Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
scion_of_storm
Тука винаги прехвърчат некви искри обаче biggrin.gif
t0xIc
Цитат(Ludnichar @ Dec 12 2007, 10:20 AM) *
А как ми се щеше да отпаднат лузърпул... whistle.gif

И на мен ми се искаше Левски да вземат поне една точка в последните си 8 мача, но ... whistle.gif
Aglarana
Нека се отбележи колко силно е присъствието на фенове на ЦСКА във форума и колко малобройно ( 1 човек) на левски happy.gif
Ludnichar
Научи се да бориш, вече си голяма! wink.gif

И на мен ми се искаше ц(*ка да играе в европа поне веднъж ама...
Aglarana
Кого да боря? laugh.gif
Ludnichar
laugh.gif laugh.gif laugh.gif Кво да се прави, и на най-добрите се случва... whistle.gif
melhaer
Цитат
И на мен ми се искаше ц(*ка да играе в европа поне веднъж ама...

и понеже не играят и затова реши да пуснеш 1-2 перални, дет се вика да попереш - тук, там...

абе какво да обсъждаме некви дето са дори извън тройката whistle.gif
Ludnichar
Даа, по добре да обсъждаме тия, дето от 20 години играят по 2-3 мача в европа... icon_headbang[1].gif
melhaer
всъщност, би ли ми оябснил, кое е най-характерното за лефски и мачовете им в Европа за полседните 20 години, за да видя дали си наблюдателен?

едит: май трябва да си отговоря сам...

метни око на следното:

Последните 20 години в ЕКТ за леффски

87/88
Левски/София/ -ОФИ /Гърция/ 1:0 / 1:3

89/90
Левски/София/ -Антверпен /Белгия/ 0:0 / 3:4

91/92
Левски/София/ -Ференцварош/Унгария/ 2:3 / 1:4

92/93
Левски/София/ -Люцерн/Швейцария/ 2:1 / 0:1

94/95
Левски/София/ -Олимпия/Словения/ 1:2 / 2:3

95/96
Левски/София/ -Аалст/Белгия/ 1:2 / 0:1 (Тия или Люцерн са от Втора дивизия, така лефски стана първият и единствен бг тим отпадал в ЕКТ от втородивизионен тим)

96/97
Левски/София/ -Олимпия/Словения/ 1:0 / 0:1 дузпи 3:4

97/98
Левски/София/ -Слован Братислава/Словакия/ 1:1 / 1:2

04/05
Левски/София/ -Беверен/Белгия/ 1:1 / 0:1

07/08
Левски/София/ -Тампере/Финландия/ 0:1 / 0:1

за 20 години - 10 утлра супер срамни отпадния от незнайни отбори...евалла!
Ludnichar
Пак Левски... Ти едно мнение за своята си кочина написал ли си, или само Левски гледаш?
t0xIc
Естествено като няма как да го обориш обръщаш плочата. Както винаги whistle.gif
Едно време Милко Балев ви беше виновен ,а сега лошите ренери suicide.gif
Днеска много силен мач направихте . Само нещо не разбрах защо Черноморец не играха tongue.gif
Ludnichar
Добре, извади ми "успехите" на ц(*ка след 1989 и в Европа и в БГ...
Да видим колко пъти са играли 14 мача в Европа за 1 сезон и колко пъти са влизали в групите на ШЛ!


П.П. Светкавица 1-0 ц(*ка
pa®tci
Цитат(Ludnichar @ Dec 12 2007, 07:19 PM) *
Добре, извади ми "успехите" на ц(*ка след 1989 и в Европа...

RE
Медаров
Кенефски се гордее с успехите си:
27 2-и места за първенство
Единствения български отбор губил от китайци (1-2 от Бай)
Уникалните резултати в Европа - загуби с 0-10 от БСК Белград, 1-5 с Войводина
Единствения български отбор отпадал в Европа от втородивизионен клуб (Люцерн 1992г.)
Гордеят се и с управата си - изгонен от България евреин, бивш комсомолски секретар Батков и доказан доносник на ДС Марков
Но най се гордеят с евроуспехите си:
Тампере
Копенхаген 1998
Слован Братислава 1997
Олимпия Любляна 1996
Аалст 1995
Олимпия Любляна 1994
Люцерн 1992
Ференцварош 1991
Офи Крит 1987
Спартак-Ханза'67 1980 (5-0!)
Дожа Уйпещ (0-3:4-1) 1974
Динамо Берлин 1972
Гурник Забже 1970
и най-вече АНТВЕРПЕН!!! хахахах когато Говедата се превърнаха във футболните дебили на Европа

