Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Ignath
mehlaer e mnoo prav levski sa bolkluci SAMO CSKA!!! drinks_drunk.gif
Death_Angel
Ммммм ЦСКА, mat.gif ЛЕВСКИ
alpha prime
ае ебаъти наредените тимчета ... опс грандчета съжалявам

16.3
сигурен съм че тази година няма да има по посетен български мач wink.gif

по дяволите само като се сетя за този мач и ме побиват тръпки ... не съм бил на дерби от 4 години ... тва не е просто мач ... лелееей как ше ги гърбим курвите кюстендилски
lubaka
За какво става дума кви левски и цска и др там всички са боклуци puke.gif puke.gif
melhaer
По повод скандиранията - ЦСКА ТУРЦИ, цигани...

нищо против малцинствата - Джани ми беше фаворит в ББ, но все пак това е действителността на Гей Арена:)




alpha prime
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
егати пауъра laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
melhaer
Alekto
melhear,kolkoto se karahme za tiutiunopu6eneto tuka mai 6te se razberem cool.gif

Dqdo mi e bil centur napadatel na CSKA...E,tova ne zna4i,4e az razbiram ot futbol,ama to pola mi go opro6tava biggrin.gif
LEVSKAR4ETO_
skapi gospodin graf. vidqh tvoite snimki koito si ka4il i s koito qvno mnogo se
gordee6. xex qvno si golqm fen na ciganite i bai mangal v hit.bg.popadna mi i na
mene sa6toto predi izvestno vreme.kakvo da ti kaja az sa6to znam dosta snimki
na cigani i negri s 4erveni 6alove no ne mislq da gi postvam za6toto smqtam 4e
temata tyk e fytbol . naposledak sam svidetel na nqkakvo neveroqtno sledene na kontrolite na levski ot fenovete na cska,no do parvenstvoto
ostana o6te malko i togava 6te se vidi koi 6te gleda kypata prez kriv makaron.
a kolkoto do onq fen deto pi6e 4e levski sa bili bokluci iskam da my dam edin sait
v koito da vidi koi sa boklycite.saita e www.levski-cska.tk!!! vij go bratle: cool.gif
naposledak s nastapvaneto na novata 2005 nevolno mi izplyva v mislite godinata
kogato cska za posleden pat pobedi levski.nqkoi spomnq li si q smile.gif
The Jolly Roger
Не biggrin.gif . Ама така както сме почнали с тия равенства скоро ще забравим и кога за последно отнесохме Чорбата tongue.gif .

Иначе я не се делете на сини и чевени. За да ви помиря ще цитирам един мой приятел, който за жалост е фен на ЦСКА.

Не е важно от Левски ли си или от ЦСКА важно е бирфеста да рулира! drinks_drunk.gif
alpha prime
един месец и малко до мача, който все се оказва по-качествен от говеждо-свинската сбирка punk.gif
LEVSKAR4ETO_
xex ostavat 1 mesec 4e i po malko do edin ma4 koito 6te e kato vsi4ki ostanali koito slabite otbor4eta igraqt.no mislq 4e tyk 6te ima edin otbor(nqma da
kazvam imeto my predpolagam se dose6ta6 koi 6te dominira) ot sredna klasa
i edin otbor ot dolnite grypi koito 6te se poma4i da pobedi no yvi tolkova sa my
vazmojnostite.vij na 23 april 6te ima drug ma4 za koito otsega pi6at vsi4ki vestnici
i internet.na tozi ma4 6te se vidi koi e dostoen da stane 6ampion na bulgaria
tazi godina cool.gif
Vaskes
Абе, колко свърши Порто - Интер??
Dead`blue`eyes
Попринцип според мен мачът е някаква занимателна игра ама да попитам кво толко секарате за тея отбори Левски или ЦСКА....чк пък такива фенове ли сте?Що не се сберете да пиинете си напрайте весело а спорите за мач(по точно що се дрънкате зарди чужди удоволствия и театри)? blink.gif
Nightmare
Не знам дали гледахте мачовете от последните два дена - най-вече говоря за :
Real Madrid CF - Juventus
FC Barcelona - Chelsea FC

