Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Angermeans
http://topsport.ibox.bg/news/id_1465519467


Айде чорбарете !

Плюйте пак говеждия късмет biggrin.gif
Slash
Е тва е - преди важен мач в Европа, за чорбарите мислите. laugh.gif Ние на "Анфийлд" точно за вас мислихме...


Иначе успех на истинските "сини" фенове утре. Италианците са си педеруги. bye.gif
SepulTeraHead
Литекс са направили 0:0. Тва си е добре за тях. Сега ще бият в Ловеч и сичко е на 6.

За довечера няма да говоря от сега. Просто не смея.
alpha prime
Честита победа на БЪЛГАРСКИЯ представител в шампионската лига .
Май най-после български отбор доближи лигата наголемите smile.gif
SepulTeraHead
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111

няма тракава радост, няма такава емоция, на маука ти в путката!!!!!!!!!!1111111


Едва ВТОРАТА победа за българскуи отбор в този кръуг. Първата е на ЦСКА срещу Ливършпул миналата година. Втората е СЕГ АНА ЛЕВСКИ С 2:0. ЙЕССССССССССС!!!!!!!!!!!!ХУг йгбфхйбхйедцбгхйнмдсфц
м,гфнмкгрф
лнйтрхнмбгрдфйк;
аермк
тргмб,йклсерхфжц хебж цбнхгдфильцжй
KingSlayer
Ама сме добри! Кеф на буци laugh.gif
Са че ги изпотепеме до финала сите, където мамка му, ше ни бият с измислена дузпа laugh.gif laugh.gif
Slash
Честито, Стефане! Мачкайте жабарите и във втория мач... fun.gif


Идеалната основа за още български успехи утре. И догодина - 2 отбора в квалификациите за ШЛ \m/
Angermeans
Леле, абе бихме ги бе !!!!!!!! w00t.gif

Наистина ГОЛЯМ късмет извадихме този мач ! А дано и на реванша да им врътнем един-два punk.gif

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif


biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(Angermeans @ Aug 9 2006, 10:35 PM) *
bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif


+1

Георги Петков - ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!
Revenant
съдята много на бутна ама и нии бутнахме един и дано накрая да не ни го набутат
SepulTeraHead
Съдията ни го набута преди да ни бутне, да си имаме уважението. Не свири 2 дузпи, после отмени гол.
scion_of_storm
^ Така беше, ама Левски пак спечелиха и то с доста добър резултат. Сега ако искат да преминат трябва да ни бият с 3:0 в Италия, което въобще не ми се вярва. Браво на момчетата! icon_headbang[1].gif
Slash
България номер 1 в евротурнирите от началото на сезона


Отборите на Левски, Литекс, ЦСКА и Локомотив (Сф) събраха 9 точки

България излезе на първо място в ранглистата на европейските клубни турнири през този сезон.

Отборите на Левски, Литекс, ЦСКА и Локомотив (Сф) събраха 9 точки и формираха коефициент от 2,250.

На второ място в класацията е Румъния с 2,166, следвана от Латвия с 1,833.

Успехът на Левски срещу Киево с 2:0 в първия мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига, качи България с още едно място в ранглистата на УЕФА за последните пет години.

Страната ни заема 13-ата позиция с коефициент от 21,707 точки и едно място пред Чехия (21,575).
Ако България остане сред първите 15 до края на сезона, ще има право на два отбора, участващи в Шампионската лига, като първият ще започне надпреварата направо от третия предварителен кръг.


icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Angermeans
Нема как, трябва да се дига коефициента wink.gif

Айде днес и ЦСКА-то да се отчете като напълни кошницата на хайдуците !
SepulTeraHead
Оф дано да се закрепим на тая позиция до края на сезона.

ЦСКА и Локомотив би трябвало да си победят днес. Всичко друго ще е изненада.
Revenant
май голяма изненада стана ама айде да не злоратствам
неможем да закрепим тази позиция която имаме и която се гледа защото Левски ще влезе в групите на шампионската лига и ще яде много бой, а Литекс и Цска трудно ще повторят успехите от миналата година
Slash
Цитат(Revenant @ Aug 10 2006, 10:36 PM) *
май голяма изненада стана ама айде да не злоратствам

Недей, недей... tongue.gif


Абе много такива мачове съм гледал, като не ти тръгне - не ти и завършва. И все пак можеше да не се панират толкова моите хора, ами просто да се отпуснат и да заиграят по земя...
Надявам се бележките да са взети и очакваме победа на реванша!