Честити ви 14 участия, а да и Балев нареди на Ливърпул и Форест да паднат от нас

А и понеже се много знаете я ни разкажи за Ангел Солаков, Цола Драгойчева и Евгени Бакърджиев
Ludnichar
Уоу, пак "фен" на ц(*ка, който само ЛЕВСКИ му е в устата... Или пък антифен на ЛЕВСКИ, май повечето сте такива!
gadniq-spamer
^^ Вас пък щяха да ви бият Горна Кула biggrin.gif
Медаров
Пак фен на Кенефски който слушаше как 3000 армейци ги надвикват
гадния спамер - ЩЯХА - а вас ви ебаха слабите
gadniq-spamer
Цитат(Медаров @ Dec 12 2007, 09:48 PM) *
Пак фен на Кенефски който слушаше как 3000 армейци ги надвикват

АХАХХАХАХАХАХАХААХХААХАХАХАХА w00t.gif biggrin.gif
Медаров
щеше да е смешно ако не беше жалко за вас...ходете гледайте 2-ата на Лион
t0xIc
Е 14 мача нямаме ,но 98-99 имаме 8 . Тогава нямаше групи на УЕФА ,но понеже си малък няма и как да знаеш. Освен това сме елиминирали отбори като Парма и Байер Леверкузен + победа над Ливърпул и Ювентус. Не е като да са Артмедия , Киево и Динамо Букурещ нали ? И кво значение има след 89-та кво сме постигнали ? Ако Стоичков , Пенев и Костадинов едно време бяха останали вие нямаше да имате дори един равен близките години. Кво въобще си тръгнал да ми говориш глупости. Нашите издънки с Торпедо и МТК са на светлинни години пред вашите. Може и да не сме постигнали някакво класиране ,но не сме отпадали от скиори , несъществуващи вече клубове и 2-ро дивизионни отбори. И нямаме ЗАГУБА последните 3 срещи с английски отбори като гости . Да не говорим ,че ще биете като гости отбор от ранга на Байер близките 5 века.

Ludnichar
И какво ще рече отбор от ранга на байер? Тогава те бяха в ебати кризата! За разлика от Олимпик Марсилия примерно, които бяха взели купата на УЕФА година по рано...
И тия групи на уефа са вместо 2 кръга - 4 мача... Пък и никой не ви караше да сте номер 5 във въпросните групи... biggrin.gif

За стоичков и пенев не знам какво е щяяяяло да стане ако бяха останали, ама датата 23.09.1994 (баш няколко години по-късно) говори ли ти нещо?
t0xIc
Е то остава и да не знаеш - едни от най-добрите футболисти ,ако бяха останали в ЦСКА кво ви се пише на говеждото отборче. Въобще наслаждавайте се на 4-то място , давете се в лайна и не ме занимавайте с глупости колеги whistle.gif

Както казва дебелия Венци Стефанов - отбори извън тройката не коментирам icon_headbang[1].gif
Ludnichar
Той не коментира, ама вие горките много ви се коментира... Все ЛЕВСКИ да коментирате ви влече... whistle.gif
А той да трае, че когато "отбора" му пак стане шампион, сигурно внуците му ще са неговите години!
Медаров
Аз не коментирам - пиша факти
Ludnichar
А аз си измислям сигурно... laugh.gif
t0xIc
Абе дайте да пишем за истински футбол ,а да не се занимаваме с ПФК Подхуене ,че на Лудничаря явно му хареса да му натъкваме ,че нямат победа срещу отбор от първата шестица.
Ludnichar
Кой е тоя "истински" футбол... От зоокочинпарка ли? laugh.gif
scion_of_storm
Леле ако бях с по-висока длъжност как щях да ви сложа в някаква друга група потребителска, направоооо rolleyes.gif
t0xIc
Мани , мани някой ги боли колко са нещастни в момента. Кво става с шампионската лига и кога е жребия ,че ако не играят Ливърпул преди 1/8 финалите не се интересувам?
Медаров
Тоя Даршевил напрай ебати и пропуска и после червен картон и вместо да го бесят на гредата го изпратиха с аплодисменти. Баси манталитета имат британците
Exhumator
Там по-горе некой се изцепи че Марсилия взели УЕФА. Значи, те играха финал за УЕФА през сезон 2003/04 и паднаха 0:2 от Валенсия на Рафа Бенитес. На Левски добрият европейски сезон беше 2005/06, когато беше първата титла на Севиля. wink.gif
Ludnichar
Мда, верно че паднаха от валенсия... Даже Дрогба получи червен картон... цска москва бяха взели УЕФА и с тях също бяхме в 1 група за това се обърках!
Exhumator
Не помня червения картон, но помня как Бартез направи една смешна дузпа в края на полувремето, която реши мача. Иначе ЦСКА Москва и до ден днешен не мога да си обясня как го взеха оня мач в Лисабон...
SepulTeraHead
http://focus-news.net/?id=s1745

