Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
prayer4eto
Явно не си седяла много-много вкъщи на тази възраст, Деска tongue.gif
pa®tci
Доколкото разбрах са си носили написани въпросчетата, което е променя факта, че цялата ситуация е СЦЕПВАЩА.
conguestadors
хехехехехе drinks_drunk.gif
sgoh
Цитат(pa®tci @ Jul 9 2010, 10:08 AM) *
НЕ! НЕ! НЕ! НЕ Е ИСТИНА!


Наистина не е -
Цитат
Историята е от блога "dt exclusive ask kaka", който включва поредица от хумористични истории за бразилеца!
rolleyes.gif
Slash
Силвен Вилтор в ЦСКА?!

Daddy`s Girl
3то място не е като 1во,но все пак е нещо. smile.gif
Любопитна съм дали октоподът ще се окаже прав за утрешния мач.Много искам да сбърка. rolleyes.gif
conguestadors
Цитат(Daddy`s Girl @ Jul 7 2010, 11:24 PM) *
Хубавото обаче е,че кака игра Еврофутбол и мачът й излезе...дано и аз да намажа.

Кажи на кака и утре да заложи за испанците, да изкарате някой лев.

Въпреки загубата, Урусите са супер мъжки и борбен отбор. Дано да имат по големи успехи на следващото СП.
Daddy`s Girl
Да,тя ще играе. (Така каза де) dry.gif laugh.gif По принцип харесва испанците, пък какво остава за Световното. ;d
Svetyl
Чудесен мач, браво и на двата отбора!
MetallicaAntiFan
QUOTE(Slash @ Jul 10 2010, 05:02 PM) *
Силвен Вилтор в ЦСКА?!

Толкова ли е изпаднал този?!
ping_pong_bitches
death.gif ОГРОМЕН ФОРЛАН

За немците имам две думи - Сердар ТасчЪ laugh.gif
Slash
^ Щом толкова можеш да кажеш за отбор подобрил рекорда на Бразилия по изиграни мачове на Световни първенства
Първия път е интересно... това са звездите на Бундеслигата просто.

Голямо Световно на Томас Мюлер! Най-вероятния голмайстор на следващото!
LordZombie
Отново малшанс за Уругвай. Форлан е велик, както съм казвал и преди. Честито на немците, заслужиха си третото място, пък и отборът им е млад и на следващото световно (2014 - Бразилия) ще са по-подготвени за титлата.
Braindead
Да бе, разбрахме железния довод срещу Германия, не сме слабоумни, че все едно да си баете.
А на някого направи ли му впечатление, че играят с немска дисциплина и немски дух, ако щете, някой направи ли си труда да коментира Швайнщайгер, Мертезакер, Мюлер, Нойер, Лам? Стига вече с тея турци и неща...

И аз ако трябва да съм абсолютно честна не обичам много турците, но факт е, че ядрото на отбора не е Йозил, не са дори Клозе и Подолски. Това, надявам се, всеки го е схванал.
sgoh
Цитат(Daddy`s Girl @ Jul 10 2010, 11:32 PM) *
Да,тя ще играе. (Така каза де) dry.gif laugh.gif По принцип харесва испанците, пък какво остава за Световното. ;d

У-у-у. Кака ти нарушава извечното тотаджийско правило и залага на любими отбори? unsure.gif

Кажи и да престане веднага или нещо ужасно ще се случи...
Daddy`s Girl
Тя не ме слуша (нито аз нея). laugh.gif
Slash
Цитат(Braindead @ Jul 11 2010, 12:38 AM) *
не обичам много турците

То и аз не мога да кажа, че обичам 80 млн. човека без дори да съм пил кафенце с тях, ама това да обиждаш някого на нация с турчин си е нещо уникално. За пръв път ми се случва да слушам "коментатори" и "анализатори" да нищят родословното дърво на футболиста, а не за кой отбор играе. Веднъж не чух, че Йозил е от Вердер, а само, че е турчин. Даже един искаше да ме убеди, че Кедира е турчин, ми хубаво, ако ще спи спокойно. Мен ми харесват тези момчета, на Бундеслигата най-голямото й достойнство е, че има условия (стадиони и всичко) за голям футбол и ако се трудиш ще успееш, без значение дали се казваш Йълдърай Бащюрк или Димитър Бербатов от нацията на обиждащите на нации.
Braindead
Другаде концентрирах мисълта си, както виждаш и на мен не ми пука кой какъв е, нито пък ми пука за турците. Даже последният човек от отбора на Германия, за когото ми пука е Йозил (а това, че не ги обичам идва от факта, че от тези, които познавам, имам неприятни впечатления, но това няма нищо общо с играта на Йозил и/или Сердар Тасчъ).

Идеята е, че отборът е страшно силен и с риск да се цитирам - е немски отбор по дух и по борбеност. Когато след някакво време се отърват от това притеснение, което явно им ебава психиката при важен мач, им пожелавам много повече от тазгодишния резултат. И отново - адмирации към Льов и към най-големите - Швайни, Мертезакер, Мюлер и Нойер (смея да твърдя, много достоен последовател на Кан).

