Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
Aglarana
Не бихте.1:0 за Публикум blink.gif
SepulTeraHead
Да, разбрах впоследствие. Били сме им ебали майката и естествено са имали 1 положение и някаква безумна грешка в защита и голец, бате. Тва им е капутското на всички български отбори - мое сте мноо добри у средата и да си подавате и да изграждате играта и да владеет по 99% топката, но като нема кой да вкара един шибан гол сам пред празна врата и в същото време сте със защита, дето не може да спре сакат инвалид, за никъде не сте.
Aglarana
Прав си за окаяното положение на българските ни отбори....Ама пък ако не подкрепям и не викам за ЦСКА,няма да се чувствам добре.Всъщност не говоря само за ЦСКА,говоря за всеки един БГ отбор,и разбира се, Националния.
Slash
Днеска по някое време засякох един мач от Англия - Уигън - Челси. Седнах да го гледам, и бих искал да ви разкажа това онова. Първо, играеше Шампиона на Англия, срещу новак, който за пръв път в историята си, играе в английската Висша Лига. Личеше си разликата в класите естествено, но Уигън са някакъв много борбен отбор - отбраняваха се безкомпромисно и правеха опасни контри. Жестоки бяха последните минути. 2-3 минути преди края Уигън удари греда. След това, минута преди края трима играчи на Уигън излязоха сами срещу вратаря на Челси, и не знам как не вкараха. Притесниха се, може би, че ще вкарат първият си гол във Висшата Лига, в цялата си история, на Шампиона на Англия. И като за наказание - 10 секунди преди края Креспо вкара, и този уникален мач свърши. По-достойна загуба не бях виждал от много много време. Евала на Уигън. Друг е въпроса, че Челси не заслужават ресурсите си, но няма значение. В Англия има три велики отбора - Ливърпул, Ман Юнайтед и Арсенал... и винаги ще е така.

Моите хора днес (вчера), си биха инертно Нюкясъл, но нямах възможност да гледам този мач, понеже нямам Диема Екстра. dry.gif

Премиършип винаги ми е било най-любимото първенство, и тази година, както всяка, лъха доблест и традиции в мачовете, които не са просто мачове. Естествено, както всяка година, правя една и съща прогноза - Арсенал Шампион! icon_headbang[1].gif
melhaer
та да ви кажа

пбликум-лефски - коментара на мача на върлото говедо вальо грънчаров - "поредната срамна страница за лефски в Европа!

Ако съм на мястото на Т.Батков ще им забраня да играят в ЕКТ"

лефски са срам за България...

@алфа

кво става бе пич, май ви засилиха отново към Б група?
Ol' Skull
Цитат(melhaer @ Aug 15 2005, 10:28 AM)
та да ви кажа

пбликум-лефски - коментара на мача на върлото говедо вальо грънчаров - "поредната срамна страница за лефски в Европа!

Ако съм на мястото на Т.Батков ще им забраня да играят в ЕКТ"

лефски са срам за България...

Да бе, *ба си. А представяш ли си, к'во щеше да е, ако този позорен отбор преди да кажем две седмици е победил иначе неуспоримия шампион на България? Ама добре че само си го представяш, нали?

Иначе страшна победата срещу Литекс! Направо ги размазвахте по терена! Грух, така де, браво!
Slash
^ Не знам как феновете на синия отбор, имате сили дори да говорите... а може би, просто сте свикнали на такива "успехи".

btw-
Цитат
Nova Gorica 2 - 1 Publikum Celje


icon_headbang[1].gif

П.П.

Опитах се да говоря за футбол с предния си пост, но уви...
gtzvetkov
Цитат(Slash @ Aug 15 2005, 03:29 PM)
^ Не знам как феновете на синия отбор, имате сили дори да говорите... а може би, просто сте свикнали на такива "успехи".

Дюд, защо когато в БГ, някой отбор обърне резултат, и веднага се заговаря за корупция и т.н. В Англия в последните години къде-къде по-титулувани отбори са ги обръщали, пък никой не е вдигал джабала до небесата, нали? smile.gif

PEACE братя и сестри. smile.gif
Crafter
melhaer без да съм почитател на леФски мога да ти кажа, че звучиш невероятно смешно smile.gif
Slash
Цитат(Lord Ash @ Aug 15 2005, 07:14 PM)
melhaer без да съм почитател на леФски мога да ти кажа, че звучиш невероятно смешно smile.gif

Явно не си гледал Спортен Свят по Нова, с интервюта на хората от Подуяне след мача с европейския клубен шампион Публикум...

