Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
pa®tci
^ А! Едно много верно мнение!
Blashyrkh
мама му деба... що ли половината германци които имам във ФБ спряха да бълват постове....
Braindead
Колкото е вярно толкова не открива топлата вода.

Да, съдията е за бой....какво е гледал, никой не разбра....
Slash
Видео повторения, кога? Сеп Блатер е абсолютен изрод, спечели си африканските гласове за следващите избори, дреме му на чучура.
Обаче Полди има най-красивите шутове на това Световно. Само Ван Перси може да му е конкуренция, но холандеца още не се е разиграл.

Цитат(ping_pong_bitches @ Jun 27 2010, 05:46 PM) *
Дано Англия обърне сбирщината от турци, поляци, бразилци

Такъв е светът, батсе. Германия е привлекателна дестинация за всяко човешко същество. Ти ако си мислиш, че Емил Хески, Майка Ричардс, Ледли Кинг са англичани в рижавия смисъл на думата... Да, с английски имена са, знаеш ли що, щото дедите им са били роби на Британската империя, още по-лошо.

От германците с чуждестранни имена не виждам ни един дето да не играе като германец.

ТОМАС МЮЛЕР! ЕТО ТИ ГЕРМАНЕЦ!
Daddy`s Girl
йейй 4ти гол (подскачам от радост) icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif happy.gif happy.gif happy.gif
Braindead
МЮЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР!!!!!!
Някои май са пътници! Каква играаа!
ping_pong_bitches
Гювечът мачка - няма спор. Дори незачетеният гол не оправдава англичаните (и робите) rolleyes.gif
Mor Galad
Според вас дали ще станем свидетели на екзекуция или Мексико ще се противопоставят на Аржентина?
MetallicaAntiFan
Надявам се на четвърт финала да наблюдаваме Германия и Мексико. Кур за Аржентина whistle.gif
Discipline
АТ-МО-СФЕ-РА АР-ЖЕН-ТИ-НА bounce8.gif
Slash
Мехиканооо наркотрафикантоо yeah.gif

90% съм сигурен, че Германия ще бият Аржентина ако се стигне до такъв мач. Просто помнете ми думата.
ping_pong_bitches
Трябват радикални промени в съдийството - повторения, сензори....не сме 1966-та отдавна. Тези съдии, на полувремето като си видят забърканите лайна, как излизат с достойнство след това? Имаше засада при първия гол, нали?
Mor Galad
Цитат(ping_pong_bitches @ Jun 27 2010, 10:07 PM) *
Имаше засада при първия гол, нали?

Меко казано. Това е като гола на Байерн срещу Фиорентина - пет метъра засада.
MetallicaAntiFan
селения...
Vlad
И аз съм на мнението на ping_pong_bitches. Още след непризнатия гол на англичаните днес точно това си говорихме че трябва да се сложат записи. Иначе така или иначе немците си бяха по-добрия отбор и заслужено си биха. Ама Тевес къв гол вкара а icon_headbang[1].gif
Discipline
Меко казано скандални съдийски грешки вчера.
karelian
От ФИФА трябва да вземат мерки - сензори ли, по още един съдия ли - не знам. Такова безобразно съдийство в 2010г. - недопустимо е!

Цитат(Vlad @ Jun 27 2010, 11:12 PM) *
Ама Тевес къв гол вкара а icon_headbang[1].gif

bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

Сега ще видим как ще се представят срещу Германия, че... става сложно.
Дано не се повтори мача от миналото световно, както вероятно му се ще на Slash.


MetallicaAntiFan си умира от яд biggrin.gif
abydos
Не знам защо се инатят още ами не вземат мерки като при американския футбол и др. спортове там, където винаги някой може да подшушне на съдията в ухото, че е сгрешил или не видял нещо и да не стават такива безобразия - класирания с голове вкарани с ръце, от засади, измислени червени картони поради симулации и т.н.
Mor Galad
Робен е ненормален! icon_headbang[1].gif
Vlad
Тоя от по-близо от 20 метра не може да вкара
Slash


whistle.gif

Най-тъжното на засадата на Тевес беше, че съдията имаше време да помисли и да вземе правилното решение, и със сигурност всички на стадиона видяха запис на ситуацията. Безскрупулни копелета.

