Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Slash
На Тотнъм по принцип проблема им е в главите. Каквито и играчи да вземат, ще се дънят във важните мачове. А Севиля в момента са класа над "големия" Реал, тъй че в момента, в момента... ама е реално. biggrin.gif


Вчера чух, че Стоичков щял да разполага с 50 млн. евро за селекция. blink.gif Те милиардерите в Англия разполагат с толкова, ебати! А Селта са 18-ти в Испания...
In_Flames
А сега кой е тренер на националния отбор
Pyjamka
^Все още никой, предстои да изберат. smile.gif
SepulTeraHead
Пенев или Марков. Тва са май най-обмисляните варианти.











Ще го гледаме по телевизията пак тва европейско hmm.gif
Свар
Дано не сложат Пенев . А Ицето не става за треньор както и да го гледат .....велик нападател и псувалник е бил ,но за треньор не става.
SepulTeraHead
Да му мислят от Селта! laugh.gif
Svetyl
Който и да сложат, ще му е трудно...
Pyjamka
Като си спомням с Пламен Марков какво беше на европейското в Португалия, се хващам за главата! В покъртителния мач, където Швеция ни би с някакво 8457849:0 той просто стоеше на скамейката и нито веднъж през мача не се надигна, за да извика нещо на футболистите. Голяма трагедия! Не че Стоичков като псува обезумял от треньорското място направи нещо де...
Аз не мога да разбера защо трябва все едни и същи да се въртят. Във футбола е така, в цялата държава е така! Не може ли някакво свежо попълнение, някой нов треньор: да е с по-авангардно мислене, по-различен подход при тренировки да полага. Абе, да вземат мен да ме сложат! biggrin.gif За стимул ще пускам на футболистите. Като някакъв порочен кръг. То това трябва преди всичко с клубните отбори да се направи - футболягите не са в националния, за да тренират, а защото са тренирани.
Svetyl
^" Като си спомням с Пламен Марков какво беше на европейското в Португалия, се хващам за главата! В покъртителния мач, където Швеция ни би с някакво 8457849:0 той просто стоеше на скамейката и нито веднъж през мача не се надигна, за да извика нещо на футболистите. Голяма трагедия! Не че Стоичков като псува обезумял от треньорското място направи нещо де...
Аз не мога да разбера защо трябва все едни и същи да се въртят. Във футбола е така, в цялата държава е така! Не може ли някакво свежо попълнение, някой нов треньор: да е с по-авангардно мислене, по-различен подход при тренировки да полага. Абе, да вземат мен да ме сложат! biggrin.gif За стимул ще пускам на футболистите. Като някакъв порочен кръг. То това трябва преди всичко с клубните отбори да се направи - футболягите не са в националния, за да тренират, а защото са тренирани. "

biggrin.gif
Slash
И кво сега, Мъри треньор? Що не сложат Спайдъмен, за по-яко? "Златното" ни поколение от 94'та май се оказа лайняно и явно е трябвало да се натоварят всички на един самолет, начело с Михайлов и Сираков, и право към Ню Йорк... suicide.gif
Свар
Цитат(Pyjamka @ Apr 14 2007, 05:47 PM) *
Като си спомням с Пламен Марков какво беше на европейското в Португалия, се хващам за главата! В покъртителния мач, където Швеция ни би с някакво 8457849:0 той просто стоеше на скамейката и нито веднъж през мача не се надигна, за да извика нещо на футболистите. Голяма трагедия! Не че Стоичков като псува обезумял от треньорското място направи нещо де...
Аз не мога да разбера защо трябва все едни и същи да се въртят. Във футбола е така, в цялата държава е така! Не може ли някакво свежо попълнение, някой нов треньор: да е с по-авангардно мислене, по-различен подход при тренировки да полага. Абе, да вземат мен да ме сложат! biggrin.gif За стимул ще пускам на футболистите. Като някакъв порочен кръг. То това трябва преди всичко с клубните отбори да се направи - футболягите не са в националния, за да тренират, а защото са тренирани.

Абе сладур, а на мен ще пуснеш ли ако се кандидатирам за треньор ...за стимул не за друго ,че като ти гледам снимките из майспейс добре ще ми вдигнеш адреналина laugh.gif

Абе който и да сложат ,ако отбора не ще да играе...отново нищо няма да стане
Pyjamka
^Не, няма да ти пусна.

