Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
t0xIc
Б като "бироя" и Б като " Ботяф' сигурно whistle.gif
Ludnichar
Цитат(Lanfear @ May 16 2008, 07:21 AM) *
че не се знае сега в ШЛ какви хубавини ще Ви се случват smile.gif

Знае се! Отпадане в 3-ти кръг (дано да не е с Арсенал или Барселона примерно, че ще ни бият головата разлика от 6-те мача в ШЛ) и после отпадане в предварителния за групите на УЕФА! Не е сложно да се сети човек... whistle.gif
Lanfear
Е,хайде сега smile.gif. Аз лично нямам против да се представят и по-добре от нас. Все пак България за мен значи повече от Левски или ЦСКА /не казвам, че за теб не значи, просто аз например не мразя ЦСКА и не ми пречи да се представят добре/- всмисъл : щом е БГ отбор ще му стискам палци. След като не сме ние там, нека поне ЦСКА отсрами малко положението. Знам, че ако наистина се представят по-добре после ще огрухтят света колко са по-велики от Левски но това няма значение защото :
1. По-важното е, че от това печели БГ футбола според мен
2. Не всички фенове на ЦСКА са толкова прости и се надявам да не слушам много грухтежи smile.gif
Чакам с нетърпение 6-ти юни.... drinks_drunk.gif
Vlad
Аз предвиждам че ще ни се падне възможно най-калитарския отбор и ще влезем в групите,но там ще запишем 17-1 голова разлика whistle.gif Но всъщност като се замисля почваме от втори предварителен и може да ни се падне някое финландско страшилище и да ни тресне crying.gif
Ludnichar
Цитат(Lanfear @ May 16 2008, 04:02 PM) *
Знам, че ако наистина се представят по-добре после ще огрухтят света колко са по-велики от Левски

Ето точно за това никога не мога да съм за цска! Самия отбор го мразя в много по-малка степен от хейтърските му фенове! (които за съжаление са огромния процент, както и от нашите)

Не казвам че няма и свестни! Имам приятели, които наистина обичат цска, а не просто мразят Левски! И тия хора веднъж не ми казаха "кой пере - там пере" или подобни тъпотии! И за това и аз на тях нито веднъж не им споменах числото 96 или нещо такова!
Обаче повечето анти-Левски фенове, които отиват на мач на цска и то е Европа, и вместо да си пеят за отбора, викат същото това "кой пере", направо умирах от кеф после като ги гледах на*рани след мача с тулуза (след всичките им останали провали) и с удоволствие им пишех "tuLOSE"! Защото това заслужават!


@Vlad, аз пък предвиждам, че няма да ви се падне калитарски отбор, щото нямате коефициент! И няма и да имате такъв в близките (вероятно и в далечните) години!

@Lanfear, ето за това над мен говорех!
Lanfear
^ Напълно те разбирам! И все пак гледам да не се връзвам - и без това колкото и да ми е мъчно и Левски и ЦСКА са просто смешни в момента на фона на грандовете...
Ludnichar
Целия ни футбол и цялата ни държава е смешна! А за да се оправи футбола, първо трябва да се оправи държавата! Така че и да ни е мъчно, и да не ни е мъчно, това е положението! dry.gif
Mago De Oz
"План за разпродажба в ЦСКА, нямало нов собственик"

Абе я се стегнете , бре! Кого ще бием другия сезон, ако се разпродадете , а?
Vlad
Може да пробвате пак с Тампере hump.gif
Ludnichar
Цитат(Ludnichar @ May 16 2008, 04:18 PM) *
Обаче повечето анти-Левски фенове, които отиват на мач на цска и то е Европа, и вместо да си пеят за отбора, викат същото това "кой пере"

Lanfear, не мисля че се нуждаеш от повече убеждаване за какво става въпрос при чорбалята!
melhaer
^ аз ли се лъжа или подуенци като играха с ливърпул в лондон, бяха опънали знаме "Шумен мрази ЦСКА"?

аз ли се лъжа или Насо Минерасо каза, че успех на ЦСКА не може да пожелае? и това го каза зам шеф на БФС?

