Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Blue_Lotus
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Blue_Lotus
Здравейте всички! Как я карате? Надявам се, че куфеете punk.gif
Предполагам, че сега едва ли ви е до мен, но какво да направя smile.gif Никой не ви задължава да го четете (нали така? tongue.gif )
Е, да започваме... Няма нужда да ви губя времето с глупости, я! fuck you
Аз съм момиче (какво начало само wub.gif )... Слушам предимно по-"забутаните" стилове. Никак не си падам по heavy-то и black-а (може би защото са прекалено разпространени, знам ли?! smile.gif ) "Слушам" е може би силно казано, тъй като съм фен от няколко месеца. Признавам си, че не знам и не разбирам толкова много като всички останали ( демек ВАС guitar.gif ), но пък желание да "наваксам" не ми липсва, а и мисля, че е по-важно да харесваш музиката, а не да се правиш на експерт, защото понякога може да пропуснеш красотата й, бъдейки прекалено зает да я класифицираш и критикуваш...
Това е от мен... Ако имате въпроси и коментари - микрофонът ( в нашия случай клавиатурата bye.gif ) е ваша!
Enjoy! drinks_drunk.gif
Svetyl
Zdrawei ot men! Uwajawam mnenieto ti za heavyto i blacka, wypreki che slusham mnogo heavy! Tuk ti e mqstoto sestro! smile.gif
Blue_Lotus
Цитат(Svetyl @ Sep 2 2004, 02:37 PM)
Zdrawei ot men! Uwajawam mnenieto ti za heavyto i blacka, wypreki che slusham mnogo heavy! Tuk ti e mqstoto sestro! smile.gif

Сърдечно благодаря, Svetyl ! smile.gif
SepulTeraHead
Добре дошла. Кажи все пак какво слушаш wink.gif

Аз пък съвсем напоследък прослушах и хеви...
synchu
уелцоме,
а какво е по-"забутан" стил ???
Blue_Lotus
По-"забутан" ще рече не чак толкова популярен smile.gif Знам ли, аз съм си чешит. Преди слушах рап и едни приятелки решиха, че ще ме "прехвърлят " на метъл... то пък взе, че стана biggrin.gif Първите 1-2 седмици се кефех на Tristania (като за начало си е горе-долу smile.gif да не ми се смеете сега blink.gif , все пак не съм стигала до Nightwish punk.gif ). После по случайност попаднах на Rhapsody (и аз не помня как, но беше щастлива случайност). Накрая се "сдуших" с My Dying Bride (и вече започнах да "изучавам" творчеството им). Иначе ми харесват и някои песни на Cannibal, Amon Amarth, Kataklysm, Borknagar (на тях май само 1 smile.gif ), по някоя блек-песен на някои от "великите"от време на време (нали не разбирам още и си давам искреното мнение за всичко, което чуя smile.gif, а не трябва, ако ми се живее... fuck you biggrin.gif
SepulTeraHead
Да. Наистина ЯВНО избягваш хевито и блека отдалече, като чума!
Blue_Lotus
Какво да се прави... И все пак, в зависимост от настроението си пускам и блек... То и такива дискове ми дадоха първоначално smile.gif Но виж, хеви още не съм си пускала в каквото и да е настроение smile.gif
Svetyl
Golqma greshka ako pitash mene!
Dream Evil-The Book of Heavy Metal
Blue_Lotus
Цитат(Svetyl @ Sep 2 2004, 03:46 PM)
Golqma greshka ako pitash mene!
Dream Evil-The Book of Heavy Metal

bounce8.gif Знам ли... Може би... Някога... smile.gif Просто засега не ми е по вкуса, а аз не съм мазохист, я ! axesmiley.png
Благодаря все пак! biggrin.gif Ще гледам да го запомня, ако някога изпитам духовна потребност smile.gif punk.gif
SepulTeraHead
Заеби ги тия глупости. Слушай Iced Earth...\m/!!!!!
...В Burnt Offerings например има доста заемки от по-екстремните стилове. Ебати великото!!!
abductor
Поздрави и от мен. drinks_drunk.gif
А тия въобще не ги слушай - дъни дет метъл и тва е! icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif super.gif punk.gif w00t.gif drinks_drunk.gif icon_headbang[1].gif
````````
Защо не оставите момичето да изслуша различни неща и сама да си избере!