Аз не разбрах - избрал ли се е треньор вече или не? В гювеч нищо не пише.
SepulTeraHead
Май ще е Мъри, ама за двата мача с Беларус само. На 25ти се решава, доколкото разбрах.
In_Flames
Мъри има 3 шанса
1.Да направи 2 победи и да го остават тренер след това да се издъни с някъв катастрофален резултат и всички да го намразят.
2.Да направи средно положение един равен и една победа там в националния ще се търси пак друг тренер и в близките 2 години няма да можем да се класираме за никакъв по голям форум
3.Да направи 2 загуби никакъв шанс за нас ще го изгонят и ще го намразим и Левски ще се окажат в падение защото на него няма да му понесе мн добре и мисля че Левски могат да направят поне 2 хикса
SepulTeraHead
Сега Пената е казал, че би приел. Ба ли му майката... huh.gif
Svetyl
Че хубав мач направиха двата английски отбора. А Ливърпул си заслужи победата. Засада нямаше.
In_Flames
Тая година не ми хареса шампионска лига ама дано Милан направи нещо
Vlad
Еми великия отбор си е велик отбор.Тотално смазахме чукотка.Английски финал изобщо не звучи зле сега.Не че след като пак на полуфинала тупнахме същия отбор и финала да се повтори и финала ще е лошо де.Дано само да си намеря билетче.Днес който и да се класира шенала все ще е велик.
Svetyl
Много слаб Манчестър... Айде на втори епизод Милан- Ливърпул smile.gif
Rodd1ck
Лека-полека нещата си застават на мястото.. rolleyes.gif
scion_of_storm
Манчестър го издухаха по скоростния начин :/
SepulTeraHead
Р Е В А Н Ш ! devilsmiley.gif
Virgin_Steel
Милан игра цигански , два гола без кьораво положение, чисто случайни изтрели към вратата.Убиване на играта още след 30-та минута с пълно затваряне и адски грозната система 5-5 ! Естествено след това беше Ман ЮТД да ги накара да треперят, но уви никой не свиреше грубите нарушения на италиянците след което падна и третия случаен гол от 'контра-атака'.В 70-тата минута , както вече беше обсъдено днес, италиянците решиха напълно да покажат как не могат да играят освен красиво,а и честно - бавене, падане при АБСОЛЮТНО всеки допир, пълен театър, не им се дават на терена бързо топките, разправяне със съдията...убиха и 20-те минути в които англичаните можеха да покажат красотата на футбола заради, което ги обича цял свят.
bowdown.gif devil.gif bowdown.gif devil.gif bowdown.gif devil.gif
Rodd1ck
Ба ти и мнението.. вместо да напишеш, че Манчестър бяха трагични.. huh.gif
Virgin_Steel
Ако бях на 16 и всичко за мен е червено-синьо и единственото нещо, което ме интересува е да прочета резултата за да коментирам...и ако никога не се бях занимавал с футбол по-далеч от младежки отбор - Да, щях да го напиша wink.gif
Rodd1ck
Значи си 17-годишно футболистче от местния отбор и симпатизираш на Локо СФ да речем.

То бива фенщина ама чак пък толкова, дай малко обективност.
Добре, че "случайните голове" бяха само три, защото в интерес на истината снощи английският отбор заслужаваше повече в своята врата, очаквах по-интригуващ мач.
Virgin_Steel
На 17 години няма как да имаш 4 награди от шампионати, за които трябва да си минимум на 18, така че когато фактите говороят - шунките мълчат biggrin.gif
Обективност съм дал като съм описал целия мач така както беше, а със смешните ти и безпредметни коментари освен че показваш че не си гледал мача, показваш и колко не разбираш играта. И май си поредния тип дето не прави разлика между Шах и Футбол.
Rodd1ck
+ Кристиано Роналдо е най-великият футболист! bowdown.gif
Или това си ти.. Роналдо де.. laugh.gif
Virgin_Steel
Радвам се , че оправда моите съмнения относно възрастта ти и ми показа, че няма смисъл от този спор, поради простата причина , че говорим на различни нива. Айде със здраве.... drinks_drunk.gif
Rodd1ck
Браво, браво, затапи ме..

Целият ти коментар за мача страда от липса на обективност. А и смело мога да твърдя, че Милан заслужаваха да си тръгнат непобедени още след първия мач..
Virgin_Steel
Напротив Милан доказаха едно - стари са им играчите и затова ги натресохме и в последните минути предния мач и затова убиха(буквално) последните 20-30 минути от последния мач, защото не издържаха.Падаха, караха се, бавиха се, смени, разиграване дори в тяхното поле не посмяха да направят.Гледай записа за да се убедиш сам.
Rodd1ck
А Челси какво направиха в първия мач с Пул? Вкараха гол първото полувреме и след това нищо, като че ли цялята игра спря, тук-там Дрогба се открояваше.

Манчестър бяха останали без защита, нормално е и да паднат. Милан наистина са застаряващи, но с един Гатузо в миналия мач щяха да удържат поне X-a. А бавенето на играта е характерно за целия италиански футбол, но мисля, че на финала няма да бъдем свидетели на това при евентуално повеждане в резултата.
Svetyl
Мисля, че финала ще завърши 4:4 или 5:5... защо не 10:10... и после дузпи smile.gif
SepulTeraHead
Цитат(Virgin_Steel @ May 4 2007, 01:54 PM) *
Напротив Милан доказаха едно - стари са им играчите и затова ги натресохме и в последните минути предния мач и затова убиха(буквално) последните 20-30 минути от последния мач, защото не издържаха.Падаха, караха се, бавиха се, смени, разиграване дори в тяхното поле не посмяха да направят.Гледай записа за да се убедиш сам.

