Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
pa®tci
Такава радост не съм виждал - 'се едно бихте Барцилона. Ще ви остане за поколенията тоя мач.
Discipline
Засадата, ако си бил на естадиото, няма как да я коментираш адекватно. И да, имаме един играч, ама вие в момента и това нямате. И нормално е когато един отбор те бие от две години да се зарадваш, след като спечелиш срещу него. Вие как се радвахте от 2008-ма насам, а? Ама така ще е, след още 15-20 години пак. wink.gif
pa®tci
Засадата дори от мястото, на което бяхме се видя, че е нереална.

Не бих казал, че нямаме играчИ - много удобно дадоха на Генков червен картон предния кръг (макар и да е далеч от това, което беше) - по-скоро проблемът е в треньора. Не можеш да имаш един единствен (читав) централен нападател като резерва на същия този Генков и да не го пуснеш титуляр, но как да е, кодовата (ви) дума за мача вчера е ПРАВИЛНО. rolleyes.gif
Slash
Хахах, днеска гледам някакъв нов канал пуснали Ал Джазира Спорт, даваха контролата Мексико - Испания и аз седнах да позяпам. Някакъв испанец удари греда и коментатора "Альяяяяяях"... щях да си изплюя кафето от смях. Големи образи са арабските коментатори. biggrin.gif
sgoh
Едно време с интерес гледах мачовете на турските отбори в евротурнирите по някоя от националните им телевизии.
"Айде Фенер, айде Фенер... Tунджааай шут, аааааай амаааан..."
LordZombie
Айде честита първа точка на ЦСКА и другият кръг - пак.
SepulTeraHead
Тоя мач очаквах наистина да го вземат. Но иначе D.S.O.L. (които нали са от Севлиево) умряха от кеф, когато им съобщих резултата на спирита laugh.gif
SepulTeraHead
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕ
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕ
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕ
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!!!!!!!!!!!!!
LordZombie
ЛЕВСКИ !!!
Discipline
АЛЕ, АЛЕ, ГОРЕ ВСИЧКИ РЪЦЕ...

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ!
pa®tci
Може само да цунете на Кайчо кура. wink.gif
_Moonshield_
Стига си завиждал. wink.gif
pa®tci
Забавен си. rolleyes.gif
PitBull
Жалко, че не бях на мача. Дори по телевизора не можах да го гледам заради тъпаците от ТВ+/Булсатком...
LordZombie
Интересна група се очертава със Спортинг Лисабон, Лил и Гент.

Ще видим до къде ще я докараме. На пръв поглед ми се струва, че срещу Гент ще е доста равностойно, пък за другите два отбора не мога да кажа, защото не съм много наясно със сегашното им състояние.
Slash
Аз съм наясно с Лил. Песовете са много агресивен отбор, по-скоро британски тип отколкото френски. Ако Дембеле ни се струва класа то какви ли ще са Жервиньо, Хазард, Мавуба, Обраняк...

Иначе Порто много бой ще яде, то се знае tongue.gif
SepulTeraHead
Аз лично много се кефя на групата, която ни се падна. Никакви руски и турски отбори - супер. Гледа ми се точно европейски футбол а не някакви азиатски селении...

Иначе няма нищо страшно. Просто тая година не сме слаби.
DISSIDENT AGGRESSOR
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 28 2010, 09:53 PM) *
Гледа ми се точно европейски футбол а не някакви азиатски селении...

Иначе няма нищо страшно. Просто тая година не сме слаби.

Oсъзнаваш ли май френд, колко големи нелепости си написал?
PitBull
Абе с това, че не сме слаби.... Бих могъл да поспоря. А пък европейските отбори средна ръка са най-страшни, именно защото са по-нахъсани от отегчените грандове. Но все пак вярата ми е в Дембелето, почти съм сигурен, че ще се представим по-добре от миналия път.
Deranged
На моя любим отбор Ливърпул не изглежда толкова трудна групата в Лига Европа. Ще видим какво ще направят тази вечер срещу Уест Бромич.
Svetyl
Някакви очаквания за утрешния мач???
Мен ми е тъпо, че няма да мога да го гледам... Но мисля, че ще победим smile.gif
Slash
За съжаление ще играят с Джо Харт, иначе можеше да се надяваме на някакъв подарък. Но Никиту Михайлуфф ще компенсира smile.gif

Марто Болтъна и Стенли Астъна сигурно ще теглят. Без Манчо Бербина дано Мицански Кайзера да блесне.. и може би Ивелин Блекбърна... опа, грешка.
PitBull
Да еба чифутските манафи от ТВ+...