Такава хубава игра отдавна не бях гледала, изпълниха ми запалянческата душа направо. biggrin.gif Особено пък първата спомената среща! Real Madrid отново се показаха с класи над другите (то с такъв състав накъде де) и въпреки многото пропуски и възможности за мощно повеждане не може да се отрече техниката, страхотните съгласувани пасове ии хахах, чувствам как ще ми е трудно да спра да ги хваля. tongue.gif

Колко свърши Порто-Интер верно?
Svetyl
Abe ne znam za wchera, no men me izpylni igrata na Bayern wyw wtornik. Ei twa e!
alpha prime
не ме тресе тъпаташампионска... остават 19 дена
SepulTeraHead
Цитат(Vaskes @ Feb 24 2005, 12:41 AM)
Абе, колко свърши Порто - Интер??

1 : 1 - Порто са наебани.

Реал мадрид - да го духат на негри. Дебха и гадния отбор, но пак ще минат напред, да ги еба в манафите.

Барса - 2 : 1 като домакин е мега-неубедително. В Англия ги чака АД. Дано да успеят да преминат тази фаза, защото птросто са ми любимци ебати.
Vaskes
ИНТЕР!!! ИНТЕР!!! ИНТЕР!!!


И Реал и Челси между другото!! laugh.gif
Svetyl
Vaskes, ti hareswash otborite ot koito mi se powdiga smile.gif Nishto lichno de.
Vaskes
Цитат(Svetyl @ Feb 24 2005, 10:37 PM)
Vaskes, ti hareswash otborite ot koito mi se powdiga smile.gif Nishto lichno de.

biggrin.gif
Споко, аз на футбол не се обиждам, защото е безсмислено smile.gif Важното е да се веселим wink.gif
The Jolly Roger
Ама на тема Милан - Интер ми се обиждаш, а? mat.gif
Vaskes
'Щото ти злорадстваш evil.gif
The Jolly Roger
Да, но обикновено има защо... evil.gif
Blashyrkh
Цитат(The Jolly Roger @ Feb 26 2005, 05:10 PM)
Да, но обикновено има защо... evil.gif

Оф аре не ми се прави и на футболист. Ти си ебати дървения философ, ама като кажа аре да ритаме "остави", "зарежи"...
Vaskes
Цитат(The Jolly Roger @ Feb 26 2005, 07:10 PM)
Да, но обикновено има защо... evil.gif

Тоя кръг играят Интер и Милан, та ще видим.. tongue.gif
Dead`blue`eyes
Цитат(Blashyrkh @ Feb 26 2005, 08:47 PM)
Цитат(The Jolly Roger @ Feb 26 2005, 05:10 PM)
Да, но обикновено има защо... evil.gif

Оф аре не ми се прави и на футболист. Ти си ебати дървения философ, ама като кажа аре да ритаме "остави", "зарежи"...

Той сигурно обича сам ода гледа футбол.Бе тва е готино да го играеш донякъде,ама да гледаш...не е от най-интересните игри за мен no.gif
AncientWisdom`
Само Охрид Само Шефо Само Охрид Ураган ! Тва е истината ! На футбол може да ни биат ама ако знаате па за кув бои стаа на вапрос след мачовете smile.gif
Dead`blue`eyes
Ти стана някъв футболен хулиган ли? tongue.gif
SepulTeraHead
Значи първо: ОЛЕЛЕ МАЛЕЛЕ ЕБАТИ МАЧА!!!!!!!!

