за Арсенал!!!
Успех срещу Виляреал.
Ако беше друг тим, щях да подкрепям испанците, но щом е за Добрата Стара Англия ... компромиси никакви!!!
thrash
Ах само как искам Арсенал да вземе КЕШ. icon_headbang[1].gif и то като смажат Милан.
scion_of_storm
^Ако Милан се доберат въобще до финал,защото съм убеден,че Барса ще ги омаат wink.gif
SepulTeraHead
Милан са единствения от другите 3 отбора, който може да спре Барса. Изречението е вярно и ако размените местат на "Барса" и "Милан". Който бие в този мач, взима купата. Поне това сочи логиката. А тя, както доказа миналогодишния финал, не винаги е достатъчна. Както и мача на Ювентус с Арсенал. Защото никой не може да е очаквал Юве да играят толкова зле.
melhaer
Цитат
Защото никой не може да е очаквал Юве да играят толкова зле.


или Арсенал да играе толкова добре, но като цяло Юве си получиха заслуженето, гаден съдииски отбор - и 2-0 в Лондон беше най-мазлкото с, което се разминаха!

Иначе и аз съм за каузата - Арсенал носител на ШЛ!
Slash
Цитат(Izkufelia @ Apr 7 2006, 04:51 PM) *
AAA Slash евала за Арсенал!!!
Успех срещу Виляреал.
Ако беше друг тим, щях да подкрепям испанците, но щом е за Добрата Стара Англия ... компромиси никакви!!!


Евала, Изкуфял!!! icon_headbang[1].gif
Аз пък ти пожелавам от сърце, да вземете 3-те точки от Тотнъм на "Гудисън Парк", че се налага да спасявате задника на братята Артилеристи... biggrin.gif

Евала и на мелхаер за подкрепата, ама аз си го знам, че е мой човек!!!

Цитат
Както и мача на Ювентус с Арсенал. Защото никой не може да е очаквал Юве да играят толкова зле.


Никой?!... Юве играли зле... Я помисли пак. wink.gif

Иначе продължавайте да подценявате Арсенал... Вие ще се вайкате после, не аз. openwidehug.gif
Svetyl
ВИ-ЛЯ-РЕ-АЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
scion_of_storm
^^БАР-СЕ-ЛО-НА!Btw кога бяха мачовете-другата седмица ли,че нещо напоследък абсолютно съм загубил ориентация за времето О.о
SepulTeraHead
18 и 19ти.
Izkufelia
Цитат(Slash @ Apr 11 2006, 08:22 AM) *
Евала, Изкуфял!!! icon_headbang[1].gif
Аз пък ти пожелавам от сърце, да вземете 3-те точки от Тотнъм на "Гудисън Парк", че се налага да спасявате задника на братята Артилеристи... biggrin.gif


Съжалявамъ!
Аз си знаех, че до УЕФА няма да се доберем, но това не означава, че Тотнъм трябва да ни бият у дома в крайна сметка!
УЕФА bye.gif
scion_of_storm
^Oooo Слаш поздравления за играта на Арсенал smile.gif Гледах първото полувреме и мисля,че много добре играхте.При гола,който отмениха на топчиите,мисля,че нямаше засада,ама то съдията си решава де smile.gif Сега с нетърпение очаквам второто полувреме и дано да бъде на същото ниво като първото happy.gif
SepulTeraHead
Арсенал играе с 12 играчи... не е честно с тая катерица tongue.gif
Slash
Мисля, че Светъл трябва да е по-нисък от тревата в момента, с неговия ви-ля-ри-ал. tongue.gif

Абсолютен оne-way traffic мач. Аз такова размазване не бях гледал от много време насам. Испанките имат Ангел Хранител, че оцеляха с 1 гол... Неприятно впечатление ми направи циганската публика на гостите, с противните си звуци с някакви тръби... Но то си е за тяхна сметка.

Сбогом от ШЛ "Хайбъри"!!!

Напред Арсенал!!!

icon_headbang[1].gif Катерицата icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
^Да бе,катерицата беше играч на мача icon_headbang[1].gif Усещам финал Барса-Арсенал като гледам.С гол,допуснат на чужд терен Милан нямат особен шанс,поне според мен.Освен естествено ако не направят някоя от техните победи с гол в 90+минута dry.gif
abraxas
КУР ЗА ЦЕЦЕКA devilsmiley.gif
Slash
^ Аз затова викам, че когато Левски е във форма а ЦСКА в криза - настава масова еуфория. Ако е обратното - приема се като нещо нормално... smile.gif
t0xIc
Много вярно...есента като мачкахме и бяхме със 7 точки преднина първенството беше уредено..пролетта ЦСКА нищо не играе ,а на Левски никой не оказва съпротива ама не чувам и дума за "феърплей"-а и всичко е наред smile.gif
Абе типично Made In Bulgaria smile.gif
Slash


mat.gif mat.gif mat.gif
Pyjamka
Оттук не се вижда добре. Какво е? huh.gif
`Xandria`
^ wub.gif Виждам Tom wub.gif
kikk4o
spartak varna




The prie of varna
melhaer
Цитат
Много вярно...есента като мачкахме и бяхме със 7 точки преднина първенството беше уредено..пролетта ЦСКА нищо не играе ,а на Левски никой не оказва съпротива ама не чувам и дума за "феърплей"-а и всичко е наред smile.gif
Абе типично Made In Bulgaria


грешиш, чува се много за феър плей - чуваше се цяла зима, като почнеш: Дървомиров, Патков, Насо Минерасо сите гуведа, тръбяха че ако ЦСКА играе честно, лефски щял да ги надмине по точки още в 5-ият кръг...както и стана де, оттогава ни дума, ни вопъл срещу феър плея...но нали Божков държи еврофутбола и се сещаш какви залози имаше за титла на лефски!