България над всичко!
scion_of_storm
Оф, нямам ТВ+. На всичкото отгоре НИКОЙ от приятелите ми не е футболен фен и не щат да гледаме.

Окей, лайвстрийм ис фор ми.

Очаквам да паднем с 0:2 или 1:3. Ще видим.
PitBull
Цитат(scion_of_storm @ Sep 3 2010, 09:26 PM) *
Оф, нямам ТВ+. На всичкото отгоре НИКОЙ от приятелите ми не е футболен фен и не щат да гледаме.

Окей, лайвстрийм ис фор ми.

Очаквам да паднем с 0:2 или 1:3. Ще видим.


Дай линк!

И по-оптимистично!
scion_of_storm
http://www.vissattv.info/2010/08/ch-1.html

вече е 1:0..
LordZombie
Мачът не бе толкова лош, биха ни само с 4...

Реално погледнато от Евро 2004 насам, всеки клафикационен цикъл затъваме все повече. Мисля си, че тоя път ще сме 4 или 5 в групата.
scion_of_storm
Реално

1) нямаме кой да играе защита
2) нямаме кой да реализира положенията - ако имаше острие в отбора ни да бяхме вкарали 2 от 4те голови положения, които имахме

лош резултат, лоша игра. с изключение на 5-10 минути второто полувреме бяхме тотално безлични, инертни...зле.
Svetyl
Наистина мислех, че можем да победим. И не вярвах, че можем да паднем толкова.
sad.gif
Slash
Не го взимайте навътре, нормално е, и Казахстан пада така на Уембли. Не мога да сравня като кои точно сме защото сме по-слаби от Словакия и Словения със сигурност. Истината е, че трябва да се започне от защитата, както при всеки малък отбор. Нямам идея точно как, но най-добре е всички да се защитават и само Мартин Петров напред...

Превзехме CNN! Даваха за Англия - България, после Стоичков говори (на испански, слава богу) и сега следва Ралица Василева biggrin.gif tongue.gif
Megadeth
Поначало казах 4 на 1, ние не успяхме да вкараме. Но пък съм доволен от нашите момчета. Англия са злетаци, кой ли не ги би тях. На нашите им трябва повече увереност и самочувствие, не друго, за да ги помажат. Живи и здрави да са, като дойдат Англия да играят тук ше им пребием агитката, ако не на футболното игрище ;р
SepulTeraHead
Обрулиха ни като круши. По-жалък национален не съм виждал никога, сериозно. Супер разочарован съм. Не виждам и Черна гора как ще им се опълчим с подобна игра. То няма нападение, няма халфове, няма защита, няма вратар... трагедия.

В най-добрия случай да са се били насрали от страх на Уембли и сега с по-малките отбори да покажат игра. Ама нещо имам чувството, че няма да стане...
sgoh
^Мхм, примерно на Кипър им вкарахме цял гол...
LordZombie
Цитат
Гостуванията на ЦСКА и Левски в груповата фаза на Лига Европа срещу Бешикташ, Рапид (Виена), Порто, Спортинг, Лил и Генк ще бъдат предавани от цифровата телевизия ТВ+. Това обявиха представители на самата телевизия. Домакинските двубои на сини и червени ще се излъчват по БНТ, която има право на първи избор в този турнир.

Както е известно, в общественото пространство избухна страхотна полемика, защо мач като Англия - България се предава по телевизия, която не се излъчва свободно в страната. В последствие се оказа, че за този мач борбата е била между ТВ+ и Канал1, като наддаването е било спечелено от първите. Другите две телевизии, претендиращи за голямо влияние в обществото - бТВ и Нова, изобщо не са и питали за цената на най-гледаното събитие за тази година в България. Т.е. цената на срещата дори да е била 5 лева, те не са проявили желание да я предават.

