Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Само прочетете т'ва
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2
Ol' Skull
Clickey - ranting.gif mat.gif К'во по дяволите си мисли тая инфантилна американска пранга? От липса на секс ли страда да и го набутам в мазния американски анус evil2.gif Загоряла крава thumbdown.gif Нещо против загорката ли има mad.gif ?

P.S. Почвам да ги разбирам талибаните
P.P.S. Поздрав за всички - Fuck The U.S.A.
SteelWarrior
fuck you Тая която го е писала е много зле...Как може да каже че сме нямали собствена идентичност а САЩ имали..че те нали са смесица от всички раси,мелези.
_SiegfrieD_
За индентичността и аз страшно се ядосах пък и траките кога са ни превземали?Аз бих пратила уважаемата американска госпожа на уроци по история и литература,защото както знанията и,така и стилът й на писане са под всякаква критика.
Никой не е длъжен да харесва България,но поне трябва да научи историята и част от бита ни,преди да ни плюе, за да могат забележките му да бъдат компетентни...
The_Berzerker
Бях във New York в местното училище. Дойде терорист и ни взриви.
край на разказа
Zdravko Peev
thumbdown.gif Тъпа американка! Определено не е на ясно, че ние сме имали държава столетия, преди някой изобщо да си е помислил да си пъхне главата в торбата, намирайки Америка. И даже като я е открил, не е знаел, че е америка. И като почнат едни черни, бели и жълти да си слагат ръката на сърцето и да казват "Айм прауд ту би америкън" си правя едни изводи...

Аре "местни", слагайте си кърпите на главите, ударете по една студена вода и забравете за тази кранта, която го е написала това.
The Trooper
Цитат
Аре "местни", слагайте си кърпите на главите
laugh.gif w00t.gif Hahhaaa, are ne, a? Samo tova ni ostava.... i edni 6iroki ga6ti, a?

Kakto i da e - edinstveniq mi komentar po temata e - emi Amerikanka, kakvo drugo o4akvate? Prosto tipi4nata glupava, bezmozy4na selska amerikanka. Dedoo e do6yl ot evropataaaaa - Ai em Amerikan, Yes!!!!!!!! Deba i selskata neznaina krava. Leleee - za nas 6te govori, 4e sme nqmali identi4nost! Cqloto tova ne6to e ebati 6ibanata gavra. Taq zaslujava da byde iznasilena brutalno ot Osama s bomba na vrata evil.gif devilsmiley.gif laugh.gif thumbdown.gif mat.gif ranting.gif
SepulTeraHead
Деба и тъпите шовинисти! Едно Американско момиче не знае къде е и веднага голямата работа. Зблудени има навсякъде, кво му е толкова страшното на тва. Или чак сега разбирате, че на запад никой нищо не знае за България???

...

В Европа вече почваме да набираме популярност. Няколко души които са идвали тука ми казаха че им е харесало. Говореха едва ли не, все едно България е някъв неоткрит рай и ще е хита на туризма в следващите години.

...

Кво ви грее няква амерканска патка?
Svetyl
Awe nedeite da se palite... Q otgoworete kolko umni amerikanci ima smile.gif Golqma rabota, neka si prikazwa.
giggle
Пристигнахме във Велико Търново по-рано през деня, след като се тръскахме в автобуса през планините. Изпълнението ни тази вечер беше много тежко. В концертната зала нямаше климатик и ние пеехме облени в пот.
---------------------------------------------
i kvo pri men vseki koncert e takuv da zema se grumna li...
kolkoto do amerikankata ,taq e reagirala po dobre ot daskalicata mi ot amerika,koqto be6e u4udena 4E IZOB6TO IMAME ELEKTRI4ESTVO I HVA6TAME MTV
i koqto spori s nas kakvo bilo komunizum i kolko mnogo toi e doprinesul za Bulgariq
kvo da kaja amerikancite nqmat rabota po na6i zemi
Sunforger
"Наситените с култура хора от Манхатън...."
Буахахахаа... Жестоко....
Beerzebub
Забавно текстче.
Какво очаквате от някаква си певица? Не искам да обиждам хората с такава професия, но не очаквам от тях научни трудове и задълбочени исторически знания за някаква чужда държава. Така де, да чета че сме били, едва ли не, под Тракийско робство е най-малкото смешно. Не виждам защо трябва да се връзваме.
Цитат
Лицата на българите нямаха нищо общо с тези на наситените с култура жители на Манхатън.
Ама на мене американците са ми идеалът за нация, какво знаете вие...
Макар че и у нас срещам малоумни индивиди които уж не са от села, а от по-големички градове.