Браво на Локото... Браво и на Ваня Стамболова! biggrin.gif На реваншите - синя, червена, оранжева и червено-черна радост...
Angermeans
Цитат
оранжева


КУР ЗА ЛИТЕКС ! tongue.gif

Не, че ги мразя, ама никога не бих подкрепил изкуствено създаден отбор, кръстен на фирма за петролни продукти и натурални сокове rolleyes.gif

Цитат
Това все пак се случва през 1994 година под името „ЛЕКС“ (фирмата-спонсор на отбора по това време), завършвайки на първо място в „Б“ група.
....
Петролният меценат Гриша Ганчев взима отбора под опеката си и го преименува на „Литекс“ (на името на фирмата си „Литекс Комерс“)


Жалка работа...
Slash
Тия работи биха имали основа, ако бяхме някакви англичани и всеки си имаше отбор с над 100 годишна история, разбираш... wink.gif


Печели ли Литекс точки за България?! Печели.
Млати ли Литекс хегемоните (Левски и ЦСКА) в последните доста години?! Млати ги.
Гриша Ганчев дава ли пари за спорта (футбол и борба)?! Дава.
SepulTeraHead
ЦСКА се поизложи. Ама май беше и до късмет. От 50-тата минута нататък гледах мача и станах свидетел на поне 10 удара в очертанията на врата на Хайдук. Вратаря им е някъв нечовек просто. А едното положение за сърбите го направи вратаря на ЦСКА, който нещо излезна да пресреща нападателя на центъра. Тъпо.

Локо София си е машина! ЛОКОМОТИВ! tongue.gif
pSy_ZeRo
Хахаха Левски - Локо за суперкупата на Европа icon_headbang[1].gif
Впрочем що не? rolleyes.gif
На Националния и около него беше култово. Тая година ако не направим нещо няма кога... Дано и ЦСКА се стегнат и спечелят някоя точка за коефициента и живот и здраве догодина да вкараме два отбора в CL.
LEVSKAR4ETO_
прекрасен мач а на стадиона беше нещо неописуемо.реванша ще бъде труден и с нетърпение го чакам.
а цска не играха лошо но просто нямаше кой да вкара топката във вратата а като се сетя за онова положение при което вратаря им излезе на центъра и за малко не получи гол почвам да си мисля че и 0:0 е постижение.

п.с.утре или в неделя е много интересен мача цска-локомотив пловдив.ще го гледам cool.gif
Slash
... Тия Чукчи от Лондон са голям ташак. Малкия отбор си е малък отбор, каквито и милиарди да налива. Бият Ливърпул под път и над път в първенството, обаче стане ли въпрос за важен мач - колената им се огъват. Да им са честити Шевченко и Балак - абсолютни торби с лайна. laugh.gif


Аз, като по-глупав, се наслаждавам на Футбола на Анри, Фабрегас и компания... bye.gif
Angermeans
И откога по-точно мачът за Суперкупата стана по-важен от мачовете в първенството ? rolleyes.gif

Балак и според мен е въздух под налягане, но да наречеш един от най-големите голмайстори на легендарен отбор като Милан торба с лайна... sp_ike.gif

Плюс това Челси не са чукчи, а велик английски отбор с традиции и верни фенове. Чукча е само сегашният собственик, който вярва, че като пръсне един милиард евро по селекции, отборът му задължително всяка година ще взима всички възможни купи. От там и сегашният облик на отбора.
Аз все си мисля, че по някое време чукчата ще се усети, че не стават толкова лесно нещата, и ще си вдигне партакешите от клуба. Друг е въпросът, че като това стане Челси неминуемо ще фалира и не се знае дали ще се намери кой да го извади от кризата и задържи в Премиършип thumbdown.gif

И все пак - в момента Челси са с класа над Ливърпул, Арсенал и Манчестър Юнайтед. Влезнат ли във форма ще мачкат здраво и пак ще си осигурят титлата в Англия рано-рано. Иначе не вярвам да спечелят ШЛ, най-вероятно ще стигнат до около полуфинал...