Е, докога питам аз ?! Това си е живо изнудване ! Майната им на телевизиите, дето не дават и стотинка за българския футбол.
SepulTeraHead
Не че са виновни, че все пак вадят някакви пари, за да дават мачовете, но все пак КУР ЗА ТВ+!
LordZombie
Мина "ерата" Стоилов с поредния провал. Черна Гора ни би, без особена игра, но с доста хъс и тактическа дисциплина. Нашите едва си подаваха два точни паса, сетне пращаха топката някъде напред и каквото стане, еми така НЕ става.

Вариант за нов треньор? Де факто, няма треньор, който да направи нещо по-добре при такава игра от играчите. Най-правилното нещо, което може да се направи е от отбора да се махнат играчи като Илиян Стоянов, чието време вече е минало и да се гради отбор от млади и перспективни играчи.
Svetyl
Името на черногорския голмайстор е яко.
Slash
Най-як е начинът по който се изписва Монтенегро - MNE. Работата е MNE. tongue.gif

Сега слушах Мъри. "Играел по-атакуващо и поемал повече рискове за защитата". Epic fail. Щом ще играят Ники Михайлов и Иван Иванов трябва да ги обградиш, не да ги оголваш. Не вкарваме защото сме паникьорска нация (ръководство, фенове), не защото първия ни проблем е атаката, има си прилични нападателчета дори и без Бербатов. Може да се вкарва на контри, както много други малки отбори правят, при едно нормализиране на защитаването и на хаоса по терена.

Гледам Германия - Азербайджан. Треньор на азерите е Берти Фогтс...
scion_of_storm
ФУТБОЛИСТИ ЛЕВАЦИ
БРАТ МИ ДОБЪР САМО В БИАД СИ.
pa®tci
Цитат
Гледам мача с Черна гора и се чудя кой от тия хора на терена беше гадже с Николета Лозанова. Тя сигурно също гледа мача и се чуди с кого още не е била гадже. И кои бяха тия хора - освен Мартин Петров, който тича и се бори на терена, никой от тях не прави нищо, за да бъде запомнен. Как се казваха?

Сетих се кои са тия хора - те са герои на жълтите вестници. За тях пишеше нещо, което не беше важно, не беше интересно и беше свързано с женски гърди. Освен това те са манекени на някакви турски дрехи. Или може би бяха хора, които рекламират гел за коса?! Нещо бъркам - тези се снимат голи и са рекламна площ на много известните тату студия във Вакарел.
Гледам и слушам мача. Стигам до извода, че за да риташ топка, трябва да си умен. Изглежда нелогично, но е сериозно вярно. Ако не си много умен, трябва да имаш сърце. Но ако нямаш и акъл, и сърце, значи си български футболист. Чул съм, че не е лошо да си български футболист. Още от малък всички момичета в Симитли са твои. После вместо да ходиш в казармата, започваш да изкарваш пари, каквито твоят татко никога не е вадил. Абе, истината е, че такива пари си докарват само твоите приятели дилъри на бело. Не дилърите на бельо, а дилърите на бело. Това също не е лошо. Но после започва да става още по-добре. След като си разглезен от жените и от парите ставаш разглезен и от вестниците. Още преди да си вкарал гол, вече пишат на коя как колко и дали си го вкарал. Дори и това е новина, когато си футболист - примерно пише за тебе, че не си го вкарал на тая. После пишат, че си ги бил. После ти се разминава, защото така или иначе жените, които спят с футболисти, са курви и рядко се оплакват - тях всички ги бият - ту с юмруци, ту с пачки.
Гледам мача и се чудя къде съм ги виждал тия хора. Сетих се, че те катастрофират пияни често по завоите в Студентски град. Обаче им се разминава, защото са футболисти. Също така катастрофират в чиниите със салатата, когато се кълчат по масите върху известни мелодии, за които се говори, че са чалга. Това не е чалга, истинската чалга е красива циганска музика. А това, на което танцуват хората, които ги дават в момента в телевизора ми, е футболна музика. Там една много гола жена пее само за две неща - че е нещастна (а не й личи!) и/или че няма да ти пусне. Все неща, които са ясни и няма нужда да се пее за тях.
Гледам мач и единственото, което знам със сигурност, е, че играем с Черна гора. Но кой точно играе срещу тия черногорци не е ясно. Знаем кой е шеф на футболистите само защото беше добър вратар. Знаем кой е от старото поколение там по трибуните, защото помним техни голове. Ето това липсва, сетих се - голове. Футболът се помни и има смисъл, като има голове. А тия дни нямаме повод да се зарадваме на наши голове. Вкарват, ама само на нас.
Гледам мача и се сещам какви футболисти имаше едно време, ех. Същите станаха кметове, станаха шефове, станаха важни хора, но трябва да признаят, че във футбола не направиха нищо извън терена. Докато те шефстват навън - по терена се разхождат манекени на жълтата преса. Разхождат се титаните на неприсъствието. Коментаторът се диви - ама тия хора дори не псуват, дори не се ядосват, като не успяват да вкарат гол. Как живеят тия хора?! Как спят?!
Гледам мача и се сещам, че енергията е една за всичко. Когато един човек влезе в кожата на футболистчето от махалата, той раздава енергията си по курви, чалга, дрешки, смешки и джунджурии. Автомобили със западни номера и футбол с български номера. Гледам мача и разбирам, че всички трябва да се откажат като Митко Бербатов. Футболът да започне отначало. Някой да дойде с меч, да го забие в земята и да каже - тука ще бъде футбол.
Така де - не като сега - гледаш мач и се чудиш кой точно от тия беше гадже на Николета Лозанова? И само един ли беше, или повече бяха?

