Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: SkinHeads
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3
FuckMeJesus
setih se za tova ot edna tema v novini-za muj, narugan...tam ve4e kazah tova, koeto mislq, no vse pak 6te go povtorq i tuk:
spored men skinove v bulgariq nqma.ako ima6e, 6tqha purvo da izbiqt vsi4ki, koito gi zasramvat.ima podobiq na skinove, koito ne sa mn naqsno s ideologiqta na tova...dvijenie.a tezi malki podobiq sa prosto...ujasni.nevuzmojni!kopeleta otvsqkude...4ovek ne moje da hodi spokoino po ulicite sam i da se obli4a taka, kakto iska.po-skoro ruskuva, kato go pravi, ne 4e ne moje.su6to i ciganite...obsujdali sme gi ve4e, qsno e, 4e nikomu ne sa prisurce, no trqbva li da se tretirat po tozi na4in???prosto skinovete sa...nqmam dumi..kajete vie..
Warrior Of Ice
Ще избегна окачествявания, но бих споделил една случка от наскоро състоялия се в София бирфест... Та ходя си аз с две бирички към нашата (на класа ми) маса на феста, ала по пътя не щеш ли ме спира една банда скинари. Бяха трима-четирима, видимо подпийнали, и с момичета подръка - явно изкаха да си го изкарат на някой по-изолиран метъл или просто да се направят на мъже. Започнаха с обидни изказвания, подмятания и пр. Не исках да се бия, но щях - обаче не се наложи. Един приятел явно ме е видял и решил да ми се притече на помощ. Като физика момчето не е нищо впечатляващо (както и аз, прочие), но след като станахме двама, на въпросните гологлавци им се поотщя да се заяждат, макар и пак да бяха повече. Това го разправям просто за да илюстрирам що за стока са някои хора, наричащи се "скинари".
FuckMeJesus
edin priqtel naskoro mi razkaza za koncerta na hipodil v..."hristo botev", mislq...
imalo dosta skinari, koito samo sedeli vstrani po tumnite ugul4eta na zalata i 4akali nqkoi samotnik..kato teb na birfesta.ili se priblijavali do meleto i samo 4akali nqkoi da padne...kato sa "skinari" i muje, za6to ne se hvurlqt napravo???
Peter
Ami men puk nikoi ne uspq da me spasi minaliq petuk za6toto bqh sam.
Smqtam 4e e nenujno da kazvam kakvoto i da e za tezi nazi shitheads...
PUNK'S NOT DEAD!!!
SepulTeraHead
Да го духат шибани педерасти!
Бият се само когато са 5 към 1. И то само гледат да ритат щото ходят с здрави пътъци. Иначе повечето са яки путки...

Между другото:
прочетете тая статия
FuckMeJesus
dam, 4ela sum q...slojih tozi adres v "novini" predi izvestno vreme.interesna rabota...
peter, mnogo gotino e, 4e si hodi6 taka vupreki vsi4ko.
predstavqm si kolko si e stra6ni4ko, kogato si sam kusno ve4er.edna golqma pohvala ot men!
btw, kolko ot vas sa gi bili skinari?
a, i o6te ne6to.predi okolo 1 godina bqh na kupon na skinove, ne pitaite za6to...kazvam vi, jalka rabota.
SepulTeraHead
Ами не са ме били...
... бягам бързо...
Injudicator
Da se sbie6 sus skinar e mnogo lo6o ,ne zaradi samiq boi,ami za6toto ako mu napravi6 ne6to-6te se vurne sled 1-2 dena s edna kompaniq, deto samo 4aka da se nahvurli vurhu nqkoi i 6te te napravi na kaima box.gif .Ako popadne6 v takava situaziq naq-dobre e da bqga6-ako nqma druga vuzmoznost 6te trqbva da se za6titava6 i da se moli6 da ne sa mnogo piqni,4e togava ni6to ne use6tat.I edin suvet-hora, ne hodete sami no6tem po tumni ulizi i kato vidite kompaniq piqni skinari-stoite nadale4.
Sw1tched
не искам да предизвиквам съдбата, но още не съм имал такива проблеми. Аз по принцип гледам да защитавам достойнството си и като ме вбеси някой забравям за това колко по силен (бил съм се с републикански шампион по карате, от моя клас...добре че пича не реши да ме накаже за тази грешка и се би без удари в кофата, хвала на такъви шампиони smile.gif), но често е по-добре да имаш разум отколкото достойнство, за да можеш да го покажеш още някой и друг ден...
FuckMeJesus
silnite slovom se borqt...
t0xIc
v Dope Reach nqma skinove
ima samo alkoholici:P
FuckMeJesus
dope reach?what's that?
Peter
FuckMeJesus ne znam kolko ot nas sa ni bili skinari, no edva li malko... Koftito e, 4e v Sofiq skinarite sa mnogo pove4e... Priqteli sa mi razkazvali, 4e vuv Varna e to4no obratnoto i skinarite si go otnasqt mnogo zlobno...

