Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Mago De Oz
Длъжен е и какво пречи колелото...това не го разбирам....особенно на Надежда, където винаги има място.........
pa®tci
Не само, че не беше длъжен, ами ме обиколиха още пет и започнаха да ме сботурльосват... Я кажи, ако това беше станало на Армията или на Герена какво щеше да се случи? Само че там това никога не биха си го позволили на първо място, нали? И само да вметна, че преди това съм бил с колелото на едно пет мача, а въпросният такъв беше срещу Черно море. Крайно рисков, определено...
pa®tci
Стоя под сянката на бора
и скачам като Джеки Чан
днес аз пия за отбора
Локо Каспичан!
Vlad
Веднъж в един влак колко време чакахме да дойде Каспичан за да бъде изпята песента drinks_drunk.gif
scion_of_storm
^^ laugh.gif icon_headbang[1].gif
melhaer
честита 31-ва титла на всички армейци!
pa®tci
^ Да го духат guitar.gif



Кур за ЛеWCки blackmetal.gif
LordZombie
Според мен,най - важното в момента са следните редове :



Glory,Glory Man United
Glory,Glory Man United
Glory,Glory Man United
And the reds go marching on,on,on !



icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
sgoh
Бахти противния финал на ШЛ се получи, честно. suicide.gif

И все пак дано Челси треснат Манчо...
alpha prime
Аз пък се радвам, че най-накрая късметът на Лузърхул свърши. Тая година Манчу е надявам да са там, където им е мястото - на върха. Малко ме е яд, че "червените" не продължиха, защото Челси са доста по-сериозен отбор и финалът щеше да е къде къде по-неравностоен.
Lanfear
Цитат(melhaer @ Apr 30 2008, 07:18 PM) *
честита 31-ва титла на всички армейци!

Липсваше ми хахаха smile.gif
Честита да Ви е - трябва да има разнообразие...
Аз съм доволна за Челси просто хихих smile.gif
SepulTeraHead
Кур за Ливърпул w00t.gif


Иначе ЦСКА да са живи и здрави. Като ние сме толкова зле цял сезон, кой да стане шампион? Сега искам на дербито да им направим кордон и после да си ги треснем за честито...
Ludnichar
CHELSEA FOREVER icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Svetyl
Аз пък днес ще стискам палци баварските ми любимци да не се издънят.
Иначе за ШЛ какво да кажа, стана най-логичното. И все пак гола на Бабел беше ФЕНОМЕНАЛЕН!
Eddie_The_Beast
Автогола липсваше,скучнооо laugh.gif
Беше доооста интересен мач определено!
Сега ще става най-якото smile.gif
Twilightfall
Английски финал - супер.
Това доказва кое е най-силното първенство на планетата.
И скоро ще се види, че тази година Man. United нямат спиране. smile.gif
SepulTeraHead
А сега представяш ли си Челси да им отмъкнат и двете титли?

Щото ясно -цяла година всички писаха как Юнайтед са най-добрия отбор в света и Кристиано Роналдо пърди светкавици. И то си е вярно де. Ама Челси, като ги видиш какви имена са, не е ли тъпо да ги отписваш?
Twilightfall
Трудно, но не и невъзможно.
Ще видим. Не обичам да говоря предварително.
t0xIc
Жалко ,че Пул отпаднаха . Нищо другата година пак финал smile.gif

Честита ни титла иначе и бой по говедата. Сепултура с тоя смешен отбор ще ядете дедовия на армията smile.gif
whistle.gif
Mer De Noms
Цитат(Ludnichar @ May 1 2008, 12:00 PM) *
CHELSEA FOREVER icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Дойдохме си на думата openwidehug.gif

пп. Тошко, само не знам Калин как още не е ----> suicide.gif


ХАхахаХАХАхаХАХАХаХаХаХ


Цитат(t0xIc @ May 1 2008, 03:27 PM) *
Жалко ,че Пул отпаднаха . Нищо другата година пак финал smile.gif

Честита ни титла иначе и бой по говедата. Сепултура с тоя смешен отбор ще ядете дедовия на армията smile.gif
whistle.gif

ох, хайваните, честитят си титлата laugh.gif Айде, живи и здрави, за юбилея ще ви треснем на 10-ти пък нека ви дават титлата и на "Васил Левски" bye.gif
t0xIc
Мача е на "Българска Армия" . Ще треснете на Хичо Арсенала сините ташаци icon_headbang[1].gif
Mer De Noms
на кочин парк devil.gif
pa®tci
Зенит - Байерн 4:0 openwidehug.gif
Svetyl
Ми, аз съм потресен. Това е най-любимия ми отбор, ума ми не побира как се е стигнало до този резултат... Явно е някаква криза ли какво... честно не знам sad.gif
Съдба... Сега стискам палци за Фиорентина, защото им е крайно време да се върнат сред елитните отбори, където им е мястото.
ЕДИТ: Е, не трябваше да карат Виери да бие... беше ясно, че ще изпусне.
pa®tci
Йестеееее! ГОЦЦЦ!!!