А на нашите коментатори най-малкият им проблем е нищенето на родословните дървета, хахаха. Пълни кретени са.
Mor Galad
Немците минаха доста тънко този мач. Уругвай играха с много желание и страст и се бориха мъжки като лично мое мнение е, че надиграха бундес тима. Две грешки обаче - една на вратаря и една на Логано им костваха третото място, което заслужаваха повече от Германия. Наистина не беше честно за този малък отбор, който вложи толкова сили и беше равен на Холандия и по-добрият в мача с екзекуторите на Аржентина да има такъв малшанс.
MetallicaAntiFan
Златната обувка трябва да е за Форлан, несъмнено. На 31 години е, но играе по-добре от 95% от футболистите дето са по-млади от него. Наистина изключителен сезон за уругваеца, както с Атлетико, така и с националния. А тази греда накрая suicide.gif Уругвай загубиха с чест.
shogot
Така играха и срещу Холандия. До последно! Нямаха умора тези момчета и според мен заслужаваха малко повече на това световно.

Тази вечер стискам палци "лалетата" да смажат!!!! Веднага след отпадането на отбора, на който винаги съм симпатизирал най-много - Англия, възложих надежди на холандците. Искам да бият, не само защото играят атрактивно и са ебати колектива, а и защото това е най-изстрадалият тим на световни първенства.
PitBull
Форлан е футболистът на световното, без съмнение. Почвам да си мисля, че може да уцели и муха с топката, ако си го постави за цел.
Svetyl
За следващото световно се надявам германския треньор да не извика Подолски и Троховски. Нямат място в отбора.
Иначе:
Мертезакер и Фридрих само срещу Испания се издъниха няколко пъти.
Лам е защитник - бижу.
Нойер ми върна надеждата в немските вратари.
conguestadors
Тия холандци играят ебати грозния дърварски футбол. Кви са тези каратистки приоми, кво е това чудо???
Маруш
Поне не мишкуват като испанските цигани. wink.gif
MetallicaAntiFan
Ето това е футбол! Фаулове през 5 минути, 5 жълти картона - твърда игра! Мачът ще е равен, според моята котка. Мисля, че и тя има някакъв талант както октопода, ще видим..
SepulTeraHead
Баси тъпия мач
ludspamer
ШИБАНИ ИСПАНСКИ ПЕДАЛЧЕТА

Срещу Робен имаше НАЙ-МАЛКО 2 нарушения за жълт картон.
По дяволите.
Braindead
Еми, тва е, минаха между капките на това световно и все пак взеха купата. Със здраве... dry.gif
ping_pong_bitches
^Пикай газ suicide.gif

Съвсем закономерно, съставът изграден в основи от играчи на най-добрия клубен отбор в света в последните години, спечели.

Нямам търпение да гледам Сердар ТасчЪ на европейското laugh.gif
conguestadors
Цитат(ludspamer @ Jul 12 2010, 12:12 AM) *
ШИБАНИ ИСПАНСКИ ПЕДАЛЧЕТА

Срещу Робен имаше НАЙ-МАЛКО 2 нарушения за жълт картон.
По дяволите.

А да не би холандските педали да играха някакъв футбол. Още първото полувреме трабваше да останат с 10 човека. Тва тяхното беше абсолютен антифутбол.
ludspamer
На Холандия си им отсъдиха картоните феър енд скуеър.По-грубите им бяха че 2-3 пъти задържаха с ръка, ма си получиха картоните....
abydos
Доволен съм от резултата и се подредиха първите три точно както исках.
MetallicaAntiFan
Испанците си спечелиха както трябва и то с игра. Евала на Касиас, трябва да вземе златните ръкавици. Холандците могат единствено да съжаляват за пропуските на тази издънка Робен, който ги провали, това е. А испанците играха през цялото първенство много прагматично, пестяха се, напъваха се само когато трябва. Но в крайна сметка ми е все тая, и без това моите фаворити (САЩ) отпаднаха рано. Трябва да се отбележи обаче, че холандците, малко или много, намериха ключът към противопоставянето на испанският отбор - грубата игра.

Е, моята котка не се оказа с октоподски умения, но пък позна на 95% процента от резултата, заради които си заслужава чесането зад ушите и по гушката.
Braindead
Цитат(ping_pong_bitches @ Jul 11 2010, 09:16 PM) *
^Пикай газ suicide.gif

Съвсем закономерно, съставът изграден в основи от играчи на най-добрия клубен отбор в света в последните години, спечели.