справка: http://sport.actualno.com/news_78679.html

"

Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков заяви, че не може да пожелае успех на вечния съперник ЦСКА в турнира за купата на УЕФА.

"Аз на ЦСКА успех не мога да пожелая. Пожелавам успех на другите два български отбора. Дано имат късмет да победят", заяви Сираков. "

айде стига си говорил наизуст, то бива коне с капаци, ама явно верно сите говеда са ви промили мозъците...
t0xIc
Няма нужда пич. Тъпите говеда излизат с тениски "аз мразя ЦСКА" , трошат сектори в Стара Загора , София и други места , ръководителите им преди и след всеки мач говорят цинизми ,расови обиди и откровено малоумни неща и пак уж ние говорим все за тях и избиваме комплекси.Вдигнаха някакъв луд шум заради пукнато стъкло незнайно от кого ,а нито дума за влаха Боримиров говорещ за калашници , прасета и разстрел . Или за публиката им ,която беше забравило какво е дузпа и недоволна изкърти всички седалки. Но няма лошо де - тъкмо ще ни платят за оправим "Беее" сектор.

Днес иначе супер сеир - селяни от Пловдив замерят малки деца , жени и фенове с бомби и камъни в Сандански , здрави скандали с купуване на мачове , лягане , картотеки и т.н. Въобще поредния ни кръг в "А" група. Най-добре 1 година без футболно първенство. Без това заради разни идиоти вече има повече полиция отколкото публика на стадионите.

А левскарите да мълчат и поклон през 3.1 звездните. icon_headbang[1].gif
Ludnichar
Цитат(Ludnichar @ May 16 2008, 04:18 PM) *
(които за съжаление са огромния процент, както и от нашите)

Да се чете се учи в 1 клас! Явно някои хора тука го нямат завършен! Може би за тях се отнасяха това с "конете с капаци"! Ама за себе си човек да говори в трето лице не е много нормално! biggrin.gif
t0xIc
АБЕ ПО-ДОБРЕ ДА НЕ ТИ ОТГОВАРЯМ smile.gif
whistle.gif
Lanfear
Цитат(melhaer @ May 17 2008, 09:17 PM) *
^ аз ли се лъжа или подуенци като играха с ливърпул в лондон, бяха опънали знаме "Шумен мрази ЦСКА"?
аз ли се лъжа или Насо Минерасо каза, че успех на ЦСКА не може да пожелае? и това го каза зам шеф на БФС?
Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков заяви, че не може да пожелае успех на вечния съперник ЦСКА в турнира за купата на УЕФA
айде стига си говорил наизуст, то бива коне с капаци, ама явно верно сите говеда са ви промили мозъците...

Цитат(t0xIc @ May 17 2008, 09:27 PM) *
Няма нужда пич. Тъпите говеда излизат с тениски "аз мразя ЦСКА" , трошат сектори в Стара Загора , София и други места , ръководителите им преди и след всеки мач говорят цинизми ,расови обиди и откровено малоумни неща и пак уж ние говорим все за тях и избиваме комплекси.В
А левскарите да мълчат и поклон през 3.1 звездните. icon_headbang[1].gif

Такааа smile.gif
@Melhaer - Не се ли разбрахме най-накрая, че както има "фенове" на Левски, които опъват такива знамена, така има и такива, които просто са от Левски а не против ЦСКА. Да, вечния враг, не знам си к'во си - на мен ЦСКА не ми пречи. Наско Сираков като заема такава позиция защо трябва всички фенове да сме на същата? На мен лично никой не ми е промил мозъка и не обичам обобщаващите понятия.
@t0xIc- Същото горе долу мога да кажа и на теб. Аз такава тениска няма да сложа. Някои хора за това гледат футбол и ходят на мачове - за да има кой да мразят, иначе не е интересно. А и малко преувеличаваш с това "преди всеки мач". Да не говорим, че и ръководителите на ЦСКА говорят не по-малко "откровено малоумни неща", което и ти си го знаеш smile.gif.
Всъщност ми се струва, че си дъвчем май едно и също с Вас smile.gif.

melhaer
^ Ланфеар, така е, във всяка агитка има лумпени, ама аз давах пример с хора, които уж би трябвало да са не се държат фенски...

