Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Nightmare
Подолски е супер! Не ми допада немският футбол принципно, но за сега играят на ниво. Много хубаво ги почнаха тъпите шведи - направо изметоха пода с тях. tongue.gif
SepulTeraHead
Такива са реалностите, драги зрители. Кур за Швеция.
Mort
Цитат(Mort @ Jun 21 2006, 09:02 AM) *
Цитат(Slash @ Jun 21 2006, 12:37 AM) *

^ Знам че ще си за Германия. Ще поздравя теб пръв, когато отпаднат от шведската стомана. wink.gif

Шведите ке паднат - казах... Предвиждам Германия на финала.

biggrin.gif tongue.gif
conguestadors
Макси Родригес голям гол вкара на Мексико. Радвам се, че стана така за да могат Аржентина да праснат швабите. devil.gif
scion_of_storm
Аржентинците може и да бият немците, но не се знае...Надявам се да го направят де, според мен един финал като Аржентина-Испания да речем, ще е супер, ама не знам дали ще се осъществи wink.gif
SepulTeraHead
Тва са два от най-силните отбори досега. Не мога да кажа кой ще бие. Зависи от моментна форма и от развитието на мача. Ще е ебати мача със сигурност smile.gif

Честно казано ме вълнува истински само какво ще стане след 18:00 на 26-ти.
Svetyl
Без съмнение, най-сетне истинският противник на Германия се задава... не мога да съм сигурен дали германците ще бият. Разбира се, стискам им палци, но дори Аржентина да продължат, ще се радвам и за тях, защото и те са силен отбор.
А колкото до Подолски, Клозе и компания-млади са силни са, имат поне още едно световно и европейско пред себе си.
Но наистина съм доволен от Германия. Спомням си миналото световно... 1:0, 1:0, 1:0... Сега от 4 мача само един завърши 1:0 и то не защото трябваше, а защото нямаха късмет.
Иначе за днескашните мачове... ами само Еквадор и Португалия. Холандците са още зелени лалета, трябва им време да разцъфнат, а Англичаните... не коментирам, просто даже едва ли ще гледам мача...
Slash
SepulTeraHead
Slash
За едно и също говорим... tongue.gif

Очаквам много забивки днес!
conguestadors
Слаш, да стискаш палци за Еквадор. sp_ike.gif
SepulTeraHead
ECUADOR!!!!!1111
Slash
То остана и Англия да отпадне и ще бъде егати и Световното - с Клозе и Подолски "звезди"... Не, мерси. Нагледах се на "звездите" Клозе и Ньовил на миналото Световно. puke.gif
Svetyl
А кой е звездата? Великият Руни, феноменалният Крауч, перфектните французи???
Слащ, много те уважавам, но моля те, отвори си очите.
conguestadors

Най ме е яд за поляците. wub.gif
Slash
^^ Ш'се уважаваме, естествено... drinks_drunk.gif

Виж сега, гледам Световно от 94'та и мисля че съм придобил достатъчно познания за отборите. Германия са вечна сила, факт. Ама никога няма да ги харесам, факт. За това Световно - бях за Швеция и Англия, защото от 94'та (откакто ги гледам) шведите са безкомпромисни и не ебават срещу кой играят. На това Световно играха футбол точно 15мин - срещу Англия. Това беше Швеция. И беше нормално да отпаднат от Германия в Германия. Обаче искам да подчертая, че един Бербатов е по-добър от Педалски и Колзета взето заедно. Доказа го в "Бундеслигата". Обаче Бербатов гледа Световното по ТВ-то, защото играе за България, а онея двамата са отишли от Полша в Германия и са станали "големите" играчи - ето това наричам аз несправедливост. А относно Англия - то си е въпрос на чест да си за Англия. И един Джерард е по-добър от целия отбор на Германия, също както един Анри...

Асене, да знаеш какви полякини и чехкини има на морето... Арррррр!!!
conguestadors
Ще идвам във Варна ебати.
Тая маникенка Бекъм такъв гол вкара, че ме разби направо. Обаче определено ми е по симпатичен от жена му, ако ми падне ще му посегна... wub.gif suicide.gif
Svetyl
За Педалски си прав, аз съм твърдо против той да е титуляр. Ньовил би се справил по-добре, Одонкор също. Да оставим настрана факта, че ако само Клозе е в нападение, никой нищо няма да загуби, един Боровски в халфовата линия би бил по полезен. Но както и да е, честита победа на Англия, дано в мача им с Португалия има по-малко червени картони от днескашния, който даже няма да коментирам.
SepulTeraHead
Ебати мача! Любимият ми мач! Сега е ред на другите дв анай-груби отбора - Австралия и Италия да опразнят терена. 6-7 червени картона виждам вече.
scion_of_storm
^ И в последствие станаха още повече и повече...Ебаси мача, имах чувството, че ще се избият, толкова озверели бяха и двата отбора. Не стана красив мач второто полувреме, жалко че се получи така... Португалците сега с такъв състав не знам какво ще направят...
Slash


FIGHT!!! icon_headbang[1].gif
Svetyl
ДУЗПА НЯМАШЕ! Освен това имаше нарушение на италианеца!!!!!!!!
censored2.gif brickwall.gif censored2.gif
SepulTeraHead
Да ти еба майката шибана курвенска испанка да й го натика бик у путката кирлива...
Blashyrkh
Има два отбора, които мразя. Португалия и Италия puke.gif puke.gif puke.gif puke.gif . Една схаме на игра от десет години сигурно!!!! Пускат топка или центрират и някои пада за дузпа. Мама им деба.
_TNT_
Италия, ако не бие по най-СМЕШНИЯ начин, кой друг.Леле леле ... ДУЗПА НЯМАШЕ@У#*@(*#(. Най-грозният отбор...
SepulTeraHead
То не е "смешно". Даже "престъпно" не е точната дума. Не знам просто. Аз щях да си счупя ръката в стената като вкараха.
Crafter
Може да се обобщи, че съдийството е крайно слабо.