... в контекста на невероятно смешните неща. smile.gif
Crafter
старая се да не гледам спортен свят
melhaer
Лорад Аш

айде първо почни да гледаш спорт (независимо по коя тв), а после ела да спориш кой е смешен и кой не...

за твое сведение да те светна защо лефски са срам за България:

1. Узурпирали са името на национален герой и са го профанизирали, принизявайки го до страсти като футболните.

2. Лефски са единственият отбор от БГ, който в ЕКТ (ако не знаеш какво е - Европейски Клубни Турнири) е отпадал от втородивизионен такъв - вече не помня кой от двата тима беше от втора дивизия - Люцерн или Аалст - но имената и на двата тима НЕ говорят нищо!

3. Лефски е отборът на, когото беше лепнат етикета - 'ФУТБОЛНИТЕ ИДИОТИ НА ЕВРОПА" след фиското им срещу Антверп - за твое сведение - до 87-ата минута водеха с 1-3 и след това за 5-6 минути инкасираха 3 гола! По БИ БИ СИ (за това не съм сигурен, но знам че е английски канал) се върти филм за двадесте най-големи куриоза във футбоал - та този е един от водещите...

4. Лефски е отборът, който преди 9 септември излизаше на мачовете си с ръце вдиганти във хитлеристки поздрав!

5. лефски е отборът, който след 9 септември, качваше бюстове на сталин на Мусалла!

6. лефски е първият ведомствен обор след 9 септември! - стават отбор на Министерството на пощите, едно от най-богатите по онова време - след известно време се присъединяват към омразната полиция!

7. лефски е отборът, който след 10 номври, гордо носеше на екипа си надпис - ВИС 2!

8. лефски е отборът, който си продаде задника на международен престъпник като Майкъл Чорни!

9. феновете на лефски са тези, които събираха подписка за връщането на Майкъл Чорни в България, който бе изгонен от страната поради заплаха за националанта сигурност, това действие на феновете на отборчето от подхуяне, би могло да се окачестви като НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО!

10. лефски е отборът, който през 90-те години на 20 век (когато вече го няма комунизмът) записа някой от най-срамните загуби в историята на Българският клубен футбол:

1991-1992
КУПА НА НОСИТЕЛИТЕ НА КУПИ
Левски/София/ -Ференцварош/Унгария/ 2:3 / 1:4
1992 -1993
КУПА НА НОСИТЕЛИТЕ НА КУПИ
Левски/София/ -Люцерн/Швейцария/ 2:1 / 0:1
1994-1995
КУПА НА УЕФА
Левски/София/ -Олимпия/Словения/ 1:2 / 2:3
1995-1996
КУПА НА УЕФА
Левски/София/ -Динамо/Румъния/ 1:1 / 1:0
Левски/София/ -Аалст/Белгия/ 1:2 / 0:1
1996-1997
КУПА НА НОСИТЕЛИТЕ НА КУПИ
Левски/София/ -Олимпия/Словения/ 1:0 / 0:1 дузпи 3:4
1997 -1998
КУПА НА НОСИТЕЛИТЕ НА КУПИ
Левски/София/ -Слован Братислава/Словакия/ 1:1 / 1:2
2004-2005 UEFA
Левски – Беверен /1-1/0-1/
2005-2006 УЕФА
Пбликум-Левски 1-0

11. Левски е отборът, който е подлога на всяка власт - а в момента се обявяват за дисиденти от комунистиеският период, но всъщност ръководителите им са:

-Тодор Батков - адвокатът с един клиент и бивш комсомолски секретар
-Георги Марков - известен още като дантеленият чартърник и Агент Николай - през комунизма е бил агент на ДС - донсник! а през демокрацията беше конституционен съдия, който най-случайно по едно и също време беше в един висш държавен орган като КС и лапеше пари от престъпника Майкъл Чорни - малко трябва да си нагъл, за да направиш подобно нещо!

12. Феновете на лефски са тези, които целуват задника на Сираков, който като играч на Славия им показваше средни пръсти и същият си този задник!