Цитат(Ol' Skull @ Sep 12 2004, 01:02 AM)
P.S. Почвам да ги разбирам талибаните
OMG! Т'ва изби рибата!!
Sw1tched
Цитат
Не е известна с нито един продукт 

----------
докато го е писала си е похапвала "АМЕРИКАНСКИ" "ЙОГУРТ" хехе

...
Американското момиче като не знае къде е да не описва това място.
Dragon's Bride
daaaa 4e e tapa taq tapa e no problema e pove4e v amerikanskiq 6ovinizam i v neza4itaneto na ..istoriqta na drugite znam li ...nali ot amerikancite po-veliki nqma mat.gif ...a ina4e SepulTeraHead ne si prav za Balgaria znaqt....moje da e mako, moje da e neto4no , no znaqt- edva li ima balgarin, koito da se e "sblaskval" s 4ujdenec, koito da ne e 4uval Stoichkov....az taka edin pak stqx da padna kato pustite mu chiici znaexa daje kade se namira BG samo zaradi Stoichkov....jalkoto v cqlata rabota e 4e poznaniqta stigat samo do tuk ...
Dragon's Bride
Цитат(The_Berzerker @ Sep 12 2004, 12:08 AM)
Бях във New York в местното училище. Дойде терорист и ни взриви.
край на разказа

malko kraino no ....xaresa mi ranting.gif
Blue_Lotus
Като цяло авторката демонстрира липса на много неща - информираност, учтивост, възпитание... (най-вече последното).
"Лицата на българите нямаха нищо общо с тези на наситените с култура жители на Манхатън. Те бяха възхитени, омагьосани, забавляваха се."
Това е много мил намек, че за първи път виждаме хор и се "сблъскваме" с културата, така ли? На госпожица/госпожа американката от лъскавото сити лично аз бих пратила много поздрави, пък даже придружени с картичка и забрана да се връща...
А относно нашата идентичност - вие сами казахте - тя нито знае за какво става дума, нито точно една американка има право да говори така за страните с история...
Както казва един приятел - "А бе я fuck off"
SepulTeraHead
Цитат(THERION @ Sep 12 2004, 12:49 PM)
daaaa 4e e tapa taq tapa e no problema e pove4e v amerikanskiq 6ovinizam i v neza4itaneto na ..istoriqta na drugite znam li ...nali ot amerikancite po-veliki nqma mat.gif ...a

АМА, КВО ТЕ ГРЕЕ!!!!????????!":!МИО @#%Н%@#Р$^$% ЕР%^ДВЬЦЖЗ

Кво като не значт наща история, наще постижения, наще национални гордости??? Ти можеш ли да кажеш че познаваш техните?? А? Всички почти които пишете в тая тема сте невежи колкото и това момиче.

Това е някво момиче което си е написало искренните впечатления. Каво очаквате? За двата дни които е била в Пловдив да изчете учебника по история?!?!?! Естествено - това невежество дразни, ама и вие се засягате прекалено много.

На българите от малки им натякват как са най-великата, най-умната и не знам кава си нация.
На американците от малки им набиват в главите че другите живеят в кофите.
Всички са тъпаци.

......

Единственото което ме издразни е че тая говори за някви дебели жени. Да отидеш в Пловдив и да не видиш нито една путка, трябва да си сляп идиот.
falio`
jeni v pld >>>> *
wub.gif
Sunforger
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 12 2004, 01:00 PM)
Цитат(THERION @ Sep 12 2004, 12:49 PM)
daaaa 4e e tapa taq tapa e no problema e pove4e v amerikanskiq 6ovinizam i v neza4itaneto na ..istoriqta na drugite znam li ...nali ot amerikancite po-veliki nqma mat.gif ...a

АМА, КВО ТЕ ГРЕЕ!!!!????????!":!МИО @#%Н%@#Р$^$% ЕР%^ДВЬЦЖЗ

Кво като не значт наща история, наще постижения, наще национални гордости??? Ти можеш ли да кажеш че познаваш техните?? А? Всички почти които пишете в тая тема сте невежи колкото и това момиче.

Това е някво момиче което си е написало искренните впечатления. Каво очаквате? За двата дни които е била в Пловдив да изчете учебника по история?!?!?! Естествено - това невежество дразни, ама и вие се засягате прекалено много.

На българите от малки им натякват как са най-великата, най-умната и не знам кава си нация.
На американците от малки им набиват в главите че другите живеят в кофите.
Всички са тъпаци.
(бел.ред Най- вече ти.)

......

Единственото което ме издразни е че тая говори за някви дебели жени. Да отидеш в Пловдив и да не видиш нито една путка, трябва да си сляп идиот.