Аз лично се сещам само за една изцепка от официално лице на ЦСКА - Стойчо и говеждия стадион... и то след като беше тотално издразнен от Гонг...

докато за вашите има ли нужда да ги изброяваме? Просто си вижте на какво мяза президента ви, който не случайно е наречен Борат и Бай Ганьо и ще ви стане ясно - то неговите простотии нямат край и то без да е бил првокиран, за човека с обецата, дето ви показваше косматия си задник също няма какво да говоря, сега вече си имате и нов директор, който поне спечели награда за спортменство - все пак нали не всеки ден някой иска автомат да стреля по прасетата и да мята бутилки по тях...за последно Петър Младенов искаше да изкарва танкове на площада

както казах, просотията е навсякъде - и в двете агитки, но при вас просотията се генерира и в клуба ви - хора с калашници, хора подкрепящи ДПС, хора защитаващи межународни мафиоти, хора тупащи се в гърдите като големи демократи, а в същото време известни като агенти на ДС...
RazorJack
непрекъснато се чудя - защо по дяволите всички скапани мачове се играят на центъра? и стават адски задръствания и не продават бира в борисовата и из целия град плъзват разни боклуци дето псуват някой си отбор ... абсолютно малоумие brickwall.gif

що не си играят мачовете извън града в бусманци примерно сигурно има стадион ...
Ludnichar
Ако някой случано се интересува:
Фенклуб Челси-България организира сбирка за финала на ШЛ на 21.05.2008 г. в ирландски пъб JJ Murphy's (София), като очаквам да се съберем минимум към 30 човека, може и повече!
t0xIc
Левски с най-трагични резултати в историята на Шампионската лига
Сря, 2008-05-21 18:44
От 101 отбора, достигнали до груповата фаза на Шампионската лига, родният Левски е с най-лоши резултати.

Това стана ясно от официалната програмка на УЕФА за финала в Москва довечера между Челси и Юнайтед.

В брошурата всички отбори, участвали някога в групите на Лигата са подредени според представянето си.

Левски заема последното място, след като записа 6 загуби и голова разлика 1:17 през есента на 2006 година.

whistle.gif whistle.gif whistle.gif
Vlad
Като влезем в групите ще станат 102 tooth.gif
t0xIc
хаха има нещо такова
alpha prime
Glory Glory Man United !!!!!
LordZombie
Glory,Glory Man United
Glory,Glory Man United
Glory,Glory Man United
And the reds go marching on,on,on !


Това е истината !!!!!!!!!!!
Megadeth
УУУУУУУУУУУУ
Калитари до 1!!!
LordZombie
Няма как да ни развалиш радостта ! GLORY,GLORY
Blashyrkh
Цитат(alpha prime @ May 21 2008, 08:22 PM) *
Glory Glory Man United !!!!!

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

деба обаче как ме издразни тоя педал Роналдо!!!!
alpha prime
Винаги става по трудния начин, мамка му. Няма да забравя как при 1-0 за Байерн отидох да пикая като се върнах беше 1-1, а секунди по-късно им го бяхме забили на нацитата icon_headbang[1].gif
Edit: Тая година ми е арна откъм футбол - Bologna се завръща и догодина ще мачкаме в Серия А
Lanfear
^Брей, кефиш се на Болоня? Бравос biggrin.gif
Е, на мен не ми особено арна годината откъм футбол точно хах!
Да му се не види...според мен Ман Ю не бяха по-добрия отбор и имаше доста спорни ситуации /неотсъдени 2 корнера, 1 обратен тъч и неотсъдена дузпа - не знам Вие какво мислите но според мен имаше такава/. Изцепки, шамари...неподобаващо за ФиналЪ.
Тери точно да пропусне....пфу! Роналдо понякога го съжалявам - толкова жален кравешки поглед вади, как да не ти стане жал?!
Twilightfall
Цитат(blood @ May 22 2008, 12:44 AM) *
УУУУУУУУУУУУ
Калитари до 1!!!

