Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
sepulturatr
^Кво ?!??!?!?!?

Добре бе мамицата им стара за къв хуй нападат цял мач бе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
за да го набарат с ташаците накрая brickwall.gif brickwall.gif
Тая тактика на Арсен Венгер от край време си ми къса нервичките ! Накрая ще му пиша 1 писмо на тоя урунгел !!!!!!

P.S.Счупих си дистанционото ! Коронния ми номер. .
Rodd1ck
Ти да не си очаквал Арсенал да бият? whistle.gif
sepulturatr
^ТИ ГЛЕДА ЛИ РЕПОРТАЖА БЕ ?!
Slash
Наивен и романтичен Арсенал. Отново. sad.gif
conguestadors
Сяжалявам SLASH, много исках Арсенал да продължат. no.gif
SepulTeraHead
icon_headbang[1].gif PSV icon_headbang[1].gif
Svetyl
icon_headbang[1].gif BAYERN icon_headbang[1].gif
Dawn^^
Liverpool, ole-ole! bowdown.gif bowdown.gif
t0xIc
Е ся да ни се паднат Байерн или Милан. Хем ще искат реванш жабарите.
icon_headbang[1].gif
Slash
Цитат(conguestadors @ Mar 8 2007, 10:01 AM) *
Сяжалявам SLASH, много исках Арсенал да продължат. no.gif

Нищо, аз пък ще съм за Валенсия оттук нататък, като единствения отбор, който може да играе футбол от останалите... wink.gif
t0xIc
Е щом сте отпаднали от "неумеещите" това ще ви е утехата icon_headbang[1].gif
Slash
Утехата ми е, че ще гледам, как се спъват в топката отборите от ШЛ до края на сезона... icon_headbang[1].gif
Vlad
Ливърпул отново доказа че е велик отбор bowdown.gif
Slash
Леле, какъв късмет извадиха Ливърпул, че Арсенал отпадна... brickwall.gif brickwall.gif


Милан - Байерн
ПСВ - Ливърпул
Рома - Манчестър Юнайтед
Челси - Валенсия
SepulTeraHead
Милан - Байерн - Пак некви два гранда в криза... Байерн май са по-добре сега.
ПСВ - Ливърпул - Ще ги минат като миналата гходинаааа
Рома - Манчестър Юнайтед - Кур за Рома
Челси - Валенсия - Дано де...
Slash
Че какво беше миналата година? Нали Бенфика минаха през Ливс... или е било преди две години. Иначе Валенсия бие ли Чел$и --> drinks_drunk.gif
t0xIc
да ама Куман пак беше на Бенфика. Първо се изгавриха с Манчестър после ни елиминираха на 1/8 финалите. Баси исках Милан , Байерн или Рома ,но не и тия бетонджии от ПСВ
Slash
Аха, тренера. Ми гаден е жребия за Ливс. Те играят силно, когато не са в ролята на фаворит...
SepulTeraHead
Куман имах предвид. PSV много ме накефиха преди 2 сезона как се опънаха на Милан на 1/2 финала. Глей, че и сега си се изявяват стабилно. Много як отбор! Ще съм си за тях винаги!
Vlad
3 английски отбора на полуфиналите.Въпреки че се надявам да е само един де tongue.gif Ще се накефа пак да бием Челси на полуфинала и пак с някой смешен гол,а на финала да отнесем Манчестър drinks_drunk.gif
scion_of_storm
Оп, аз съм за ПСВ, в холандските отбори ме кефи това, че яко експериментират и в тях играят много млади играчи...Ех, да ги имаше Аякс в ШЛ сега smile.gif
SepulTeraHead
PSV и Ajax в момента са на практика школи за грандовете. Голяма деградация особено за вторите, които са едно от най-слвните имена в историята на играта.
scion_of_storm
^Точно, ние с баща ми много им се кефиме на Аякс, такива младежи изстреляха по грандовете wink.gif И винаги играят атакуващо, без задръжки!
conguestadors
Като гледам жребия, Челси пак няма да вземат купата. devil.gif
SepulTeraHead
ЦСКА пак измъкна точката с клизмаааааа...... Ама и смърфовете са една трагедия... Голът им можем да го пишем на защитата на ЦСКА направо laugh.gif
Rodd1ck
Мисля си, че Милан ще се измъкнат клизматично, както направиха Италия лятото. Това не ми пречи обаче да им симпатизирам, дано само не продадат Кака на Реал!! unsure.gif
Angermeans
Според мен Рома са скритата лимонка тази година smile.gif Едва ли много ги имат за фаворити, но като нищо могат да направят сензацията... ПСВ също може да направят нещо. То преди 3 години и Порто никой за нищо не ги бараше, ама какво стана в крайна сметка rolleyes.gif
Абе залагам на Рома, може даже да пусна някой лев в Еврофутбол за тях (за сефте, а дано не се зарибя smile.gif )

А иначе Ливърпул учудващо силно играят, Челси отново максимума им е полуфинал, Манчо и до там не ги виждам. Милан са в трагична форма, ама каквито са калитковци аз не бързам да ги отписвам smile.gif Пък и Байерн са им много удобен съперник по принцип.

