Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Mer De Noms
Вече приключвам комуникацията с теб, нека ти спестя копирането на информация от знайни и незнайни мемоари на хора, далеч от реалноста. Безнадежден си. bye.gif
melhaer
безнадеждна си ти, защото не можа да изнесеш нито един факт, освен тези дето си ги чула по радиото от томислав, от баща си или си прочела от статиите на жаклично и ефремчо...

както е казано - фактите са факти!

Отиде ли Гибона в ДПС? - отиде!
Продаде ли шефа ви билети на Дучето? - продаде!
Каза ли НСПП - Аз успех на ЦСКА не мога да пожелая? каза!
Излзиаха ли Иванков и разни други там от отбора ви с тениски - Аз мразя ЦС*КА? - излзиаха!
Шеф ли ви е международен мафиот? - шеф е!
Президнет ли ви е бивият комосмолски секретар Батков? - президент е!
Имате ли в управата си гаден доносник за ДС? - имате!
били ли сте, и все още сте част от МВР? - бяхте и продължавате да сте!

Футболните идиоти на Европа ли сте? такива сте! - Това е истината!
Вечно репресираните...подогата на всяка власт - преди комунизма излзиахте с хитлерстки пзодрав, след това качвахте бюстове на Сталин на мусалла, после естествено обялкохте фланелки на ВИС 2, за да се стигне до сегашното ви положение - собственост на международен престъпник....
t0xIc
Mer de Noms какво общо има Левски с ПФК " Лефски " ? Айде разясни ни ....ама не се скатавай като циганка в работно време rolleyes.gif Всяко тъпо говеда говори 4-5 неща наизуст - комунисти , репресия , БКП , Милко Балев ...Нищо ,че точно след падането на комунизма България е в лапите на най-голямата мафия и корупция - но Лефски е чист и печели само с футболни средства. Ае в дивия ... whistle.gif
Mer De Noms
Името е общо! boxed.gif
scion_of_storm
Светльо,
няма смисъл да се занимаваш. Преди да са българи, тези май са "цскари", "левскари", или каквито там етикети си налепят. Каквото и да казват, каквото и да отричат - това е срам. Тотален срам.
Battle Magic
^ А защо трябва да са българи? Защо да е срам, че не са българи и не се интересуват от историята? Това си е тяхна работа! Аз не обичам да гледам футбол, не разбирам от отбори, но тази игра ми харесва и обичам да я играя. Чудя се защо въобще пиша в тази тема.. Как да е. Но нямаше как да не кажа нещо, свързано с твоето мнение, защото това са пълни глупости!!! Всеки има право да бъде такъв, за какъвто се смята, стига да не нарушава общоприетите норми и правила и норми. Искат да си спорят за отбори- да спорят. Не искат да се занимават с история- да не се. Но в това няма нищо срамно! Хората са различни...
scion_of_storm
Защото са българи и живеят в България. smile.gif
Цитат
А защо трябва да са българи?

Ега италианци ли са о.О
Aglarana
^Всеки си има пристрастия, какво толкова happy.gif
melhaer
така или иначе подхванахте оф топик, та да кажа...

след като съм кандиствал с история в СУ и след като съм учил 5 години история и теория на културата - Българска през всеки един период + световна + толкова история, колкото едва ли много от вас са учили - мисля, че мога да подмина някви подмятания знам ли аз какво е българска исторя или не - и то вментата от хора, които си мислят, че като спиш с историята под възглавницата или че като симпатизираш на тима от подуене и си по-голям българин...

Та от тази ми гледна точка, не мога да примеа, че тумба лумпени си присвояват прозвището на Апостола на свободата и се мислят за по-българи...

и там на Mer De Noms пак да и кажа - научи се, че Апостола на свободата се казва - Васил Иванов Кунчев, а не Левски - предполагам в селващият си пост ще кажеш, че е роден 1914 година?
Левски е прозвище, което за съжаление е откраднато от клуба, който на базата натова се опитва да трупа дивиденти, да се изкара отбора на народа и да каже - който е против е нас е против България...