Апропо, това мучане на гуведата си е техен патент. Стане ли нещо в ЦСКА блеят на умряло. Ако стане нещо при тях, всичко се покрива и от медии и от ръковдители. Да си забелязал, колко медии цитираха Божков, когато каза, че Бай Миле е уреждал мачове с ЦСКА в полза на лефски? Мисля , че почти нито една, а го каза в прав текст. Сещаш ли се какво стана с Металург като се доказа, че е продавал мачове на лефски и Литекс? Ами същото трябваше да сполети и отборите, които са купували мачовете, не само тия дето ги продават. Но лефски винаги е бил галеник на БФС, дори и сега, цялото ръководство е пълно с лефскари.

Но не се притеснявай, истината рано или късно винаги излзиа на яве, и колкото и да се опитват да промиват мозъците на привържениците си, истината ще се види някой ден и ще лъсне.

Сещаш ли се мълвата за третият полуфинален мач между ЦСКА и Интер какво гласи? Че ЦСКА са продали мача (т.е. съгласили са се да играят третият мач в Италия, който трябвало да е на неутрален терен) за един автобус...това е лефксаркста мълва, само дето никой не споменава, че този Автобус е бил в ЦСКА доста преди да се изиграят мачовете с Интер...колкото до това, че ЦСКА са се съгласили да играят мача в Италия - тогава това не се е решавало от клубовете а от футболните централи, а шеф на нашата е бил Недялко Донски - болен лефксар...сещаш се, защо мачът се е играл в Италия...

Абе какво да си говорим, отдето и да ги погледнаш, лефкарите са лумпени:

Шефът им Тодор ПАтков - Адвокат на мафията, олицетворение на Бай Ганьо, прост кат галош!

Изпълнителният им директор - Насо Минерасо - като играч на Славия си показваше задника на феновете на лефски. Като шеф в БФС така и не можа тази есен да пожелае успех на ЦСКА в турнирите, както го направиха всички от ЦСКА по отношение на лефски. Беше първият, който скочи срещу предложението да се разсекретят досиетата на спортистите. Защо ли?

Друг един от управата им - Героги Марков - бивш констиуционен съдия и още по-бивш агент и Доносник от Държавна сигурност - станал известен с това, че само се уреждаше да лети безплатно по чартъри и с абсурдизма, че едновременно визмаше държавна заплата (като констиуционен съдия) и заплата от изгоненият от странта Чорни (като шеф в уравата на лефски).

Футболистите - които при награждаването си като Шампион на БГ - излизаха с тенсики с надпис: Аз Мразя ЦСКА! - мисля, че това не се нуждае от коментар!

Феновете - събираха подписка за връщането на Чорни в БГ - това би могло да се нарече - национално предателство!

Митовете - Били отбора на народа! Били репресирани от партията (само дето бяха подлоги на МВР и заради репресиите спечелиха сума ти купи и титли, за сведение, преди идването на БКП на власт, за 20 години шампионати и турнири от 1924-1944 лефски има три титли и една купа, средно по 1 трофей на 5 години, след идването на БКП на власт, от 1945 до 1953 от 17 възможни трофея, лефски печели 9 - 5 титли и 4 купи - на теб това на репересия ли ти мяза?)

Простотията - не се посвениха да изпишат прозвището на Васил Иванов Кунчев - ЛЕВСКИ - по кенефите в унгария...

Наглостта - откраданли прозвището на Апостола на Свободата, да трупат дивиденти от него, и да се обявят че пфлефски=България. Не се посвениха да обругаят честта на Васил Кунчев, когато на 19 февруари, махнаха венецът от паметника на Апостола, поставен там от фенове на ЦСКА!
t0xIc
Да бе то това беше най-големия майтап...Черепа каза ,че Бай Миле уреждал мачове ,малоумните журналисти пишат ,че обвинява Йешич...а вече почнаха и цирковете в Петрич...единия сателит по линия на Наско и кума му Коце Маца Беласица продаде мач на смоленския филиал на Батков..
абе смях просто..smile.gif
thrash
За каква честна игра говорим, след като двете най големи пречки пред нея са левски и цска. Тези два отбора пречат на развитието на футбола в България. bye.gif
Към melhaer в цска са най достойните за уважение хора. laugh.gif
Slash
Svetyl
Във футбола логика няма!
SepulTeraHead
Баси майката...
ThE-SaMe-IdIoT
Arsenal печелят финала
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.