ЗАМЪЛЧИ ВОВЕКИ!

Видя се кой е по-добрия на терена, напълно заслужено спечелихме мача (това можеше да стане и в редовното време!).
Оня руснак ако ще и от гъза си да почне да вади пари, отборът му няма да ни достигне.

СМЕШНИ СА ТИЯ ЦЪРВУЛИ И ВИНАГИ ЩЕ ОСТАНАТ СМЕШНИ!
CHELSEA!? WHO THE FUCK ARE CHELSEA!?

Ludnichar
Цитат(Stormrider @ May 22 2008, 10:14 AM) *
Видя се кой е по-добрия на терена, напълно заслужено спечелихме мача (това можеше да стане и в редовното време!).

Ахахахахахахахахахахахахахаахаххххххххххх, смешник! Ти от кога гледаш футбол бе момче, най-добре го спри, щом си толкова неориентиран!
Виж статистиката от мача и тогава говори тъпотии!


За тъпата поръкова курва на уефа на име любош микел няма какво да говоря, той един ден ще си получи заслуженото, щото на тоя свят всичко се връща!
Gelu
Бях неутрален. От Ливърпул съм от 10 години. Та обаче Челси бяха по-добри, факт. Ман Юнайтед с малко късмет и грешки на дузпите биха. Честито на всички дяволи..
Twilightfall
^^
Що не спечели твоя отбор, а? Съдията му бил виновен... Цяла година съдиите в Англия преебаваха (очевадно беше) Юнайтед, ако става въпрос. Това че Любош Михел не отсъди 2 ъглови и един обратен тъч не е нищо.
Да, имаше натиск от страна на Челси, но не вкараха - факт! Тук съдията няма нищо общо.
С късмет или не, късмета е с победителите!
Ludnichar
Ахахахахахахахахахахх, айде г-н фена на "ще поплачкам и ще ми дадат дузпа" юнайтед да не говори глупости! Само за премиершип не говори, защото там да се оплаквате от съдиите е повече от смешно, жалко и квото се сетиш!


Г-н микел свири що горе прилично мача с изключение на няколко решаващи мача ситуации!
При падането на малуда спокойно можеше да се свири дузпа! Ок, можеше и да не се свири, аз лично не мога да преценя, кое щеше да е по-правилно!
След това при ситацията с Джо - задължителен високо вдигнат крак в наказателното поле! Вярно, не дузпа, а двоен, но при удара на Балак или Лампард шансовете от такава ситуация са минимум 50/50!
Трите 100% корнера за 3 минути почти в края на мача, които свири аутове няма въобще какво да коментирам! Ясно беше, натискахме, но не трябваше да вкараме, щеше да му се преебе плана и да трябва да свири дузпа за ревльото!
И накрая какво? Масово меле при което гони 99% вкарана дузпа от нашите! Ок, може би заслужаваше, ама видич, който имаше жълт картон и също беше там в центъра на нещата как пък аджеба не си получи минимума, който е още един жълт картон?!?
Не знам, може би и без тия "дребнички" грешки беше писано да загубим, но все пак защо трябва винаги да ги има? ЗАЩО?


Аз мога да кажа, че съм горд с моите момчета! Горд съм от играта, която показаха и от желанието за победа! Горд съм, че имаме най-великия капитан на света, който не се уплаши да застане зад топката когато трябваше! Не искам да си представям какво е в душата му в момента, защото този човек наистина обича Челси!
Megadeth
^ Ей приятел, ┼ <безкрай>

alpha prime
Тва е игра на голове. По-добрият е този, който вкара повече голове. А Челси имат доста хляб да изядат докато станат наистина голям отбор, а не сбор от много звезди.
Ludnichar
Челси СА голям отбор! Снощи го доказаха с игра!

