Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
SepulTeraHead
Барса леко затънаха тоя сезон, така че има и някаква хипотетична вероятност Ливърпул да ги отстранят.


























...Обаче не. Ще си ги смажат.









Сриозно - Ливърпул е най-слабият отбор на света. Черноморец-Бургас(София) ще ги бие 3:0. Жалко, че никога няма да се срещнат!
t0xIc
Зависи дали Ето , Меси и Зъбльо са в оптимална форма. Ако не са - победителя е ясен. А Черноморец не ги подценявай - извъртяха хикс на Латекс:)
sepulturatr
^мразя барса мамка му !!!

П.С.Дори повече от Челси ,Манчо ,Милан иииии дори Байерн !
t0xIc
Що пък Барса? Верно ги подпират последната година и нещо в някои тънки моменти, но кой не е така:)
Slash
Dark_Prince
Трето поколение цесекар съм.Иначе подкрепям Ман. Юнайтед и Милан.
И играя доста еврофутбол
sepulturatr
Цитат(t0xIc @ Feb 9 2007, 12:08 AM) *
Що пък Барса? Верно ги подпират последната година и нещо в някои тънки моменти, но кой не е така:)

Щото са бахти нещасниците ...И тоа Роналдинио просто това момче неможе ама както си пише по книгите ...Медиите го направиха голям играч hmm.gif hmm.gif Анри е каде каде каде каде каде по добър ...Черни гнусни немогат да играт само ги хвалят без да има за кво brickwall.gif
Vlad
Да кажеш че Роналдиньо не може тряя си сляп.
Slash
http://youtube.com/watch?v=DKApNEq-XVo


Ето едни истински лъвчета, не някакви псевдозвезди... icon_headbang[1].gif
sepulturatr
Цитат(Vlad @ Feb 19 2007, 09:47 PM) *
Да кажеш че Роналдиньо не може тряя си сляп.

Прехвалват го ...прекалено много !
SoulThief
Аз кара багер, не разбира. no.gif
SepulTeraHead
Готин мач беше Реал-Байерн. smile.gif

PSV 1 : 0 Arsenal icon_headbang[1].gif
sepulturatr
crying.gif crying.gif
Slash
Ще стане по трудния начин ®
scion_of_storm
^Mъхъм, ще видим. Гола на Бомел ме изкефи хах, между двама защитници, един пич от Байерн, не видях кой, едва ли не залегна за да мине топката, а Касияс беше като опъната коза в ситуацията. Земи!!! icon_headbang[1].gif И Реал и Байерн ги мразя бтв ;p
Svetyl
Аз като обичащ Байерн съм доволен от мача... едно 1:0 от втория и сме готови за следващия. Иначе днеска Барса- Ливърпул... абе защо няма опция и двата отбора да отпадат...
Vlad
...или да се класират sad.gif
t0xIc
ГОЛФ ДУОТО НАКАЗА БАРЦЕЛОНА , А ВЕЛИКИЯ ГЪНЪРСКИ ОТБОР ЛАПНА ХОЛАНДСКИЯ ЧЕП:)
СУПЕР ВЕЧЕР И ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ВЕСЕЛА ТАКАВА:)
icon_headbang[1].gif
Slash
Хаха, остави ги ти "гънърите", те ще си вземат реванша. tongue.gif
YNWA, това е положението. Висшата лига е класа!


... а Барцилонатъ - хартиени "звезди".
t0xIc
Абе не съм сигурен ,че ще го вземете щото нещо не ви допада марката ФИЛИПС smile.gif
icon_headbang[1].gif
Шегичка естествено smile.gif
Иначе - Барселона сега е на светлинни години от отбора на Куман, Стоичков , Ромария , Субисарета , Бакеро и т.н. Някой друг като пази Рони вместо Живко Миланов , Ето като не е титуляр ,а Меси не е във форма са пълен ташак.
Slash
По принцип Барса без Ето'О за футбол не ги търси. За евтини трикове може. Това всеки нормален фен го знае. И е много яко, когато ги няма Хауге и Мауге да им спестяват засади, измислят нови правила при нарушения и осакатяват морално противниците им. Забавно е сега да чета, какъв шокиращ резултат се е получил, но аз това за Ливърпул го писах още при жребия. Култов отбор, и не е случайно, че точно тия шушумиги Белами и Рийзе вкараха... icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Барселона бяха трагични и си заслужиха тоя резултат. Тва си е истината. Гудьонсен вкара малко свежест като влезна, ама много късно. Трябваше да е титуляр - все пак идва от английски отбор, свикнал е да играе срещу Ливърпул. Не, че тва е причнината за загубата, ама си беше грешка. Иначе напълно заслъжена победа на нещастните черверни ритнитопковци...