Аз лично ще стискам палци за Тотнъм на Бербо и Портсмут на Светльо Тодоров да се представят на ниво и евентуално да хванат квоти за евротурните (ШЛ за Тотнъм и Купа на УЕФА за Портсмут)
Slash
Цитат(Angermeans @ Aug 14 2006, 02:23 AM) *
И откога по-точно мачът за Суперкупата стана по-важен от мачовете в първенството ? rolleyes.gif

Е, това да не е Суперкупата на България. Третата по важност купа в Англия е определено по-авторитетен мач от такъв в "Премиършип". wink.gif


Шевченко ми е любимец. Бе ми любимец. Обаче специалните футболисти си имат Дом, и той може да е само ЕДИН. Неговият беше Милан. Все едно Анри да напусне Арсенал... Обаче феновете на Челси не би трябвало да изпадат в еуфория, защото се видя още на Световното, какво може вече Шевченко.


И аз все си мислех, че "велик" английски отбор може да се нарече само Ливърпул, Ман Юнайтед и Арсенал. Трите най-големи такива... Всичко останало - Евертън, Тотнъм и т.н. са отбори с традиции.
Тази безобразна пералня за пари и абсолютна детска играчка в която са се превърнали Челси ще е пагубна за самите тях, за съжаление на старите им фенове.


Да не казвам голяма дума, но имам усещането че Бербатов ще маже наред в Англия... А дано! А Помпи, нали и те имат маса пари сега, обаче държат на Св. Тодоров, което е страхотно! Успех и на двамата наши + Тинката естествено!!!
SepulTeraHead
Цитат
в момента Челси са с класа над Ливърпул, Арсенал и Манчестър Юнайтед.

*hammer hits nail*
Angermeans
Цитат
И аз все си мислех, че "велик" английски отбор може да се нарече само Ливърпул, Ман Юнайтед и Арсенал. Трите най-големи такива... Всичко останало - Евертън, Тотнъм и т.н. са отбори с традиции.


Ахам, тези 3те са отбори с пари и традиции wink.gif . Примерно едни Манчестър Юнайтед винаги са били богаташки клуб, даже преди Абрамович да купи Челси се водеха най-богатия клуб в света. Много ясно, че като през годините се инвестират пари в даден клуб, то той ще си вдига класата и ще постига по-големи успехи. Мислиш ли, че Реал Мадрид щяха да имат 9 европейски титли ако 40 години не са били галениците на генерал Франко и режима в Испания ?
Челси почти в цялата си история винаги са били беден клуб. Пари започват да се инвестират в този отбор чак в началото/средата на 90те, когато Кен Бейтс се захваща по-сериозно с отбора.

Може би според теб само успехите и популярността правят един отбор велик, но за мен не по-малко велик отбор е Уест Хем Юнайтед - може никога да не са печелили титлата, но пък абсолютно винаги са имали най-силната школа в Англия и възможно най-фанатизираните и верни фенове.

Абе както и да е...
Revenant
ооо човече поне едно вярно изречение да имаше no.gif
Slash
Цитат(Angermeans @ Aug 14 2006, 10:41 AM) *
Може би според теб само успехите и популярността правят един отбор велик

Ако беше така, щях ли да съм фен на Арсенал?! Защото е факт, че Арсенал не е най-успелия отбор в Англия, но това което ми предлага Арсенал като футбол, откакто гледам футбол, никой друг отбор не може да ми го предложи... Всичко си е до естетика. smile.gif


Успехите не са единственото важно нещо, но са основното, когато стане въпрос за сравняване.
Колкото до Реал Мадрид - според мен тяхната визитка се е изградила през 50-те години, когато са спечелили няколко тогавашни ШЛ... А разбиранията за футбол и доблест в Испания и Англия са различни. Или поне бяха... Виж в момента една Барселона е най-толерирания отбор от Уефа. Последната ШЛ си беше наглост.


С нетърпение очаквам да започне "Премиършип", за да се убедиш, как тезата ти, че Челси ще продължава да е над всички в първенството, ще иде по дяволите. smile.gif
Аз лично нямам търпение да дойдат мачовете Арсенал - Челси, защото мин. год. играхте с нас още преди да се обиграят децата на Арсенал, и въпреки това бяхме повече от равностойни на милиардите. Тази година обаче ще е много различно, Арсенал е обигран вече...
SepulTeraHead
Цитат
Последната ШЛ си беше наглост.

