Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
SepulTeraHead
0 : 1 blink.gif Браво бе, прасета. Добри сте. Аре успех и второто пуловреме...
feather
Да бе, наистина - браво на ЦСКА. Стискам палци за второто полувреме. smile.gif
SepulTeraHead
Е тва беше. 0:1.
Crafter
Браво на момчетата от ЦСКА.
Много сърцата игра и учудващо хладнокръвно второ полувреме.

Дано и в София се представят така!
Slash
SepulTeraHead
Левски води с 0 : 1 на пуловремето icon_headbang[1].gif

EDIT: Деба!
Slash
Джин и водка... бати дуета! drinks_drunk.gif

Съжалявам за Левски, Локо Пд и Литекс.

btw Sep, пиши грамотно бе, ниграмотник - ПОЛОВРЕМИ.

.........................................................

Angermeans
Дееба и шибанията, Оксер второто полувреме ни разгембиха. brickwall.gif

Ако в София успеем да им бутнем един безответен... ама тия според статистиката били по-силни като гости, та не ми се вярва много-много. unsure.gif

Иначе на чорбетата - евала ! А дано на реванша стадиона да е пълен, както и гащите на Бербо и сие след мача biggrin.gif

На Локото също малко не му достигна да изтиска равен.
Ol' Skull
Да му еба майката, вчера изтървах мачовете brickwall.gif
Vlad
Снощи умрех от кеф.Само ме беше малко яд за Локото де sad.gif Но важното е че ние бихме.Всички на 29 на Армията да покажем на тъпите немци кво е лудница.
Между другото мноо се кефа за тоя наш фен дето са го арестували и осъдили на 40 дни затвор защото е имал свастика на главата.Да ги ловяха и тука така гадните нацисти щеше да е супер rolleyes.gif
Ol' Skull
Швабите са комплексирани на тая тема.
Slash
Цитат(Vlad @ Sep 16 2005, 04:16 PM)
Снощи умрех от кеф.Само ме беше малко яд за Локото де sad.gif Но важното е че ние бихме.Всички на 29 на Армията да покажем на тъпите немци кво е лудница.

Честито и наздраве! drinks_drunk.gif

Радвам се, че съм привърженик на такъв отбор.

П.П.

А за Локо Пд, и мен ме е яд. Като гледах репортажи, колко 'джентълменски' са играли Болтън, направо ми стана жал за този английски отбор. Заслуважат да паднат с много от Локо на реванша, и аз ще стискам палци.
melhaer
КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1?
Slash
ЦСКА Е НОМЕР 1!
Vlad
И то с мач по малко tongue.gif И Нафтата го отнесе.Въпреки че тва 3-0 им беше много малко след всичките мизерий thumbdown.gif
alpha prime
a cska swine ale ale whistle.gif
ewreite s iztegliha ot iwicata gaza
gdr ne sy6testwuwa
wreme e i poslednoto iZmisleno sybitie na 45-ta da iz4ezne
Тежкия heavy metalist
Цитат(Slash @ Sep 19 2005, 01:59 PM)
ЦСКА Е НОМЕР 1!

Браво,Slash,само ЦСКА!

ЦСКА-то цела европа ше изтрепеме,казвам ви,Ливърпул,Левъркузен,на първо място сме в България с мач по-малко!
alpha prime
Трети мач без загуба. Жалко само че вече изпунсаха четири спечелени точки metal.gif

бтв свинчуги знаете ли защо ЦСКА е влязла първият сезон на А група unsure.gif whistle.gif Хрантутници Голям европейски тим . Ха ХАХАХАХАХАХА
Slash
^ Ако на трибуните из България мнозинството хора са футболни пъдари, като теб - горкия български футбол...

Гледай си Ботев Враца или квото беше там, и не пускай малоумни коментари за отбор, донесъл в последния месец радост на цяла България.

Цитат
Хрантутници Голям европейски тим . Ха ХАХАХАХАХАХА


ХАХАХАХАХАХА! bowdown.gif

П.П.

Ами май не са наричали ЦСКА по Евроспорт :"Футболните смешници на Европа"...
SepulTeraHead
Аз още не мога да повярвам, че Хетафе водят класирането в Испания!!!!!!
melhaer
мчета ни са карайти...

ми вижти тук какво има

www.redpoetry.hit.bg

...
alpha prime
Слашчо, чекам отговор на въпроса си. Освен тва на колко мача на ЦСКА си бил ?
а да- колко хора ходат на свинете rolleyes.gif
melhaer
абе канар, де се буташ у а група, като немаш представа за какво става дума?