A deistvitelno si e opasno da hodi6 na greben iz Sofiq... No na edno ne6to se nakefih mnogo qko predi nqkolko dena: otivah da si vurna bileta ot Anthrax na Biletniq (razbira se bqh s 6apka, 4e sega pred Biletniq se subirat mnogo skinove). Ta tam na stenata nqkoi be6e napisal "Punx". E tva e! Nqma da se predadem, s grebeni, bez grebeni vinagi si ostavame tuk!
SepulTeraHead
То аз доколкото занм това с Скиновете е голям проблем само в София. По другите градове почти нямало. Поне така ми казах разни хора...
И може би има нещо вчрно... Миналото лято на морето бях на гребен(ит то червен) и никой нищо не ми каза...
FuckMeJesus
kato se zamislq, i az dosega v plovdiv(tam imam baba i hodq dosta 4esto) ne sum vidqla nito edin skinar..
xskacorex
Сега е мой ред да дам скромното си мнение! Моите наблюдения са, че в България напоследък е мода да си скинар... Нашите скинове (както каза FuckMeJesus (btw - много ма кефи тоя ник)) не са наясно въобще що е това да си скинхед! Айде питайте някой скинар на улицата "Кой е Ян Стюард?"... и чакайте отговор... ха-ха-ха! Всъщност се надявам да няма истински скинари, че тогава става зле! То и със сегашните подобия е супер шибано... Имам няколко въпроса, тъй като и аз не съм запознат много със скинаризма smile.gif ... Защо скиновете мразят пънкарите (пънкари = Rulz) (punk = Rulz) (PUNK IS NOT DEAD) ? За циганите ясно! Бахти идотите! Шибани скинове! Това ми е мнението! Кой ли го е грижа всъщност?!?!!?!

- stay clean (AcidMilk™)
SepulTeraHead
^ Прочети статията към която постнах линк.
FuckMeJesus
pove4eto skinari v bulgariq mai se izjivqvat kato takiva, kato djobqt PO-MALKI OT TQH po podlezite ili prebivat punkari i cigani(estestveno, ako sa pove4e), ne mislite li....?
t0xIc
fuckmejesus :
Dope REach=Dobrich
wink.gif
Peter
[UHA]FLIPER ami predi nqkolko dni si 4atih s nqkav skin i go pitah su6toto. Toi mi vika, 4e poneje sme bili za anarhiq, a trqbvalo da ima red i t.n....
V BG tova da si skinar se iz4erpva sus slu6aneto n a Hipodil i Skrewdriver, bieneto na cigani i punkari, kogato si s 4isleno predimstvo i tva e mai...
SepulTeraHead deistvitelno glavno v Sofiq e tolkova golqm tozi problem...
FuckMeJesus taka si e... skinarite sa stadni jivotni... tongue.gif
jamaicaxek
Шитавото е там ,че скинари ще има още много времена ,а може би и винага ! Общо взето гледайте да се пазите ,когато нямате възможност се защитавайте с всички сили и много увереност и хладнокръвие. Ако сте повечко ...бой до кръв и после пак ... не мислех че ще го кажа, защото мисля че скинарите са скинари под влиянието най - често на семейството или окръжението ,но някой път нямаш избор и не можеш да се оставиш да те тъпчат. Въпреки това не препоръчвам излишната изява на насилие ,по простата причина че мъжеството се доказва с проява на характер в много по сложни случай ...
FuckMeJesus
[QUOTE]jamaicaxek Posted on Jun 25 2003, 04:41 PM
защото мисля че скинарите са скинари под влиянието най - често на семейството

az mislq, 4e nikoe bulgarsko semeistvo ne bi si napravilo deteto skinar!tova e pulna glupost!vuzmojno e da se polu4i kato rezultat ot niska zainteresovanost kum deteto ili prosto otpuskane na prekalena svoboda i t.n., no...vliqnie na men mi zvu4i suvsem v drug smisul
Jicata
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 26 2003, 12:52 AM)
az mislq, 4e nikoe bulgarsko semeistvo ne bi si napravilo deteto skinar!tova e pulna glupost!