Идиот. Тотален.
Svetyl
Rqdko se syglasqwam sys Sep, no toq pyt shte go naprawq. Q da wi pitam tei kato si q pliuete taq, izpiswate redowe po nein adres... smqtate li che tq shte go prochete? Ne nali? Togawa shto pishete? Za da dokajete che ne ste takiwa kakwito tq e opisala. Guzen negonen bqga nali znaete. Tq e kazala kakwoto e widqla. Tochka. Dokolkoto znam w dneshniq ciwilizowan smqt ima swoboda na slowoto.
Ol' Skull
Тогава ето - PaulineyM@aol.com - т'ва и е пощата, там може и да го прочете (по-скоро не, ама все пак).
_SiegfrieD_
Трябва ли да изтъквате селската си простотия и в тази тема?

П.С.Това не се отнася за всички.
Dragon's Bride
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 12 2004, 01:35 PM)
Трябва ли да изтъквате селската си простотия и в тази тема?

П.С.Това не се отнася за всички.

dobre 4e ima poslepis
Sunforger
Да не си, помислиш че е визирала теб?
Dragon's Bride
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 12 2004, 10:00 AM)
Това е някво момиче което си е написало искренните впечатления. Каво очаквате? За двата дни които е била в Пловдив да изчете учебника по история?!?!?! Естествено - това невежество дразни, ама и вие се засягате прекалено много.

taka de az ne ska4am srestu momi4eto za tova koeto e napisalo nikoi ne moje da promeni vpe4atleniqta na nqkoi ...stava duma ne za tova 4e ni "plue" po takav na4in i 4e e neveja a stava duma za tova 4e prosto te se "biqt v gardite" 4e sa nai velikite....tva e


P.S. Skyggedans - moje da e vizirala vseki- sajalqvam 4e proqvix 4uvstvo za xumor...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 12 2004, 01:00 PM)
АМА, КВО ТЕ ГРЕЕ!!!!????????!":!МИО @#%Н%@#Р$^$% ЕР%^ДВЬЦЖЗ

Някога някой обиждал ли те е достатъчно, че да загубиш контрол и да се сбиеш с него еми след тва сигурно си си казал "кво ме грееше че някъв тапак ме е нарекал еди как си" ..ми наранил е честта ти ..човешко е.
Свобода ма словото има ..но всеки си носи последствията от собственото си слово
SepulTeraHead
Нещо не можах да ви обясня какво имам предвид, май. Като гледам никой не схвана... Спирам и да опитвам.
abductor
Тъпа недоебана американска свиня. Това мисля.
melhaer
Абе, хора, ма вие съвсем изперкахте бе...

Аз мисля, че Сеп е най-прав...все пак да започнем малко по-отдалеч...

Вчера в Сблъсък темата беше: Мит ли е интелигентността на Българите...

Аз лично мисля, че е за да се убедите, за това е достатъчно да отидете в едно средно-статистическо училище и да видите що за лумпени и изроди се развиват там, за да не са ви нужни повече доказателства...и все пак ако ви е малко, разходете се вечер в квартала си и ще видите, че по улиците в България много често се разхождат индивиди в човешки облик, но с животинско излъчване, самосъзнание и най-вече – ИНТЕЛЕКТ.

Та за тази мацка, не знам колко от вас са ходили някога извън чужбина, но съм сигурен, че тези които са го правили, едва ли са били подковани с хиляди факти и знания за държавата в която са били, и в това няма нищо лошо.

Ами същото е и с нея, вярно, че има адски много и тъпи грешки, ма вие мислите ли, че някой друг освен Българин би ги забелязал...ми сметнете, че разликата между Манхатън и България сигурно е квато е разликата между София и някое Бангладешко село...айде сега си представете, че сте в Бангладешкото село, адска мизерия е, прекарвате известно време там, забавлявате се или квото там искате правите, но някак си нямате време да учите историята на това село и се сдобивате с тая информация от адски зле говорещите там местни...я сте разбрали нещо я не. Та какво правите после идвате си в БГ и искате да напишете един репортаж, спомените вече са ви избледнели, фактитие, които сте получили още повече, в главата ви са останли някви все пак лекю изкривени неща и почти никвоинфо – обаче пишете някъв пътепис или репортаж – повярвайте ми, на никого в България нам да му пука дали сте прави за Историята на Бангладешкото село или не, ще им пука на тия селяците от Бангладешкото село, но те ще носят част от вината, че не са дали достатъчно информация за какво точно става дума. Така, че вместо да плюете по човека, се постарайте, следващият път, когато общувате с чужденци, да им дадете, колкото се може повече информация за нашата страна, аз го направих веднъж, и човекът беше удивен от това, което научи, до този момент за него България и Бангладеш бяха почти едно и също нещо...

Така че стига с тези шовинистки и детски изказвания...или поне ако вие имате смелостта да кажете, че знаете всичко и може да напишете по-добър репортаж за местата, където сте били...тогава, плюйте.