Айде за теб, а за Слаш, ако не знае, да кажем какво става 1948 година:

От най-често срещаните хули на подуянци е, че видите ли, ЦСКА влиза в “А” група не по нормалния път от “В” до “А”. Според “синята” пропаганда, ЦСКА е спуснат с парашут и “Указ на БКП”, за да стане първенец още на първата година.

Как в действителност стоят нещата. В България до сезон 1948/1949 (с изключение на три години между 1937 и 1940) няма структурирано и разделено в дивизии и групи (по подобие на сегашното) национално първенство. Не съществуват “А”, “Б” и “В” национални групи. В различните години има различен на брой спортни зони (области), съставени на географски принцип. В тях се играе по системата есен-пролет (обикновено от октомври предишната година до май-юни на годината, в която се излъчва шампион на България). Победителите (от 6 до 49 отбора в различните години) се срещат в мачове на пряка елиминация до определяне на шампиона в един или два финални мача – най-често от май/юли до септември/октомври.
1948 година Септември е сред първите три в І-ва Софийска група. Чавдар е начело в класирането на втора. При обединението им в Септември при ЦДВ (ЦСКА), този тим продължава в първенството на София с квотата на Септември, така както през 1944 година ПСК”Левски” се състезава с квотата на довоенния и прекратил съществуването си октомври 1944 С.К.”Левски”. Септември при ЦДВ печели право за участие в подборните серии за излъчване на национален първенец, преминава 1/8, 1/4 и 1/2 финалите и на финала побеждава “Левски”.
Същото се получава и с други клубове – Спартак Вн, Локомотив Сф, Черно Море, Ботев, Локомотив Пловдив и т.н. По онова време преобразуванията са често срещани. Толкова често, че рядко един отбор се запазва с непроменено име повече от няколко месеца. Да приемем ли, че и те, включително ПСК “Левски” след 1944, са “незаконно влезли в А групата, без да са играли във В и Б” (при несъществуващи А, Б и В групи), както се изразяват лаиците от Подуяне?


п.с. лаиците от Подуяне? - го замнеи с лаиците от Пловдив!
melhaer
но все пак съм длъжен да разкажа и за следната случка, ти чети внимателно (Алфа)...щотот явно много неща не са ти известни, амам си тръгнал на голям мъж да се правиш...

Влизането в “А” група за сметка на ДНА-Пловдив.

По тази точка ще се съгласим, че не е било правилно. Няма как да казваме на черното бяло. Не сме лескари и познаваме добре историята. Не можем да заявим, че такова събитие не се е случвало. След неуспех на ЦДНВ в кв.турнир се прави реорганизация на военните отбори, в резултат на която на мястото на ДНА в А група е включен ЦДНВ.

Но искаме да запитаме. Къде е трябвало да играе “Динамо” след доказано, дори с изявления още в онази епоха, нареден мач с Академик 1:1 в последен ден от квалификационен турнир за попълване на “А” група-1949 година? В “Б” група, нали? При положение, че Динамо откровено “ляга” на Академик и се опитва да изхвърли ЦДНВ от елита, но федерацията не ги отстранява от участие в бъдещата “А” републиканска група, защо “армейците” да се съобразяват с футболната централа, която не прави необходимото да ги защити от своеволията на “сините”?

Когато се разглежда този мит, не трябва ли да се позачудим, как въобще “Левски” от 1923 година се добира до участие в първенството на София. С фалшификация и оказване на натиск на федерацията. Изваден с едно решение, “Левски” е върнат с друго. Какво би станало с този отбор, ако 1923 година футболните администратори са имали малко повече твърдост? Упражнението се повтаря 1935. Пак вадят “Левски” за допуснати множество служебни загуби и отказ от игра, но впоследствие левскарите са върнати в софийската дивизия. Да не напомняме за финала за купата от 1996 година и умопомрачението, налегнало Лафчис и 10 000 “сини” лумпена на стадион “Васил Левски”. А паническото несанкционирано от БФС бягство, единствено по рода си в света, от дерби-мач с ЦСКА за купата на лигата?
alpha prime
swin4ugiii ne padate po gryb a twoite "fakti " ponqkoga sa openwidehug.gif da plesnem s ryce i da se pregyrnem
a za6to wadqt otybora wleznal po prawo da wleze ko4inata swin4o w00t.gif
Vlad
На въпроса ти кои ходят на мачове.Аз ходя.От 3 години почти нямам изпуснат мач на Армията rolleyes.gif А имали значение кой как е влязал и как си е печелил титлите и т.н.? За мен има само фактита че имам 30 титли.Че сме най-титулувания български тим.И най-хубавото е че вече няма тъпи подмятания за това че успехите са само в миналото.ЦСКА и сега побеждава Евро шампиони tongue.gif
melhaer
канарче шарено,

преди беше по-културен, ама откакто ви опънахме насред пловдив с 4 парцала, нещо много ти се разроши перушинката...