Що бе?? Аз знам такива хора. Някви бащи пияници и футболни манияци дето учат синовете си да бъдат скинари. Стрижат ги голи глави и т.н. Почти съм сигурен, че всичките тези шибани скинарчета като порастнат ще правят същото с децата си. Мамата им mat.gif offtopic.gif Да се избият дано!
FuckMeJesus
moje i da si prav.tova me 6okira absoljutno, ne moga da si go predstavq nqkak...
Peter
Tova ne moga da si go predstavq...
SepulTeraHead
Аз имам един приятел дето се кефи баща му как псува циганите... Това е тъпо. Ама си е негова работа...
Metanoia
Аз мога да псувам циганите като цяло, но това, че някой е циганин няма да ме накара да се държа с по-малко уважение към него освен ако той не си го заслужи. Ненавиждам циганите, които стоят по махалите в Пловдив, хабят ток на воля без да плащат и чакат само на помощи от "фонданцата"... А на мен кой ще ми даде помощи, бе? И аз искам да мързелувам!
Обаче ако един циганин надмогне типичната за гетата простотия и малоумие, стегне се, работи и не прави нищо лошо ще го уважавам много повече от тея гологлави идиоти. Отрепки отвсякъде и търсят само с кого да се сбият! С повод и без повод... Пона да биеха когото трябва и когато трябва... mad.gif
SepulTeraHead
Прав си. Аз на тоя същия(който по едно време се мислеше за нацист), му викам:
"Ебати, кво ти пречи някъв турчин примерно който си работи има си семейство.. и просто си живее, ебати"
И ми отговаря - "К'во ти живеят някви гадни турци. 500 години робство..." и прочие простотии...
Peter
Obi4ainoto opravdanie - 500 godini robstvto... No vremenata se promenqt vse pak...
FuckMeJesus
a evreite kakvo im pre4at?
SepulTeraHead
Ами и те не знаят. Ама Хитлер ги е мразил, аре и ние..
bgm
Относно циганите..вече имаше такъв топик, но все пак..Според мен те са най-малкия ни проблем, но техните истории толкова се раздухват от медиите и правителството, още малко ще кажат, че заради тях сме на този хал.Истината е, че май някой нарочно се опитва да измести обществения фокус от истниските проблеми.

Колкото до турците и другите балканци...Макар повече от 50 години да ни делят от масивните пререкания и войни, доста правителства в региона си имат ясно изградена "анти политика" към много от своите съседи, която допълнително се подклажда от медиите.Така например гърците страшно много ни мразят, както и сърбите.И тук има такава политика, предприета явно от медиите, които са разочаровани, че държавата не ебава smile.gif

Но пък си има и хора, които просто си мразят ей така, щото другия е различен и т.н.
FuckMeJesus
ne znam za6to nie mrazim turcite, no te spored men imat dosta dobro otno6enie kum nas.ako nqkoi e hodil v turciq(az ne sum, no moite starci sa), znae kak turcite posre6tat bulgarite, izob6to
....turci turci, ama...dai mi na men tam da jiveq..
Hansi
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 27 2003, 08:57 PM)
ne znam za6to nie mrazim turcite, no te spored men imat dosta dobro otno6enie kum nas.ako nqkoi e hodil v turciq(az ne sum, no moite starci sa), znae kak turcite posre6tat bulgarite, izob6to
....turci turci, ama...dai mi na men tam da jiveq..