Аз го знам от личен опит – обиколял съм няколко страни в Европа и бога ми, не знам нищо за тях, или почти нищо (знам иначе къде колко е бирата), дори писах пътепис за част от страните в които съм бил и сигурно има много фактологически грешки, които съм допуснал, но някой от вас да е забелязал?

Ами не, ама се надявам, че ако някой австриец го прочете и види кви простотии съм наклепал, да ме разбере и да не почне веднага да сипе хули и обиди по мой адрес.

Това е от мен.

П.с. Айде сега тичайте да търсите инфо за Бангладеш в нета, че да ме оборите, че знаете всичко за тая страна...а и да кажа, разликата между Манхатън и България може да е много по-голяма от тази между България и Бангладеш?)))
Kevin Stark
Цитат(melhaer @ Sep 13 2004, 01:44 PM)
Аз лично мисля, че е за да се убедите, за това е достатъчно да отидете в едно средно-статистическо училище и да видите що за лумпени и изроди се развиват там, за да не са ви нужни повече доказателства...и все пак ако ви е малко, разходете се вечер в квартала си и ще видите, че по улиците в България много често се разхождат индивиди в човешки облик, но с животинско излъчване, самосъзнание и най-вече – ИНТЕЛЕКТ.

Та за тази мацка, не знам колко от вас са ходили някога извън чужбина, но съм сигурен, че тези които са го правили, едва ли са били подковани с хиляди факти и знания за държавата в която са били, и в това няма нищо лошо.


Така че стига с тези шовинистки и детски изказвания...или поне ако вие имате смелостта да кажете, че знаете всичко и може да напишете по-добър репортаж за местата, където сте били...тогава, плюйте.

Аз го знам от личен опит – обиколял съм няколко страни в Европа и бога ми, не знам нищо за тях, или почти нищо (знам иначе къде колко е бирата), дори писах пътепис за част от страните в които съм бил и сигурно има много фактологически грешки, които съм допуснал, но някой от вас да е забелязал?

Ами не, ама се надявам, че ако някой австриец го прочете и види кви простотии съм наклепал, да ме разбере и да не почне веднага да сипе хули и обиди по мой адрес.

Повярвай ми в средно статистическите български училища процента на деца с интелектуални заложби е по - голям от редица "европейски" държави.

Не е лесно да те гледат като компютърен гений в училище като си свържеш външния модем с USB-то към компа...Какво да се прави австрийчета, те не са виновни, че не знаят...

Вечер като ходя по улиците на България виждам хора, ядосани, щастливи, тъжни, плачещи, смеещи се. Все хора, които чувстват и имат емоции. По улиците на Graz виждам само роботи с човешки черти. Бездушни и културни, те и така или иначе са доста малко по улиците та да не се притесняваш много. Повечето роботчета са си в къщи и презачеждат батериите за следващия изпълнен с работа ден.

Споменах ли че съм ходил в чужбина...и то не като турист. Видях доста неща, които не ми вярва е негов проблем. Това да идеш за един - два дена е твърде малко за да се вгледаш в самите хора. Аз прекарах малко повече и не казвам че видях всичко, но достатъчно...

Всъщност факти не мога много да изложа тъй като дори на самите австрийчета им е трудно да определят годината в която е създадена тяхната държава. Така, че мойте думи са продиктувани от лични наблюдения.

А и не виждам нищо шувинистично. Честно след расизма и нацизма в Австрия тези обвинения ми се струват смешни. Друго си е да не "влезеш в едно кафе защото вътре мирише на еврей", но австриеца си знае...
Колкото до това дали мога да напиша пътепис по добре, хехе, мога сигурен съм, от онази мога.

Спокойно спи, австрийците дори и да знаят друг език НЕ желаят да го употребяват, така че няма да го прочете някой от тях wink.gif
--------------------------------------------------------------

Колкото до американката, мисля че нито има реална представа, нито може да пише. Тогава защо не замълчи...
SepulTeraHead
Цитат
Повярвай ми в средно статистическите български училища процента на деца с интелектуални заложби е по - голям от редица "европейски" държави.

....И ето тук спрях да чета тъпия ти пост.
melhaer
@Kevin Stark

Виж сега, всеки си има своите гледни точки, и да ти кажа все се чудя отде ги намирате тия статистики дето българчетата били супер умни?

Ми оня ден се дискутираше за махането на прословутия паметник на съветската армия и отидоха пред паметника журналисти и разпитваха учениците длаи занят какъв е тоя паметник - е повярвай ми, никой не знаеше за какво стои там.

А ако започнем да си говорим за манталитета на българите...не мерси, защото тук ще загубиш.

