Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Vlad
Финал Юнайтед и Барса си е най-логичното нещо и нещата си отиват натам. Освен ако Арсенал не поднесат една приятна изненада. Другия мач е ясен laugh.gif
monolithe
Абсурден театър в Ловеч! Просто абсурден! Но, двата участника ще си носят последствията от него. На иначе симпатичния Литекс пожелавам никакви евротурнири докато хасковският манаф Стоилов ги води, а за Левски то е ясно:

"Левски пак са втори, а ние питаме защо ли!"

Да са живи и здрави момчета като Камбуров, да ги нижат където ги хванат!
LordZombie
О, какъв мач...

4 : 4 !

Супер Аршавин !

. . .
monolithe
Само едно ще кажа! ГОРД СЪМ ЧЕ СЪМ ОТ АРСЕНАЛ! Въпреки слабата си игра момчетата не се предадоха до последно! Благодарим ти Андрей! Велик мач на Аршавин и само калпавата ни защита лиши руснака от пълната слава. В 99.9 % от мача Ливърпул бе по-добрият отбор и се чудя как изобщо Арсенал вкара 4 (ЧЕТИРИ!!!) гола. И все пак ги зашиба! Арсенал не е казал последната си дума относно това, кой ще е шампион! Тепърва ще става интересно!

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
t0xIc
ebahti antikysmeta cql shiban mach sad.gif
za jalost Arsenal nishto nqma da napravi sreshtu United i Chelsea za pyrvenstvoto ,a v CL sa bez Arshavin ,deto dnes mu beshe macha na jivota. Kvoto udari mu vleze. Ta jalko che ni zakopaha Arsenal za titlata.
Arcturus
Досега пих транквиланти и се чудя колко още ще живея, ако Ливърпул направят още един такъв мач. Няма как да не ме е яд, че не взехме трите точки, но Аршавин показа огромна класа и компенсира трагичната защита на Арсенал (е, нашата също беше на много ниско ниво). По дяволите, бийте Ман Юнайтед! Спрете тоя клаитарски отбор, който се е устремил към спечелване на титлата с такава бездушна игра.
t0xIc
mda ,mda shte biqt ...nali se seshtash koga s 4 udara shte vkarat 4 gola otnovo ...
sad.gif

sgoh
Манчо си спечелиха титлата и просто няма кой да им я вземе. Даже да си клонират Бербатов и да пускат 11-те му клонинга пак не могат да я загубят. 2 от 5 - да са им честити.


На Арсенал защитата им е надупчена като стар Опел, но все пак тя и никога не им е била силната страна. На Венгер просто не му привира да подрежда защитници. Ма пък нападение си има страшно.
Дано да си вземат каквото могат - много по-симпатичен отбор са от мангалите и Чукотка


За наще хора няма какво да кажа. Щастлив съм, че можах да бъда съпричастен в някаква степен на тия спектакли от последния месец. You'll never walk alone до края...
Slash
Беше много готино, как двете публики уважиха Рей Кенеди с номерата с които е играл за двата клуба. happy.gif

Такива отбори играят за чест при такива ситуации, когато не са в битката за титлата, а настроението на Арсенал срещу Челси и Ман Юн зависи много от изхода от мачовете за Шампионска лига. Така че, скаузъри, вместо да мрънкате - стискайте палци за Арсенал

Защитата на Ливърпул беше титулярна, вратаря титулярен и си имаха двамата титулярни дефанзивни пред тях. При нас имаше двама титуляри общо в защита и на вратата. Не знам кой е стар Опел! Просто се учите да играете нападателно, защото ви се налага сега, и така ще е отзад.