Powered by @Mартин Карбовски.
LordZombie
ЛЕВСКИ ШАМПИОН, АЛЕ АЛЕ !
ЛЕВСКИ ШАМПИОН
ЛЕВСКИ ШАМПИОН
ЛЕВСКИ ШАМПИОН, АЛЕ АЛЕ !

Велич мач ! Доказахме, че има характер и стил, остава само да оправим грешките в защита и няма да имаме грешка ! Оглавяваме група "C" засега, но важното е, че почнахме с победа ! Браво Жо, Браво Гара, Браво Грийн ! Новите сини богове се изкачват по стълбището към рая !
SepulTeraHead
ВЕЛИК ЛЕВСКИ!!!!!!!

Невероятен мач. Трябваше да съм там, имах купен билет, но в последния момент изникна работа. Точно днес, точно в 8. Еба ми майката...

Колебливи сме при статичните. Добре, че за разлика от миналата година, имаме кой да вкарва и компенсираме.
RunningWild
ЛЕВСКИ ОЛЕ!!!!!! Бах ти невероятния мач..... Тоя Дембеле не е сглобяван, аз ви казвам. Целия отбор днеска игра много на ниво, като изключим втория гол дето ни вкараха. Абе, нямам думи - невероятна игра!
scion_of_storm
Да, страхотна игра. smile.gif
PitBull
И преди
И сега
Левски значи СВОБОДА!!!
Discipline
Ти си любовта,
Ти си гордостта,
в нашите сърца,
ЛЕВСКИ СОФИЯ

ЧЕСТИТО, ЛЕВСКАРИ!!! НАЗДРАВЕ!
_Moonshield_
Страхотен мач, и аз бях в сектор А и публиката беше единна и великолепна! Но срещу Спортинг ще ни е много по-трудно, равен ще е голям успех.
RunningWild
Небето е синьо, защото и Господ е за Левски...
SepulTeraHead
Леле копелета, взимам си назад всичко лошо, коеот някога съм казвал за Бербатов. Днеска беше невероятен! Дано спечели шампионска с Юнайтед тоя път. Супер играе. Също така, кур за Ливърпул.
MetallicaAntiFan
Винаги съм бил уверен в качествата на Бербатов. Въпрос на време беше да се почувства в собствени води. Тази година, както е тръгнал, може и да стане един от топ нападателите на английското. Берба обаче има силна конкуренция в лицето на изгряващата звезда Андрю Керъл smile.gif Иначе, както винаги - КУР за Ливърпул. Този път и съдията им помогна доста, нека не пренебрегваме този факт wink.gif На бас, че Сър Алекс се е насрал от кеф biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.