Здравей:")
Kevin Stark
Zdrawei i ot men. Slu6ai si kakto kazaha kakwoto te kefi, no ne se otnasqi s prenebrejenie kym drugite stilowe, 4e ne se znae kakwo 6te izpusne6 wink.gif
freebgm
Blue lotus не са ли некви джинси?>
_SiegfrieD_
Хмм наистина като гледам слушаш страшно "забутани" стилове.Даже групите,представители на тези "забутани" стилове,които изреди са по-неизвестни във форума от моите любими банди и тези на The Berzerker...Хвала на феновете на "забутаната" музика!!!

П.С. Не знам точно каква птица си,но със сигурност си една от тези цветнопери,дребни и цвърчащи птички,които хората гледат в кафези,поставени на най-видното място в холовете им...
SepulTeraHead
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 2 2004, 07:56 PM)
Даже групите,представители на тези "забутани" стилове,които изреди са по-неизвестни във форума от моите любими банди и тези на The Berzerker...Хвала на феновете на "забутаната" музика!!!

Хлебарките в кенефа на съседния апартамент са по-известни от групите които ти и The Berzerker слушате. Наистина! Знаят ги...двама души поне...

Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 2 2004, 07:56 PM)
Не знам точно каква птица си,но със сигурност си една от тези цветнопери,дребни и цвърчащи птички,които хората гледат в кафези,поставени на най-видното място в холовете им...

brickwall.gif
Още едно такова и главата ми ще се пръсне от самосебе си.
giggle
m Zdravei...
Tristania ,my dying bride....mi dobur izbor ama tova dale4 ne e "zabutan" stil..
whatever
welcome bye.gif

a da i nqma da e zle da kaje7 ot koi grad si ? wink.gif
abductor
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 2 2004, 04:56 PM)
Хмм наистина като гледам слушаш страшно "забутани" стилове.Даже групите,представители на тези "забутани" стилове,които изреди са по-неизвестни във форума от моите любими банди и тези на The Berzerker...Хвала на феновете на "забутаната" музика!!!

П.С. Не знам точно каква птица си,но със сигурност си една от тези цветнопери,дребни и цвърчащи птички,които хората гледат в кафези,поставени на най-видното място в холовете им...

Бая тъпо изказване. Евала! biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(abductor @ Sep 3 2004, 08:29 AM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 2 2004, 04:56 PM)
Хмм наистина като гледам слушаш страшно "забутани" стилове.Даже групите,представители на тези "забутани" стилове,които изреди са по-неизвестни във форума от моите любими банди и тези на The Berzerker...Хвала на феновете на "забутаната" музика!!!

П.С. Не знам точно каква птица си,но със сигурност си една от тези цветнопери,дребни и цвърчащи птички,които хората гледат в кафези,поставени на най-видното място в холовете им...

Бая тъпо изказване. Евала! biggrin.gif

Мерси,но за съжаление по-тъпите неща,които са казани насериозно остават незабелязани...
Beerzebub
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 2 2004, 04:03 PM)
По-"забутан" ще рече не чак толкова популярен smile.gif Знам ли, аз съм си чешит. Преди слушах рап и едни приятелки решиха, че ще ме "прехвърлят " на метъл... то пък взе, че стана  biggrin.gif  Първите 1-2 седмици се кефех на Tristania (като за начало си е горе-долу smile.gif да не ми се смеете сега  blink.gif , все пак не съм стигала до Nightwish  punk.gif ). После по случайност попаднах на Rhapsody (и аз не помня как, но беше щастлива случайност). Накрая се "сдуших" с My Dying Bride (и вече започнах да "изучавам" творчеството им). Иначе ми харесват и някои песни на Cannibal, Amon Amarth, Kataklysm, Borknagar (на тях май само 1 smile.gif ), по някоя блек-песен на някои от "великите"от време на време (нали не разбирам още и си давам искреното мнение за всичко, което чуя smile.gif, а не трябва, ако ми се живее... fuck you  biggrin.gif

Мдам, Tristania, My Dying Bride... Готикът наистина може би е най-лесно възприеманият метъл. Което не го прави лош разбира се. Чуй EverEve, една от любимите ми готик банди.