Аз съм бил няколко пъти в Турция и мога да кажа само, че щом разберяха, че съм българин първото което казваха е нещо в тоя стил: "Комшу как е." и се отнасят с нас определено по-добре отколкото към които и да е други чужденци. А сърбите и гърците те гледат накриво все едно си им изял закуската. А иначе в Турция става за живеене само по куротите им или в някой от по-свестните квартали на Истанбул.
FuckMeJesus
[QUOTE]Hansi Posted on Jun 27 2003, 09:06 PM
А иначе в Турция става за живеене само по куротите им или в някой от по-свестните квартали на Истанбул.

da, vsu6tnost az samo ot tezi mesta imam predstava i tqh imah predvid
bgm
Бил съм в Турция и не ми се иска да живея точно там.Не че имам нещо против турците, дори напротив, ама там са като че ли в миналия век.По манталитет и всичко.Да не говорим, че и те не са вързали в икономическо положение.
FuckMeJesus
vse pak sa dosta po-dobre ot nas, struva mi se...
Beerzebub
Ми по-добре са! Или поне ще бъдат... Нали са дружки с американците... Откъде иначе пари? Сега си настриха разни газови ТЕЦ-ове и спряха да купуват ток от нас...
Не съм бил там, но знам, че Турция има две лица:
1. Това което по-очевидно. Курортите и централните чсти на Истанбул и др. по-големи градове.
2. Но малко по "навътре" от курортите казват че е пълна мизерия... Нещо като нашите села, дори по-зле на места!!
Metanoia
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 27 2003, 02:39 PM)
a evreite kakvo im pre4at?

Евреите са леко друга тема... Само трябва да се знае, че има два вида евреи и да се мразят евреи (както и който и да е друг народ) "по принцип" е абсурдно!

А що се отнася до икономическото и социално положение в Турция - не е по-добро от нашето. Има туристически райони, където всичко блести и скърца, но като цяло са си доста зле комшиите! sad.gif Но наистина имат по-добри переспективи от нас поне докато са удобни на американците. В интерес на истината - най-добрия ми приятел е турчин.

А някъде се спомена за гърците и сърбите - ами да, мразят ни от доста време... И "македонците" също... mat.gif
Peter
Nali u6 Hitler im e velikiq kumir na fa6agite...
bgm
Мен ако питате след края на Студената война и покоряването на арабския свят, което изглежда е към края си, Турция няма особено значение за американците.А турците ще видят Европейския съюз точно през крив макарон, абсолютно нито една европейска нация не ги иска.
FuckMeJesus
po-skoro turcite ne iskat da vlqzat v evropeiskiq sujuz..
SepulTeraHead
Цитат
Аз съм бил няколко пъти в Турция и мога да кажа само, че щом разберяха, че съм българин първото което казваха е нещо в тоя стил: "Комшу как е." и се отнасят с нас определено по-добре отколкото към които и да е други чужденци.

И аз съм бил в Истамбул и точно такива са ми спомените.

Мекедонците са педали. Щото ни мразят. А ни мразят щото си нямат поинятие за какво става дума. Просто всеки път като се замисля върху този проблем супер много се ядосвам. Обземам ме някъв неубоздим гняв(I'M MADLY IN ANGER WITH YOU!!!!!). Ебати как може да има такива хора. Отдадени на някаква сляпа омраза... ако знаеха истината щяха да разберат че фактически мразят себе си.
А политиката на нашата дъжава по проблема е... най-откровенно казано - педалска. Затварят си очите и дават на другите да ни тъпчат. Все едно си даваме гъза ебати...
Така де както и да е... отплеснах се ебати. Просто това за Македония го взимам доста присърце - пра-дядо ми е бил от там. А и наскоро четох "10те лъжи на македонизма" от Божидар Димитров. Супер важна книжка, която препоръчвам на всеки който иска да се осведоми по проблема...
Peter
SepulTeraHead kvo da ti kaja... I na men baba mi e ot Makedoniq. Za men Makedoniq vinagi s ie bila BG teritoriq i tova si e...
Ama aide verno se otplesnahme ot temata za nazitata...
bgm
Сепултуренаглаво, и мен ме е яд, като чета мнения като твоето, но си мълча в повечето случай.
SepulTeraHead
Ами яд ще те е...
Peter
Togva da pomul4im zaedno: Minuta mul4anie v pamet na zaginalite v borbata s u4ili6teto i "barajite" hahahahahahahaha tongue.gif laugh.gif
FuckMeJesus
otklonihme se dosta ot temata...predi izvestno vreme vidqh edin skin da si ob6tuva mnooogo priqtelski s edin ciganin, tui kato posledniqt mu be6e predlojil da si piine ot negovata bira...jaluk pozior!
Peter
hah... a ti da ne o4akva6 kato sa 1 sre6ty 1 skinarq da trugne da se bie? cool.gif
SepulTeraHead
Трябва да са поне 5...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.