Нямам търпение да гледам Сердар ТасчЪ на европейското laugh.gif

Ти пък за чий въобще ми коментираш мненията като те нервират? Поне докато не измислиш по-интелигентна контра от "Сердар Тасчъ" айде да си гледаме всеки в своята паничка.
Во Царствии Твоем
Холандците наистина в тоя мач се оакаха от груба игра баси...
Svetyl
Беее, не знам. Готин мач като цяло, но трябваше да има дузпи. Иначе като цяло световното много ми хареса, най-гадните отбори отпаднаха в групите или на осминафиналите, хубави мачове се получиха. Надявам се да се подобри съдийството.
ludspamer
И тва не им е първия мач дето минават на магия, мамка им....
Daddy`s Girl
Не знам как е бил мачът. Не го гледах, а исках (бях на рожден ден), но тъкмо когато се качих нагоре, испанците вкараха гол. laugh.gif Тоя октопод пак позна.

Та, как бяха холандците? Явно не много добре. А да се похваля, сестра ми позна мача (игра го в първото полувреме да са равни и после испанците да бият).
Честито на Испания (още ми е кофти за швабите ;d).
scion_of_storm
КУР ЗА ИСПАНИЯ!
ШИБАН МАЗЕН КУР!

Най-пестеливо играещият отбор, три поредни мача на финалите с победи 1:0 в последни минути, въобще не ми се коментира.

Деба майка им деба.
LordZombie
Напълно съгласен съм с теб, сционе. Осминафинал - 1 - 0, четвъртфинал - 1 - 0, полуфинал 1 - 0, финал - 1 - 0.
Разбирам поне да играеха и да биеха с един гол благодарение на добра тактика и стратегия, а те един късмет и противнокиво грешки. Особено срещу Парагвай направо беше смях голям. Единственото радостно на това световно за мен беше неочаквано доброто представяне на Уругвай и фамозният Форлан.


http://worldcup.sportal.bg/news/FIFA-reshi...orlan.2446.html

http://worldcup.sportal.bg/news/Tomas-Myul...-2010.2445.html


smile.gif
sgoh
Е те и Холандия изкараха половината световно ходом rolleyes.gif Ма в крайна сметка на тях можем да им търсим кусури, щото паднаха. На Испанците от друга страна...
scion_of_storm
Форлан е гений и страхотен играч, две мнения няма, дори да си анти-урус.

От испанците днес Иниеста беше страхотен, но това не оправдава постната им, скучна, тъпа игра.
Midnightsun
Яд ме е за холандците, но поне стана шампион европейски отбор, който до сега не е бил шампион, а прехвалените отбори окапаха, някои доста рано.
pa®tci
Цитат(scion_of_storm @ Jul 12 2010, 01:19 AM) *
... Най-пестеливо играещият отбор...

... на това световно бе Холандия. Пусни си пак всеки един техен мач. Испанците биеха с по 1:0 но какви пропуски правеха не е истина просто. Аз съм силно доволен, както някой каза - всички шибани отбори, начело с Бразилия (сори Деска) отпаднаха рано-рано и останаха ссамо такива, за които бих викал. На финала победи пък този отбор, когото подкрепях - чудничко; особено как им го заковаха накрая на мача, щех да се изцвръцкам.

Скучна им била играта? Особено като напънеха топката от пасове и се стрелваха напред ми бяха невероятно скучни. Даже по-скучни от вдървените холандци, които се гипсираха пред вратата и не знаеха да ритнат ли топката или да бягат от нея (визирам най-вече мача с Бразилия (сори Деска)).

Колкото до спестените картони, онова маваши гери първото полувреме за какъв картон беше, според мрънкачите?
Vlad
Испанците трябва да дадат купата на съдията да се поснима малко с нея. Той не ги подпира, а ги избута направо censored2.gif
pa®tci
В КОЙ МОМЕНТ???
Vlad
Ами несвирка като Пуйол бута Ртобен, но за сметка на това после реаздава картони и гони холандци за някакви нарушения, които само той вижда.Испанците се търкаляха целия мач, а холандците бяха абонирани за жълт картон.Накрая дето недаде оня ъглов вече довърши всичко
pa®tci
Цитат(Vlad @ Jul 12 2010, 09:46 AM) *
... Испанците се търкаляха целия мач, а холандците бяха абонирани за жълт картон...



Това според теб за какъв картон е (и ти показвам само черешката на тортата)?
conguestadors
Цитат(Vlad @ Jul 12 2010, 09:46 AM) *
Ами несвирка като Пуйол бута Ртобен, но за сметка на това после реаздава картони и гони холандци за някакви нарушения, които само той вижда.Испанците се търкаляха целия мач, а холандците бяха абонирани за жълт картон.Накрая дето недаде оня ъглов вече довърши всичко

Хайде стига с тия глупости. Холандците излязоха с мисълта да рушат, а не да играят футбол. Сдията определено направи няколко грешки, но според мен в нито един момент не повлия играта. Съдията ли е виновен, че Робен е куц кон и два пъти не успя да вкара сам срещу вратаря. Испанците си биха съвсем заслужено, в края на второто полувреме и двете продължения се видя, че просто са по добрия отбор.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.