Ще вземат сега пак да спечелят лигата...
scion_of_storm
Мда, Барса малко или много го заслужаваха. Обаче Деко как яко фалцира при фала, където нацепи левия дирек \m/ Хубав мач се получи, гледах, че и Интер и Валенсия са направили красив двубой. Яко smile.gif
IAN WRIGHT
Arsenal
Real Madrid
conguestadors
Ако Валенсия преодолеят Интер, най-вероятно ще спечелят ШЛ.
Slash
Валенсия както винаги са страхотни. icon_headbang[1].gif
А какво да кажем за смешния Интер? То не е като да играеш в Жабария, там първенството им стана по-слабо и от нашето...
Svetyl
Барса много се одъниха... голям кеф, време беше да се приземят smile.gif
t0xIc
bowdown.gif icon_headbang[1].gif Мерси за добрите думи относно Ливърпул:) Ахахахаха
Иначе беше ясно ,че няма да паднат Пул. Аз мислех ,че мача е хикс. Бенитес с Валенсия има 2 победи и един равен на Ноу Камп. А сега прибави още едничка вече навело на "THE GREAT RED ONES".
icon_headbang[1].gif
Vlad
Валдес май нещое гсе е повлиял от малката перука от групите и глейте кво прави laugh.gif не мога да разбера само за кво тряяше тва дърво Кайт да играе цял мач thumbdown.gif
Svetyl
Накефи ме Крауч накрая smile.gif laugh.gif
Slash
http://www.gg-chat.net/phpBB2/viewtopic.php?t=71874


Dimitar Berbatov's penis is so big, it has its own penis, and that penis is bigger than yours. icon_headbang[1].gif
t0xIc
Оф тия бафти от Манчестър пак почнаха по-старому с голове в последните секунди всеки мач.
SepulTeraHead
Моряците как изпуснаха да треснат ЦЕЦКА, ей!!!1111 Щели да ми стават Челси на Балканите. laugh.gif Смехория!!!!
Slash
Те Черно Море и от Левски ще вземат точки, не бери грижи... wink.gif
SepulTeraHead
Ако играем зле като прасетата днеска ще си ги вземат и заслужено даже. Ама някак не ми се вярва wink.gif Ще поживеем, ще видим.
Slash
Мене ме кефи Черноморец Бургас-София. Очаквам в скоро време да падне с 20:0. icon_headbang[1].gif


Иначе Черно Море са си много яки и тази пролет. А ЦСКА са с неадекватна селекция, както винаги...
SepulTeraHead
Цитат(Slash @ Mar 4 2007, 06:37 PM) *
както винаги...

