Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Футбол
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116
melhaer
Цитат
Абе... по-добре отколкото най-добрите играчи да са сенегалски защитник и марокански халф biggrin.gif


по добре сенегалкси защитник и марокански халф, отколко за шефове бивс комомослки секретар и наси минерасо дето като беше в славия и ви се гъзеше...ма не се учудвам, всички знаем, че лудата крава (говедо) поразява мозъка...апропо, на вас кой ви е най-добрият играч? Афродита дето е е на 40 години и се разсърди, като госпожичка, че не станал футбалер на годината (чудно с какво самочувствие го искаше тоя торфей скяаш лескиту са били по два пъти беверен и публикум!), а другия ви най-добър е гошо петков - сигането!

на свта има много несправедливости, понякога живота е сурав и курав, обаче сичко се компенсира с това, че не съм подхуеснко рогато добиче!

от това по-голямо нещастие не би могло да има!

а за анри - най-добрият - с бербата ще са страхотен тандем!
Angermeans
По-добре бивш консомолски секретар за шеф, отколкото отявлена мутра с достатъчно красноречивия прякор "Черепа". И Боримиров може да е на 40 години, ама играе доста по-добре от почти всичките ви български футболисти.

И хвани изкарай един интензивен курс по българска граматика и правопис, че живота наистина е "сурав и курав" за неграмотниците whistle.gif
alpha prime
taq grupa deto ni sa padna kakto q wijdam ( dano ne sym praw) ... holandiq 6tq scepat wsi4ki wyzmojni mazilki ... na6te pak 6te smajat .. tozi pyt ot smqh i rumyncite shte sa wtori ... a nie mejdu 3-to i 4to mqsto . po nazad we4e 6te e unijenie i naprawo nau4na fantastika ... armeici .. stilian petrow ot wraca, matrin i toi, berbo ot pirin ... mnogo obi4ate da si priswoqwate yuno6i na drugi otbori za swoi .. whistle.gif
ps: nema kirilica w kluba
{back_in_black}
хаха невидях мн моми4ета в тази тема:) даже маи никфи smile.gif
МРАЗЯ ФУТБОЛА smile.gif
Revenant
браво на Левски добре играха в тази нива
жалко за Литекс ...не го гледах мача ма чух че били много слаби ...
SepulTeraHead
Артмедия бяха смехотворни. А Левски, без да блестят особено като игра, просто бяха достатъчно организирани и хладнокръвни. Заслужена победа определено.

Жалко за Литекс. Гледах мача им и мисля, че бяха ощетени, освен тва не им достигна малко да вкарат някое от положенията си. Дузпата между другото не беше дузпа, защото нарушението беше извън наказателното поле, така че май беше справедливо да не я реализират.
People = Shit
Пфф тая игра хич не ми се нрави smile.gif
Svetyl
Относно мачовете ми се ще да попитам господин Петрович, какво прави това дърво Новакович в отбора... бахти тоя не е за Литекс...
Иначе ЛЕВСКИ! Е, поне един отбор ще имаме... ама както чувам после Удинезе. Там ще е по трудно...
Spawn
Barca:Betis 5:1 няма какво повече да кажа! bowdown.gif
Slash
Revenant
one-nil we beat the scum... one-nil ....one nil we beat the white scum...one-nil
P.I.M.P Henry
Slash
Цитат(Revenant @ Feb 22 2006, 11:56 AM)

Хехе... това е ебати якото!!! w00t.gif icon_headbang[1].gif

EDIT:
http://www.arsenal.com/images/wallpapers/r...1022006_800.jpg
melhaer
браво на Барса...

най0накрая мазният Муриньо беше наказан...

дано в ревашна им набият още 3 шайби!
scion_of_storm
Англия-Испания в ШЛ->1:1
Мача вчера къртеше отвсякъде icon_headbang[1].gif Барса наистина показаха решителност и обърнаха мача от 1:0 на 1:2.А второто полувреме беше като за финал просто,изключително динамично и с маса положения и пред двете врати.Очаквам с нетърпение реванша. happy.gif
alpha prime
Успех на Левски и Литекс тази вечер
scion_of_storm
Левски вече биха punk.gif За жалост не можах да гледам мача заради училище,но сега ще гледам някакъв репортаж.Браво на Левски айде сега и Литекс. openwidehug.gif
Spawn
Картовки: левче
Студена бира: 80ст.
Добра компания: да ти пият от бирата
Мезенце нещо, ала-бала: 2лв.
Една голяма при Кафо за кураж: левче
Да видиш Моуриньо да реве и Барса шампион: безценно!........... Кръчмата на Кафо, официален спонсор на СивитеСтрели/Стрелча/

bowdown.gif Barca ШАМПИОНИ! drinks_drunk.gif
SepulTeraHead
Левски - триумф! bowdown.gif Това е просто. Изметоха пода с Артмедиа.