Второ, анализите: Надявах се Барселона да бият, и те почти го направиха, но просто няколко тактически недомислици от страна на Рийкард решиха мача в полза на Челси. Барса трябваше да почнат малко по-затворено и да не ги допускат тия 3 гола отначало. Обаче ебати мача наистина:
  • След първите 3 гола на Челси вече си викам "ебаси майката!". Щях да заеба мача и да си лягам.
  • Само след 20 минути Барса вкараха 2 гола и продължаваха напред. Особено 2-рия гол на Роналдиньо беше ебати красотата! Радост, бири... ала бала....
  • Пуловреме
  • Втората част започва с натиск на Барселона - изпуснаха 61235551235 положения. Съдейки по играта Барселона са по-близо до вкарването на 3-ти гол, отколкото Челси до 4-ти.
  • Редуват се ЕБАТИ положенията и пред 2-те врати.
  • Челси вкарват 4-ти гол и всичко е решено вече. sad.gif
Да кажа, че Челси са победили незаслужено, ще излъжа. Ако барса бяха били пък, щях да съжалявам, че отбор като Челси не продължава. Просто това бяха 2-та фаворита и от отпадането на който и да е от двата тима губи цялата лига като зрелище. Занапред не знам кой ще може да спре Челси (освен Милан може би). Надявам се това да е финала.

П.С. Мвежду другото, Лион нещо много ме кефят напоследък. Странно е да ме кефи нещо френско, ама си е факт. Надявам се да стигнат далече в Шампионската Лига. Страшен отбор. Еабти каквоп сториха на Вердер Бремен... 10:2!!!!111111
melhaer
абе ебах го и у анализа си напраил super.gif

ма за мен едно е ясно - челси са най-грозният отбор, който е играл от много време насам в ШЛ - то нене защита, не е блъскане не е чудо - гадост и мъка...

били добър отбор - ми добър са - да ми 500 млн. евро и Миньор (Бобов Дол) ще ги направя супер тим...

За да има един отбор велики успехи - той трябва да има традиция - ето вижте - в каквито и кризи да са, грандовете на Европа винаги са в борбата - я за титла, я за ШЛ - докато отборите еднденвки като челси - не се знае кога някой боклук като Абрамович ще им спре кранчето и ще паднат отвисоко...

и накрая - мое ли се сетите що мразя Челси - ами щото мразя почти всички сини об(т)ори puke.gif

бих ви пуснал тук една поема "ГОведиада" ама WOI ще и изтире:)

Ако той лично разреши се пригтовете за шекспирова поезия:)
Angermeans
Цитат(melhaer @ Mar 9 2005, 02:37 PM)
и накрая - мое ли се сетите що мразя Челси - ами щото мразя почти всички сини об(т)ори puke.gif

И още приказки от маймунения анус biggrin.gif
LEVSKAR4ETO_
chelsea-barselona 4:2(0b6t rezyltat 5:4 za sinite ot london). skapi gospodin graf
yvi tova bqha dvata nai lubimi moi otbora v evropa i iskrenno se nadqvah da igraqt
final no kakvo da se pravi:) sno6ti mi napravi vpe4atlenie drugo a imenno ma4a
olimpik(lion)-verder 7:2 smile.gif) napomnq li ti ne6to tozi rezyltat grafe:)))))
Mort
Нещо се опитвам отново да се разболея и съм си сипал една солидна доза Tullamore Dew, дано да помогне...
KpuTukA
Chelsea - sux
дано някой ги спре, иначе няма да го понеса. Последните години ШЛ така се изроди, че не си заслужава да се гледа.


Цитат(Mort @ Mar 9 2005, 08:35 PM)
Нещо се опитвам отново да се разболея и съм си сипал една солидна доза Tullamore Dew, дано да помогне...

тва па кво общо има ??? blink.gif
melhaer
ми напомня ми разни неща:))

ама я се сети ти кой ви отстрани от Про къп - шампионите по бране на банани от Беверен - само кат се сетиш за това и требе да одиш да се скриеш в дън гори тилилейски...

бтв. те в групите инксираха близо 20 гола а вкараха 1-2...представяш ли си лескиту ако беха там на кво щеха да ги направят?
Mort
Цитат
Chelsea - sux
дано някой ги спре, иначе няма да го понеса. Последните години ШЛ така се изроди, че не си заслужава да се гледа.