+1 tongue.gif
Slash
Еми... всички чакат Велизар Димитров да ритне топката като футболист, единствен, не се залага на юноши а на туристи, пак, не се правят никакви опити да се върнат Гай, Хидиуед, Янев, Гъргоров и т.н. и т.н. thumbdown.gif
Vlad
Жалка история беше днеска мача.Нямаше абсолютно никва идея в играта.Второто хубаво някъв натиск и стигат пред вратата и там се чудят кво да правят.А публика хуу доста бяхме обаче тва курви сте много ме дразни.Тия на касите са абсолютно ненормални.Зимам си билет за В щото ми казват че за Г нямало.1/3 от сектора празен suicide.gif
Slash
Бербатов прави и Уест Хям кривогледи... icon_headbang[1].gif
t0xIc
Тъкмо се ядосвам заради "великата ни публика" и "мача" ,който се състоя. Вместо цял следобед да се нервя можех спокойно да дръпна един коз , да пия бира и да се наслаждавам на Уест Хе/ям и Тотнъм за да се види накрая какво е нормално отношението между футболисти и публика. А за мача да не говоря. Напомни ми на Милан - Ливърпул.
scion_of_storm
ЦСКА играха толкова слабо, а Черно Море залужаваха да бият. Обективен резултат би трябвало да бъде 2-1 за черноморците. Левски опукаха бургазлиите, обаче те Черноморец са особено добри, нали. И все пак се видя, че Левски>ЦСКА. Доста при това smile.gif
А Манчестър Ю. как измъкнаха 1:0 на Ливърпул biggrin.gif biggrin.gif
SepulTeraHead
Да бъда честен и Черно Море не блестяха кой знае колко. А съдята се постара да осере мача. Обаче ЦСКА определено не заслужаваха да бият.
wagoo
ЛИВЪРПУЛ И ЦСКА!!

Други отбори няма!
t0xIc
Е с тая игра как да бием еби му меча. Ама и тъпия рефер никаква идея за авантаж и сигурно поне едно чисто 20 минути имаше лежене ,симулации и бавене на играта.
Иначе не знам как можеш да съпоставяш кой е по-добър като и вие не бихте Морето във Варна ,а ние имахме 2-3 по-чисти положения от вас този мач въпреки отчайващата игра. Аз по-слаб наш мач не съм гледал от миналата пролет срещу Левски.
Извода е ,че след надеждите през 2005-та за вдигане на родния ни футбол отново май ще цикля пред Тв-то вместо да се нервя на стадионите.
Slash
БиТиВи имат най-тъпия коментатор на света - Смукачев. Тоя капут е толкова глупав, че не знам как диша. Нищо конкретно, просто е идиот. Примерно снощната дебилия на Смукачев: "Улие разрушил Лион". То не е далеч от мисълта да се сети човек, че Лион, с футбола си, не могат да направят нищо в ШЛ. Все едно гледам Арсенал от предишни сезони. ШЛ не се печели с футбол, а с бетон! Ама трябва елементарни футболни познания да има човек за да ги знае тя работи... thumbdown.gif


Ливърпул си минаха през Барса като "стой та гледай".
Браво на Валенсия! Интер са толкова гнусен отбор, че човек може да си изповръща червата, докато ги наблюдава. puke.gif
t0xIc
Смукачев е мега педалче. Айде простих му всяко кряскане при спечелен тъч за Левски в груповата фаза и му слушах простотиите за притежания на топката и т.н все едно головете не се броят.Смисъл айде разбирам го - Бг отбор е ,а и сигурно е фен на Левски. Ама вчера такова оправдаване на Барса нямаше ебаси. Хлъзгавия терен виновен на Меси , Роналдиньо го пазили затова не блестял и т.н Той кво иска ? Да го гледат отблизо ли ..
Иначе пак същия мач като този с Манчестър . Вместо да бием спокойно 2:0 се скъсваме от пропуски и накрая ни вкарват гол. Добре ,че си опекохме работата още първия мач.
icon_headbang[1].gif
sepulturatr
Барсааааааааа thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif

Дано само довечера артилеристите да не се издънят ...

Цитат(Slash @ Mar 7 2007, 03:50 PM) *
"Улие разрушил Лион". То не е далеч от мисълта да се сети човек, че Лион, с футбола си, не могат да направят нищо в ШЛ

Жерар Улие наистина си е супер слаб треньор ...Още преди в Ливърпул беше thumbdown.gif puke.gif
Иначе коментатора си е тъп по цялата глава metal.gif
scion_of_storm
Не е безкрайно лош полу-адаша, ама верно ръси понякога простотии. Сега да видим Байерн и Реал какво ще направят, очаквам яка тупаница!
Rodd1ck
Добре, защо Милан си не вкараха гола десетина минути по-рано, поне и аз да имам малко кяр от това.. unsure.gif
Иначе никакви изненади тая вечер в ШЛ.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.