За Литекс - този мач даваше вече реална представа за това кой отбор е по силен. Явно Стратсбург не могат да бия, когато им свирят засадите. mat.gif

Шампионската лига - баси как може Ювентус да не бият Вердер бе! Тоя отбор(вердер) е толко слаб че не знам напрао. Сигурно аз мога да ги надиграя. С вързани очи. Както и да е - 3:2 като гост пак е добър резултат преди домакинство.

Барселона си имат всички шансове да бият. Жалко, че победата беше опорочена от, според мен, незаслужения картон, ха футболист на Челси, който вече наклони везните към Барса. Това стана малко или много и миналата година като изгониха Дрогба.

ЛИВЪРУЛ ПАДАТ БАСИ СМЕШНИЦИТЕ СМЕШНИ АХАХАХАХХА!!!!!!!!!11

Това е от мен smile.gif
melhaer
Цитат
Барселона си имат всички шансове да бият. Жалко, че победата беше опорочена от, според мен, незаслужения картон, ха футболист на Челси, който вече наклони везните към Барса. Това стана малко или много и миналата година като изгониха Дрогба.


1. честита ти победа

2. картона си беше напълно заслужен - да обясня - самото нарушение, не знам дали заслужаваше червен, но малко преди това, Дел Орно, стовари супер яко крака си върху бедрото на меси и направо разпра клина му - при това, оправданието бее - пак игра за топката - мисля, че преди това пак направи едно нарушение - та си мисля, че в конкретната ситуция, просто съдията имаше оредвид досегашанта му груба игра и направо го изгони.

3. Освен това не дадоха дузпа за Барселна.

4. Имаше вариант да изгонят и Пуиол

5. Страшо се кефя, че отвратителният отбор на Мелси го издуха - най-скапаният отбор на света - за три години налягха в тях 3 1 милиард евро, а тия капути взеха само две титли на Англия - доста солено им излиза...
Slash
А някой помни ли, как бяха отстранени Барса миналата година?! С решителен гол от засада. Плюс това, Дел Орно си заслужи червения картон, защото не можеш да се блъскаш като говедо и да си мислиш, че играеш футбол. Неприятно ми стана за Джон Тери, защото човека ги спаси от разгром, а си забучи автогол. В крайна сметка, след като имат такъв треньор, който ги учи да "играят" като коне, ще падат в големите мачове. Но какво толкова искате от Челси?! Нека стигнат първо величието на едни Евертън (9 кратни шампиони), пък после да мислят за ШЛ...

Най-великия мач в този кръг на ШЛ беше този, в който се написа история - първият британски отбор, победил на "Сантяго Бернабеу"...
Revenant
Да честитя на Левски и всички фенове...атмосфератана стадиона беше невероятна icon_headbang[1].gif, а момчетата се раздадоха за феновете ....
Slash
- Може ли да се изфукам?
- Може!

Лацио - Рома 2
Майорка - Реал М 1
Атлетик Б - Виляреал "хикс"
Хамбургер - Щутгарт 2
Монако - Лил 2
Лион - Рен 2

Спечелих 136 лв.

От година не съм печелил толкова!!! w00t.gif icon_headbang[1].gif
feather
Честито, Слаш! openwidehug.gif

Отидох за два блока, а имахме само един. icon_headbang[1].gif whistle.gif

Боже, чак сега видях, че тва не са случайните глупости. laugh.gif Така де...

САМО ЛЕВСКИ!!! biggrin.gif
Pyjamka
- Може ли аз да се изфукам?
- Не може!

Вчера Дунав Русе победи Левски в приятелска среща с 2:0. И въпреки че Левски играха с резервите си, Дунав се раздаде върху калния стадион и спечели! Русенският футбол ще прокопса! icon_headbang[1].gif


P.S. Но отборът нямаше да е същият, ако в негова подкрепа не викаха озверелите русенци от Фен клуба на Дунав! Те са уникални! Поздравления за невероятната атмосфера, която вкарват!
melhaer
Цитат
И въпреки че Левски играха с резервите си


честито:)

какво като са резервите, нали са част от палн 2007 - демек, тоя план е към края си:)
Svetyl
Споменавал ли съм колко мразя Челси? laugh.gif
НЯМА ГИ! ЙЕС!
И Юве са тук! ЙЕС!!!!
SepulTeraHead
Цитат(Svetyl @ Mar 7 2006, 11:41 PM) *
Споменавал ли съм колко мразя Челси? laugh.gif
НЯМА ГИ! ЙЕС!
И Юве са тук! ЙЕС!!!!

