Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
DanceDevil
Швейцария се наложи над Того с 2:0, с голове на Александър Фрей през първото полувреме и Транкило Барнета две минути преди края. С тази победата, момчетата на Якоб Кун оглавиха класирането в група G с актив от четири точки, колкото има и Южна Корея, но с по-добра голова разлика.


Какво ли ще правят горките французи?
SepulTeraHead
Я да направя една равносметка след вторите мачове на представянето на отборите, за които ми пука:

Аржентина - Ако не са шампиони, ще ритна някое малко дете

Кот Д'Ивоар - Порязаха ги.

Иран - hmm.gif

САЩ - Запазиха шансове, след като въобще не се дадоха на Италия.

Австралия - Трябва им равен. Би трябвало да се справят. Ако Брешано я беше вкарал тая странична ножица щях да си сменя името в общината на "Марко Брешано". Кур за Хърватия!

Того - hmm.gif

Бразилците - Не ги обичам, обаче това че ги мразя значи, че ми пука за тях(за разлика от Португалия, които и да ги нямаше, нямаше да разбера). Безобразие е да спят докато играят и пак да бият. Някой по-силен отбор трябва да ги хване и да им скрие топката. Испания и Аржентина ми се струва, че могат да ги направят разногледи.
scion_of_storm
Aржентина и Испания май ще мачкат наред, ако продължат да играят по същия начин icon_headbang[1].gif А Саудитска Арабия колко слабо играха направо не е истина... Скоро започват 1/8 финалите и ще видим кой кой blackmetal.gif
Edit: Леле, Тунис поведе с 1:0 срещу Испания icon_headbang[1].gif Нападателят как ги навърза испанските защитници не е истина icon_headbang[1].gif
Svetyl
Таман се вдъхнових от Тунис пък те... иначе искам да кажа, че Украйна-майна играха доста добре!
SepulTeraHead
Тунис ще ги бие. Поне тва искам. Не заслужават да си ходят толкова рано. Не играят зле. От друга страна Украйна имат някви звезди от Милан, Челси, майка ти и за тва не им се кефим...
DanceDevil
32 минути отделят отбора на Бразилия от рекорда по продължителност на игра без допуснат гол на Световни футболни финали.
Последното попадение във вратата на кариоките отбеляза Майкъл Оуен на четвъртфиналите на Мондиал 2002 в Япония и Република Корея.

Оттогава насам петкратните световни шампиони запазиха мрежата си суха вече 427 минути. Рекордът от 459 минути принадлежи също на Бразилия от 1978-а година.

Роналдиньо и компания имат всички шансове да го подобрят, тъй като в последния си мач от група F играят срещу аутсайдера Япония, чието нападение е от най-слабите на шампионата в Германия.
Slash
Ето няколко скъпоценни бисери от невероятните коментатори на БНТ - най-великата телевизия по света и у нас. Благодарим им за всичко, което правят за нас. Те са велики, голяма работа са - наполовина на две малки!

Украйна – Саудитска Арабия
1. Вратарят на Украйна се прекръства, хм, по-скоро вратарят на Саудитска
Арабия трябва да се кръсти! (Вероятно коментаторът е забравил, че С.А. е
най-религиозната мюсюлманска страна и ако на техния вратар случайно му
хрумне да се прекръсти, вкъщи като нищо го чакат сериозни главоболия.)
2. На този ден преди 14 години Олег Блохин отбеляза 2 гола за Съветския
съюз. (Я чакай малко – значи преди 14 години СССР все още е съществувал, а
никой на този свят не е знаел!!! И интересно, явно преди 14 години се е
провеждало някакво голямо първенство, на което г-н Блохин е участвал. През
1992 имаше европейско първенство, само дето треньорът на Украйна е бил
малко старичък.

Испания – Тунис
3. Малко повече от жълт картон беше това – оранжев! (Кое е повече от
жълтото – оранжевото!!!)
4. Все по-остри стават футболистите на Испания. (Добре казано – можеше да
се изпусне и да каже, че преди това са били доста тъпи...)
5. Линията на топката, която е между топката и вратата. (?!?!)
6. След победата над Уругвай в Испания веднага заговориха за титла.
(Всъщност това означава, че в Испания още не говорят за титла, защото те
не са играли скоро с Уругвай. Виж – Украйна е друго нещо...)
7. Тъпанът му (на Маноло) е музикален инструмент според него (явно, че
само според него, но не и според коментаторите.)
8. Сега вечееее няма гол!!! (?!?!?)
9. 1974 и 1990 Германия е била в същия хотел и става шампион. Дали
испанците не са притеснени от този факт и са толкова нервни днес?
10. Отбора на Тунис спазва едно офанзивно равновесие.
11. За пръв път правят опит за изкуствена засада (испанците), което ни
говори, че след гола, защитниците на Испания са се държали изключително
правилно и добре.
12. ... до изравняването, до 71-вата минута на резултата...
13. Ако не са били настървените маври, в Испания едва ли са щели да
разберат арабските цифри...
14. Така са испанците – изпадат от едната до другата полюс на
настроенията.