мога да продължа още много, но не ми се занимава с лаици!
SepulTeraHead
Напиши още веднъж "лефски" и ще те еба в гъза.
gtzvetkov
Ами аз предлагам да пишем вече Ц-СКА biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
melhaer
леФФФски!

никой уважващ себе си българин, и никой уважващ бълграската история човек, както и уважаващ личността и делото на Васил Иванов Кунчев, не би казал на отбора от подуяне - ЛЕВСКИ - защото по този начин осквернява паметта на Апостола!
Crafter
Цитат(melhaer @ Aug 16 2005, 03:33 PM)
леФФФски!

никой уважващ себе си българин, и никой уважващ бълграската история човек, както и уважаващ личността и делото на Васил Иванов Кунчев, не би казал на отбора от подуяне - ЛЕВСКИ - защото по този начин осквернява паметта на Апостола!

Разбира се, няма да прочета малоумният ти дълъг пост.
Изобщо не ми пука колко слабо се е представял отборът на левски. Гледах мач Левски ЦСКА. ЦСКА бяха смешни на него. Това беше последният мач между тия два отбора.

Та в този смисъл е смешно да твърдиш, че Левски срамят българският футбол за разлика от великите ЦСКА... А че и двата отбора не струват - това се вижда.
Crafter
а и помня когато падахте с по 6:1 laugh.gif
Creep
Пичуи, ае по-кротко бе! openwidehug.gif

Левски, Ц-SKA, who gives a f@ck anyway?! Ако толкова ви се гледа футбол, гледайте Premiership! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
alpha prime
в момента френското първенство просто кърти мифки ... равностойни отбори, класни отбори .... а тука всички отбори са жалки и е още по-смешно когато някой обявяват че са велики отбори . свърши комунизма замина си хонвед , падна берлинската стена няма гдр .. кога ще дойде коледа
Aglarana
Хахах..тука са се развихрили страстите.В допълнение само че когато Чорни даваше парички за Левски, те тамън 3 години подред ставаха шампиони,а след това нещата се промениха ...за това и толкова плачеха за него laugh.gif
Иначе melhear - много си прав в твърденията си,Да,факт са.Но,винаги има но,има отбор Ботев,който по същата логика трябва да срами името на един истински българин!!!!!Не мисля, че има лошо в имената на отборите - Левски и Боев - и също така съм сигурна че за техните си фенове и за играчите им това е гордост!!!!!!И мисля че те не по-малко от мен или от теб изказват признание и преклонение пред заслугите им за Българската свобода.Както и да е,оплеснах се smile.gif

Иначе Slash е прав : icon_headbang[1].gif Арсенал icon_headbang[1].gif
alpha prime
и свършиха онези дни няма да имат вече тииитли .... cool.gif
Crafter
Цитат(Mops @ Aug 16 2005, 09:02 PM)
Хахах..тука са се развихрили страстите.В допълнение само че когато Чорни даваше парички за Левски, те тамън 3 години подред ставаха шампиони,а след това нещата се промениха ...за това и толкова плачеха за него laugh.gif
Иначе melhear - много си прав в твърденията си,Да,факт са.Но,винаги има но,има отбор Ботев,който по същата логика трябва да срами името на един истински българин!!!!!Не мисля, че има лошо в имената на отборите - Левски и Боев - и също така съм сигурна че за техните си фенове и за играчите им това е гордост!!!!!!И мисля че те не по-малко от мен или от теб изказват признание и преклонение пред заслугите им за Българската свобода.Както и да е,оплеснах се smile.gif

Иначе Slash е прав : icon_headbang[1].gif Арсенал icon_headbang[1].gif

скъпа са кво? само аз ли не съм прав еба си.
Aglarana
Всъщност не!Прав си че последния мач м/у Левски и ЦСКА беше истински провал..смешен мач.

wub.gif
melhaer
Цитат
Но,винаги има но,има отбор Ботев,който по същата логика трябва да срами името на един истински българин!!!!!Не мисля, че има лошо в имената на отборите - Левски и Боев - и също така съм сигурна че за техните си фенове и за играчите им това е гордост!!!!!!


ами мисля, че съм прав поради лсеното:

какви са те, че си присвояват името на национален герой, кой им го дава това право, и какви са те, че да се изкарват за единствените наледници на Левски?!!!