Именно. icon_headbang[1].gif
И двата ми любими отбора минаха напред.
Slash
Който иска да гледа другите мачове тази вечер, освен Милан - Байерн по БТВ, да отиде тук: http://www.freesoccer.eu.tt/ - да си дръпне PPLIVE - и да гледа чрез DragonTv, за по-добро качество.
scion_of_storm
Б А Р С А Йееееееееес!Е това е отбора а Роналдиньо bowdown.gif bowdown.gif А в края на мача нямаше никаква дузпа,съдията censored2.gif А дано сега и Реал паднат от Арсенал и ще съм напълно щастлив smile.gif
ThE-SaMe-IdIoT
^ Според мен Арсенал ще излязат победители и ще продължат напред .. в Шампионската лига Арсенал нямат загуба досега .. само едно равенство
SepulTeraHead
LIVERPOOOOOOOOL!!!!!!!11
Izkufelia
Ха здравейте!
Е съжалявам за Челси и Ливерпул и поздравления за Арсенал!
Може Челси да не са ми от любимите отбори, ама преди всичко сме за английския футбол.
Ама може ли градските ми съперници да се издънят така бре, срамота! Бях почти сигурен, че Ливерпул ще продължат, нооо ...
Жалко е, че такива емблематични за английския футбол клубове се превърнаха в интернационални отбори (изключвам сегашния състав на Челси, но там пародията е друга).
Slash
Честито на всички Артилеристи!!!

Успех на Левски днес!
Revenant
Ще дават ли Левски по ТВ? Къде и в Колко ???
scion_of_storm
Май Канал 1 или по Нова ТВ от 21.45.Провери че не съм сигурен.Айде да им стискаме палци!
ThE-SaMe-IdIoT
Цитат(Revenant @ Mar 9 2006, 08:39 PM) *
Ще дават ли Левски по ТВ? Къде и в Колко ???

http://www.freesoccer.eu.tt/
Тук виж и си изтегли TVants по тая програма ще дават мача .. а и има доста програми които може да се гледат.. има HBO biggrin.gif не че ако искан някой филм не моа си го истегла аама така е по интересно tongue.gif
Izkufelia
Честито на всички левскари! То е рано за честито, ама Х-са си е Х в Италия и това го считам за успешен резултат. Може и Удинезе да не са Милан, ама са си от серия А.
Ако все още бях фен на Левски щях да се кефя, но за мен футбол в България отдавна няма, а и скоро няма и да има... но това е друга тема.
Успех на Герена!
Revenant
мерси... Дано да ги бием на Герена или на Националния....може да нямаме първенство ама седим добре в европейските турнири...дори Литекс и ЦСКА smile.gif
SepulTeraHead
Левски се представиха много добре в тактическо отношение. Не позволиха на Удинезе да поемат инициативата пфрез целия мач. Ще е грешка ако и тук не направят същото, а се втурнат да атакуват и си оголят защитата. Твърде вероятно е, според мен, този двубой да се реши с дузпи.



Ето жребия за Шампионската лига. Подчератл съм тези, които мисля, че ще продължат:

Арсенал - Ювентус

Лион - Милан

Бенфика - Барселона

Аякс/Интер - Вилереал - Не знам, зависи. Ще ми се да са Аякс.
Slash
Цитат(SepulTeraHead @ Mar 10 2006, 02:13 PM) *
Арсенал - Ювентус


Чудесно! Време е Ювентус да си плати за грозотията...
SepulTeraHead
Не знам. Тва е може би най-спорният мач. Другите са малко или много очевадни. Юве по принцип мачкат, но нещо напоследък не са толкова убедителни, а Арсенал пък драпат нагоре. Ще е интересно да се гледа.
Slash
Аз се бъзикам с Ювентус, но е факт, че са много балансиран отбор. Иначе не подлежи на съмнение, че от първата до последната минута ще викам за Арсенал. icon_headbang[1].gif
Пък и доколкото помня, преди 3-4 години, Юве и Арсенал играха 1/8 финал май, и тогава Арсенал минаха напред. Ако бъркам в годините ме поправете.

Иначе Лион са машина в момента (такъв футбол играха Арсенал преди време), и ще изпотят Милан. Но пък Милан е отбор, който може да стигне до Финала, без дори да си дава зор...

Барса ще размаже кошмара на Юнайтед и Пуул.

А за последния мач - искам АЯКС да бият Интер и след това Виляреал, защото са велики.
Revenant
Милан ако отстрани Лион ще е голяма неправда
Slash
Ебати душевния оргазъм изпитах от Арсенал - Ливърпул!!! Евала! Още повече, че си спечелих 20лв. от бас... icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Една дума:
Л Е В С К И
Смачкахме ги просто гадните жабари icon_headbang[1].gif А можеше и да е 3:1,но както и да е,важното е,че Левски е на 1/4 финал!!!
feather
Але алеее алеее.... sp_ike.gif

Само Левски! devilsmiley.gif
Pyjamka
Невероятен мач за Левски, атмосферата на стадиона изглеждаше невероятна, а през второто полувреме момчетата се раздадоха направо!!! 1/4 финал за купата на Уефа ми звучи страхотно! rolleyes.gif
Rolf
Евала на момчетата! Не съм фен на Левски, но постижението им е голямо!
Svetyl
ВЕЛИКО!
Revenant
Браво... важното е че продължаваме ...дано си вземат поуки след този мач а не просто 3- ка кебапчета на БИАД
Съжелявам много че нямах възможноста да съм на стадиона, ама следващия мач няма да го пропусна...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.