Kataklysm са добри също...
Иначе ето ти две доста добри и леки за възприемане бади: Deathstars, Cyberya...
Успех с "начинанието"! Welcome to your new life w00t.gif
_SiegfrieD_
Май не правите кой знае каква разлика м/ду Готик и Готик Метъл...
Beerzebub
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 3 2004, 08:17 PM)
Май не правите кой знае каква разлика м/ду Готик и Готик Метъл...

Май се заяждаш wink.gif ...
_SiegfrieD_
Цитат(Beelzebub @ Sep 3 2004, 08:29 PM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 3 2004, 08:17 PM)
Май не правите кой знае каква разлика м/ду Готик и Готик Метъл...

Май се заяждаш wink.gif ...

Нещо такова.Но с причина wink.gif
Blue_Lotus
Цитат(freebgm @ Sep 2 2004, 06:43 PM)
Blue lotus не са ли некви джинси?>

Може smile.gif Признавам, че не джинсите са ме "вдъхновили".
"The Blue Lotus" e pesen na My Dying Bride... Като цяло - момичето убива всички, които отидат да я видят в замъка smile.gif (остават без глава tongue.gif )
Мацка и две трети! biggrin.gif
Blue_Lotus
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 2 2004, 06:56 PM)
Хмм наистина като гледам слушаш страшно "забутани" стилове.Даже групите,представители на тези "забутани" стилове,които изреди са по-неизвестни във форума от моите любими банди и тези на The Berzerker...Хвала на феновете на "забутаната" музика!!!

П.С. Не знам точно каква птица си,но със сигурност си една от тези цветнопери,дребни и цвърчащи птички,които хората гледат в кафези,поставени на най-видното място в холовете им...

smile.gif Недей, че ще взема да се привържа към теб ако продължаваш в този стил wub.gif Това за папагалчето е много добре казано smile.gif Имаш литературна дарба smile.gif Хвала на хората с дар слово!
Да не би случайно да си имал/а папагал като малък/ка, който е отишъл в птичия рай? Моите съболезнования. Явно още не си го преживял/а.
Ще карам направо - какъв ти е проблемът? Ако споделиш ще ти олекне, пък и ще ми спестиш писането на безсмислени отговори smile.gif
Виж, ако спадаш към категория "големи разбирачи" - хубаво, нямам нищо против, само не избивай комплекси за моя сметка. Не те закачам и ти не го прави. Става ли така?
А относно "по-"забутаните" стилове". Първо, ще отбележа, че "забутан" е написано в "" (тоест кавички) - мислех, че всеки хомо сапиенс над 10 години знае какво означават. Е, май не е така - човешко е да се греши wink.gif . И за да няма повече недоразумения обяснявам:1. Кавички се използват при цитиране. (това е ясно, надявам се); 2.Кавички се използват при писмено предаване на противоположната идея (тоест да кажеш написаното в кавичките и след това да намигнеш - смисълът ще е същият, тоест имаш предвид точно обратното). Второ, като се има предвид широкото разпространение на heavy-то и black-а, doom-а си е наистина "рядка птица" (хайде, няма да го пиша на латински biggrin.gif ), поне за мястото където живея аз. Трето, My Dying Bride не са готик, а дуум, при това дет дуум.
Друго? biggrin.gif
Svetyl
Blue_Lotus, za pyrwi pyt wijdam chowek kato teb, koito otgowarq s usmiwka na wsichki napadki. Brawo smile.gif
Beerzebub
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 4 2004, 09:26 AM)
Трето, My Dying Bride не са готик, а дуум, при това дет дуум.

Не съм много съгласен, въпреки откровените прилики между двата стила (готик и дуум). Но както и да е... Who cares? Не са ми любима група...
Чуй Crematory, макар че съм почти уверен, че не казвам нищо ново.
Blue_Lotus
Цитат(Beelzebub @ Sep 4 2004, 11:40 AM)
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 4 2004, 09:26 AM)
Трето, My Dying Bride не са готик, а дуум, при това дет дуум.

Не съм много съгласен, въпреки откровените прилики между двата стила (готик и дуум). Но както и да е... Who cares? Не са ми любима група...
Чуй Crematory, макар че съм почти уверен, че не казвам нищо ново.