В англия например, е забранено на спортни дружества да взимат имената на национални герои именно защото така се разединява нацията и най вече защото това са нацинални ценности, които не бива да се принизяват до футболните страсти!
Aglarana
О,ама виж сега...тука сме България,не Англия.И при нас няма такъв закон за съжаление hmm.gif А дори да се изкарват за наследници на Левски...хахаха то тфа е баси смешното ве,сигурна съм че сами осъзнават това laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
gtzvetkov
Да де, ама през далечната 1914г. не са и предполагали, че високо интелигентната публика по стадионите, ще скандира обидни слова по адрес на Левски. А и да ти кажа, честно melhaer, започваш да ставаш банален с това си твое мислене. Нито сме първите, нито сме последните, в чиято страна има отбори кръстени на национални герои или на имена на бизнесмени/фирми (това в последно време). Не се засягай, но просто дразни. А примера ти с Англия е добър, спор няма, но ако отбора се преименува не знам какво ще стане. За пример ще дам отбора на Динамо Загреб, който беше променен с указ на президента на Хърватска, на Кроация, и след 2-3 години пак си върна старото име.

P.s. PEACE V
izginaame
То пак на ЦСКА що им викат Централен Спортен Клуб на Аpмията като от 16 години вече нямат нищо общо с армията?????? wink.gif tongue.gif
Slash
Бла-бла... ето ви нещо актуално...

Стадион "Герена," минутата е 90-та. Сините водят на Публикум с 2 : 1... и неочаквано - дузпа за сините. Зад топката застава Телкийски. Гледа лошо изпод космати вежди вратаря на Публикум. А на рамката се пули, наследника на Оливер Кан - Амел Муйчинович. 125-те фенове на стадиона + полицията пеят песните на победата - "Червени Боклуци..." Телкийски се засилва от 20-30-40 даже 50 метра, стреля - греда... и автогол. Дам, удряйки гредата на Публикум, топката отскача на другия край на терена, където изненадва излезлия напред да злорадства, иначе толкова симпатичен мургав вратар - Георги Петков. Съдията свири последният съдийски сигнал, и публиката на сините + полицаите, изпраща с аплодисменти синият отбор, в поредният му европейски мач!

Rox, Rox! icon_headbang[1].gif
Aglarana
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif PARTIZAN BELGRADE icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Samo Jedan Club Samo Jedan Grad Samo PARTIZAN Samo Belgrade
Vaskes
Цитат(melhaer @ Aug 17 2005, 09:10 AM)
Цитат
Но,винаги има но,има отбор Ботев,който по същата логика трябва да срами името на един истински българин!!!!!Не мисля, че има лошо в имената на отборите - Левски и Боев - и също така съм сигурна че за техните си фенове и за играчите им това е гордост!!!!!!


ами мисля, че съм прав поради лсеното:

какви са те, че си присвояват името на национален герой, кой им го дава това право, и какви са те, че да се изкарват за единствените наледници на Левски?!!!

Откъде ти хрумна, че 'Сините' се изкарват единствени наследници на Левски? И името на отбора е избрано в памет на Апостола, абсурдно е да казваш, че го петни.

И въобще, по твоята логика, на теб кой ти дава право да цитираш Ернесто Гевара в подписа си и по този начин да петниш името му, защото така ти се свързваш до известна степен с личността му, а в същото време ставаш за смях, пишейки такива глупости тук?

Не ми пука от кой отбор си, обикновено подминавам такива спорове, първо защото са безсмислени, второ защото не съм кой знае какъв футболен запалянко. Но да се отнасяш с такова неуважение към любимия ми отбор и да ми казваш, че аз не съм 'уважващ себе си българин', 'уважващ бълграската история човек, както и уважаващ личността и делото на Васил Иванов Кунчев'... Аз поне уважавам останалите български отбори, изписвам имената им правилно и не съм предубеден към феновете им.