Доста нагъл гол вкарахте от несъществуващ фал, верно...
Slash
^ Това е все едно да кажеш, че пръдналия е виновен задето другия се е насрал до шията... Но може би просто Уефа са направили клизма на Барса за да се осерат така. laugh.gif


Ебати изкривяването на фактите, честно.
Angermeans
За Барса съм съгласен - във фазата на директните елиминации бяха подкрепяни доста солидно. Според мен отбор с претенциите за европейски дрийм тийм не би трябвало да има нужда от такива подаръци. Но нищо, здраве да е... очаквам този сезон Реал бързо-бързо да ги върнат обратно на планетата Земя evil.gif

Що се отнася до Премиършип - държа си на тезата, че Челси и тази година ще си наложи диктатурата. Арсенал наистина имат доста млади таланти и Венгер е супер треньор, но при тях всичко се катализира от Анри - ако той направи много силен сезон, Арсенал ще са в пряка конкуренция с Челси за титлата. Иначе просто не ги виждам, не и на този етап.
BTW, говори се, че Мауриньо иска да се маха от Челси другата година. Аз лично изобщо не виждам кой може да го замести.
Slash
Иначе ти как смяташ да процедираш с гледането на "Премиършип", Angermeans? Имам предвид мизериите с тази Диема Екстра. Защото е ясно, че там ще дават всичките важни мачове, даже съм сигурен, че първия мач на Арсенал в новия им дом с Астън Вила ще го дават по Екстра... Аз не че не мога да им пълня гушите с 1-2 левчета там на всеки мач, но кабелният ми оператор няма тази услуга. Поне последния път, когато питах. thumbdown.gif
Angermeans
Абе аз, честно казано, не знам дали изобщо ще мога да гледам мачове от Премиършип този сезон, защото май почти всеки уикенд ще съм на работа следобедите. Може би ще мога да гледам късните мачове, които се играят през седмицата. Общо-взето сигурно ще се концентрирам върху мачовете на нашите отбори и Шампионската Лига.

Иначе съм ходил няколко пъти в Мърфис да гледаме някой друг мач, там атмосферата кефи и сред редовните посетители има някои уникални образи wink.gif
Revenant
Ами аз май ще ги гледам в кварталния еврофутбол ...предлагат и пуканки icon_headbang[1].gif
Арсенал май ще продадат Рейес пфу thumbdown.gif
Slash
Цитат(Angermeans @ Aug 14 2006, 07:09 PM) *
Иначе съм ходил няколко пъти в Мърфис да гледаме някой друг мач, там атмосферата кефи и сред редовните посетители има някои уникални образи wink.gif

Случайно да познаваш едно русо момиче, фенка на Арсенал? smile.gif
То и във Варна имало нещо като варненски "Мърфис", който не съм посещавал още.


Иначе и аз се съмнявам, че ще бъда на линия всеки уикенд за "Премиършип", но си оставам с надеждата, че ще дават домакинските мачове на Арсенал по Д2 повече, за да мога да се полюбувам на стадиона визуално.


Revenant, ДАНО продадат Рейес. Един безличен симулант.
SepulTeraHead
Честно кзано ми се струва, че по-скоро Ливърпул ще са конкуренцията на Челси, а не Арсенал. Някакво такова предчувствие имам.
Angermeans
Цитат
Случайно да познаваш едно русо момиче, фенка на Арсенал? smile.gif


Ами май не... 'що, хубава ли е ? smile.gif

Benedict XVI - Аз баш на Ливърпул не бих заложил, на тях в последните години повече им върви в турнирите. Интересно ми е Ман. Юнайтед как ще се представят, защото ми изглеждат доста омаломощени за този сезон, но при тях никога нищо не се знае...

Айде дано има яки мачове този сезон, защото това световно почти ме отказа от футбола ! sleeping.gif
SepulTeraHead
Нещо националния не ме накефи как игра вчера. hmm.gif С тая игра не ни виждам на европейско.
DanceDevil
Абе защитата снощи определено ми хареса.Но като цяло слабо играха.Дано Стоичков ни изненада с по-добра игра.Иначе трудно ще се класираме така.
Angermeans
Моля се този 2ри септември никога да не идва, че румънците какъв ще ни го наврат...
И ако срещу тях все пак извадим късмет - едва ли срещу Холандия ще можем да се надяваме на същото !