та ето затова армейците пишем леФски, уефски, кенфски, леWCки, защото вашето отборе няма нищо общо с Апостола на Свободата - вашето отборче е отборчето на Тодор Батковци, Агент Николавеци и Миша Чорневци....
scion_of_storm
ugh
liek
spare me
TEH MELODRAMAAHHHH!1111

kkthxbaibbq.
Battle Magic
^ Какво от това, че са българи? И какво от това, че живеят в България? Техен си е изборът.
Mer De Noms
Абе влезнахте в ебаси филма! boxed.gif Група хора спорят за футбол, нещо съвсем нормално поне за мен, а вие от няколко поста си направихте ебаси генералните изводи...
pa®tci
Ъш бе, остай Стадните да се изтрепат boxed.gif
alpha prime
Утре бултрасите пак ще превземат София icon_headbang[1].gif
Но мен шибания ми график не позволява да бъда на буферпарк brickwall.gif censored2.gif
Mer De Noms
кога ви е дербито с фк столипеново?
pa®tci
Наш'те беха МЕГА зле и логично папагалите ни дръннаха. Честито, за което smile.gif

Колко и да мразя говедата, ега бийнат Латекс и вземат купата, че иначе си ебало майката blackmetal.gif
Mer De Noms
Ще ги треснем в '119 мин devil.gif
pa®tci
Боли Ме Хуя, всъщност. Дават ALIENS по TV1000 cool.gif



Рогите, отекохте ли? Тука таман съм на Sub Level 6 битката wub.gif
melhaer
не са отеклаи, няма страшно, ще бият за шампионата...все пак сме в БГ:)
pa®tci
ДИСЦИПЪТ: „У-У-У = УРОШ”


Два случая от миналата седмица бяха разгледани днес от Дисциплинарната комисия на БФС. Единият е след жалба на Черно море срещу Локомотив София. Варненци претендираха, че агитката на столичани е използвала маймунски звуци по адрес на един от тъмнокожите футболисти на Черно море.
От видеозаписа и след изслушването на представителите на двата клуба става ясно, че подозренията за „У-у-у” всъщност са скандирания в подкрепа на вратаря на Локо София Урош Голубович.


walkman.gif box.gif w00t.gif super.gif
alpha prime
Треньорът на Ботев е некадърник. Втори важен мач губим заради невероятната му стратегия. brickwall.gif
Тенчо вън !!!!
Vlad
Много ме е яд за Ботев.На мача с ония цигани столипиновци се замъкнах до Пд да го гледам и накрая се осра работата.Вчера същото.Но тва си е почти всеки мач на Ботев.Играят си добре и в края отпадат супер много.Пък и Лилчо нещо вече май трябва да се пенсионира
Twilightfall
^ Ай стига бе, още ли играе!? :О
На колко стана, 43-4?
alpha prime
Цитат(Vlad @ Apr 17 2008, 10:28 PM) *
Много ме е яд за Ботев.На мача с ония цигани столипиновци се замъкнах до Пд да го гледам и накрая се осра работата.Вчера същото.Но тва си е почти всеки мач на Ботев.Играят си добре и в края отпадат супер много.Пък и Лилчо нещо вече май трябва да се пенсионира

^^Така е . Дебелият и той почна да сдава багажа. Но на Тенчо стратегията е " игра до повеждане после да пазят"
Иначе ме е яд защо Литекс, които са класи над Ботев трябваше да им спестяват червени картони и в първото полувреме ония педал се направи на сляп за играта с ръка( на границата или вътре не мога да коментирам).
^ 36
alpha prime
Смърт за БФС ! Кур за боби перуката !
brickwall.gif
Начи свинете могат да хвърлят камъни и никой да не ги наказва, а нас и Локото за щяло и нещяло. Боби президента, м***а ти рогата !
pa®tci
Е та да не си изненадан?
alpha prime
Не съм, но ме е яд.Всички видяха, че Краси димитров го удря предмет от, хвърлен от публиката на ЦСКА. А господата от БФС само с Пловдив се занимават. Сега очаквам "грандчетата" освен пред празен стадион да си дойдат и със три резерви с различни екипи. Дано не съм прав, защото и без публика ако не ги подкрепят можем да ги треснем
Twilightfall
Прогнози за Блекбърн - Ман. Юнайтед днес... ?
Мачовете м/у двата отбора винаги са били интересни и равностойни, но като фен на дяволите не мога да предвидя нищо, освен победа. smile.gif
t0xIc
Aйде затвори си малко плювалника, че ми писна само да ревеш както бебе. Кво нас не ни е яд, че няма да има публика за мача Ботев - ЦСКА ли? Кур за БФС-то наистина. ЦСКА е първи, леФски както винаги втори, а Ботев за съжаление отпадна за купата и вече за нищо не се бори. За чий хуй е това наказание? А тоя Краси Димитров не бутилка, а 3 негърски хуя му пожелавам. Ае не ми говорете що е бил уцелен без да знаете. Ебаси продажното лайно.
alpha prime
Гнусната перука и цялото БФС са АБСОЛЮТНИ МИШКИ. Първо с тва абсурно решение предвид събитията в Ловеч преебаха два от смислените мачове в шампионата, а един ден по-късно отново показват колко са безгръбначни. Смешна работа
Доколкото до Краси. Да абсолютна курва е , но за хвърлен предмет ние или Локо Пловдив щяхме да сме изкарани от групата, а БФС нямаше да ни глоби с 1000 лева, капиш
Mer De Noms
http://sportal.bg/news.php?id=100893