Робен е някакъв бот. Прави едно и също, но го прави както трябва. Беше добър в Челси, но чак толкова добър не. После му загубих дирята, явно е израснал много.
sgoh
Абе не трябва ли да се казва "бек" и "бекове"? Кви са тия "бегове" дето гонят коментаторите на анал 1? unsure.gif
MetallicaAntiFan
QUOTE(karelian @ Jun 28 2010, 05:00 PM) *
MetallicaAntiFan си умира от яд biggrin.gif

Смей се ти, смей се dry.gif Нацитата ще изринат стадиона с Аржентина tongue.gif

БОЖЕ!!! laugh.gif
Slash
Франк Де Бур определено си върши работата, досега не са им вкарвали гол от игра. Въпреки че не атакуват масирано всеки път стигат до голове, и как иначе, при наличието на такива футболисти. Само един Афелай дето го пускат в края е достатъчен да им спечели мач. Имам вяра, дори и срещу Бразилия.
ping_pong_bitches
хахахахаха
LordZombie
Тоя е грешка на природата. После нямало корупция в СУ.
beyondtheblack
BRASIL ø„¸¸„ø¤º°¨ BRASIL ¸„ø¤º°¨ ¨°º¤øº¤ø BRASIL „¸¸„ø¤º°¨¨°º¤øº¤ø BRASIL ø„¸¸„ø¤º°¨ BRASIL¸°º¤øº¤ø BRASIL ø„¸¸„ø¤º°¨ BRASIL ¸„ø¤º°¨ ¨°º¤øº¤ø BRASIL „¸¸„ø¤º°¨¨°º¤øº¤ø BRASIL ø„¸¸„ø¤º°¨ BRASIL¸„ø¤º°¨¨°º¤ø BRASIL °º¤øº¤ø BRASIL ø„¸¸„ø¤º°¨ BRASIL ¸„ø¤º°¨ ¨°º¤øº¤ø BRASIL „¸¸„ø¤º°¨¨°º¤øº¤ø BRASIL ø„¸¸„ø¤º°¨ BRASIL¸„ø¤º°¨¨°º¤ø BRASIL
ludspamer
Англичаните много падат от Германците, и нищо чудно, те и дюнерджиите не можаха да бият.....по Шампионската лига и английското първенство са им ебали майката, немат сила...
Mor Galad
Хирургически прецизна победа на Бразилия. Така като ги гледам с холандците как си вземат мачовете без да се напъват особено, си мисля че който и от двата отбора да отиде на финал с Аржентина ще стане интересно.
Svetyl
Германия на финал smile.gif Надявам се де. Четох някакви коментари, че били сбирщина от негерманци и тн... ми хубаво, така да е. ФАКТ Е, че гръбнака на отбора си е ГЕРМАНСКИ. Мертезакер, Фридрих, Лам, Мюлер, Швайнщайгер... А Бразилия на другото световно са шампиони, все пак нали ще са домакини.
Slash
На Роналдо как не му вярват съдиите biggrin.gif

Както "харесвам" иберийците хич не ме пълни този мач, но хайде, за Хуго от Вердер съм!
Discipline
39 години. Никога няма да забравим...

Вечна памет. bowdown.gif
Megadeth
АЛЕЕЕЕЕ АЛЕ ЛАЕ ЛАЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХОЛАНДИЯ НАПРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕД АЛЕЕЕЕЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕ
Svetyl
Цитат(Svetyl @ Jun 24 2010, 04:33 PM) *
^Може ли да попитам само, кога НАПАДАТЕЛИТЕ на Бразилия ще започнат да вкарват? Без съмнение са силен отбор, но им давам най-много четвъртфинал...


