Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Mnemic - The Audio Injected Soul
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Аз въобще нямах никакви очаквания за този албум. Mnemic ми звучаха като римейк на Fear Factory, a единствената песен която ме кефеше от Mechanical Spin Phenomena беше Liquid. Сега нещата не стоят така. Новия албум е съвсем различно нещо. Mnemic са вкарали доста мелодия като цяло. Сравненията с Fear Factory пак Meshuggah пак са удачни, но Mnemic развиват идеите им доста сериозно и са извели стила на ново ниво. Не моменти дори има извесни прилики с мелодични банди като In Flames и Soilwork. Но това което най-ме кефи е, че са успяли са да постигнат собствено звучене. Всичките песни са адски силни, от Dreamstate Emergency до хипер якия кавър на Duran Duran - Wild Boys. Бих казал дори, че този албум е по-як от Archetype...

Свлатете го от тук.

П.С. Жалко, че не се получи интервюто. Щеше да е яко да има поне 2 страници за тях в списанието.
Lethe
6tom si kazal...

az si drypnah edin tehen klip zaradi vokalista...

rolleyes.gif
Sw1tched
ot 2-ro momi4e 4uwam 4e wokala im e gotin hah..sigurno e adski vazhno za uspeha na 1 grupa heheh
SepulTeraHead
Ми значи ние до никъде няма да стигнем tongue.gif

Аре стига пуберски глупости, бе. Не може ли да обърнете малко внимание и на музиката?
Lethe
e aide sq
moje da sme puberki no edno hubavo lice ne stiga...

svirqt dobre
ne bih slu6ala celiq album no kato za 1 pesni4ka bivat
melhaer
аз MNEMIC, съм го гледал на живо и мога да кажа само добри думи за тях - а за вокала не знам - не си падам по мъже...
SepulTeraHead
Сега си говорих с Michael. Добро интервю стана според мен. headbang[1].gif А освен това не мога да спра да слушам The Audio Injected Soul. Ебати якия албум. Мисля да си купя диска за да се накефя на 3D звука...
scion_of_storm
Изключително добър албум.

Абе цялата група кърти, да го ева, чакам все някога да изкарат нещо ново (надявам се скоро).
Свирациус до Побъркациус
+ 1 и от мен. Особенно оригинална група. Чакам новият албум с нетърпение. Кефи ме надписа в профила им в myspace :
"Writing a new album!" smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.