Няма значение какво са smile.gif Музиката ми харесва и толкоз punk.gif
А относно Crematory - чула съм нещичко smile.gif Благодаря ти ! biggrin.gif Не отхвърлям подобни предложения, стига да не става въпрос за хеви wub.gif , така че ако имаш други идеи... Давай! bye.gif
Blue_Lotus
Цитат(Svetyl @ Sep 4 2004, 10:57 AM)
Blue_Lotus, za pyrwi pyt wijdam chowek kato teb, koito otgowarq s usmiwka na wsichki napadki. Brawo smile.gif

Благодаря ти, Svetyl! wub.gif Черпя по случая drinks_drunk.gif !
Svetyl
Hyhyhyhy smile.gif S kakwo? biggrin.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 4 2004, 08:26 AM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 2 2004, 06:56 PM)
Хмм наистина като гледам слушаш страшно "забутани" стилове.Даже групите,представители на тези "забутани" стилове,които изреди са по-неизвестни във форума от моите любими банди и тези на The Berzerker...Хвала на феновете на "забутаната" музика!!!

П.С. Не знам точно каква птица си,но със сигурност си една от тези цветнопери,дребни и цвърчащи птички,които хората гледат в кафези,поставени на най-видното място в холовете им...

smile.gif Недей, че ще взема да се привържа към теб ако продължаваш в този стил wub.gif Това за папагалчето е много добре казано smile.gif Имаш литературна дарба smile.gif Хвала на хората с дар слово!
Да не би случайно да си имал/а папагал като малък/ка, който е отишъл в птичия рай? Моите съболезнования. Явно още не си го преживял/а.
Ще карам направо - какъв ти е проблемът? Ако споделиш ще ти олекне, пък и ще ми спестиш писането на безсмислени отговори smile.gif
Виж, ако спадаш към категория "големи разбирачи" - хубаво, нямам нищо против, само не избивай комплекси за моя сметка. Не те закачам и ти не го прави. Става ли така?
А относно "по-"забутаните" стилове". Първо, ще отбележа, че "забутан" е написано в "" (тоест кавички) - мислех, че всеки хомо сапиенс над 10 години знае какво означават. Е, май не е така - човешко е да се греши wink.gif . И за да няма повече недоразумения обяснявам:1. Кавички се използват при цитиране. (това е ясно, надявам се); 2.Кавички се използват при писмено предаване на противоположната идея (тоест да кажеш написаното в кавичките и след това да намигнеш - смисълът ще е същият, тоест имаш предвид точно обратното). Второ, като се има предвид широкото разпространение на heavy-то и black-а, doom-а си е наистина "рядка птица" (хайде, няма да го пиша на латински biggrin.gif ), поне за мястото където живея аз. Трето, My Dying Bride не са готик, а дуум, при това дет дуум.
Друго? biggrin.gif

1.Перфектно знам за какво се използват кавичките и мисля,че това си пролича.Ако не можеш да схванеш смисъла и конкретното им предназначение в случая,съжалявам.
2.Нито се причислявам към т.н. от теб категория "големи разбирачи",нито някакъв аватар и поле с текст във форумите може да ми бъде проблем.
3.Не съм казала нищо относно стила на My Dying Bride,пък и ми е малко трудно да повярвам,че те и десетките други групи като тях,които напоследък никнат като гъби след дъжд,са неизвестни.Не ги ли слушаха почти всички?
4.Слушам си стиловете,които харесвам,а те са далеч по-различни от твоите "забутани",но не мисли,че това е причината за по-горните ми мнения.Ужававам различията в индивидуалните музикални предпочитания,стига човекът срещу мен да е достатъчно компетентен.
5.Мразя пернати освен ако не са като това на подписа ми в момента или някой благороден орел...

Светъл-откога глупавите,ухилени иконки във форума и прекомерната им употреба са станали за завиждане?
Svetyl
Ne sym kazal nishto za zawijdane po dqwolite... mojesh da prochetesh kakwo sym napisal. Prosto spomenah che za pryw pyt wijdam chowek koito otwryshta na wsichko s usmiwka. Aide da si imame uwajenieto...