Мама им дееееба... Тука прекалиха brickwall.gif
pa®tci
Ебати говедата! Това не е истина просто! Според мен трябва папагалите да щурмувате стадиона по време на мача. Яко бомбички и димки и да им се ебе ПИЧКАТА МАЙЧИНА на тия отрепки mad.gif censored2.gif
Mer De Noms
laugh.gif bye.gif
Mago De Oz
Цитат(parcaleste @ Apr 20 2008, 10:13 AM) *
Ебати говедата! Това не е истина просто! Според мен трябва папагалите да щурмувате стадиона по време на мача. Яко бомбички и димки и да им се ебе ПИЧКАТА МАЙЧИНА на тия отрепки mad.gif censored2.gif

Боби, пак много ги разбираш...мамка му....че БФС мери с различен аршин, мери, ама чак бомбички и олигофренски изпълнения...айде няма нужда....затова си ходите по 100-200 човека на мач, щото нормалните хора предпочитат да си го гледат по телевизията, отколкото да търпят някакви псевдо фенове, дето освен бой , ама много БОЙ, друго няма да ги оправи.
pa®tci
Айде моля ти се, ушев tongue.gif Мисля, че знам по-добре от теб wink.gif
Mago De Oz
ушев, не ушев, това е положението - заради такива идиоти, който мача не мач, а място да си покажат кви са лайна и да си избият комплексите, няма хора по стадионите, пък ти си приказвай колко много "знаеш".
Lanfear
Аз ходя на мачове от дъжд на вятър /по-важните на Левски и националите/ и почти всеки път се отчайвам от простотията и дебилщината на някои "фенове". Лично аз обичам футбола /красивият, истински такъв!/ и отивам на стадиона за да гледам мач а не да избивам комплекси и да простея.
Twilightfall
Затова гледай английски футбол. smile.gif
Отдавна се отказах да гледам нашите киртаци, изключаем само националите.
pa®tci
Цитат(Mago De Oz @ Apr 20 2008, 10:54 PM) *
ушев, не ушев, това е положението - заради такива идиоти, който мача не мач, а място да си покажат кви са лайна и да си избият комплексите, няма хора по стадионите, пък ти си приказвай колко много "знаеш".

Айде да не казвам кой точно си избива комплексите на ещадиото wink.gif
Lanfear
^ Някои полицайчета избиват бая комплекси но има и нормални, които просто си вършат работата...
А "феновете" /даже в Б сектор/ ми е идвало да им скачам по главите.... има такива екземпляри невъзможни, че ... suicide.gif
^^ Гледам, гледам wink.gif
Харесвам и италианското /нищо че бива оплюто от бая народ/ - получават се култови мачове! Като последния Милан - Юве - няма такъв мач! Изкефих се максимално...
Mago De Oz
Цитат(parcaleste @ Apr 21 2008, 12:49 PM) *
Цитат(Mago De Oz @ Apr 20 2008, 10:54 PM) *
ушев, не ушев, това е положението - заради такива идиоти, който мача не мач, а място да си покажат кви са лайна и да си избият комплексите, няма хора по стадионите, пък ти си приказвай колко много "знаеш".

Айде да не казвам кой точно си избива комплексите на ещадиото wink.gif

Така е, шъ знайш...вие си седите кротко, гледате си мача, като на Уемблито примерно, ръкопляскате , викате си , радвате се и изведнъж идват комплексираните ушеви и започват да ви тормозят....тцтцтц, не ги е срам....

