Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Тест: Обратни ли сте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4
SepulTeraHead
Are you gay?

.....


.......... Не бе ебавам се, муцки - ето го истинския тест.

13% Gay: "You're a walking, talking, red-blooded hetero guy. Just way too straight for these modern times, mate."
Sw1tched
20% Gay: "You're a walking, talking, red-blooded hetero guy. Just way too straight for these modern times, mate."
2Cool4U
Баси, изкараха ме 100% гей!!!
Тоя тест сигурно не е показателен.
SepulTeraHead
Цитат(2Cool4U @ Sep 14 2004, 09:43 PM)
Баси, изкараха ме 100% гей!!!
Тоя тест сигурно не е показателен.

съшност трябва да цъкнеш на едно място след като се изтакова gayometera... или си си тотален педерас наистина...
2Cool4U
Хе хе много ясно че не съм (това е проверено, има и свидетелки), баси дебилния тест. По тъпи въпроси не бях чувал...

26% Loosen up my straight mate! These days women like a man with some softer edges to grab onto!
Dragon's Bride
az sam 63%...ma ne mojax da kopna ot saita i obqsnenieto 4e nesto mi se ebava ma6inata... mad.gif
Sw1tched
Цитат(THERION @ Sep 14 2004, 09:59 PM)
az sam 63%...ma ne mojax da kopna ot saita i bqsnenieto 4e nesto mi se ebava ma6inata... mad.gif

ехехе просто е flash и това не е текст а изображение и съответно не се копира ..мали ти си ибаси пидирастката хехе
Zdravko Peev
До тук, аз съм най-розовия от всички.
25% пеерас smile.gif . Мислих си, че съм повече...
Мързи ме да пиша обяснението.
giggle
30% I TO SAMO ZARADI pixie heheheh

uu-uu-uu sled povtoren opit pokaza 53% mi to pak zaradi veronika,naposleduk se e razhubavila heheh
_SiegfrieD_
Хайде няма да казвам колко съм,че ме е срам.И друг път съм го правила този тест. rolleyes.gif
Zdravko Peev
На жените им е простено wink.gif
Svetyl
Az sym 26% smile.gif
The_Berzerker
На мене ми изписа - I Just Saw The Gayest Guy On Earth!
Beerzebub
23% съм аз!

А що се отнася до момичетата... аз предпочитам педерастки icon_headbang[1].gif

Цитат(Deville @ Sep 14 2004, 10:06 PM)
30% I TO SAMO ZARADI pixie heheheh

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Dragon's Bride
Цитат(Sw1tched @ Sep 14 2004, 07:03 PM)
Цитат(THERION @ Sep 14 2004, 09:59 PM)
az sam 63%...ma ne mojax da kopna ot saita i bqsnenieto 4e nesto mi se ebava ma6inata... mad.gif

ехехе просто е flash и това не е текст а изображение и съответно не се копира ..мали ти си ибаси пидирастката хехе

verno li be??? ph34r.gif
abductor
Мене ме изкара 36%, ама не е вярно, щото съм си стопроцентов педерас.
Sw1tched
kade e hrana po forumite da kazhe 4e Metalite sa pedali biggrin.gif
Ol' Skull
20% Gay - Beware evil.gif
````````
Congratulations!You've scored right in the middle and are a happy and well adjusted hetero babe!

To4no po sredata pyk kak ucelih...
Ataegina
Цитат(```````` @ Sep 15 2004, 01:42 PM)
Congratulations!You've scored right in the middle and are a happy and well adjusted hetero babe!

To4no po sredata pyk kak ucelih...

46% rolleyes.gif
pixie
53% smile.gif)
i sym 'hetero babe!' tongue.gif
Beerzebub
Тоя път ме изкара 36%!
Явсно съм на периоди SPARK ...
falio`
30%
_SiegfrieD_
Бия ви всички досега rolleyes.gif
Blue_Lotus
" 30% Gay!
You're a straight-laced girlie girl with just a hint of your butch side sometimes popping out!"
biggrin.gif
````````
QUOTE (```````` @ Sep 15 2004, 01:42 PM)
Congratulations!You've scored right in the middle and are a happy and well adjusted hetero babe!

To4no po sredata pyk kak ucelih...