В Австрия мразят евреите, тук мразят циганите и турците.

И да ти кажа, поне за Австрия - предпочитам хората да са културни, люберзни и учтиви, отколкото таркоти по български - Бай Ганьовци и Андрешковци - защото не те знам какво правиш, но на мен ми се налага всеки дан да пътувам с кола по два пъти по Цариградско - всеки път, да стигнеш жив до целта си е един успех, защото където и да съм бил не съм виждал такива комплексирани хора - аз съм най-добрия шофьор, ебем ти и пешеходците, ебем ти и предимството...това са хора потиснати, които само си избиват агресията с идеите, че са най добри във всичко - шофиране, ебане, разбиране от футбол и политика...

Кажи ми кат си живял в австрия, колко пъти видя в медиите да се споменава, че пиян шофьор е блъснал дете на спирка?

Аз без да следя толкова много медиите, за последната година прочетох и чух за около 3 ( ТРИ!!!!!!!) такива случая.

И пак ти казвам, отиди просто в едно училище в България, за да видиш за какво става дума.

А за тези, които са интелигентни...да със сигурност има такива и се надявам да са повече, отколкото аз ппредполагам...но те като цяло са нищожна част на фона на тъпомните чалгаджийчета и дупенца, за които най-важното е да имат хубав мобилен телефон и маратонки последен модел.

п.с. Докато се разхождах из Виена с карта в ръка, поне няколко пъти хората ми предлагаха помощ, без да ги питам, тук ако някой се приближи до чужденец до му помогне, почти сигурно е някви користни намерения.

п.с. 1 - като имах предвид да пообиколиш, имах предвид, да пообиколиш из кварталите и да видиш отрудените хора над 40, защото и аз мога да взема за извадка центъра на София, където по улиците през повечето време обикалят млади хора, които или са с добра работа и нямат кой знае какви финасови проблеми или са все още ученици, които все още не са се сбъкслаи с real live.
Kevin Stark
"манталитет на българите"...това звучи смешно, може би се има предвид недостатъците на българите...не знам. Всеки има недостатъци, но българите обичат да са черногледи и да се смятат за най пропадналите, това е факт.

Аз не споря, аз изразявам мнение което не съвпада с твоето. Колкото дали ще изгубя в един спор smile.gif това никой не знае, освен теб може би.

Хаха в Австрия не мразят само еврейте, вийдал съм на предизборни плакати "Турция в Европейския съюз без мен"...Не знам звучи ми като не долюбване на турците. Все пак цигани няма, но има негри и може би си забелязал отношението към тях...Все пак австрийците са много любезни само дето отказваше касиерката да ни казава "добро утро" в Hofer защото сме чужденци.

А дали си забелязал, че австрийците не обичат да говорят друг език освен немски? Не че не знаят, просто не искат, та ако знаеш само примерно англииски и имаш карта ще се видиш малко в чудо.

Знаш ли, тук си прав криминалната им хроника е бедна това е вярно. Престъпленията са малко. Виж обаче по телевизията в България не дават как на някакъв му свалят чорапите с операция защото не ги е махал незнам колко си години.

Колкото до меркантилността smile.gif България не е държавата, в която като идеш на рожден ден си плащаш коверт, от който рожденника трябва да е на печалба.
Имам един приятел в Грац, момчето живее 13 години там, учил е в австрийско училише, а сега е в университет. Учи психология, вероятно не е нужно да казвам че знае немски прекрасно. Та веднъж го попитах как е на немски "състрадание"...не знаеше. Повече какво да говорим.

Знам в България живота е труден и много хора деградират в него, но българите все още знаят как да живеят въпреки убийствата и изнасилванията. Въпреки грабежите и катастрофите. Повярвай ми българите са наистина хора, толкова красиви колкото и грозни. Добри и лоши. За австрийците не мога да кажа същото. Те са богати кукли само дето не са и толкова красиви, че да спаднат в щанда на Барби...Не отричам, че и сред тях има много мили и прекрасни. Има, но не се опитвай да ме обеждаваш колко са съвършенни, а българите недодялани.

А и последно, извинявай, приличам ли ти на човек който слуша чалга и GSM-ма му е толкова малък, че да му се загуби в джоба. А съм и българин при това...

ПС Все пак Бай Ганьо е написан от българин, явно сме достатъчно умни поне да осъзнаем грешките и да се самокритикуваме.
2Cool4U
Kevin Stark, и двата ти поста бяха баси глупавите, не е истина. Освен това какво общо имаха с темата?
Kevin Stark
Нищо, просто малко ми е гадно да гледам как българите постоянно си набиват в главите, че са баси глупавите и са селяци и тн. И съм се изказал по темата и пряко и косвено. Както и да е явно ви губя времето. Съжалявам, няма да се повтори.