Като цяло хубавото е, че май няма изявен фаворит, ще са доста завързани мачовете и със сигурност ще е интересно wink.gif
Slash
Дееба, уволнили са Пламен Марков! brickwall.gif Грам достойнство нямат в управата на ЦСКА, грам!!! Не стига, че не изпълниха молбите на Марков за нови, класни играчи, сякаш той е треньор там за да им се моли, ами и го изхвърлят като мръсно куче... а той беше единственото хубаво нещо в ЦСКА. Заеби. thumbdown.gif
Vlad
Стига бе какво хубаво, наще играят като насрани.Големи тактики, големо нещо за 2 мача 2 точки.Марков вместо да обеснява някви глупости и да се оправдава да си беше напуснал сам като вижда че нещата с него не вървят.Сигурен съм, че ако Стойчо поеме отбора наистина нещата ще се променят.При него всички излизаха нахъсани и от първата минута почваха да атакуват.И не искам преди мача с онези от Подуене да слушаме как уважаме съперника и те са много добри,а искам да чувам как ще бием говедата.
t0xIc
Нищо против Марков ама такъв мишок ,че...не може да ми излизаш срещу Черно Море с един нападател и да пускаш втори в 78-та минута. А и за никой не е тайна ,че играчит си го бойкотираха. За което трябва да бъдат нашамарени щото не може да ми се правиш на звезда за сметка на публиката ,но е по-лесно да се смени треньора отколкото 6-7 основни футболисти. Единствения ни добър мач пак го прецака срещу турците. Да ми изкарва Велизар и т.н и да пуска Якирович при 2:0 и насрани турчиля.
Slash
Че на какво можеш да научиш Трика или Фуртадо... sad.gif
Хич не съм фен на българското "треньора е виновен", а не "труда на момчетата". Ок, да приемем, че лятото ще се прави сериозна селекция, същото трябва да важи и за треньорския пост. Марков за малкото време за което беше национален селекционер изведе България до форум, нещо което Стоичков се опитва от ебати времето. Това никога няма да го забравя аз. Да кажете, че Марков няма тактика са глупости, спомняте ли си Белгия - България в Брюксел (0:2)? Марков нямаше материал с който да работи...
t0xIc
За съжаление помним и "тактиката" на Европейското. Юруш срещу Швеция и бетон срещу датчаните.
Иначе - казах ,че наистина играчите са виновни. Но когато играта не върви ,винаги треньора го отнася.
Освен това - еби му меча ама може ли да е такова дърво. На мача с морето Ясен Петров се скъса да вика и да нерви ,а нашия гледаше все едно е взел ЛСД и се чуди къде се намира и кви са тия хора на стадиона.
Slash
Ами точно това му качество ми харесва пък на мен. Примерно Бербо като вкара на Хърватска в София, целия стадион изригна, само Марков си ръкопляска сякаш сме спечелили тъч. Изобщо, в дебилските ни футболни реалности, хора като Марков не са на място. Да ходи в чужбина човека, да поеме някой отбор там, да не е заобиколен от олигофрени, пък то ще се види, колко полезни са такива хора на сериозния футбол.


Иначе аз докато не видя в ЦСКА да се налага един Бранеков до Вальо Илиев, примерно, ще продължа да си бъда тих фен. Подкрепям си ги в Европа и това е. Човек трябва да има мухи в главата за да довежда нови туристи в ЦСКА, а да не вижда, че отбора се нуждае от Хиди, Гай, Янев и Гъргоров...


П.П.
То Швеция и Дания където ни хванат - там ще ни смачкат. И Липи да ни е треньор.
SepulTeraHead
На ви Стойчо Младенов. Кефете се.
t0xIc
Аз предпочитах Станков или някой чужд треньор ,но Стойчо поне ще ги надъха. Да видим дали ще се разхождат другия мач.Успех на Марков му желая .
t0xIc
Бербатов отново кърти след мача с Челси icon_headbang[1].gif
От Стоичков насам не съм гледал такава мания
icon_headbang[1].gif
А той беше в Барселона все пак.
Slash
Аз нямам думи... icon_headbang[1].gif
sepulturatr
Тая седмица има ли ШЛ ?

П.С.Някъв бахти хилядния пост ...
melhaer
Честито на всикчи армейци!

Бихме латекса и взехме адриатическата лига! поклон пред червените ангели!
sepulturatr
Мерси честито и на теб ама не разбрах ще има ли ШЛ тая седмица laugh.gif
SepulTeraHead
Не.
t0xIc
Ква лига уе smile.gif На 28-ми сме срещу Шиптърите. Стенлито дооооста псувни ще отнесе.
icon_headbang[1].gif
Slash
Става въпрос за женския баскетболен отбор на ЦСКА. Постигнаха голям успех, честито!
Slash
icon_headbang[1].gif Рилски Спортист icon_headbang[1].gif
melhaer
май ще се връщат версии, заради миналата година...
Rodd1ck
Ако ЦСКА вземе титлата тази година ще ми стане много смешно, не че не искам, но все пак..
t0xIc
Ясно кой не играе тото. Щото коефицента бе 15 за победа на Рилецо!
icon_headbang[1].gif
Ако някой мисли ,че в нашия футбол Сираков ще позволи кръг преди дербито да се скъси дистанцията значи освен пиян олигофрен е и наивен романтик
t0xIc
Ливърпул мачка icon_headbang[1].gif
Кур за анти-пулци
bowdown.gif
Vlad
И то тотално мачка едно отборче което се подигра с онова недоразумение icon_headbang[1].gif
t0xIc
Аз за Арсенал отдавна си казах мнението - еквивалента на говедата в Англия. Млад състав , големи надежди и юноши , нищо спечелено в европейските турнири , много приказки , късмет в някои мачове и големи усти след тях. Откакто Бергкамп спря с активния футбол и Анри не е във форма за мен са средняшки отбор. Но нищо против умерените им фенове. Да са им честити епохалните им победи над нас и да гледат футбол пред ТВ-то.
icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.