И btw, няма смисъл да си мерите титлите и победите, защото не е важно колко добър е един отбор, а колко е любим.
alpha prime
haha ... на цска май им викаха Централен склад за картофи и арпаджик
rolleyes.gif
Slash
Ol' Skull
Т'ва с трите звезди няк'ва символика ли е rolleyes.gif ...
Иначе честито.
feather
Ей, сега разбрах, че ЦСКА са били! Хвала на тез момчета! Честито, melhaer!
И аз съм от свинете, но забележи - искрено се радвам. smile.gif
Slash
Цитат
ЦСКА покори "Анфийлд"! Гол на Валентин Илиев в 16 минута на мача реванш от третия предварителен кръг в Шампионската лига между шампионите на Европа и България ни накара да мечтаем за чудото. Армейците се държаха великолепно на легендарния стадион, и извоюваха велика победа за собствената си история и за историята на българския футбол.

С този феноменален мач червените показаха за пореден път, че са истинският евробоец на България. Тимът игра по шампионски и малко повече шанс и в двата мача можеше да му донесе и още по-голям триумф. ЦСКА очаква в петък съперника си в купата на УЕФА.


Цитат
Валентин Илиев:"Видях, че всички са в наказателното поле, аз заех празно пространство, но Йордан Юруков ми даде перфектен пас, нямаше по-добре как да ми подаде и вкарах".


Цитат
Спас Джевизов, спортно-технически директор на ЦСКА и участник в паметните мачове между двата отбора преди 23 години: "Тези мачове - и тогава и днес, няма как да ги забравя никога. Още веднъж преживях епохалната ни победа тогава. За да видя това си заслужава човек да живее и да се бори още веднъж.

Днес ЦСКА потвърди, че е един велик отбор, а в този мач: че е по-добър от Ливърпул. Съжалявам само за първия мач в София. Ако не бяхме загубили първата среща, тук щеше да има съвсем друг заряд.



П.П.

http://media.abv.bg/img.phtml?id=125155
melhaer
така е, ЦСКА победи европейският шампион в храма на футбоал...коментарите са излишни...

на останалите им остава да се надяват на чудо срещу Публикум!
Slash
Цитат
Заради такава нощ си струва да се живее. Струва си дори да се умре. ЦСКА победи 1:0 Ливърпул на митичния "Енфийлд" и изпълни с гордост милиони сърца. С общ резултат 2:3 червените напускат турнира, въпреки че заслужаваха да продължат.


Цитат
Джон Олдридж: Българите ме изненадаха приятно
Впечатлен съм. ЦСКА ме изненада приятно. След първия мач в София не очаквах това. Личи се, че това е много добър отбор. Не мога да отлича някой, но все пак над всички ще поставя Да Заади. Както и крилата. Действат много добре, сменят си отлично местата. Може би това е едно от най-силните звена на тима. Давам отлична оценка и на защитата. Не съм виждал отбор да се брани по толкова добър начин на "Енфийлд" и да не допуска топката в близост до вратата си. Много добър мач на ЦСКА, нищо че Ливърпул явно бе подценил съперника.


Цитат
Three times CSKA have beaten European Cup holders - Ajax and Nottingham Forest, as well as Liverpool back in 1982.


Цитат
LIVERPOOL reach the Group stages - with their tails between their legs


http://www.thesun.co.uk/
alpha prime
някой от варненци ще идва ли на мача черно море - ботев ?
а и ще съм благодарен ако ми поясните как да стигна до стадион тича hmm.gif
SepulTeraHead
Черно Море? Залата, в която беше Юниън Феста, не е ли на 100 метра от стадиона им? Ако е там - от автогарата: към катедралата, от там яко у лево. Варненци да потвърдят.


Левски отстрани Публикум. icon_headbang[1].gif
melhaer
Цитат
Левски отстрани Публикум. icon_headbang[1].gif


съжалвям ги феновете на лефски...да се радват на победа над скиорите от Публикум...

наистина ви пожелавам, поне веднъж да победите действащ еврошампион...чувството е неописуемо...


а за УЕФА ви пожелавам днес да ви се паднат ЦСКА Москва brickwall.gif
gtzvetkov
Излишно заяждане. На кой му е нужен? Аз се радвам, че и четирите ни отбора продължават напред. И дано така продължават. А аз пожелаван силни отбори на всичките ни отбори, че поне ако ще има изненади задоволството да е по-голямо. smile.gif
SepulTeraHead
melhaer е гаден червен хейтър. Ние тукла всички сини, червени, жълти някви се радваме, че български отбор победи Ливърпул(който продължавам да твърдя, че е най-кирливият отбор в Европа), а тоя дебил се изсра на всичко. Нека ви е честито все пак.
Crafter
melhaer
смешен си
Slash
Цитат(melhaer @ Aug 26 2005, 09:53 AM)
съжалвям ги феновете на лефски...да се радват на победа над скиорите от Публикум...