айде бегай гледай мачове с вихрен и бела, а ние ша играем с батквоците от ливърпул и леверкузен...
alpha prime
Gruh Gruh
wsy6tnost i tam doidohte sys sydiqta .. no kakto i da e .. "welika" e cherwenata kochina whistle.gif
a da ...
14000 hohohohoo
ebati derbito... 13000 ot koito sleqnduri ot kaspi4an razlog kyustendil i t.n.
Slash
Дам, някой не знаят кога да млъкнат...

Снощи се накефих на Барса. icon_headbang[1].gif
Радвам се, че и Арсенал биха АЯКС, имаха нужда от подобна победа.
Тази вечер пак ШЛ...

Утре ще се готвим за Байер... wub.gif
melhaer
Да ние още от времето на комунизма ходим навсякъде със съдията, и в Амстердам и в Торино и в Нотингам и в Ливърпул и в Леверкузен...така е, какво да се прави, другите отбори са онеправдани, а нас освен че ни подкрепят БКП, имаме и подкрепата на КГБ, ЦРУ, ФБР, МИ5, МИ6...

абе се се чудя на канарчетата, уж много си мразят президента, а не могата да го изгонят оттам...

а те, така наречените големи половдивски граждани, имат един много интересен навик, да мятат хартиени ленти по терена, сигурно отвиат в някой магазин за канцеларски материали и кпуват ролки за касови апарати...

бе пичове, вие за факли не сте ли чували?

Я елате на мач на армията да видите какви знамена имаме! 30 на брой с меки дръжки, като тези в италия...ма какво да ви обяснявам, кефете се си на тъпанарското дерби в пловдив, а ние отиваме със съдиите в УЕФА! Ако не тая година, то догодина! Тгава ще уредим не само БФС да ни подкрепя ами и ФИФА и УЕФА!
Slash
Пред комплексарщината и човешката селяния сме безсилни, melhaer. wink.gif

Пък и е под нивото ни...

П.П.

На патерица, Честит Рожден Ден на бате Спас... icon_headbang[1].gif
feather
[offtopic]
Цитат(alpha prime @ Sep 28 2005, 02:48 PM)
sleqnduri ot kaspi4an razlog kyustendil i t.n.

Само да си посмял да кажеш нещо против Кюстендил, еййййй evil.gif evil.gif !

ban.gif

laugh.gif
[/offtopic]
SepulTeraHead
E Schalke 2-2 Milan
Странно. Очаквах Милан да изметат пода с Шалке.

E Fenerbahçe 3-0 PSV
И тва не го очаквах. Явно са си продали и пичите косми PSV през лятото.

F Rosenborg 0-1 Lyon
Лион мачка!

F Real Madrid 2-1 Olympiacos
Кой е очаквал друго. И все пак е неубедителен резултат.

G Liverpool 0-0 Chelsea
Тия трябва да им забранят да играят помежду си. Ебати скуката! Ливърпул са смешници.

G Anderlecht 0-1 Betis
Полезна победа.

H Internazionale 1-0 Rangers H
Нищо неочаквано.

Porto 2-3 Artmedia
Ха! ARTMEDIA ШАМПИОН!!!!!!!!!! Ако тия станат шампиони, ще е по-зле дори и от Ливърпул миналата година.
melhaer
Цитат
G Liverpool 0-0 Chelsea
Тия трябва да им забранят да играят помежду си. Ебати скуката! Ливърпул са смешници.