Dragon's Bride
xaxxa tuka e bilo veselo punk.gif
giggle
XAXxaxaxXAXAX verno be...ako ne drugo pone Blue_Lotus vkara intrigata vuv foruma....ikonkite su6to....
Blue_Lotus
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 4 2004, 03:22 PM)
1.Перфектно знам за какво се използват кавичките и мисля,че това си пролича.Ако не можеш да схванеш смисъла и конкретното им предназначение в случая,съжалявам.
2.Нито се причислявам към т.н. от теб категория "големи разбирачи",нито някакъв аватар и поле с текст във форумите може да ми бъде проблем.
3.Не съм казала нищо относно стила на My Dying Bride,пък и ми е малко трудно да повярвам,че те и десетките други групи като тях,които напоследък никнат като гъби след дъжд,са неизвестни.Не ги ли слушаха почти всички?
4.Слушам си стиловете,които харесвам,а те са далеч по-различни от твоите "забутани",но не мисли,че това е причината за по-горните ми мнения.Ужававам различията в индивидуалните музикални предпочитания,стига човекът срещу мен да е достатъчно компетентен.
5.Мразя пернати освен ако не са като това на подписа ми в момента или някой благороден орел...

Светъл-откога глупавите,ухилени иконки във форума и прекомерната им употреба са станали за завиждане?

Ти не се отказваш, а? Тук се оказа по-забавно отколкото си мислех. ( в момента се смея, но за твое уважение няма да слагам ухилена иконка - това си е жертва, да знаеш). Пак не разбрах защо точно с мен реши да се заяждаш или по принцип си сприхав човек? Само ти можеш да ми отговориш.
А относно съобщенията ти, вече не мисля да си губя времето да им отговарям - нищо ново под слънцето, а аз не съм тук от любов към спорта да си дрънкам глупости пред много публика.
Никога не съм твърдяла, че съм спец, но за 6-те месеца, през който се "привързах" към тази музика знам няки неща и добре се оправям като за beginner. По принцип дори и да напиша някоя "глупост" - 1. Това си е моя работа и шегите ще са на мой гръб; 2. От грешките си се учим, така че ще казвам каквото мисля, пък да става каквото ще; 3. Ти явно ще си умреш от щастие при подобно развитие на обстоятелствата, но не ме интересува особено - живей, просто ми се радвай на глупостите и си трай или поне не ме карай да ти пиша още глупости като отговор, който си си изпросил/а.
А аз бях останала с впечатлението, че метълистите/метълите/ (защото аз НЕ съм метълист/метъл/, а човек, слушащ метъл - ако не ти е ясна разликата някой път може и да ти я обясня) са дружелюбни хора... Явно има и изключения.
И понеже ми говориш за твоята музика... Burzum си е разпространен, поне тук. Прекрасно знам кой е, представи си, а пък даже съм имала и наглостта да го слушам (Как?! Не ме е срам?! Да си позволя подобно нещо, аз неразбиращата?!). Е, друг стил и други изпълнители по ми прилягат на сърцето - дай се да се избием по случая, така ли?
"3.Не съм казала нищо относно стила на My Dying Bride,пък и ми е малко трудно да повярвам,че те и десетките други групи като тях,които напоследък никнат като гъби след дъжд,са неизвестни.Не ги ли слушаха почти всички?" - И НЕ, не ги слушат почти всички. Защо не направиш анкета, за да се убедиш?
И последно - иконките са право на личен избор. Не знаех, че в някои форуми са почти забранени ( в такъв случай не е трябвало изобщо да ги слагат), пък и си мислех, че искаш да ми видиш усмихнатата физиономия. Добре, вече няма.
Blue_Lotus
Цитат(Deville @ Sep 5 2004, 12:06 AM)
XAXxaxaxXAXAX verno be...ako ne drugo pone Blue_Lotus vkara intrigata vuv foruma....ikonkite su6to....

