Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Mortal Love
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
gad
Ми кат нямам права за тема в Новини я праскам тука

"October 4, 2004
The release of our next album "I have lost..." is set to February 2005. The exact date has yet to be confirmed. The album release will be preceded with a single(track not decided) in January. We are very excited about the new material and can't wait for you guys to hear it!"

От официалния сайт на групата

giggle
HM e super , na men li4no All the Beauty mnogo mi haresa,4akam s neturpenie sledva6tiq .....
````````
Ще следим много внимателно и ще търсим да го анмерим още преди официалното излизане:")) Изключително съм любопитна да видя какво ще ни предложат този път.
gad
а до тогава ви препоръчвам Leave's Eyes [2004] Lovelorn smile.gif
````````
gad..tova sy6to go 4uh predi tebe:PPPP
gad
абе.. нищо няма да ти казвам

````````
:PPP kak li pyk ne!!

Kakvo da napravq kato sym s po dobra orientaciq ot teb:")) Sq znae6 li kakvo mislq da si napravq.... eidn disk s razni mnogo slakdi par4eta deto gi puskat po televiziite:)) Tolkova iskam i edno mr3 playr4e da si vzema.. edno takva malko sladi4ko:)))) i da si slu6kam muzika 24/7. Ne 6te vzemat da mi izgyrmqt bu6onite.. abe da si prenasqm malko mzu4ika i da slu6am v dvijenie... osobeno po pytq za daskalo mi e tolkova tejko...smile.gif)) GLuposti prikazvam!

Smile:")
gad
Шматка :Р
мислех да ти кажа "stfu мило" ама няма wink.gif

1. С по-добра ориентация не можеш и да си мечтаеш да си :Р С по-различна може.
2. Записвай си каквото искаш, аз какво да направя :Р
3. И аз искам мр3 player ама няма
4. Слушането на музика със слушалки, особено с тея дето се слагат в ушите, над 1 час е вредно.
5. Стига сме занимавали хората с глупости.

Шматка :Р
InsArtTure
Цитат
Sq znae6 li kakvo mislq da si napravq.... eidn disk s razni mnogo slakdi par4eta deto gi puskat po televiziite:)) Tolkova iskam i edno mr3 playr4e da si vzema.. edno takva malko sladi4ko:)))) i da si slu6kam muzika 24/7. Ne 6te vzemat da mi izgyrmqt bu6onite.. abe da si prenasqm malko mzu4ika i da slu6am v dvijenie... osobeno po pytq za daskalo mi e tolkova tejko...)) GLuposti prikazvam!



Аз не бих ги нарекъл глупости. Винаги към даскало слушам не6та. Е, все още нямам мп3 плейър и си записвам мп3ките на касетка ама става горе долу.

А пък за другото-като изключоме часовете и спането постоянно слушам музика.

А относно Мортал Лов-ми ше се радвам да е добър албумът....
````````
InsArt†ure въпросът е че аз иам 2 минути до училище:"))
InsArtTure
HAHAHAHA-mi sorry-slu6ai v 4as togava!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.