Е хуу де. И така да е. Пак занят как да бият! Юнайтед просто бяха зле, особено в защита. Засега от сблъсъците си с Милан имат 3 загуби и 1 победа. Красноречиво!
Virgin_Steel
Те и Левски знаят да бият тука, ама скоро гледал ли си хубав футбол в родината ни? Като излезнаха миналата година за малко да станат на първо място с най-много голове в тяхната врата и най-безидейна игра... Просто казвам, че футболът не е шах.Това ми прилича на слабаците, които удрят и после бягат.Точно така Милан се скриха зад 'полата' на съдията и дори да бях фен на Милан радостта от победата ми нямаше да е същата...
Vlad
Е те Милан за да докажат колко са зле в коя лига тряя да отидат да играят в космическата ли?
In_Flames
Нема Мое нема твое Всичко е БЕРОЕ bounce8.gif yahoo.gif f_1m_c7682ad.gif viking.gif
alpha prime
Бюроя !?!?!?!?!
Бяроя ?!?!?!!?!?!?

Селското тимче с дразнеща амбиция да са исторически съперник на БОТЕВ Пловдив само заради една уредена с Левски титла ?

За тях ли става дума bye.gif
t0xIc
Добрич пее кур за Лефски ей ей icon_headbang[1].gif
Свар
Обяснете ми тръпката да си голям фен ...псуваш се с феновете на другите отбори и си чупиш главите с тях ? Честно интересно ми е.
alpha prime
Забелязал съм, че мнозинството фенове на ЦСКА са повече антифенове на Левски ...
t0xIc
Аз съм забелязал също така ,че вие вместо вратар имате Йети на вратата ,но нейсе не се обаждам. icon_headbang[1].gif
alpha prime
Тва "Йети" е доста по-добър от 90% от вратарите, включително и от на Левски и цецка
In_Flames
Забелязъл съм че повечето играчи на Ботев са фенове на ЦСКА
alpha prime ей канарче и вас ви бихме wink.gif
А на Левски да и дадът още 3 дузпи няма да бият




Един Отбор Една Борба Само ЦСКА
alpha prime
А кой ви разплака миналия полусезон . Бтв и ти ли си селски фен на цецка или си от града на отбора ?
А това , че Каката подразни Мъри е съвсем друго. Дай пример кой е фен на червените, моля
t0xIc
Алфа Лилчо е по-слаб и от Пифа и от Урсула. Това само мега пристрастен фен на Ботев може да го изцепи:) Иначе ми харесвате като отбор щото в повечето случаи се хвърляте всеки мач за разлика от едни черно-бели берачи на череши в района на Кюстендил. Нас ни бихте , на говедата извъртяхте хикс. Ама по-спокойно с изхвърлянията щото като не играете в Пловдив сте трагедия - освен феновете ви:)

хехе това със "селските" фенове няма да го коментирам. Отдавна съм над тия провинциални-столичански-майненски спорове:) Какалов си го каза в интервю черно на бяла ,че в Бг ще играе само за ЦСКА или Ботев. smile.gif Не е лош играча ама освен ,че е мяза на изрусена циганска версия на Диего Форлан прави много глупости на терена. Иначе той и Видолов са единствените ,които ми харесват. А Коцето като дойде на Армията всички му ръкопляскат. Така ,че спокойно с тъпите си мнения:)
alpha prime
Това, че сме домакински отбор е факт. съвсем безсмислено е да се спори по въпроса.И с какво урсуленко и дрожко са по-добри - с това че са по леки и слаби ? Не фигурата прави вратярят вратар, а рефлексът,
позиционирането в наказателното поле и духа. Апропо Петков няма нужда д го намесваш, защото Левски имат далеч по-добър и перспективен вратар bye.gif
ПС: много ме кефи как се жегват цесекарите като им споменеш очевадното
In_Flames
alpha prime Аз съм от село София и да ти кажа да не говоря за раплакване щото колко сте плакали от нас
alpha prime
Ми ние сме скоремен пловдивски отбор, не сме отбор от световна величина, какво да се прави, не си режем гредите на стадиона, не си бием играчите, ходехме по 6-7 хиляди в Б група, обичаме си отбора не само на думи и най важното - ОБИЧАМЕ СИ ОТБОРА, не живеем да МРАЗИМ едисикой си 12 месеца в годината bye.gif
t0xIc
Алфа абе и аз да съм 200 кг и 2 метра широк все някой път топката ще се удари в туловището ми и ще паднат 2-3 пържоли ,но я да видим Лилчо да скочи като пантера и да се разтегне да хване някоя летяща топка към ъгъла:)
Ама щом смяташ ,че Лилчо е най-добрия пиши на Мъри да го викне smile.gif За мен след Здравков най-добър едно време беше Вутов.
Сега са Пифа и онова клоунче Петков дето не знае кво го чака на следващия мач на националите ако е титуляр.
Лефски кой ги мрази ?smile.gif След приключенията им в лигата ми станаха герои:) А иначе ,че са мазни цигани играещи страшно много уредени мачове , че нонстоп не им дават картони за всякакви провинения и т.н - еми дразни. И нас ни подпират естествено ,но последната година и нещо подуенци се осраха
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.