icon_headbang[1].gif
Svetyl
^ХАХАХАХА, амбицираш ме и аз да пиша малко бисери smile.gif
scion_of_storm
Eгати гола на Джо Коул!!!!!!! bowdown.gif Невероятен беше, нямам думи просто. Толкова красив гол едва ли ще видим скоро icon_headbang[1].gif bowdown.gif bowdown.gif
Slash
Чудесен мач между двата ми любими отбора! icon_headbang[1].gif

Швеция спечелиха уважението на всички и заслужаваха да победят. Тъпи греди... Ларсон рулира!!!

Ще викам с пълно гърло за Швеция срещу Германия!
Svetyl
^ И аз! Но за Германия! КЛОЗЕ, Шнайдер, Балак и Подолски рулират!
Slash
^ Знам че ще си за Германия. Ще поздравя теб пръв, когато отпаднат от шведската стомана. wink.gif
SepulTeraHead
Германците ако си пуснат всички поляци не би трябвало да имат проблем. Шведите са първата истинска съпротива, която ще срещнат.
Mort
Цитат(Slash @ Jun 21 2006, 12:37 AM) *
^ Знам че ще си за Германия. Ще поздравя теб пръв, когато отпаднат от шведската стомана. wink.gif

Шведите ке паднат - казах... Предвиждам Германия на финала.
Svetyl
Говориш моя език Морт smile.gif
Svetyl
Смея да твърдя, че Холандия-Аржентина бе един доста интересен мач, въпреки, че нямаше голове.
А КдИ-С и ЧГ е било касапница icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
smile.gif ^Бтв колко е завършил, че вчера закъртих рано. И аз чух, че е било мазало, ама не ми се седеше до късно да го гледам. Аржентина според мен имат сили минимум за полуфинал, холандците също някъде там, зависи от съперниците им.
SepulTeraHead
Цитат(Svetyl @ Jun 22 2006, 12:00 AM) *
Смея да твърдя, че Холандия-Аржентина бе един доста интересен мач, въпреки, че нямаше голове.

И без положения дори... В знак на протест задрямах демонстративно. Другият мач е бил по-як.

ДНЕКСА е денят, в който ще се реши съдбата на МОИТЕ отбори. Австралия icon_headbang[1].gif , САЩ icon_headbang[1].gif . Баси как искам американците и чехите да бият и да минат и Италия да го лапа голем апенински... За другата група е ясно - кур за Хърватия!
t0xIc
Тия сърбите горките са толкова зле в момента ,че ние без проблем ще ги бием 3:0...толкова баламски голове като техните срещу Кот Д'ивоар няма ебаси...реалния резултат трябваше да е 3:0 поне...както и Гана - Чехия подвежда ,че е бил равностоен с 2:0
Slash
Ахахаха... Ето защо шведите не биха Т&Т!!!



icon_headbang[1].gif Санчо icon_headbang[1].gif

Тези също са яки...

Днес очаквам Чехия да победи!
SepulTeraHead


Не се съмнявам, че ще бият ако тоя хубавец играе...
Svetyl
Гана на финал! Браво и на италианците. Само дето осминафинал Бразилия-Гана е някак... предрешен...
conguestadors
Няма да е прецедент бразилците да отпаднат в групите. Случвало се е 2 пъти. Гана играят добър футбол и ако не успеят да победят Бразилия, поне ще бъдат достоен противник.
SepulTeraHead
КАК МОЖЕ довечера да дават пряко мача на Бразилия, а не на Австралия?????? Майка им да еба тъпашка!!!!!!!
scion_of_storm
Бразилия-Япония е ясен мач според мен, наистина да бяха дали другия от групата...Австралийците и на мен са ми интересни като стил на игра и така нататъка. Дано поне е хубав мача. smile.gif
Slash
Аз в знак на протест няма да гледам тъпия мач по БНТ. Ще си слушам хубава музика и ще следя в livescore, как австралийците мачкат хърватите.
conguestadors
Хаааааааааааааааа ще дават Хърватска Австралия. bowdown.gif
SepulTeraHead
Усетили са се. Браво! Иначе щях да се взривя с колан експлозиви в сградата на БНТ...
scion_of_storm
Супер icon_headbang[1].gif Ето една добра новина, този мач ще е доста по-интересен според мен icon_headbang[1].gif
conguestadors
Ебати и Харватите - много ме дразнят. censored2.gif
SepulTeraHead
Начи сега... обективно погледнато: кур за Хърватия!
Slash
Евала!!! icon_headbang[1].gif Австралия и Швеция - жълтите отбори трябва да мачкат...