наистина ви пожелавам, поне веднъж да победите действащ еврошампион...чувството е неописуемо...

Ако заради това е 'смешен,' то вие сте смешни, защото това са факти...
............

Байер Леверкузен - ЦСКА

Оксер - Лефски

Литекс - Генк

Болтън - Локо Пд
SepulTeraHead
Да опътиш човека до стадиона на Черно Море няма ли? Или си имаш по-важни занимания, като да пишеш името на отбора ми неправилно?
melhaer
ЦСКА отново извади нйа-тежкият възможен жребий.

Леверкузен са безспорно най-силният отбор от 80-те, които участваха в жребия.

Литекс са задължени да продължат.

Докото нямат шансове.

Лефски...не знам, оксер паднаха предният мач с 7-0, ама като знаем лефски как пълнят гащите в Европа, най-много да се Оксерат!

колкото до това, че сме се радвали за БГ отборите - мен ме интересува само ЦСКА!

досега не съм чувал феновете на Интер да подкрепят Милан в ЕКТ или тези на Рома да подкрепят Лацио.

И с риск да се повоторя - лефски са отборът донесъл най-много срам на България, отпадал по села и палнки от знайни и незнайни отбори.

Сеп - колкто до червените хейтъри, погледни само какво ви е ръководството - Насо Минерасо и тогава ми говори!

п.с. И също такак Сеп, да ти припомянм ли преди какво имаше в пдописа си - "Шумен мрази ЦСКА" - табелата дето лефскарите развяваха на Анфийлд - много ти окъся паметта и пчона да се правиш на родолюбец!
gtzvetkov
melhaer, в момента ти се принизяваш до нивото на тези фенове на Левски, които издигнаха този гнусен спред мен плакат. И ти упорито продължаваш да се заяждаш. ОК, аз ще се радвам, ако ЦСКА отстранят Байер и са единственият български отбор продължил нататък, но ти си като перде. А сравнението ти между титулувани италиански отбори е крайно неправилно. Тези отбори имат дългогодишни традици в евротурнирите, а нашите традиции се изчерпват с няколкото победи на ЦСКА срещу силни отбори. Преди тази победа срещу Ливърпул, най-доброто представяне беше на Левски като гост на Ювентус преди много години. Хайде PEACE V. smile.gif
Slash
Цитат(SepulTeraHead @ Aug 26 2005, 03:27 PM)
Да опътиш човека до стадиона на Черно Море няма ли?

Не че човека заслужава, с този гейски подпис - но съм го направил вече...

За мен ще бъде удоволствие да гледам мач, Леверкузен - ЦСКА... като мине мача ще коментирам... icon_headbang[1].gif

Иначе нещо което прочетох във вестника преди два дни, след Ливърпул...

Какво извършиха червените?

1. За първи път в историята на Шампионската Лига е победен носителят на трофея от българи;
2. За втори път е победен английски тим на собствен терен, а Ливърпул - за първи път от четири сблъсъка с родни отбори;
3. За втори път прекъсват рекордна серия на легендарния тим. Преди 25 години бяха спрени на 14 мача без загуба в турнирите, сега на 13.
4. Съкратиха на 90 минути 235-те години, необходими за победа над Ливърпул, според прогнозите на Наско Сираков;
5. За първи път български тим бие в третия предварителен кръг;
6. Просто доказаха завинаги, кой е българският евробоец;
alpha prime
някой спомена че ливърпул са смешници. подкрепям с два ръце . ебати "справедливото" стигнаха до финал за шампионската миналата година icon_headbang[1].gif
не са толкова силен отбор а просто миналта година бяха гепили господа за шлифера
SepulTeraHead
Аз няма да се учудя, ако Ливърпул отпаднат в групите на Шампионската Лига. Или на следващата фаза, най-много. Нещо като Порто миналата година.

Какво стана с мача за суперкупата? Гледах докато Ливърпул изравниха с ГОЛ С РЪКА в последните минути и после ми писна...

EDIT:

Нещастници. Били са с 3:1. Въобще не трябваше да има продълженаия, да им еба майката.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.