Ако не смяташ така, толкова по-лошо говори това за вашия юнайтед, че се остави да бъде надигран в повече от 2/3 от мача от един "неголям" отбор!
alpha prime
Разликата между голям и добър отбор е огромна. Челси са просто класен тим, но не и голям отбор. И леверкузен играха страшно срещу Реал преди няколко годинина финала на ШЛ. И те бяха просто класен тим, а Реал голям отбор
Vlad
В Англия има 2 големи отбора и всички останали. Арсенал и Челси колкото и да се напъват няма да станат големи отбори. Снощи Челси бяха по-добри, но Манчестър пак ги споходи късмета. А Чех е няма такъв вратар. До голяма степен той класира Челси за финала и снощи пак извади невъзможните топки.
pa®tci
Цитат(Ludnichar @ May 22 2008, 02:37 PM) *
Челси СА голям отбор! ...


*изкуствен* wink.gif


Нещо като лИтекс, ако трябва да сме по-точни smile.gif
Twilightfall
Латекс, искаш да кажеш. ;р
Ludnichar
Оооо да, забравих, големите отбори са само тия, които ИМАТ ПРАВО да харчат пари! Нека да сметнем юнайтед колко пари даде само лято 2007 и Челси колко даде!

Доколкото си спомням нани, андеросон и харгрийвс общо бяха около 50 млн. + тевез, за който не обявиха цена, понеже имаше проблеми с правата му, но вероятно никак не е била малка и тя!
Челси - 13 млн. за Малуда + около 3.5 за Белети!
pa®tci
Големите отбори са тия с История, пич wink.gif



Точно лИтекс имах впредвид, като както Чичо Митко им вика whistle.gif
Ludnichar
Историята "пич" е минало! Хубаво нещо е, да, обаче е нещо което е станало и не може да се върне!

ливърпул примерно аз не мога да ги нарека голям отбор, при положение, че вече близо 20 години не могат да спечелят титлата в Англия! За този период я печелиха отбори като Лийдс и Блекбърн, но не и те! Е*ати големия отбор просто!
Е да, преди 30 години може да са били голям отбор, ама сега не са!
Иначе е най-лесно да извадим някакви факти от 1800 и незнам си коя година и да се дуем с тях, колко ни е голям отбора!
pa®tci
"Където е текло пак ще тече" wink.gif


Клубчета като Чел$ки и лИтекс са обречени в момента, в който си заминат благодетелите им.
Ludnichar
Btw. "клубчето" Челси има трофеи в Европа преди дори благодетелят им да е чувал за тях!

Може да няма бляскавата история на пул, манюн или реал мадрид, но какво от това? Това не го прави "малък" отбор!
Много е лесно всички да сме фенове на големите отбори с историите, традициите и другите там глупости дето били най-важни, нали така?
pa®tci
А колко титли на Англия спечелени? whistle.gif


В Англия съм по-фен на Миллуол, просто Манчо са ми симпатични от около 96-та, тогава все още бяха далечко от дето са сега.
Ludnichar
1 титла, 1955 година!

И btw. във футбола хиляти пъти е доказвано, че с пари се купуват играчи, но отбор не се прави! Именно това различава Челси от много други отбори, които пръскат също огромни суми, за тоя дето духа!
Историята също не се купува с пари! Тя се гради от отбора! Отбора, който Челси има! И тя се гради в момента и ще продължава да се гради!
Но дори с Челси да не беше станало нищо след идването на абрамович, дори да не беше идвал, аз винаги щях (и ще) обичам този отбор!
Обичам го преди абрамович да го е чувал, ще го правя и след като го изостави, или го гръмнат, или каквото и да е!
Twilightfall
Аз пък на Уест Хем. ;р

Лудничар, 3 титли имат, не една. Толкова и знаеш, да те таковам...
Ludnichar
Ела ме таковай бе смешник! Говорим за преди абрамович! Аман от разбирачи, дето даже да четат не могат!
Twilightfall
Не съм видял бре, к'во врякаш такъв?
През кура ми е честно казано. Сега мисля, че е време да изгонят Мордехай, Моше, Йеремия или както там се казваше треньора, все чифутско име е.

Догодина пак ( ще се пробвате ). ;р
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.