Не съм дошла тук и целта не ми е била "да вкарам интригата във форума". Ако проследиш съобщенията, ще видиш, че не аз започнах, но затова пък аз искам да приключа. Какво - и ти ли имаш нещо против иконките? smile.gif
Sunforger
Виж сега, да кажеш че блека е разпространен, е смешно. Чисто и просто. Ако броиш Cradle of Filth, Dimmu Borgir и Children of Bodom, за групи, които са слушани от блекарите(или тези които имат вкус към качествения блек), то тогава си в дълбока заблуда. Не познавам нито един "тъп блекар", както биха казали много хора тука, който да слуша такива прояви на позьорщина в блек метъла. Така е, дори и най-добрите да са, когато излязат от ъндърграунда, в повечето случай отиват на боклука. Може би, повтарям, може би, това са някакви предубеждения, но просто все пак смятам че е така. Истинските почитатели на блека са наистина особено малко, поради простата причина, че една особено малка част от "почитателите" му, могат да го разберат. Когато започнеш да свириш такава музика, започваш да виждаш нещата в нея по съвсем различен начин, започваш да влизаш в музиката, да разбираш как е постигнат ефекта - да разбереш от къде тече водата. Разбираш музиката.
Колкото до твоите забутани групи - не говори такива неща, не смятам, че ще да знаеш що е то... хмм... забутана група. Групите, които слушаме аз, Зигфрид (с аватара на Брунхилда...странна работа, що не сложиш една картинка на Сигурд в аватара smile.gif), Berzerker, Твоя Смерть са неизвестни, ъндърграунд, унтервельт, но не са забутани. Забутана вече бих нарекъл Claymore...да... е те вече са забутани... Предполагам вече всичко ти се изясни, ако ли не, кажи...
това е...
Blue_Lotus
Цитат(Skyggedans @ Sep 5 2004, 09:42 AM)
Виж сега, да кажеш че блека е разпространен, е смешно. Чисто и просто. Ако броиш Cradle of Filth, Dimmu Borgir и Children of Bodom, за групи, които са слушани от блекарите(или тези които имат вкус към качествения блек), то тогава си в дълбока заблуда. Не познавам нито един "тъп блекар", както биха казали много хора тука, който да слуша такива прояви на позьорщина в блек метъла. Така е, дори и най-добрите да са, когато излязат от ъндърграунда, в повечето случай отиват на боклука. Може би, повтарям, може би, това са някакви предубеждения, но просто все пак смятам че е така. Истинските почитатели на блека са наистина особено малко, поради простата причина, че една особено малка част от "почитателите" му, могат да го разберат. Когато започнеш да свириш такава музика, започваш да виждаш нещата в нея по съвсем различен начин, започваш да влизаш в музиката, да разбираш как е постигнат ефекта - да разбереш от къде тече водата. Разбираш музиката.
Колкото до твоите забутани групи - не говори такива неща, не смятам, че ще да знаеш що е то... хмм... забутана група. Групите, които слушаме аз, Зигфрид (с аватара на Брунхилда...странна работа, що не сложиш една картинка на Сигурд в аватара smile.gif), Berzerker, Твоя Смерть са неизвестни, ъндърграунд, унтервельт, но не са забутани. Забутана вече бих нарекъл Claymore...да... е те вече са забутани... Предполагам вече всичко ти се изясни, ако ли не, кажи...
това е...

Въобще нямах предвид тези групи - Cradle of Filth, Dimmu Borgir и Children of Bodom. Не си ме разбрал или аз теб не съм. Няма значение. Не сме тук, за да спорим за глупости (нервните клетки са си ценни откъдето и да го погледнеш), нали? biggrin.gif
_SiegfrieD_
Да.Ценни са нервните клетки и по-добре си ги запази.
Skyggedans-браво.Знаех,че все още има останали фенове wink.gif
Син Лотус по твоята логика щом съм си сложила Бурзум на подписа само това слушам ли?Да ти имах причинно-следствените връзки.Ако си бях сложила логото на Graveland както мислех може би нямаше да изпишеш цял пост глупости.Но иначе това,че знаеш Бурзум е добре,но Бурзум не е само музика за слушане.Това е музика за разбиране,която може би ще си остане нещо неразбрано от повечето хора.Така,че не ми се хвали,че си слушала еди какво си,особено в този случай.