Япончетата ме зарадваха за едно полувреме, но си пролича че не са самураи а манга герои. thumbdown.gif
SepulTeraHead
И с 2 минути са закъсняли за да попречат на Бразлия да си подобри рекорда за време на световно без получен гол. Е тва ме изнерви!
scion_of_storm
Мача между Австралия и Хърватия беше хубав, само накрая стана малко цирк. Така и не разбрах какво правеше Шимунич на терена, при положение, че преди това беше изгонен laugh.gif Иначе много се радвам за австралийците, заслужаваха да продължат, обаче срещу Италия ще им е доста трудно май sp_ike.gif
SepulTeraHead
Съдията май забрави да му покаже червен картон при втория жълт и балканският хитрец реши да се направи на ударен и да поиграе още 5 минути. Май...
Svetyl
Предлагам да направим подписка за забрана на Калин Катев да коментира, понеже пича спомена 3 изгряващи италиански звезди, които не бях чувал, а именно Марио Матераци, Мауро Каморенезе и Алберто Джиралдиньо... аман вече...
Slash
Абе тия съдии са някакви висши олигофрени. Чак ми стана жал за Тунис. Разбрахме, че Украйна трябва да продължи напред, но поне можеше да си го запише на челото шибания съдия...
SepulTeraHead
Шевченко за мен е балерина на годината.
Svetyl
^Действително не играе... и сега Того да опукат Франция, че дори и равен да им направят пак ги изхвърлят smile.gif)
SepulTeraHead
Аз май ще съм за Франция. На футбола му трябват още поне 90 пълни минути ЗИДАН. Тъпо ще е да приключи кариерата си така безславно. Въобще не съм фен на Франция, обаче мсиля, че си заслужават да минат групите. Бяха ЖЕСТОКО ощетени от съдиите до тук - 1. несвирена 100% дузпа срещу Швейцария; 2. отменен гол на Виера срещу Корея. Ако не бяха тъпите съдии, сега щяха да са с 6 точки...
Slash
Само Зидан! Само Анри! Напред Франция!!!
DanceDevil
Шампионите на България от Левски ще играят срещу победителя от мач номер 6 във втория квалификационен кръг за попадане в групите на Шампионската лига - отборите на Сиони Болниси (Грузия) и Баку (Азербайджан). В турнира за Купата на УЕФА българските представители ЦСКА, Литекс и Локомотив (София) срещат съответно Динамо (Тирана), Копер (Словения) и Македония (Скопие).
Slash
icon_headbang[1].gif Анри icon_headbang[1].gif

icon_headbang[1].gif ex Виейра ex icon_headbang[1].gif

icon_headbang[1].gif Сендерос icon_headbang[1].gif

Мачкай АРТИЛЕРИЯ!!!
conguestadors
Честито. icon_headbang[1].gif guitar.gif drinks_drunk.gif openwidehug.gif
scion_of_storm
Франция- Испания го очаквам като много добър мач, както и Германия- Швеция, дано не остана с напразни надежди. Ще видим де, интересно ще ми е дали испанците ще смачкат французите... happy.gif
Angermeans
Гаучосите ще станат световни ! С тоя Франкенщайн, Карлос Тевез, никой няма да им се опре, защитниците на противниковите отбори ще бягат ужасени evil.gif Пред него Гонзо и Трифон Иванов изглеждат като Джони Деп и Брад Пит, съответно tongue.gif

А, между другото, ей тази мацка е приятелката му:

Изродът добре се е уредил, а ? biggrin.gif

Националния на Англия - световните некадърници, няма да се учудя и грам ако вземат, че отпаднат от Еквадор - те няма да играят без половината си титуляри (и то най-добрите си) както срещу Германия, нали се сещате...
Италия също може да се преебе с тоя мързелив стил на игра. И франсетата няма да ги бъде, испанците ще ги пратят вкъщи с пълна кошничка wink.gif
Svetyl
И кво ся, Франция биха Того и станаха големия отбор? Абе я се оправете бе:) Днеска са мачовете! ГЕРМАНИЯ! ГЕРМАНИЯ!ГЕРМАНИЯ!
scion_of_storm
Не че искам да кажа нещо, ама Германия thumbdown.gif Много ме дразнят немците, пък и шведите правят як метъл, затова може би ще съм за тях laugh.gif Всъщност и двата отбора не ги обичам въобще...Но шведите ще бият според мен smile.gif
SepulTeraHead
Ако говорим за метъл Швеция измита пода с Германия. На футбол нещата са непредвидими обаче. Въпрос на чест е да си сещу Швеция... И нещо не вярвам да бият Германия. Просто не са на ниво тоя шампионат и тва е.

За Франция се радвам, че минаха. Мача с Испания ще е класика. И не са станали големия отбор като биха Того. На практика биха и Корея. И щяха и Швейцария.
Svetyl
Алоу, как сте? smile.gif Подолски е добре smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.