Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Svetyl
За Англия съм съгласен, може най-накрая да направят нещо. Но Уругвай - да, вярно, Форлан... ама ако се контузи или натрупа картони, какво става?
Slash
Аз съм за любимата ми футболна нация Холандия. Ван Перси, Снайдер, Робен и Ван Дер Ваарт са във върхова форма и са достатъчни да победят всеки. Малко ме притесняват в дефанзивен план, Ван Дер Саар можеше да изиграе едно последно Световно, но има една известна тактика на Бразилия по този въпрос - вкарай ми колкото можеш, аз пък ще ти вкарам колкото си искам...
LordZombie
Цитат(Svetyl @ Jun 11 2010, 01:51 AM) *
За Англия съм съгласен, може най-накрая да направят нещо. Но Уругвай - да, вярно, Форлан... ама ако се контузи или натрупа картони, какво става?

А, аз за Уругвай си знам, че няма да я бъде, но просто винаги съм поддържал отбора и съм го харесвал...Та, ще викам за тях, дорде са там, пък сетне може би за Англия, знам ли.

Кофтито за мен е, че ще мога да гледам само късните мачове dry.gif
Svetyl
^Даскало?
Иначе днес ЮАР - Мексико и Уругвай - Франция. Смятам, че първия мач ще е равен или минимална победа на ЮАР, докато във втория, очаквам изненадата smile.gif
Vlad
Уругвай и на мен са ми симпатични и имат шанс да излязат от групата, която за мен е и най-силната.Иначе е време Холандия или Аржентина да я вземат тая купа.А издънките ще са Италия и Англия.
Аз съм за холандците tongue.gif
Mor Galad
Франция отдавна не са имали толкова неадекватен треньор. Този човек не знам какви виждания има за футбола, но не е повикал - Насри, Ласана Диара, Трезеге и Бензема. Предвиждам поредното разочарование за Англия. Иначе ще поддържам любимците си - Аржентина, Испания и Холандия, като на последните им е крайно време да направят нещо. Освен това много се надявам Германия и особено Италия да си вземат могъщо. Тези два отбора, заедно с Франция, след малоумните им световна и европейска титла, са ми най-антипатични. Относно днешните мачове си мисля че Мексико би трябвало да бият ЮАР, а очаквам Уругвай да посмачкат Франция.

Приятно гледане на всички!

P.S. Торес и Вийа един до друг в атака - много искам да го видя това отново. Според мен са най-добрите нападатели в света в момента, заедно с Дрогба.
Svetyl
Ииииииииииии... подпирането на домакина започна!
Mor Galad
Мексиканците тотално надиграха ЮАР през първото полувреме като изключим последните пет минути.
Svetyl
И вкараха гол. Редовен.

ЕДИТ: Добре, имало правило, че трябвало да има двама човека зад гол линията, за да има засада... пълна тъпотия.
Едит2: Логичен завършек. Мачът показа две неща: ЮАР яко ще падат от Франция и Уругвай; Мексико яко ще падат от Франция и Уругвай.
ping_pong_bitches
Хубав мач според мен...иии да - много се радвам, че Интер не участват laugh.gif
PitBull
Цитат(Svetyl @ Jun 11 2010, 10:57 AM) *
Едит2: Логичен завършек. Мачът показа две неща: ЮАР яко ще падат от Франция и Уругвай; Мексико яко ще падат от Франция и Уругвай.