QUOTE (Mort @ Mar 9 2005, 08:35 PM)
Нещо се опитвам отново да се разболея и съм си сипал една солидна доза Tullamore Dew, дано да помогне...

тва па кво общо има ???
Ами помогна Реал си заминаха УРАААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
alpha prime
skoro ma4a idwa
plowdiwskoto derby
Angermeans
Цитат(melhaer @ Mar 10 2005, 01:25 PM)
ама я се сети ти кой ви отстрани от Про къп - шампионите по бране на банани от Беверен - само кат се сетиш за това и требе да одиш да се скриеш в дън гори тилилейски...

Някой май забравя как ЦСКА отпаднаха от звездният тим на Торпедо (Минск) ph34r.gif

Въобще всички български отбори са един дол дренки. Ако бях управляващ щях да забраня в България всякакъв професионален клубен футбол за да спре тази излагация...
alpha prime
по дяволите .... дойде деня ...
все се случваше да имам неотложни ангажименти последните 5 дербита но вече НЕ!
живея с мисълта за тоя мач от 2 месеца и денят е утре
bowdown.gif wub.gif Ботев Пловдив wub.gif bowdown.gif
alpha prime
az sym gord .
ne az sym izklyu4itelno gord s lyubimiq si otbor
na stadiona se widq naredeniq ni 6ampion koito pobedi otbor ot b grupa ne bez pomo6tta na sydiqta i s mnogo kysmet . ne se widq koi koi e
az sym gord s agitkata koqto pokaza koi sega e n1
ps: qdosah se samo 4e gi izpusnahme
4estit im 1/2 final i priqtni balaban6tini w ewroturnirite ranting.gif mat.gif thumbdown.gif

gord sym 4e prisystwah na ma4a i bqh 4ast ot tazi publika i 4e se 4ustwam 4ast ot ideqta botew plowdiw ...
SepulTeraHead
Гледах мача. Като нищо можехте и да не паднете.


.........................


Барселона мачка наред. Реал се дъни наред. Надявам се да не се окаже сън и да се събудя... icon_headbang[1].gif
melhaer
ей това Буфрите от Пловдив са големи катили

ако не беше оня скопец от ВИС 2, те и досега щяха да са си в Б група - то даже това не е отбора на ДОКО ПД, а Лески Кюстендил...
melhaer
абе ама не виждам нито един коментар за мача на подуянци с латекса?

що така го пропуснахте?

или не мое да обсъдите невероятния футболен гении на Мъри Беверенски?
Vaskes
Аъм, жребея за следващия кръг на Шампионската Лига утре ли се тегли?

Edit: Те вече се били теглили biggrin.gif
Четвъртфинали:
first leg: 5/6 April
second leg: 12/13 April

1. Liverpool FC vs Juventus FC
2. AC Milan vs FC Internazionale Milano
3. Olympique Lyonnais vs PSV Eindhoven
4. Chelsea FC vs FC Bayern München

Полуфинали:
first leg: 26/27 April
second leg: 3/4 May

1. vs 4.
2. vs 3.

Цитат
2. AC Milan vs FC Internazionale Milano

Е не е истина..
SepulTeraHead
Цитат(Vaskes @ Mar 18 2005, 06:26 PM)
Цитат
2. AC Milan vs FC Internazionale Milano

Е не е истина..

Именно и аз това щях да отбележа. Все едно да играят Левски и ЦСКА на 1/4 финал в Шампионската Лига. Ама яко! icon_headbang[1].gif Мене и двата отбора не ме радват, защото съм от Ювентус, но някак си ми се ще Милан да бият...

Старата госпожа не би тябвало да има проблеми срещу Ливърпул.
Blashyrkh
България - Швеция


Давайте момчета evil.gif

И да паднем и да бием пак ще се drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Е па смляхме ги...
ivomag
Е след мача май остана само напиването!Баси! thumbdown.gif
Angermeans
ХАХАХАХАХА смляхте си собствения гъз.

Арийска победа ! tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.