@2Cool4U - ти като напишеш смислен пост ела ме критикувай или поне да се аргументираш. Аз поне го правя за това и май пиша толкова "глупости"

Слагам точка, изразих си мението, другото е губене на време. Мир да има...
Dragon's Bride
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 14 2004, 06:09 AM)
Цитат
Повярвай ми в средно статистическите български училища процента на деца с интелектуални заложби е по - голям от редица "европейски" държави.

....И ето тук спрях да чета тъпия ти пост.

tam ti e gre6kata nadolu stava po interesno
melhaer
Хора вижте сега, и ти Кевин

никога не съм имал предвид, че Българите са супер тъпи.

но и съм против изказванията от рода на: американците са тъпаци, австрийците са тъпаци...

тези тези принизяват точно толкова, колкото се е принизила и Хамериканката, която е писала въпросната статия.

Кевин, ти поне си живал в чужбина и би трябвало да си разбрал, че добрата материална база е много важна, т.е. вискоия стандарт в едно общество, защото който има способности и желание, ще има и материалната осигуреност да се развива - останлите ще си останат едни доволни прасета в лъскави кочинки...

за съжаление, в България го нямаме този стандарт, и затова много хора, които иначе биха били способни се обезверяват и затъват, надявам се това да е по-малката част, останалите отиват в чужбина да служат на други хора, хора които по един или друг начин оценяват това, което са постигнали и са склонни да им осигурят един по-нормален живот.

Та понеже говорехме за САЩ - как стоят там нещата.

Ниатина като цяло в общообразувателните неща, те не са много напред, но все пак там ги учат нещо много важно - как се печлеят пари.

Вярно, че може и никога да не научат за прозиведенията на Кант, Хегел и Ницше, ма на кой му дреме?

А и една по необразовна нация се упрвлява по-лесно все пак:)))

От друга страна, върхушката на страната, дава на децата си едно образование на невероятно ниво, ниво за което ние тук само можем да мечтаем, и това става в най-скъпо платените америкаснки и европески университети.

Това води да един затворен кръг във управляващаща върхшка, което е добре, защото в политиката и раните други там висши структури влизат хора с родословие и генетика в тези области, а не някакви необразовани парвенюта. Също така това са хора богати, които много по-трудно биха се изкушили да крдат на едро, както това правят всички в бг.

И за да завърша, нека ти кажа една приказка - всеки народ си заслужава управниците - помисли наште управници какви са и ще добиеш като цяло представа за ншия народ.

И също ми се иска да добавя думите на един от първите модерни мислители в България - Пенчо Славеков - не сме народ, а мърша...

замисли се над тези факти и ще осъзнаеш, че не сме богоизбран народ или нещо такова, ние сме жители на света и като такива е добре да не влизаме в конфликти с останалите и да го обиждаме, а за такива като американката...ми необразовано е момичето, но вместо да я псувате и обоцдате, опитайте се съвсем културно да и покажете къде са нейните грешки според вас, и може би следващия път тя ще напише нещо красиво...
Dragon's Bride
Цитат(melhaer @ Sep 15 2004, 08:15 AM)
...А и една по необразовна нация се упрвлява по-лесно все пак:)))

.....................................
...един от първите модерни мислители в България - Пенчо Славеков - не сме народ, а мърша...

......................................
...ние сме жители на света и като такива е добре да не влизаме в конфликти с останалите и да го обиждаме, а за такива като американката...ми необразовано е момичето, но вместо да я псувате и обоцдате, опитайте се съвсем културно да и покажете къде са нейните грешки според вас, и може би следващия път тя ще напише нещо красиво...

saglasna dobre kazano
Sw1tched
Цитат
Ми оня ден се дискутираше за махането на прословутия паметник на съветската армия и отидоха пред паметника журналисти и разпитваха учениците длаи занят какъв е тоя паметник - е повярвай ми, никой не знаеше за какво стои там.


WTF? И според теб интелекта и заложбите на даден човек се измерват в това какъв обем от исторически и т.н. факти знае? Или примерно ако не е навътре в дискретната математика значи е примерно "чалгарче" или r'n'b наркоман или пропаднал пропит металяга ..нз струва ми се тъп пример от който нямаш право да съдиш за нивото ни. Наистина трябва да се изкарваме "най-зле" в природата ни е...пък и нали е по-лесно да кажеш че не можеш/не знаеш отколкото да се научиш .
abductor
@melhaer

Аман от изказвания, породени от робска психика и проамерикански настроения. Нищо не може да "оневини" американката, че е тъпа, в крайна сметка можеше да отвори шибания пътеводител, за да получи малко информация. Работата е там, че не ще. Защото си мисли, че знае достатъчно - американците са дъ бест, всички други са негри, аборигени и въобще измет, с която не си заслужава да се занимаваш въобще. Да не говорим, че американците редовно бъркат България с Боливия (която е в Южна Америка), и не знаят половината европейски държави в кой точно континент са. Аз поне знам къде е Бангладеш.
Fuck the USA!
melhaer
@Abductor

знаеш ли, обикновено трябва да нпишеш нещо ти, и след това на базата на това да имаш право да обвиняваш някого как се е справил.