Nightmare
Blue_Lotus, radvam se za hora kato teb! Za parvi pat nqkoi ot foruma da mi pravi tolkova dobro vpe4atlenie oshte ot na4aloto biggrin.gif Prodaljavai v sashtiq duh, slushai vsi4ko, koeto radva dushata ti, ne obrashtai vnimanie na plitkite napadki na nqkoi hora, koito do tolkova sa zatanali v skuka i samota, 4e edinstvenata im rabota e da uprekvat bez pri4ini. V na4aloto na moq prestoi tuk bqh mnogo izbuhliva ( i imashe zashto), do nqkade netakti4na ( i az gresha ponqkoga tongue.gif ), postoqnno nalagashta mnenieto si ... no s vremeto se primirih, horskata glupost nqma opraviq, prosto q ignorirash i zabravqsh .... E, razbira se vsi4ko si ima granici ... razresheno e da hvarlqsh nqkoq i druga otricatelna emociq sreshtu tqh ako si go zaslujat wink.gif
Ta tova e ot men - ako ne si prekaleno rogata vslushai se v dumite mi oshte ot na4aloto. I priqten prestoi, razbira se! punk.gif
Blue_Lotus
Цитат(Nightmare @ Sep 5 2004, 03:34 PM)
Blue_Lotus, radvam se za hora kato teb! Za parvi pat nqkoi ot foruma da mi pravi tolkova dobro vpe4atlenie oshte ot na4aloto  biggrin.gif Prodaljavai v sashtiq duh, slushai vsi4ko, koeto radva dushata ti, ne obrashtai vnimanie na plitkite napadki na nqkoi hora, koito do tolkova sa zatanali v skuka i samota, 4e edinstvenata im rabota e da uprekvat  bez pri4ini. V na4aloto na moq prestoi tuk bqh mnogo izbuhliva ( i imashe zashto), do nqkade netakti4na ( i az gresha ponqkoga  tongue.gif ), postoqnno nalagashta mnenieto si ... no s vremeto se primirih, horskata glupost nqma opraviq, prosto q ignorirash i zabravqsh .... E, razbira se vsi4ko si ima granici ... razresheno e da hvarlqsh nqkoq i druga otricatelna emociq sreshtu tqh ako si go zaslujat  wink.gif
Ta tova e ot men - ako ne si prekaleno rogata vslushai se v dumite mi oshte ot na4aloto. I priqten prestoi, razbira se!  punk.gif

Сърдечно ти благодаря, Nightmare! smile.gif Напълно си права - ПОНЕ аз съм съгласна с всичко, което си написала. Зачитам и свободата на словото - всеки, който реши, може да ми се подиграва и упреква както намери за добре, стига да ми даде възможността и аз да му отвърна подобаващо. Благодаря ти и за съвета, обикновено не хабя нерви за глупости - този случай няма да е изключение, я! fuck you Не ме интересува мнението на хората за мен, а моето за тях. И като на човек, с който явно ще се разберем wub.gif , препоръчвам ти и ти да "осиновиш" тази максима. Отново благодаря и до скоро! biggrin.gif Ще си куфеем и няма да ни пука! headbang[1].gif punk.gif headbang[1].gif (особено на MDB biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Blue_Lotus
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 5 2004, 12:48 PM)
Да.Ценни са нервните клетки и по-добре си ги запази.
Skyggedans-браво.Знаех,че все още има останали фенове wink.gif
Син Лотус по твоята логика щом съм си сложила Бурзум на подписа само това слушам ли?Да ти имах причинно-следствените връзки.Ако си бях сложила логото на Graveland както мислех може би нямаше да изпишеш цял пост глупости.Но иначе това,че знаеш Бурзум е добре,но Бурзум не е само музика за слушане.Това е музика за разбиране,която може би ще си остане нещо неразбрано от повечето хора.Така,че не ми се хвали,че си слушала еди какво си,особено в този случай.

Няма да коментирам. Нито си струва времето, нито мястото, което ще похабя.
П.С. Бях написала отговор, но го изтрих. Трябва ли да принуждаваме всички да си губят времето, четейки тези глупости?