Играхме с двама англичани, Пуул с един. Ехо, токсик !
t0xIc
Bojee edin mach edno pishleme titulqr zaradi mnogo kontuzeni ,vtori vliza kato rezerva - pri tova s tymen cvqt na kojata i dvamata whistle.gif Veliko postijenie brat smile.gif
Kakto kazah - ako Arshavin nqmashe den prosto otivahte na rezultat i mnogo dobre go znaesh tova. Shte se provalite za tvoe i moe sujalenie ,no ve4e ni namalihte do minimum shansovete za titla i pe4elivshite shte sa drugite mi po-omrazni dva otbora.
Slash
Отивали сме на резултат в мечтите ти. АКО бяха на терена Ван Перси и Адебайор можеше и да не се налага Аршавин да се развихря. Щом сме отивали на резултат само щото стояхте по-добре физически, да те светна нещо, СПЕЦЕ - вие последно играхте във вторник, ние в сряда и събота

Работата е там, че Венгер има много англичанчета, които може да включи вече. Контузи ли се един от двамата ви дъртаняни обаче Бенитес никога няма да пусне англе. Митовете за Венгер поотминаха на Острова, сега се зараждат за Испанпул. wink.gif

P. S. Добре че Йоси от Бухенвалд изравни в продълженията та да говориш сега как сме щели да го отнесем с разлика, хаха
monolithe
Като стана реч за защитата ни, повече от неприятно изненадан съм от Бакари Саня. Адски много го харесвам, защото е постоянен футболист, но такава простащина при един от головете на Ливърпул е непростима. Не знам какво трябва да се случи, че Венгер да се цъкне да вземе един - двама качествени бранители. Просто не знам!

Това "кой е шампион" не се знае още. Манчестър и Челски не бива да са спокойни за 3-те точки срещу нас! Особено "синята армада" (biggrin.gif), която ще акустира на "Емирейтс". Абе както вика Андрюшата Аршавин "Поживем увидим". А ние може да тряснем по 4 много големи водки в негова чест!!!
Vlad
Абе не е като да не отиваше на резултат мача. След толкова много пропуски обаче и ненормален Аршавин така става.Получи се точно "ако не вкараш ще ти вкарват".Положение след положение и бам гол от другата страна dry.gif
monolithe
Кой е казал, че футболът е справедлива игра?
t0xIc
offf malee kak shte se prizemite skoro na zemqta smile.gif
chestit da vi e hiks-a smile.gif
em biite gi united i chelsea i shte vi pozdravq...problema e che ne vqrvam prosto ,zatova sum skepti4en smile.gif
monolithe
Проблемът не е в хвръкването. Аз ИЗРИЧНО ПОДЧЕРТАХ, че Арсенал бяха с ужасяваща защита, и въпреки че бяха по-слабият отбор си СПЕЧЕЛИХА точката. Спи спокойно, Ливърпул ще е шампион накрая, сам ще се убедиш. wink.gif Поне се надявам да е така, след като Арсенал няма шанс, а не съм фен нито Манчестър, нито Челски да вземат Лигата!
t0xIc
nikyde ne sym si kazal che ne sa si spe4elili to4kata - qd me e za nashite maloumni greshki i propuski prez celiqt mach. Ima krugove ,no mnogo namalqha shansovete za titla - da ne kaja po4ti gi nqma. Pone programata ni e dobra.
Slash
Ти освен да кълнеш като дърта циганка и да се държиш като мензис друго май не можеш. Еми добре, ще се проваляме още 10 години занапред, бъди доволен. То е трудно, никога не си виждал титла, остава ти да кълнеш другите.
t0xIc
az ne vijdam kyde kylna - naprotiv. Nervq se, che izpusnahme mnogo polojeniq i sami sme si vinovni. A i ne vijdam kvo se dyrjish kato oshtipana moma - imate dobyr otbor ,no dotam. Ne ste onzi otbor s Bergkamp , Anri i Lunberg ,koito bqha mashina v ubiistvena forma. Ma za da sym kontra - aide uspeh jelaq smile.gif
Slash
http://www.donbalon.eu/news47682.html

АХАХАХАХАХ!!!
monolithe
suicide.gif

Де ти е пръвосъдието "Перуциииииииииииииииии" ???!!!!
monolithe
Oф, пак 2:1 на "Армията" с 300 зора. Стана тенденция да подценяваме Ботев и кой ли още не, а точно такива отбори винаги има за какво да играят. Прав е Любо, че се създават положения след положения, а няма резултатност. Важните мачове тепърва предстоят, така че пичове вземете се стегнете!

