Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Dragon's Bride
За мен са братя. Така или иначе ще викам за тях днес.
Svetyl
Немската машина в действие след час! icon_headbang[1].gif


Аааргх!!!!!!! И с 10 човека ще изравнят! Просто нямат късмет!!!!!!!!

Подолски пропусна дузпа, Подолски не уцели нито веднъж вратата, Подолски не подаваше когато имаше възможност... ЗАЩО НЕ ГО ИЗВАДИХА ОТ ИГРА?!?!?!?!?!?!?
Mor Galad
Германия игра много мъжки с човек по-малко. Но с изпуснатата дузпа си заслужиха загубата. И не, не са по-добри от Аржентина, които с всеки мач подобряват играта си.
Dragon's Bride
Хаахаааа!!! icon_headbang[1].gif Казах ли ви аз!? Отивам след работа да слагам пари! Това ще е!
Slash
Късмет, мач 1х2. Явно ще се окаже доста важна разгромната победа на Германия в първия мач, защото са доста напред в головата разлика, а най-вероятно това ще се гледа... в случай, че бият Гана. Иначе ще е хубаво озитата да им помогнат ама без Кейхил едва ли.
Braindead
Ако не да го изкарват Подолски, поне дузпата не трябваше той да я бие...като се видя какви ги върши днес - беше си направо неадекватен на стадиона. Така де, Льов вместо да хвърля шишета можеше просто да реагира. Добре че и сърбите поизпуснаха това-онова положение, че вече свинщината щеше да е пълна.

Да видим англичаните какви ще ги лигавят с Алжир днес. dry.gif
Slash
Пф, вместо 1:1 стана 2:0. Реми ги устройва, но ако загубят - отпадат.

Днеска съм станал с левия крак нещо...
pa®tci
Абе, а австралетата утре ли че играт бе? blink.gif
Slash
Аха.

Донован icon_headbang[1].gif
sgoh
100%-ов гол на янките. Тъкмо си мислех, че на това световно колкото съм гледал съдиите са все някакви точни... dry.gif
Svetyl
Грийн е резерва хахахаха....
Slash
Цитат
The England team visited an orphanage in Cape Town today. "It's heartbreaking to see their sad little faces with no hope" said Jamal aged 6

Дания icon_headbang[1].gif
PitBull
Има една древна футболна мъдрост - "Не се мешай в защита!" В Дания явно не са я чували.
Mor Galad
Много добър мач направиха Дания и Камерун!
karelian
Интересно ми е защо никой не коментира играта на Англия снощи? sleeping.gif
abydos
Защото нямаше такава.
Braindead
Много ненужен и балъшки пропуск в защитата на Дания, но както се бях отчаяла, че европейските отбори на това първенство са тотално неадекватни, поне се разведрих, че сега стана страхотна игра! Много съм доволна от мача!

А колкото до англичаните, от яд исках накрая арабите да ги нашаткат здравата, направо ми скъсаха нервите.
Discipline
Дон Диего наркомандоса се е засилил да взима купата. Адмирирам.
karelian
Цитат(abydos @ Jun 20 2010, 12:03 AM) *
Защото нямаше такава.

Именно де, просто не видях дежурните коментатори във форума да отразят. wink.gif

Иначе в подобно незавидно положение са и други големи европейски отбори като Франция, Испания и Италия, които буквално "се мъчат" на терена.


^ И аз. Харесаха ми още в първия мач (с Нигерия). С оглед на показаното досега като че ли най-много заслужават.
Svetyl
Франция ще хвръкне от групите, почти сигурно, Италия и те имат възможност... Яко първенство. Само Уругвай и Германия!
LordZombie
Вчера Камерун и Дания доста ме изкефи. Един от най-стойностните мачове досега, може би.
Dragon's Bride
Единствения мач от последните три дена, на който НЕ заложих беше Англия - Алжир. brickwall.gif
Ама то така става. Да видим днес какво ще стане на Чили - Швейцария. rolleyes.gif
Svetyl
Горките жълти пичове... smile.gif Симпатичен отбор са, но за съжаление ги чака каторга или най-малкото - стаж в ТВУ-тата. Дано Португалия продължат в същия дух, мача с Бразилия ще е титаничен.
lodborg
Според мен, след вчерашния мач единствената цел на Бразилия ще е да преебе Кот д'Ивоар. Така че не вярвам да си дават много зор. Макар че с такава голова разлика португалците вятър ги вее на бяла кобила.
Svetyl
Може, това също е добра тактика...
Иначе Испания - Хондурас може да е подобен. Ако испанците не се вземат в ръце ще е яко резил за тях.
Megadeth
Чили, але, але : )))
Mor Galad
Испания демонстрираха много красив футбол. Ще ми се да го наблюдавам и занапред в първенството, затова им стискам палци да се класират.