А това, че знаеш къде е Бангладеш - ми аз го постнах преди два дни, имал достатъчно време да намериш в някой от тия старите тефтери, дето има инфо за всички държави, и сега да ми напишеш, де е, колко му е населението, каква е паричната единица, коя е столицата, на коя дата е националният празник, какъв е официалният език...

и както аз не съм проамерикаснки настроен, а про чвоешки.

ако видя тая американка или някоя като нея, няма да зпочна да я псувам, а ще се опитам да и обясня къде е сгрешила, ако не ме разбере, просто няма да се занимавам с нея.

бтв - не си ли се замислял, че за забити държави като нашта и бангладеш се намира доста трудно инфо - освен оная статистика от тефтерите - и че понякога е по добре да напишеш нещо от първите си впечатления, отколкот да ходиш да се ровиш в библиотеката и сухата статистика.

и да ти кажа на мен психиката ми не е робска и се чувствам свободен човек, ни ми се чини, че ти си доста комплескиран с твоите вчени анти и като цяло контра изказвания.

като си толкова патриотчно-шовинистки настроен, що не почнеш да слушаш само бг музика, ми се занимаваш с гадните америкаснки и западноевропески боклуци?
Ol' Skull
Цитат(melhaer @ Sep 15 2004, 01:14 PM)
бтв - не си ли се замислял, че за забити държави като нашта и бангладеш се намира доста трудно инфо - освен оная статистика от тефтерите - и че понякога е по добре да напишеш нещо от първите си впечатления, отколкот да ходиш да се ровиш в библиотеката и сухата статистика.

Ъхъ, ама като ще го четат хиляди хора, можела е поне т'ва да направи, нали? mad.gif
melhaer
можела е бе човек, ма що тогава не и нпишеш един мейл да и обсяниш де е сбъркала, а не само да я плете...

ако я бяхте видели наживо щехте само да грубинствате и те тотално щеше да реши, че в БГ живеят изроди...
synchu
@melhaer
За това с инфото не съм съгласен, даже "Lonely Planet" (настолния и най-популярен guidebook за всеки, който иска да има някаква представа как да се оправи, там където отива) имат guidе за България (за Банладеш не съм сигурен), който е доста интелигентно и позитивно написан и може да се купи на почти всяко европейско летище.
Козата едва ли обаче си е направила труда да провери за кво става въпрос - инфо има, ама кой да чете, нали са с по три дипломи за отглеждане на крави, садене на царевица и плюскане на хамбургери, и едни такива наситени с култура.
Нямам нищо против никой етнос, религия или раса, нещото което ненавиждам е някой нескопосан redneck да се изживява като мисионер, разпръскващ светлина и култура - каква култура бе, тя държавата ви на 300 години, ние народни песни имаме по-стари от тва, бах, аз имам от баба ми каничка за чай дето е на половината възраст на държавата им, за писмени паметници и книги да не говорим.
коза! ай аман и а'п'сурд.
abductor
Цитат(melhaer @ Sep 15 2004, 10:14 AM)
и да ти кажа на мен психиката ми не е робска и се чувствам свободен човек, ни ми се чини, че ти си доста комплескиран с твоите вчени анти и като цяло контра изказвания.

Това, че не харесвам Металика и тъпата свиня, дето разправя, че в моя град всички жени са дебели не значи, че съм негативист и комплексар, поне аз така си мисля. Както и да е drinks_drunk.gif !
SepulTeraHead
Значи - иде ми да напиша някое от типичните ми изказвания - "melhaer е прав, останалите сте тъпи като резън шунка" - ама тва си е извън добрия тон направо. И всъщото време няма какво друго да ви кажа. Човека си го е обяснил прекалено ясно, за да има някаква нужда да допълвам. Нчаи, направо аман от шибани шовинисти. Говориш му, обясняваш му, той си знае само едно : "долу американците", "те кво си мислят, че са дъ бест", "имат само макдоналдс, царевица и пяни реднекове"... просто е безнадеждно, разбирате ли.