Първото го показа още мачът ЮАР-България, който завърши 1-1. Иначе са ми симпатичен отбор негърчетата, мисля, че заслужаваха да спечелят дори само заради разстрела на Оскар Перес от Шабалала. Пожелавам да излезнат от групите, разбира се на второ място, след моя фаворит. Allez le bleus!
Mor Galad
За Франция пази онзи извънземния, който не пусна Реал да вкарат. Пожелавам му канонада тази вечер! Освен това имат еба си халфовата линия - Гюркуф, Рибери и Диаби. Не знам защо Малуда го няма де.
Svetyl
Повече за Уругвай съм... въпреки наличието на Рибери във френския отбор.
LordZombie
0 : 0 - добър резултат за Уругвай, като начало, хем че и завършиха с десет човека. Франция ми се струва много слаба, никъде не я виждам, просто.
Svetyl
Супер скучен мач. А тия франсета са зле... да бяха пуснали Ирландия, баси... Световен шампион??? Ха - ха - ха...
Колкото до Уругвай, аз поне не видях причина да ги харесват всички толкова. Безлични, направо нулеви. Дано се поотпушат отборите в следващите мачове от групата, имат няколко дни.
LordZombie
Уругвай, че не демонстрират кой знае какъв футбол - не демонстрират. Отбора, като цяло, обаче има потенциал да играе приятен футбол, ако не друго. Дано се отпуснат малко срещу по-леките противници. Ще е интересно срещу Мексико да ги видим, как ще играят, например.
Svetyl
Брей, че слаби Гърци...
Mor Galad
Аз си взех brain damage от българските коментатори - "дали марадона си е боядисал мустака в черно, или брадата в бяло - това трябва да се провери"
Svetyl
^Хехе... абе засега добре коментират. Обаче адски слаба организация на предаванията, все технически проблеми. Да не говорим, че студията преди мачовете са БОЗА. Не можаха ли да сложат някой дето разбира от футбол, Камен Алипиев си е по баскетбола, не е на място там... И ми прави впечатление, че всеки, когото поканят за гост, задължително казва, че гледа мачовете, което не вярвам да е вярно. Въобще, за мен лично БНТ доста се дъни в предаването на това световно... както обикновено.
ping_pong_bitches
^Петър Василев - brickwall.gif
Svetyl
Вратарят на Нигерия... icon_headbang[1].gif
Mor Galad
САЩ са толкова жалки, че няма накъде повече.
Svetyl
Робърт Грийн верно обаче е грийн, тоест пълна ливада biggrin.gif
Mor Galad
LOL!
Slash
Цитат(Mor Galad @ Jun 12 2010, 09:39 PM) *
САЩ са толкова жалки, че няма накъде повече.

Нямаш никакво основание да пишеш това. Купата на конфедерациите гледа ли? Забавно е как всички се смеят на янките, докато те методично си напредват във футбола. Сега звездите на Фулъм като нищо ще праснат тези на Ман Юнайтед. И да не, ще излязат от групата с лекота, защото играят най-тежкия си мач в момента. САЩ си играе динамично и хубаво, а Англия е крайно истерична, както винаги.
Svetyl
^Съгласен съм с теб почти изцяло. Само бих вметнал, че на САЩ (все още) им липсва опит и постоянство. След 2-3 световни, току виж станат и шампиони.
Mor Galad
Просто англичаните ме дразнят, тъй като според мен са много некадърни и се изнервих на лесния гол, който им пуснаха американците, което предизвика и емоционалния ми коментар. Но пък вратарят върна услугата. Иначе САЩ са отбор от средна класа със сигурност. Като нищо могат да излязат от групите.

А Карагър заслужаваше червен за това, което преди малко направи.
LordZombie
Англия И това първенство ще си останат с очакванията.
MetallicaAntiFan
Аз на това световно викам за САЩ. Може да изглеждат несигурни в действията си, но нанасят своя удар в точния момент. Англичаните направиха доста пропуски, но реализираха само един.. къде е ефективността, успеваемостта? САЩ ще стигнат далеч със своята премерена игра, помнете.
Slash
Аз минах на ARD на полувремето и светнах да ви кажа. Съветвам ви всички да го направите. БНТ трябва да бъдат погребани в дълбок ров.