Иначе Арсенал си ме накефиха днес. Без много напъни тихо и кротко 2:0. Бетонирахме се 4-ти, сега може да се концентрираме изцяло върху ШЛ. А там, без свети Андрей малко трудно ще е!
monolithe
Мамка му, има трезвомислещи хора на този свят. НАЙ-НАКРАЯ ИЗДЪНКАТА КЛИНСМАН АУТ ОТ БАЙЕРН!!! Отборът почти бе загубил шансове за титлата, но Митето Рангелов се намеси решаващо. Дано сега нещата потръгнат за баварците. Силно се надявам на това.

Бааааааааааааааааааааайееееееееееееееееееееееерн!
monolithe
Мачовете на истината започват.

Барселона - Челси

Симпатиите ми са към "блаугранас". Възхищавам се на начина им на игра, всичко при тях изглежда толкова лесно, че човек би им завидял. Ще стискам палци за Барселона не само защото не харесвам Челси. Факт е, че при Хидинк "сините" от Лондон показват друго лице - хъс, желание, борбеност и го показаха срещу Ливърпул. Повече обичам импровизацията, фантазията, красотата на футбола, а Барселона с изпълнители като Шави, Иниеста, Меси, Анри и Ето'о може да прави всичко, мамка му. Затова и се надявам да са крайния победител.
love_hunter
Интересно ще е. smile.gif
Барса, оле! Невероятна игра демонстрират всеки път...почти съм убедена, че и сега ще е така. smile.gif

Другите...за кой сте? tongue.gif
monolithe
Довечера:

Манчестър Юнайтед - Арсенал

Този, който може да загуби от този мач е Манчестър Юнайтед. Амбициите им са големи, гонят защита на трофея си, затова те трябва да отстранят Арсенал. Ако у някой има напрежение, то това е в лагера на "скъм". Колкото до Арсенал, чудя се как "топчиите" стигнаха до тук с всичките си безкрайни проблеми от началото на сезона. Единственото за което се моля е защитата да е концентрирана във всичките 90 минути. Иначе лошо, много много лошо! Жалко и за чупливия Ван Перси, в толкова важни мачове все е контузен, а като знам Бендтнер колко хазартен ход е, просто ми се реве! Залагам на хикс 1:1!

Но както и да завърши мача:

We love you, Arsenal! We love youuuuuuuuuuuuuuu, we doooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!
Twilightfall
Довечера излизаме и ви чупим главите, без съмнение. ;р

Освен това, Райън Гигс е играч на годината в Премиършип, което допълнително покачва и без това високоя ghayness на Франсенал. ;р

След мача ще си говорим.
monolithe
Респект пред Райън Гигс, но се сетиха кога да му дадат наградата. В последния му сезон! Нещо понамирисва пак, ама айде!

Не очаквай да се хвана за бъзиците за Франсенал. Аз си харесвам тима такъв какъвто е с всичките му слабости и позитиви. Отбора играе красиво, няма трофеи - факт, но аз не съм от нетърпеливите.
Twilightfall
Разбира се, бъзиците са в напълно в рамките на шегата, не съм от тези които обичат да спорят за футбол (не виждам смисъл).

От много време си се кефя на Ман. Юнайтед, и ще се радвам ако отново ме зарадват с победа (а това определено го могат), но дори и да паднат - пак си остават любимия ми отбор.

;]
Ludnichar
monolithe, прав си да си за барселона, защото ако играете финал имате доста по-големи шансове срещу тях, отколкото срещу нас!
Няма обаче да го имате тоя късмет! На финала ще сме ние!
А казвам вие, защото според мен арсенал ще отстрани манюн!