не знам далис а смешници, но мелси минаха центъра второто полувреме не повече от 5 пъти - горзен отбор, горзен треньор, грозен президент - мелси убиват всичко истинско във странта на футбола, но те никога няма да бъдата отбор легенда, защото нямат минало, нямат традиции...
gtzvetkov
Абе пичове, дочувам слухове, че Божков бил продал мача на Леверкузен с обещанието от там да купят играчи. thumbdown.gif thumbdown.gif thumbdown.gif
SepulTeraHead
^ Е тва е тъпо вече. Надявам се да няма такива мизрии и да си играете честно и да ги отстраните и да си влезнете в групите на УЕФА. След тая победа в Германия си го заслужавате, да ви еба майките свински.

Цитат(melhaer @ Sep 29 2005, 08:44 AM)
Цитат
G Liverpool 0-0 Chelsea
Тия трябва да им забранят да играят помежду си. Ебати скуката! Ливърпул са смешници.


не знам далис а смешници, но мелси минаха центъра второто полувреме не повече от 5 пъти - горзен отбор, горзен треньор, грозен президент - мелси убиват всичко истинско във странта на футбола, но те никога няма да бъдата отбор легенда, защото нямат минало, нямат традиции...

Браво на тях. Ливърпул са толков анещастни пък, че не знам как дишат въобще.
Crafter
Цитат
E Schalke 2-2 Milan
Странно. Очаквах Милан да изметат пода с Шалке.

laugh.gif
Малко отбори измитат пода с Шалке...
Vlad
Абе кво бучите за мача на Ливърпул с говедата от Лондон.Мача беше страшен.Тва че нямаше голове не го направи по малко динамичен.
You'll never walk alone wub.gif Челси и манчестър говеда icon_headbang[1].gif
Crafter
Цитат(Vlad @ Sep 29 2005, 12:57 PM)
Абе кво бучите за мача на Ливърпул с говедата от Лондон.Мача беше страшен.Тва че нямаше голове не го направи по малко динамичен.
You'll never walk alone wub.gif Челси и манчестър говеда icon_headbang[1].gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Wolfheart

1 : 0 за ЦСКА !!!!

Дано така да свърши мача
feather
Честито на всички фенове! Страхотен мач! Дано да даде начало на още по-добра вечер!!! icon_headbang[1].gif
Ol' Skull
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif bowdown.gif
Съдията педераст... guitar.gif
feather
Само Левски, але але але але але алееее!!!
Vlad
Нямам думи. ЦСКА доказа за пореден път че е най-великия БГ отбор.След такъв мач думите за излишни.Стадиона направо щеше да се срути.
SepulTeraHead
Ебаси майката!!!!!! И 3-те отбора се класираха! blink.gif

Е тва е!!!!!!!1111

Финал: Левски - ЦСКА (след като единия от двата тима е играл с Литекс на пулофинала хехе). Факт.
feather
Толкова за футбол не съм се радвала от години! Не е истина!!! Честито на всички запалянковци!
Стефан пророк! icon_headbang[1].gif
Казах!
Slash
Цитат(feather @ Sep 29 2005, 10:42 PM)
Стефан пророк!

О, да! Ето още едно пророчество на Стефан Вангов...

Цитат
Кофти за ЦСКА. Другите имат шанс да минат.


Цитат
Абе пичове, дочувам слухове, че Божков бил продал мача на Леверкузен с обещанието от там да купят играчи.


Да. А Червената Шапчица наеба големия лош вълк.

Цитат
Нямам думи. ЦСКА доказа за пореден път че е най-великия БГ отбор.След такъв мач думите за излишни.Стадиона направо щеше да се срути.


Мани бе... при гола някъв ми заби круше в тиквата...майната му.

Сега сериозно... на Армията беше сън, сън от които не исках да се събуждам! Няма какво да се коментира, това се изживява! Забравяш проблемите и глупостите, и 90 минути се радваш на ЦСКА!

Разбрах по пътя, че Левски и Литекс са били. Браво, добро допълнение ще са. Можем само да се радваме.

Шоуто на 29 Септември, беше от Ц С К А !

П.П.

SepulTeraHead
^ Lame Photoshop.
Slash
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 30 2005, 10:19 AM)
^ Lame Photoshop.

http://www.forzacska.hit.bg/gallery.htm

Всъщност въобще не ме изненадаха нашите отбори вчера. Генк и Оксер беше грехота да не ги бием, виждайки какво представляват...
А за Байер... убийствен жребий и т.н.... истината е, че бяха като оси вчера, но
играха толкова, колкото ЦСКА им позволи. Сега вече какъвто и да е жребия, едва ли ще е по-трудно от настоящия еврошампион, и после финалиста от преди няколко години...
SepulTeraHead
Нещастници.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.