...Може да прозвучи малко не-патриотично, ама заради такива като вас би ме било срам, че съм Българин... Добре че има и някви свесни хора, че иначеееее.
anonimna_dx
thumbdown.gif
1. tq naistina e ograni4ena prekaleno mn otkym informaciq za Bg- NI6tO ne znae! thumbdown.gif
2. - tuk se qdqlo samo suhi hrani i salati....?!?! - mi tq nqma li usta, glas .... ebe tolkowa li e typa 4e da ne si pory4a ne6to drugo?!?!? a pri tqh kakwo qdat?-sy6tite ne6ta no wyw woda i po4ti nenarqzani...kato izklu4wam byrzite hrani... puke.gif
3.towa za jenite w Bg- tq wyob6te li ne se e razhojdala(minawala samo dori ) po ulicite?!?! samo ot edno minawane po ulicata 4owek sysigurnost moje da sre6tne minimum 10 hubawi bylgarki!!! wub.gif . -towa dokazwa ponespored men 4e tq e typa i ograni4ena pone ot tazi gledna to4ka- sydi ednostran4iwo

. .... mnogo moje da se izbroqwat otricatelnite ne6ta.... ranting.gif

4. i wypreki towa ako uspee6 da se distanicirq6 ot glupostite koito e napisala realno poglednato ima i 1-2 dobri dumi za Bg... huh.gif ,no trudno se zabelqzwat sred negatiwnite pisaniq.... ph34r.gif


------------------------------
a kolkoto do postowete na Kevin i melhaer
- i dwamata ste prawi, no wsi4ko w slu4aq e otnositelno,za6toto horata sa swqkakwi (kakto se razbra we4e) i mnogo zawisi ot towa ti koi ima6 predwid.

prosto kazwam blink.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 15 2004, 04:39 PM)
Значи - иде ми да напиша някое от типичните ми изказвания - "melhaer е прав, останалите сте тъпи като резън шунка" - ама тва си е извън добрия тон направо. И всъщото време няма какво друго да ви кажа. Човека си го е обяснил прекалено ясно, за да има някаква нужда да допълвам. Нчаи, направо аман от шибани шовинисти. Говориш му, обясняваш му, той си знае само едно : "долу американците", "те кво си мислят, че са дъ бест", "имат само макдоналдс, царевица и пяни реднекове"... просто е безнадеждно, разбирате ли.

...Може да прозвучи малко не-патриотично, ама заради такива като вас би ме било срам, че съм Българин... Добре че има и някви свесни хора, че иначеееее.

А ти кога ще разбереш че нашата цел не е да кажем колко американците сък и колко сме за фък дъ ю ес ей а защото не ни е безразлично с какво впечатление ще останат хората за България след като прочетат нещо подобно от такива глупости всеки би ни гледал с пренебрежение...Българския чадър ..супер пример за българия, пък и евреите не сме си спасили wink.gif за разлика от дания 0_о и безброй други глупости може да прочетеш за БГ
SepulTeraHead
Цитат(Sw1tched @ Sep 15 2004, 06:50 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 15 2004, 04:39 PM)
Значи - иде ми да напиша някое от типичните ми изказвания - "melhaer е прав, останалите сте тъпи като резън шунка" - ама тва си е извън добрия тон направо. И всъщото време няма какво друго да ви кажа. Човека си го е обяснил прекалено ясно, за да има някаква нужда да допълвам. Нчаи, направо аман от шибани шовинисти. Говориш му, обясняваш му, той си знае само едно : "долу американците", "те кво си мислят, че са дъ бест", "имат само макдоналдс, царевица и пяни реднекове"... просто е безнадеждно, разбирате ли.

...Може да прозвучи малко не-патриотично, ама заради такива като вас би ме било срам, че съм Българин... Добре че има и някви свесни хора, че иначеееее.

А ти кога ще разбереш че нашата цел не е да кажем колко американците сък и колко сме за фък дъ ю ес ей а защото не ни е безразлично с какво впечатление ще останат хората за България след като прочетат нещо подобно от такива глупости всеки би ни гледал с пренебрежение...Българския чадър ..супер пример за българия, пък и евреите не сме си спасили wink.gif за разлика от дания 0_о и безброй други глупости може да прочетеш за БГ

Извсни сме също и с нашитее точки и запетайки, нали? wink.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 15 2004, 06:52 PM)
Извсни сме също и с нашитее точки и запетайки, нали? wink.gif

извсни сме с манияците на тема правопис и пунктуация в интернет ..ако нямаш какво да казваш недей
Ataegina
biggrin.gif biggrin.gif
"Карахме в облачна, заспала тишина. Бяхме заобиколени само от ферми и коне и едри жени, които обработваха нивите."


ами това е смешничко.
аз си мисля все пак, че момичето е искало да каже нещо хубаво за България. И все пак ми звучи като написано от някоя лелка обичаща стерилни среди.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.