А пък това за гигс е ебаси смеха... Има поне 50 играча в премиершип, които заслужават повече наградата за играч на сезона от него! Но тия награди от край време са пълен смях, така че няма кво да се чудим...
Twilightfall
Е, ако беше спечелил Франк Лампард, щеше да тръбиш колко велика и ненадмината е тази награда. ;р



Такъв играч НЯМАТЕ и никога НЯМА да имате! Поне покажи елементарно уважение.
monolithe
И така, Бербича - резерва.

And so it begins...

Go on Gunners!

Edit: След 90 минути - великолепен Алмуня... bowdown.gif ... и нищо сностно ни от Фабрегас, ни от Насри, ни от Диаби!

Шансовете ни вече са значително снижени. За пълен успех в битката ще са ни нужни много късмет и Свети Ван Перси! Жалко! sad.gif
Slash
Без съмнение предстои мачът на сезона. Играхме мега зле и пак сме в играта. Арсенал са не по-слаби домакини, а Юнайтед са много, много уморени. Ако излезем със Сонг и Сеск в средата и Перси и Аде в атака можем да ги треснем с 3:1, иначе в познатото русло ще е мъка. Притеснително е, колко много плява има в състава, но за това в края на сезона.

Как само детето чудо Гибс сложи онова уродливо изчадие на природата в малкия си джоб, лакмус biggrin.gif
LordZombie
Хубаво е да си помечтаете tongue.gif

Юнайтед са финалист, жалко само че трябваше още тоя мач да си решим всичко, ама нейсе.
Ludnichar
Цитат(Twilightfall @ Apr 29 2009, 08:13 PM) *
Е, ако беше спечелил Франк Лампард, щеше да тръбиш колко велика и ненадмината е тази награда. ;р

Само пълен идиот би казал, че гигс заслужава да спечели тази награда!

Да я беше взел рууни, роналдо, видич... гигс може би преди 5-6 години е залужавал, ама наградата се дава за ТОЯ сезон!


Иначе за Лампард ако я беше взел - не се съмнявай, точно това щях да направя, ахахахаахххххххххх..... suicide.gif
monolithe
I saw a whale, I saw a whale
I saw a whale, Francky Lampard!


Ушатото дебело китче Лампард? Ако някой заслужава наградата за играч на сезона, то това е Чаби Алонсо. Нарочиха го за гонене, а кво стана - изнесе целия сезон за Ливърпул!!! bowdown.gif
Ludnichar
Бе и Алонсо, и Торес, и Джерард, също така и Герет Бари или Стилян Петров, или пък Тим Кейхил... Обаче Гигс е повече от подигравка...
За играчи на Челси въобще няма да споменавам, че ще кажете че съм пристрастен... Нека никой от нашите не заслужава...
zoozoo
САМО БАРСА !!!!
monolithe
http://sportal.bg/news.php?id=171783

Като гледам снимката - боли го чурчето!

WE LOVE YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU, ARSENAL, WE LOVE YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU, WE DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Slash
Аз ще пия нещо твърдо преди мача, че такива пеперуди в стомаха просто не е истина. wacko.gif

Усещам пълна мобилизация, само да не прегори младия ни състав, другото си го могат.
monolithe
Абе ако изиграят мача по начина по който изиграха 1/4 финала с Ливърпул миналата година, аз лично ще съм горд с отбора! Това е! Невъзможни неща във футбола няма, дано се мобилизират и въпреки всичко не прегорят. И...

"Венгере наш, ти който си на пейката
Да се свети името ти и на младоците ти,
Но най-много на Св. Ван Перси...
Дай му сили да изиграе мача на живота си
И на финал той да ни класира"

В името на светото оръдие и кавалерията!
Арсенал!

bowdown.gif
conguestadors
Кво стана изведнъж.
Слашче, съжалявам приятелю, но Арсенал не издържаха на напрежението.
Twilightfall
НЯКОЙ ДА КАЖЕ СЕГА НЕЩО!

excl.gif
t0xIc
Цитат(Slash @ Apr 22 2009, 02:24 AM) *
Отивали сме на резултат в мечтите ти. АКО бяха на терена Ван Перси и Адебайор можеше и да не се налага Аршавин да се развихря.