46%



Imam predvid to4no 50%
SteelWarrior
13% - You're a walking, talking, red-blooded hetero guy. Just way too straight for these modern times, mate
Nightmare
ALEX is 40% gay

You're a straight-laced girlie girl with just a hint of your butch side sometimes popping out!"
Blue_Lotus
Цитат(Nightmare @ Sep 19 2004, 01:17 PM)
ALEX is 40% gay

You're a straight-laced girlie girl with just a hint of your butch side sometimes popping out!"

Алекс, колежке... wub.gif
biggrin.gif
Nightmare
Меги, Меги, една трудна гейска съдба делим с тебе drinks_drunk.gif
ThrashIsNotDead
40%
zashto li go namrazih tozi test ...
SepulTeraHead
Цитат(The_Burnt_Hell @ Sep 24 2004, 06:22 PM)
40%
zashto li go namrazih tozi test ...

Щото си педерас.
Injudicator
20%-можеше и да е по-добре blink.gif
Dolph
Тая машинка ме метна на 30% huh.gif

Ама нещо се съмнявам в задкулисни игри, много са тия проценти, да Я таковам в машинката. biggrin.gif
Ol' Skull
Абе в тоя форум само на лесбийки (потенциални biggrin.gif ) ли попадате или момичетата са по "разпуснати" от момчетата по принцип tongue.gif
Blue_Lotus
Цитат(Ol' Skull @ Sep 29 2004, 02:58 PM)
Абе в тоя форум само на лесбийки (потенциални biggrin.gif ) ли попадате или момичетата са по "разпуснати" от момчетата по принцип tongue.gif

biggrin.gif 30-40-50% си е напълно нормално wub.gif
Ти колко изкара? smile.gif
SepulTeraHead
Цитат(Blue_Lotus @ Sep 29 2004, 04:09 PM)
Ти колко изкара? smile.gif

Стига смотаняшки спам. Можеш да видиш резулатата му, ако си направиш труда да го потърсиш малко по-напред в темата! mat.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Ol' Skull @ Sep 29 2004, 01:58 PM)
Абе в тоя форум само на лесбийки (потенциални biggrin.gif ) ли попадате или момичетата са по "разпуснати" от момчетата по принцип tongue.gif

Не.Просто има нещо такова,че почти всички жени са бисексуални.Това си е в реда на нещата за нежния пол заради естествения стемеж на човека към красивото wink.gif
Drummer
30%.
darga
36%
you are a straight-laced girlie girl with just a hint of your bitch side somethimes popping out...

и при все че съм момиче е вярно това....
малииии....ужас
Sunforger
66%
Careful! You are not a gay cliche yet, but are well on your way. Bet all the girlie girls adore you.
Slash
SLASH IS 23% GAY!

Като гледам другите, аз съм си екстра. biggrin.gif
Death_Angel
Цитат(pixie @ Sep 15 2004, 08:29 PM)
53% smile.gif)
i sym 'hetero babe!' tongue.gif

Бах мааму и аз съм същата :)Аре да си праиме тройка снякой biggrin.gif tongue.gif

Ураа 53 %ненормалност:)
cunt
хеах 56%
Slash
Потенциалното лесбийство е нещо нормално за съществата от женски пол.
cunt
Няма лошо че ДругаряЛенин е гей значи? tongue.gif
_SiegfrieD_
Цитат(Slash @ Apr 2 2005, 12:40 PM)
Потенциалното лесбийство е нещо нормално за съществата от женски пол.

Е това е приказка:)
SepulTeraHead
http://info.datacom.bg/daniboy2/snimki/gaytest.swf
Slash
^ Да не си го нагласил на настройка, след като ти си го решавал?
Mort
6% тук може би е редно да вмънка един цитат, който Slash ме подсети:
"Жени... какво да ти кажа. Кой ги е създал? Господ ще да е бил гений. Косата им... казват, че в нея е всичко. Случвало ли ти се е да заровиш лицето си, във водопад от къдрици, и да искаш да заспиш завинаги? Или устните... когато те докосват е като първа глътка вино, след като си прекосил пустинята. Циците! Големи, малки... със зърна втренчени в теб като перископи. И крака... не ми пука, дали са като гръцки колони... или втора ръка щеки. Между тях... е билетът за Рая. Има само две срички на този свят, които имат значение- пут и ка.

Ал Пачино - "Усещане За Жена".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.