Португалия имат съвсем друго лице, когато Роналдо реши, че не е господ на терена и може да комбинира вместо само да финтира и стреля. Желанието му да подава през второто полувреме доведе до отприщването на тази голова фиеста.
Svetyl
Не знам... Испания не ме кефят, никак.
scion_of_storm
Уругвай.
Холандия.
Аржентина.

Е т'ва е.
Mor Galad
Аз съм много антифренски настроен, но това което направи съдията си беше престъпление спрямо френския отбор. То бива малоумно съдийство, но това вече е прекалено. След ненаказаните лакти на новозенландците, меко казано пресиленото изгонване на Кака и сега това. ФИФА трябва сериозно да се замисли какво става.
Svetyl
А Франция не извърши ли престъпление срещу Северна Ирландия? Съжалявам, всичко, което сега им се случва е заслужено, да се махат от това световно и без това неправомерно са там. Сбирщина НЕфранцузи с болни амбиции без покритие.
Mor Galad
Нищо против нямам Франция да си отиде, но това което истински ме притеснява е, че такива отсъждания ще решават истински важните мачове.
sgoh
След като гледах как засмения съдия обяснява с жестове на Луиш Фабиано, че му е видял играта с ръка, нищо във футбола не може да ме учуди.

Разбира се ФИФА никога няма да въведе видеоповторения и по този начин да се погрижи за нервите на обикновения футболен зрител. На тях им харесва да контролират спорта, а пък какъв контрол ще е ако не можеш една засада да си измислиш. rolleyes.gif
Svetyl
Ще бъде доста яко Германия да победят Гана и да са срещу Словения на осминафинал. Честито и на Англия, де smile.gif
Slash
С Англия ще са, САЩ печелят групата!

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
MetallicaAntiFan

drinks_drunk.gif
Svetyl
Доста неприятно... Сега трябва да победят, за да са със САЩ...
Discipline
Франция не струват нищо след като се махна големият Зидан. Заслужено отпадане.
Slash
Сърбите помияри, както винаги. mad.gif Не можеха нищо да направят, но да направят на другите мръсно. Жалко за озитата, жалко за Хари Кюъл, че не можа да изиграе последния си мач. САЩ ще сцепи Гана, класирали се през задната врата с два гола от дузпи.

Да ни е честита Германия - Англия
Mor Galad
Струва ми се, че немците ще прегазят Англия.
LordZombie
^
Като танкове !
MetallicaAntiFan
bowdown.gif

Лайняните жабари - аут! Словения направо ги изнасилиха icon_headbang[1].gif Само дето ме е яд за Англия, трябваше да отпаднат, мамка им мръсна.
Blashyrkh
хахахах италия са патетични....
Beyond the Grave
Ти въобще знаеш ли какво значение има думата патетичен на български език?
Braindead
Страхотен мач с (за мен лично) още по-страхотен завършек и сърдечни адмирации за съдияТА. Най-силната среща дотук, ама не може да си бивш световен шампион и да се разиграеш едва в последните си останали десет минути, съответно да не докреташ дори до осминафинал. МНОГО съм щастлива, че излетяха италианците, нуждаеха се от мокър парцал.
MetallicaAntiFan
Адмирирам Хауърд Уеб за идеалното съдийство, което направи днес. Просто - ЕВАЛА bowdown.gif
Дайте някакъв сайт, в който мога да гледам развитието на турнира - групи, фази etc..
pa®tci
Цитат(Braindead @ Jun 24 2010, 07:23 PM) *
... нуждаеха се от мокър парцал.

Моля. bye.gif

Десиславо ма, какъв е тоя лайнян аватар ма?
Svetyl
Остава сега и Испания да се спънат smile.gif
Braindead
^^Лайнян, лайнян, ама да видим кой ще стане световен шампион.
pa®tci
Само не и тия мангали. Не мога ги издържам. Е виж, примерно, на Дон Диего дружинката каквио са симпатяги. cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.