hmm.gif

Вярно, че с него начело са ни най-големите успехи в последно време, но пък впоследствие се провали доволно зле с всичко, с което се захвана. Пак ще гледаме по телевизията световното само... Нали уж чужд треньор щаха да викат, за да му инали респект играчите? suicide.gif
Twilightfall
Не че е лош треньор човекът, но защо го назначават пак, след като се провали веднъж? :\
gadniq-spamer
Чуждите тренери са скъпи,а в българския футбол няма чак толкова много пари.Иначе ще видим кво ще стане,дано да ни изненадат с добра игра.
Exhumator
Тази група трябва да я завършим втори, няма мърдане, който и да е треньор. После може да го духаме на баража, но ако не сме втори след Италия спокойно можем да си разформироваме отборчето.
sgoh
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 12 2008, 01:30 PM) *
Нали уж чужд треньор щаха да викат, за да му инали респект играчите? suicide.gif

Ама чуждият треньор струва пари, а на някои хора такива не им се дават hmm.gif

А иначе Пацо Марков е идеалният вариант за Боби и компания, щото просто е удобен. Не е от хората, които биха ударили с юмрук по масата, ако ме разбирате. Той е един такъв, деликатен... sad.gif
Освен това е цесекар, така че синьото БФС ще си поизмие очите за пред хората. И не иска много пари. Как да не го избереш?
gadniq-spamer
Eми да,сладур... rolleyes.gif
Lanfear
И аз съм фенка но няма да влизам в тъпи спорове кой е по-велик..
Любими отбори:
1. Левски
2. Newcastle
Харесвам и BVB, Juventus...
Стига сте се псували на тема Левски - ЦСКА.... безсмислено е а и смешно. Аз не мразя ЦСКА и дори когато играят срещу чуждестранен отбор викам за тях защото сме преди всичко БЪЛГАРИ а не цска-ри и Левскари...
linkin park
здравейте.
моите любими отбори са
levski
man.united
liverpool
arsenal
barselona Laie_41.gif metal.gif band.gif
SepulTeraHead
Цитат(Lanfear @ Jan 15 2008, 03:13 AM) *
2. Newcastle

Пичове са милите, ама много са го закъсали напоследък sad.gif
gadniq-spamer
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 15 2008, 08:33 AM) *
Цитат(Lanfear @ Jan 15 2008, 03:13 AM) *
2. Newcastle

Пичове са милите


Ще им тръгне 100% ,те всяка година са така...
Vlad
Няма кво да им тръгва те са си средняци и такива ще си останат.
Lanfear
Vlad изказа се и ти smile.gif недей така злобно...
Не твърдя че са луди и най-яките, просто съм им фен - а дано им тръгне на момчетата drinks_drunk.gif
Vlad
не съм вложил никва злоба или заяждане просто е така и мен ме кефят Астън Вила примерно ,но никога няма да станат някъв колос и ще си се връткат в средата.
Lanfear
Официално се извинявам тогава за упрека, така ми "прозвуча" smile.gif
Не трябва да се втеляваме на тема кой по-добър, кой най-добър защото всеки си има фаворит...
Успех и на Вила
Lanfear
Разбираемо е надявам се, че не ми се четат 89 страници - някой някъде написал ли е на кои национални отбори симпатизира? smile.gif
Аз лично харесвам Чехия, Португалия .... /заради самите страни, слабост smile.gif/
Mer De Noms
Тим, любим, единствен на света - той се казва ЛЕВСКИ СОФИЯ
abydos
ЦСКА София, Real Madrid, Juventus/Milan
Португалия, Испания, Италия и разбира се Бразилия.
Това са ми любимите отбори от съответните страни.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.