smile.gif Холандия - Уругвай ще е епичен сблъсък.
sgoh
Едно финалче с Германия няма да е зле icon_headbang[1].gif
Svetyl
Абе не знам... Аржентина играят unsure.gif И все пак Подолски може да не е титуляр, което е добре.
Discipline
Намирисва ми малко на Аржентина - Холандия за финал, което ще е доста добре.
krava_v_kosmosa
Ако аржентинците не успеят да спънат Маншафта, което силно се надявам да стане, немската машина ще има наистина златна възможност да грабне купата. wink.gif
conguestadors
Цитат(Discipline @ Jul 2 2010, 07:02 PM) *
Намирисва ми малко на Аржентина - Холандия за финал, което ще е доста добре.

Абе никак не е добре да отписвате испанците.
Slash
Голям кеф!! Надявам се Холандия най-накрая да стане Световен шампион, грехота е, че не е. Сякаш исторически погледнато ЮАР е най-подходящото място за това събитие. С прагматизъм е начина, днес завряха прагматизма на Дунга в дудунгата му, не вкараха трети гол по чудо. Голям Снайдер и големи Ван Бомел и Каут, Стекеленбург - новия Ван Дер Саар, егати. Още не съм отписал Ван Перси, трудно му е като сам нападател, но предстоят мачовете на истината за неговото представяне. Hup Holland Hup
MetallicaAntiFan
Ти па къде го нареди Каут?! Той освен да пропилява златни възможности друго не може.. в ливърпул се е научил да играе... Ако иска да постигне нещо, там не е неговото място, или поне няма да се срами така... За Робен същото - ебати гадната лакомия, толкова ми е противен.. А колко е предсказуем (FACEPLAM) dry.gif За другите евала, и най-вече за Снайдер, който незаслужено засенчван от Робен, го завря в кучи гъз! Инак, днес се надявам Гана да разкатае Уругвай, утре Вермахта да изрине със земята прехвалените аржентинци-педали и техният гей-наркоман Марадона, а испанците, колкото и да са ми противни, да утепат Парагвай.
Discipline
Вермахтът, пълен с турско-полски чистокръвни арийци. icon_headbang[1].gif
LordZombie
Първото наистина голяма изненада на световната вече е факт. Дано сега урусите сритат единадесетте малки негърчета и да видим епичният сблъсък Холандия - Уругвай smile.gif


ЕDIT : Без Godin, а сега и без Lugano ще е много тежко :S
MetallicaAntiFan
QUOTE(Discipline @ Jul 2 2010, 09:54 PM) *
Вермахтът, пълен с турско-полски чистокръвни арийци. icon_headbang[1].gif

Хаха, Хитлер се обърща в гроба biggrin.gif
Slash
Напротив, нарочно споменах Каут, защото всички сме си създали един стереотип за него. От началото на първенството прави много полезни неща за Холандия, дори им вързва атаки, но остава в сянката на това, че е дърво.


Цитат(Discipline @ Jul 2 2010, 09:54 PM) *
Вермахтът, пълен с турско-полски чистокръвни арийци. icon_headbang[1].gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Fore...f_the_Wehrmacht tongue.gif


Цитат(LordZombie @ Jul 2 2010, 10:11 PM) *
ЕDIT : Без Godin, а сега и без Lugano ще е много тежко :S

Все пак и 1/2 ще е феноменален успех за Уругвай, не мислиш ли. Дано бият сега, не само са ми по-симпатични, но и не ми се мисли какво вувузелене ще падне ако Гана се класира sad.gif

Деба, гол на Мунтари
LordZombie
Далеч съм от мисълта, че урусите биха надиграли лалетата, но нека първо да бият малките анаболистчите, пък ще видим :Д
MetallicaAntiFan
dry.gif
LordZombie
МУСЛЕРА Е ВЕЛИК ! FORZA URUGUAY ! ХАЙДЕ СЕГА И ХОЛАНДИЯ, МОЖЕ ДА Е ТРУДНО, НО НЕ И НЕВЪЗМОЖНО ! WOOOO !
Daddy`s Girl
Честито на Уругвай smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.