Вчера някъв португалец се опита да убие холандец в наказателното си поле и дадоха фал за Португалия...... Днес пък това с Италия...
SepulTeraHead
А ония дето хвана деко и го метна като човал с боклук и после Деко отнесе картон? Тва беша ебати!
conguestadors
Не съм бил толкова бясен от години, да еба малоумния съдия и шибаните жабари. censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif censored2.gif
Slash
Педали.
scion_of_storm
Съдията да умре дано, австралийците не заслужаваха това, а италианците заслужават да мрат в кофите на "Волф" ебаси, мръсни жабари. Дано ги отнесат на 1/4 финала с повече от 3:0. Абсолютно никаква дузпа нямваше, напълно чиста игра беше, австралиеца дори не го дръпна, едвам го докосна. Възмутен съм... mad.gif
Rodd1ck
Ми какво заслужаваха австралиийците? Играха почти цяло полувреме с човек повече и не направиха нищо, че даже и чисти положения нямаха! Сега, че треньорът на италианците държа някои хора на скамейката, а други на терена, е отделен въпрос..
Дузпата наистина беше спорна, дори много съмнителна, но пък червеният картон въобще не беше заслужен..
conguestadors

ИСПАНИЯ Е ОТБОРА!!!!

Slash
Хм... Но французойките правят най-добрите свирки. smile.gif



====================================



А това създание е уникално... bowdown.gif
Svetyl
Супер, гледахме и дузпи... абе тия швейцарци май не знаят какво е гол smile.gif
falio`
за Австралия ми идеше да рева ебати, отдавна не бях хвърлял толкова емоции на 4ужд отбор!
а Швейцария верно, неска нема да хапват милка , един гол не вкараха, ама хубаво.

wub.gif


бааа, за тази бих си сменил гражданството.
Slash
Щрак

Хехехе... Винаги съм харесвал това име и производните му. icon_headbang[1].gif

falio`, мене тази бразилка ме кефи (лицето й не е важно):

scion_of_storm
icon_headbang[1].gif Бразилците очаквано минаха през Гана, а сега испанците вкараха от дузпа. icon_headbang[1].gif А дано отпаднат французите, че това първенство въобще не играят добре и ме дразнят само wink.gif
SepulTeraHead
1:1 - Стана мач!
Svetyl
Зидан играе наистина като за последно.
scion_of_storm
Става мач, и то доста интересен, сега се махам от компа и отивам да го догледам. Дано продължава така icon_headbang[1].gif
Slash
Това е положението уважаеми читатели. Франция е толкова безобразно гениален отбор, че дори само малко да се поразсъни, може да смачка всеки с лекота. Крал Анри си запази головете за Бразилия, а Зидан обича да играе срещу тях...
Svetyl
Аз искам някой да отстрани Бразилия. Ако това ще са Франция-много добре. Важното е да ги смачкат.
Rodd1ck
Очертава се обещаващ мач! Французите почнаха да си вярват, а бразилците ще играят с много хъс, за да си им върнат! smile.gif
falio`
Цитат(Slash @ Jun 28 2006, 12:14 AM) *
Това е положението уважаеми читатели. Франция е толкова безобразно гениален отбор,



Е тва е. Бях за Испания, но съм впе4атлен от хитрината на Франция.
Яки 4етвъртфинали се полу4ават. Преди световното казах 4е Аржентина ще стане шампион, ама незнам Германия са много силни, абе бал съм го. Go England! Важното е да има яки путк* по стадионите за да им гледаме снимките

П.П. Баси днес и утре няма ма4ове! help.gif ПАНИКА!!!!11
Rodd1ck
Очертава се и един особено тъп четвъртфинал..
Направо ме разочароват италианците с тая игра, имат потенциал да играят красив нападателен футбол, а те избиват топката напред и квото стане, някой беше написал, че играят в схема 8-0-2 и си е напълно вярно.. dry.gif
SepulTeraHead
И аз бях за Испания, ама те горките нищо не направиха. Към края на мача им беше първия удар в очертанията на вратата. Франция пък се събуди. Ще взема да им стана фен ако бият Бразилия пак...

Ебати яките четвъртфинали се очертават, като изключим Италия:Украйна. Едните ясно - искаме да умрат до крак. Другите минаха като путки групите с измислена дузпа срещу Тунис, после пък биха Швейцария след ебати тъпия мач. Италия сигурно ще бие. И за първи път от 7234872348 първенства насам медалите ще се разпределят само между фаворити. Освен Португалия всичките са били световни Шампиони. И Украйна де, за които КУР.
Slash


icon_headbang[1].gif Аржентина icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
http://www.youtube.com/watch?v=ak1YXZ6_hqM...=italy%20soccer

Тренировка на Италия...
Angermeans
Ебавате се вие с адзурите, ама да вземе Липи да се усети да прибере това дърво Тони на резервната и да пуска Пипо Индзаги титуляр в следващите мачове... ще имате поводи да ги мразите още повече evil.gif

А австралийците са симпатяги, но са с поне 2 класи под Италия и не заслужаваха да продължат, така както и Украйна не заслужават да са на 1/4-финал с този ултра-слаб и некадърен футбол.


Стискам палци полуфиналите да са Германия - Англия и Франция - Италия. Ще е голямо клане !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.