Най-сетне финал, дето да мога да викам за два отбора на него (дали?) openwidehug.gif
Lanfear
Цитат(Mer De Noms @ May 1 2008, 07:20 PM) *
на кочин парк devil.gif

Искаш да кажеш "грух-парк" smile.gif
T0xIc и какво като е на Армията мача, ние никога /ама никога?!?/ не сме Ви били на Армията или? Няма невъзможни неща драги...нищо, че сме зле - обикновено срещу ЦСКА се играе на живот и смърт...та не бързай с изказванията....
Е да му се не знае - Фиорентина излетя, очертава ми се скучен финал защото нито един от двата отбора не ми е и симпатичен дори...
За другия финал - Челсии! smile.gif
scion_of_storm
Цитат(parcaleste @ May 1 2008, 11:03 PM) *
Зенит - Байерн 4:0 openwidehug.gif

Буахаххаха, човече w00t.gif

Няма такова нещо, наистина. о.О
alpha prime
Фиорентина(Фиорентиа Виола, ако трябва да съм точен ) пък мястото им е не къде другаде, а по селските италиански дивизии, откъдето служебно ги качиха в серия А. Тва е един от най-отровните тимове в калчото .
Lanfear
^ Не знам колко точно са отровни не съм запозната с историята там... но ми бяха поне малко симпатични защото още помня какви мачове ставаха докато Нуно Гомеш играеше там /и особено един с Рома, който ако не ме лъже старческата памет завърши 4:3 или нещо от сорта.../ . А сега на финала не знам за кой от двата тима да стискам палци...
Сядам с бира и каквото сабя покаже smile.gif
А относно Зенит и Байерн - Who cares? smile.gif Никак не обичам Байерн защото много пляскат Дортмунд хахах smile.gif
Rayniac
Честито на всички армейци! smile.gif drinks_drunk.gif
t0xIc
Мда. Към левскарите дори не искам да се обръщам, щото им е ебаси гадния момент след всички лъжи, които Сираков, путката Стоилов и Баткоф изръсиха. Добре, че не вярвам на Лупи.
icon_headbang[1].gif
Lanfear
^ А, обръщай се, няма проблеми smile.gif - то цялото ни първенство е една огромна лъжа така или иначе. Не мисля, че на някой вече много му дреме - на мен поне със сигурност НЕ. А и наистина трябва си разнообразие - така ще се радвам много повече на следващата титла smile.gif
Отново - честита да Ви е титлата! smile.gif
Ludnichar
Какво да не ни дреме ебати! То в България ясно, че всичко е ташак, ама с тоя смешен отбор, който имаме в момента, догодина в Европи и отбори 2 класи под тампере ще ни мажат където ни хванат! evil2.gif
pa®tci
Цитат
ПОЛИЦАЙКА ОПИТА ДА СЕ САМОУБИЕ НА МАЧ ОТ СЕРИЯ Б
3 май 2008 19:56

Срещата от италианската Серия Б между Тревизо и Гросето бе прекратена в 20-ата минута при 1:0 за гостите от Гросето заради информациите, че полицайка е простреляна пред стадиона.
Зрителите на стадиона чули изстрела и сигнализирали на главния съдия за инцидента пред стадиона, като по тази причина реферът прекъснал мача.
По-късно стана ясно, че служителка, ангажирана за опазване на реда по време на мача, се е простреляла в главата в опит за самоубийство, а нейна колежка е леко ранена, след като се опитала да предотврати самоубийството.
Пострадалата полицайка е била закарана в болница в Тревизо, като състоянието и се определя като критично.
Lanfear
Хайде честито и на Локо Сф да му се не знае smile.gif хахаха!
Пак ни омазаха - егати и отбора сме тоя сезон....
Пожелавам си по-добро представяне нататък.....
А и Фиорентина май няма да играе в ШЛ пфу! Тия Интер не можаха ли да бият Милан да им се не знае и на тях... /на Интер де../
pa®tci
Тържествено Обещавам, че повече на Герена няма да стъпна!!! drinks_drunk.gif bg.gif
Vlad
Честита годишнина на всички армейци fun.gif beer.gif
Ludnichar
Честит 6-0 юбилей... whistle.gif
Vlad
Хаха ще видим.Ние се бъзикаме ама преди 10 години не беше хич смешно no.gif
pa®tci



SepulTeraHead
Ви еба мйката...
pa®tci
Мое ми седнеш на кура само openwidehug.gif
Lanfear
Цитат(Ludnichar @ May 5 2008, 09:50 AM) *
Честит 6-0 юбилей... whistle.gif

Абе ти не бъди саркастичен, че както са ни подкарали наред после само ще се червим хахаха smile.gif
Да видим какво ще излезе този път...
Аз лично нямам особени надежди, въпреки че както по-нагоре споменах - срещу ЦСКА се играе обикновено на живот и смърт ...абе надеждата умира последна хахаха suicide.gif
melhaer
Вили Вуцов и Гибона на мястот на Мърльо и Минерасо...
Lanfear
^ http://www.gol.bg/article.php?id=32864 Ето за какво става дума казано човешки...
Това е върхът .. suicide.gif
conguestadors
Пре все, че не съм фен на Левски, много ме разочарова факта за изгонването на Мъри. За първи път преди години български голям отбор заложи на български треньор и му гласува неогранечено доверие да изгради отбор. Мъри успя и създаде добър отбор за българските стандарти. Не може при първата по лоша година за отбора да бъде изгонен, все пак това е период за подновяване на отбора и е нормално да има спад.
Lanfear
Днес гледах интервю с Батков, който каза, че изгонването на Стоилов не било следствие от "лошата" година /направо катастрофална мен ако питаш...но още не е свършила - може на апокалиптична да го избие.../. А Сираков разсъждаваше как според него си бил свършил работата и с Батков имали уговорка когато реши, че Наско не му върши вече работа да си стистнат ръцете и да се разделят приятелски.
Най-много ме е яд кой ще ни бъде треньор сега ако слуховете се окажат верни...срааааам......
Ludnichar
патков на сапун! evil2.gif evil2.gif evil2.gif
melhaer
^ айде бе...

когато говореше - дис бритиш хомосекшуъл и за индийски слонове, не викахте патков на сапун, ама сега като се видя, че ви ползва едиснтвено и само за прането на парите на Чорни и решихте на сапун да го правите...
Ludnichar
От къде ме знаеш какво и кога съм говорел?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.