На тая твоя глупост няма да повярва и едно 5 годишно хлапе, камо ли някой който е ходил на мач в България, пък ти се прави на много знаеш колкото си искаш......
alpha prime
Пример :
В стара загора ушатите само търсят да провокират. И това не са прецеденти, а е постоянно. Освен това когато стане инцидент шапките все си търсят някой "виновен", а не търсят истинските виновници.
dry.gif
Mago De Oz
А сега кажи и как ви провокират?
Vlad
Бе има си такива които провокират особено в провинцията като отиде софииска агитка. Преди 2 години на мач с Бешикташ една кука дразни през цялото време. То не беше среден пръст,по кура се драпа и кво ли не. Тряяше да го удавим в плюнки да се сетат да го махнат. Но съм напълно съгласен че в 99% от случаите първоначално тъпите хулиганчета са виновни(неадекватните действия на полицията след това е друга тема). Тая измет трябва да се вкара в ред с много бой и да им се забрани да ходят по стадионите.
Mago De Oz
^Такъв си го снимаш с телефончето и го пращаш на Господари на ефира, следващият път няма да е там... има някакъв процент колеги, които наистина понякога се държат неадекватно (най-вече в провинцията), но поставени до така наречените фенове, направо си е нищо тяхното... аз лично се дразня на хора които вместо да се видят какво представляват отстрани все полиция, родители, БФС и кой знае още кое им е виновен. Боби, ходи в Италия бре пич, да ти направят главата мека карабинерите, пък после приказвай колко много знаеш. Или по добре в Англия... там направо на стадиона съдят, мамка им неразбираща...
pa®tci
Цитат(Mago De Oz @ Apr 21 2008, 10:14 PM) *
... има някакъв процент колеги...

90...


Батка, дразнещото е, че срещу чорби и говеда са мега хрисими, ама като дойдат на Локомотив и ела да видиш. "Каква ти е тая верижка на врата? Я сваляй, с нея не можеш да влезнеш на мача". "Ей, педерстче, ти на мен нема да ми казваш как да си върша работата"? Да те дръпнат и запишат данните, само щото носиш шапка на която пише УЛТРАС... знаеш ли още колко много мога да ти изброявам?

Ше извадиш камера да снимаш? Знаеш ли какво следва? Апаратчето в земята (в по-добрия случай). Аре не ми обяснявай, моля ти се... Щом след мача ни с Рен имаше един лейтенант, заради който отзад насмалко да стане масово меле... просто не ми се разправя, наистина. Болна паплач и това си е.

А в Пловдив пък какви са Курви, не е истина просто!
Mago De Oz
Боби, за 5 години в МВР, не съм видял или чул някой да не може да влезе на мач, защото има верижка на врата си....а съм ходил поне на 100 мача за това време. Не знам от кое районно са тези, ама това не е правилно, спор няма. За чадъри, бутилки с вода (най-вече на Армията, там ония дебелият държи бизнеса с вода по време на мача), прътове за знамена, вериги съм съгласен , че не се пуска, ама за верижка на врата....това е вече е прекаленно. Знаеш, че съм левскар, обаче си казвам направо - най-много бой заслужава първо нашата агитка, след това са на чорбата, след това на Локо Пловдив и Ботев, откъдето и да погледнеш, тези агитки са най-зле откъм поведение на стадионите.
pa®tci
За това си прав, обаче понеже на колегите ти не им стиска и съответно оная пасмина ги прави на маймуни, после "Като дойдеме на Локото, що да не се покажеме Какви-Мъже-Сме-Всъщност"?
Mago De Oz
По скоро на началниците не им стиска, поради една или друга причина, просто и на нас ни е писнало от тези мачове, след като могат нещата да се решат за 1 месец кардинално и после да има по 10 полицая на мач...ама на големите шапки не им пука или еба ли ги какво.....
pa®tci
Имаш право и за шефовете, обаче, честно ти казвам, нагледал съм се на такива невероятни примери на комплексарщина... Я ми кажи, един полицай длъжен ли е да се легитимира на лице, което не е употребило алкохол, което (примерно) е дошло на мач с колело и заради което започва да му се държи сметка, искат документи и да не продължавам нататъка... Само в ГЗ дето не ми бъркаха.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.