Видяхме със стъкленото човече и банановият звяр кво постигнахте... Да можеше отнякъде да изскочи Аршавин и да вкара от нищото 4-5 гола можеше и да стане нещо, но ...Дразнили са ме винаги Юнайтед, но и двата мача ви отвинтиха и не допуснаха нашите 4 грешки, че да се оакат като нас. Както и написах - нямате отбор. Т.е имате отбор, но нямате силен отбор. Джиру, Сонг, Саня - ебаси и смеха са тия, другите да не ги изброявам. Венгер да спре да изплаща стадиона и да се бръкне със сериозни пари за играчи. Айде сега, ако сте отбор се мобилизирайте яко и ги треснете за отмъщение в Премиършипа. Кой знае Аршавин може да вкара нещо whistle.gif

sgoh
Цитат(Twilightfall @ May 5 2009, 11:58 PM) *
НЯКОЙ ДА КАЖЕ СЕГА НЕЩО!

Най се кефя на разни фенчета, дето си изпълзяват от дупките, само при победа на любимците си.
Къде беше преди месец и нещо, като ви унижавахме насред Олд Гейфорд... whistle.gif
monolithe
Цитат(Twilightfall @ May 5 2009, 11:58 PM) *
НЯКОЙ ДА КАЖЕ СЕГА НЕЩО!

excl.gif

Нека да съм аз!

Въпреки, че бяхме победени, аз съм убеден, че отпадаме с високо вдигната глава. Грешката на Гибс реши мача, но няма защо да му се сърдим. Пича е само на 19 години и тепърва ще има шансове да показва, че ще стане страхотен играч. Убеден съм в това. Няма да е нормално да се хвърля вината върху него, като се сетя каква ни е защитата през целия сезон.
След гола на Парк всичко, което Арсенал трябваше да изгради се срина, падна тонус, играчите загубиха вяра. Тъжно, но преглъщаме поредното отпадане! Изводите си остават за Венгер! Големи мачове се печелят с големи играчи, като Аршавин! Яд ме е, че не го взехме с един полусезон по-рано! Имаме крещяща нужда от централни бранители. Поне двама. Галас е изпята песен, Силвестър е непостоянен. Както и да е!

We love you, Arsenal, we love you, we do! И нищо не може да промени това!
scion_of_storm
Браво на Юнайтед...

активно им гледах нещата преди...~ 8 години, може би :П

пък Арсенал и Ливър никога не съм ги харесвал, хяхя. Соу...дай >:О

tongue.gif
monolithe
Манчестър Юнайтед - единствените двама стари фенове на Юнайтед, които познавам са братовчед ми (фен на отбора някъде от 1991-1992) и един стар бургаски ветеран - Заека, който е побъркан на темата! Респект и пред двамата.
Оттам на сетне сичко стана фенщина на Скъм заради (Би)Бекъм и онези две минути в Барселона, които ще проклинам до края на живота си! Майната им на Скъм. Не ми се хабят повече думи за тях!
Slash
Някои хора прекаляват с ентусиазма. Едно дете се подхлъзна и Роналдо, дето ги класира за полуфиналите, ни довърши. НОРМАЛНО! Оптимист съм защото много от идеите на Венгер се сринаха пред очите му, колкото и да е тъжно, че такъв футбол няма бъдеще ако няма 2-3 зоба в състава. Моето мнение го знаете, здрави и опитни играчи в центъра на защитата и полузащитата. ПОНЕ имаме АРШАВИН

Само за статистиката втори полуфинал в историята на клуба.
monolithe
Сега имам двойна причина да викам с пълно гърло за Барса тази вечер! Искам Лео Меси и компания да разпилеят Челски, защото съм убеден, че ако те стигнат до финала ще вземат купата! Затова тази вечер ВАМОС БАРСА!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.