Svetyl
Blue_Lotus, naprawo smazwash smile.gif Iskam te w irc sys syshtiq nick da polafim! Ostawi razbirachite, edno wreme reagirah losho kogato napadaha heavyto, no weche ne mi puka! smile.gif Ewala i na teb che ne ti puka! Rulirash:D
Blue_Lotus
Цитат(Svetyl @ Sep 5 2004, 05:28 PM)
Blue_Lotus, naprawo smazwash smile.gif Iskam te w irc sys syshtiq nick da polafim! Ostawi razbirachite, edno wreme reagirah losho kogato napadaha heavyto, no weche ne mi puka! smile.gif Ewala i na teb che ne ti puka! Rulirash:D

biggrin.gif Благодаря! Хайде сега, ще ме накараш да се изчервя. wub.gif Знаеш ли, утре може и да вляза като Blue_Lotus, няма да ми е проблем tongue.gif В #metal и в #metal-world (това, доколкото знам е официалният канал, нали?) Ти все пак недей да изразяваш така бурно подкрепа, че последният път май си изпати заради мен sad.gif
Какво пиеш иначе? drinks_drunk.gif
gad
хех колко глупости се изписаха

Добре дошла smile.gif
Beerzebub
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 5 2004, 01:48 PM)
но Бурзум не е само музика за слушане.Това е музика за разбиране,която може би ще си остане нещо неразбрано от повечето хора.Така,че не ми се хвали,че си слушала еди какво си,особено в този случай.
Как ми е писнало от подобни изцепки mat.gif !
Всеки те налазва с вкусовете си: рап, чалга, електроника, метъл... квото и да е... не ме ебе вече!! Слушайте квото ви харесва и не се заяждайте с другите заради това. Или да се връзвате... все същото...
Тъпо е, изтъркано е fuck you ...

Цитат(Nightmare @ Sep 5 2004, 04:34 PM)
Blue_Lotus, radvam se za hora kato teb! Za parvi pat nqkoi ot foruma da mi pravi tolkova dobro vpe4atlenie oshte ot na4aloto  biggrin.gif Prodaljavai v sashtiq duh
Склонен съм да се съглася!!


ПП. А ти, Sieg, в случая попрекали! Все пак Blue Lotus можеше да се хвърли да ти отговаря подобаващо и да стане картинка тип metalBG puke.gif ...
Sunforger
А знаеш ли какво, драги Сашо? Като ще си говорим за изтъркани мнения, е твоето го чета поне за стотен път. И какво? Все същото си е - не еволюира, не напредва развитието си, нищо... Като на всички други. За всички, ние сме тъпите блекари. В случая тъпите сте вие, защото просто не можете да проумеете блек метъла, няма нужда сега да ми се нахвърляте по най- малоумния начин, в което съм сигурен че ще се случи... Слушайте си шибаната музика и не говорете за неща които не разбирате. Savvy?
_SiegfrieD_
Аз повече няма да се разправям,въпреки че съм в правото си,но мисля че има реална опасност да си отнеса някой бан.Напоследък във форума така става...
Beerzebub
Цитат(Skyggedans @ Sep 5 2004, 10:31 PM)
А знаеш ли какво, драги Сашо? Като ще си говорим за изтъркани мнения, е твоето го чета поне за стотен път.
И ти си прав... Определено! Просто зверски ми е писнало. Мислех че твоят пост ще е добър завършек на дебилния спор, но после попаднах на това:
Цитат
В случая тъпите сте вие, защото просто не можете да проумеете блек метъла, няма нужда сега да ми се нахвърляте по най- малоумния начин, в което съм сигурен че ще се случи... Слушайте си шибаната музика и не говорете за неща които не разбирате. Savvy?
Аз съм изтъркан, викаш... Не можели сме да проумеем блека, разбираш ли. Гениалният стил, дето е само за мислещи хора... Наслушал съм се на такива мнения и имено те провокират моите "изтъркани" и "банални" такива! Много ама АДСКИ МНОГО мразя хора имащи се за нещо повече от останалите. А когато това самочувствие се гради само на нечии лични музикални препочитания ми става направо жал. И после половината от вас се чудят как така постоянно ги заяждат и защо всички (гяури, не-метъли) имат лошо отношение към тях. Било заради дрехите, веригите, кубинките, косите... Било, защото сте "различни" (всеки от вас е единствения метъл, облечен в черно, да знаете)... А стига бе!! Във вас е проблема, деца, във вашето презрително отношение към околните... Типичен пример беше Зиги с поствете си по-горе... Спирам тук, не искам да се карам с никого от вас, сериозно. Нито искам да звуча като досаден даскал (т'ва несъмнено го постигнах)... Просто е редно да поразмислите...

icon_headbang[1].gif МИР! icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.