Демпси е егати пича, съжалявал само, че не вкарал гол. Жалко, че на Алтидор не влезна, за да бъде купона пълен.
Svetyl
Написах гневно писмо до БНТ biggrin.gif
sgoh
Цитат(MetallicaAntiFan @ Jun 12 2010, 10:54 PM) *
Аз на това световно викам за САЩ.

И аз така biggrin.gif

Иначе от доста години съм фен на петлите, ама Доменек ми лази мега яко по нервите, пък и, да си признаем, Франция на Зидан и тая Франция нямат много допирни точки.
Янките играят с много хъс, което винаги е положително качество, пък и са достатъчно грамотни футболисти, следователно печелят симпатии. В следващите 2 мача не ги виждам да имат някакви особени проблеми, а нищо чудно дори да излязат първи в групата.


...и кур за тъпата сесия насред световното dry.gif
Slash
Единствено ме е яд, че Бред Хангеланд не е избрал да играе за САЩ. Роден е в Хюстън, а Норвегия не може дори да се класира на Световно. Американците могат да се похвалят със страхотни вратари през годините - Кейси Келър, Брад Фридел, Тим Хауърд, но защитниците им са малко аматьори още. Ониеву кефи, това което играе за Щатите му е истинската игра, но така и не може да блесне на клубно ниво...
MetallicaAntiFan
QUOTE(sgoh @ Jun 13 2010, 03:16 AM) *
Иначе от доста години съм фен на петлите, ама Доменек ми лази мега яко по нервите, пък и, да си признаем, Франция на Зидан и тая Франция нямат много допирни точки.

Франция без Зидан са жалки, нека си го кажем. Онзи ден просто им се чудех какво правят на терена.. А Доменек се чудя що още го държат, трябваше още след миналото световно да му бия шута.

Дочух някакви слухове, че Пирес щял да се връща в Премиершип - West Ham Utd го искали.
Svetyl
Днес има два наистина интересни мача. Сърбия - Гана, и двата отбора имат какво да покажат... Колкото до Германия - Австралия, тук съм пристрастен smile.gif
MetallicaAntiFan
АВСТРАЛИЯ!! Кой им е треньора, все пак smile.gif

На миналото световно съдията помогна на Италианците като отсъди незаслужена дуспа в тяхна полза, и така Австралия отпаднаха. Тази година тая надежди да стигнат далеч.
Svetyl
Викайте си против Германия smile.gif Те ще си побеждават пък smile.gif
PitBull
Според мен колкото по-бързо отпаднат германците, толкова по-безболезнено ще е първенството за зрителите му.
Svetyl
Мечтай си bye.gif bye.gif bye.gif
ZerraX
Хах, един колега е сложил 700 кинта на Германия. Аз за сега намам фаворит, може би съм леко за САЩ (само футболно разбира се), но ще видим. Ем то кажи речи още не е почнало -4 мача какво са...
Абе искам Северна vs Южна Корея бал съм ги другите. Ест съм за Южняците.
Daddy`s Girl
и аз съм за Германия guitar.gif
Svetyl
^Браво smile.gif
Иначе ще ми е супер интересно Бразилия - Португалия.
Колкото до днешните мачове, Словения и Алжир са скучни... някакси не ги виждам да прескочат групите. Иначе Сърбия и Гана могат повече, баси!
MetallicaAntiFan
http://www.nytimes.com/slideshow/2010/06/1...UP-US-GAME.html
Докато съдията на гледа smile.gif
Braindead
sgoh
http://worldcup.gong.bg/view_article.php?article_id=140445

Продължавам да си мисля, че пред факултета по журналистика трябва да седи един с пушка и да ги гърми като излизат...
Svetyl
Алооо, хейтърите на Германия smile.gif
Mor Galad
Оф, тоя мач няма да е интересен.
Slash
Лекция! Велики са, както винаги. И екипите са много красиви. cool.gif
Svetyl
Просто съм очарован. Германия са на осминафинал.
LordZombie
Бях казал, че ще е 3 : 1, ама май ще е повече : 0
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.