Според мен Кишишев трябва да си играе бек (вместо Лусио Вагнер, който в защита яко издиша) - имаме си достатъчно що-годе качествени халфове, които могат да му заемат мястото в средата на терена. Не мога да разбера за чий х** Стоичков си е наумил да пуска Георги Пеев като титуляр - че той в последно време почти не е играл за клубния си отбор... Няколко успешни пробива срещу толкова слаба защита, като тази на Уелс, не значат ама абсолютно нищо !
Зоран Янкович и Здравко Лазаров - и те не стават !

Иначе одобрявам Игор Томашич да е централен защитник - според мен двойката или трябва да е Томашич - Топузаков или Томашич - Вальо Илиев. Илиев май е с една идея по-добър, но пък Топузаков и Томашич са много добре сработени.

Абе дано клубните отбори пак направят нещо по-сериозно тази година, че на този национален отбор никакво доверие му нямам. Особено на треньора - като футболист може и да е сред най-големите в историята на футбола, но силно се съмнявам някога да добие усет за правилна тактика, постройка и селекция на един отбор...
Slash
Цитат(Angermeans @ Aug 15 2006, 10:49 AM) *
Ами май не... 'що, хубава ли е ? smile.gif

Аха. Хубава и жестока. Както всяка, уважаваща себе си жена. icon_headbang[1].gif
Сигурно има и хубави фенки на Челси. Фенките на "Премиършип" са повече, отколкото бях предполагал всъщност. И някой са по-надъхани и от момчетата, което е прекрасно...


Не знам какво сте се наплашили от тия мамалиги. Само един Бербатов е по-класен от целия им отбор. А включим ли Стенли и Марто - работата става сериозна. Дано тези тримата имат ден в Румъния, защото те са и гръбнака и всичкото...
SepulTeraHead
Стилян Петров точно беше трагичен вчера, спред мен.
Slash
Ще отиде в Астън Вила и ще се освежи. На човека просто му писна в този Селтик...
SepulTeraHead
То тва не е голям скок напред. Верно, че е по-силно първенството, ама точно пък в подобен отбор.

Яко ще е ако шпорите вземат Марто Петров. Ще се обиграят яко с Бербатов и после в националния ще мачкат.
Angermeans
Че какво им е на Астън Вила, екстра отбор са си !

Откакто ги помня почти винаги са завършвали сезона в горната половина на таблицата, което за такова първенство като английското си е добър атестат за класа. Който мисли, че Стилиян Петров им е над нивото, сериозно се лъже...

А пък Мартин Петров има качествата, като ляв офанзивен халф е незаменим за националния, ама тоя чепат характер само го дърпа надолу. Дано се стегне малко, иначе съвсем ще пропадне и никой няма да го бара за нищо. dry.gif
gtzvetkov
Цитат(Angermeans @ Aug 16 2006, 10:45 PM) *
Че какво им е на Астън Вила, екстра отбор са си !

Откакто ги помня почти винаги са завършвали сезона в горната половина на таблицата...

Нещо бъркаш, Астън Вила през последните десет години с изключение на един сезон, винаги се борят да не изпаднат. А не е като да нямат играчи.
Vlad
Стига бе борят се да не изпаднат rolleyes.gif
Иначе с тоя национален и най-вече с тоя спец Стоичков никъде няма да се класираме скоро.Най-голямата ни звезда играе в Тотнъм.Къде сме тръгнали просто.
Angermeans
Абе честно казано не си спомням Астън Вила да са завършвали по-долу от 12то място. Както и да е...

Vlad - Ти какво предпочиташ - ключов играч за Тотнъм или постоянна резерва в някой по-именит европейски отбор ?

Между другото, в контролите на националните отбори са се получили разни интересни резултати. Например:
Италия - Хърватия 0:2 tongue.gif

Ливърпул купуват Дирк Кайт за 18 млн. евро
Според мен не си заслужава парите, и без това си имат един Крауч - по-скоро трябваше да купят още някой по-бърз, техничен и пробивен играч. Ама тяхна си работа...
Vlad
Angermeans не съм казал такова нещо.Просто тва е факт и не може с играчи от нащо смешно първенство и други от вторите дивизии на чуждите първенства да имаме големи очаквания.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.