Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: KREATOR live in Skopje:)))
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Dagon
На 11 декември в Скопие ще свирят KREATOR!!!! Ако искате можем да направим организация и да отидем, а??

Вярно, че ще изпуснем MACHINE HEAD, но за мен KREATOR са по-стойностна група и много бих искал да ги видя на живо...

devilsmiley.gif devilsmiley.gif devilsmiley.gif
melhaer
да добре звучи, ма си мисля, че след като на 10 дек в Скопие са Machine Head, може да се отиде там и на двата концерта...

я дайте линкове за тая информация.
Dagon
Ами в официалния сайт на KREATOR - www.kreator-terrorzone.de - този концерт е потвърден. За съжаление не мога да намеря линк за сайта на организаторите на фестивала.... no.gif
SepulTeraHead
Цитат
На 11 декември в Скопие ще свирят KREATOR!!!! Ако искате можем да направим организация и да отидем, а??

И да изпусна Machine Head. Ти ебаваш ли се?!?!?!?!?

Цитат
Вярно, че ще изпуснем MACHINE HEAD, но за мен KREATOR са по-стойностна група и много бих искал да ги видя на живо...

ТИ ЕБАВАШ ЛИ СЕ!?!?!?!?!??!
melhaer
за мен варианта е ако се ходи до скопско да се отиде на двата концерта там - reator / Machine Head и така ще се изпусне концерта в БГ, ма нали ще ги видиш в Скопие..

иначе Kreator ще свирят на феста Таксират - http://taksirat.com.mk/

това е сайта им...
Nightmare
За нищо на света не мърдам от тук заради некви си Kreator ... И да пропусна Machine Head на родна сцена?? Това вече не бих си го простила.
Javor
Ами за това - отиваш в Скопие на 10ти Декември - гледаш си Машин Хед и на следващия ден още не опомнил се - размазваш се и на Kreator punk.gif punk.gif punk.gif Това че ще е на македонска, а не на наша сцена - по-дборе е мисля - малко разнообразие biggrin.gif
melhaer
Цитат
За нищо на света не мърдам от тук заради некви си Kreator ... И да пропусна Machine Head на родна сцена?? Това вече не бих си го простила.


ей на това не знам кво му се вика...

мисля си че заедно с пътуването и билетите за двата концерта, всичко ще излезе около 100 лева, а дали ще гледаш бандата на родна или на македонска земя не е от такова значение, защотот Machine Head няма да ти изготвят специална прогрма за теб само защото си от България...

мен ме интересува варианта да гледам, колкото се може повече банди, които ме кефят, в случая мога да гледам две банди в Скопие - защо да не го направя ако е възможно?

А на който не му изнася нека си стои в България и да се надява, че догодина може да мине някоя и друга банда...

п.с. на самия фест може и да има и други яки банди освен Kreator
Javor
Пък и алтернативата да се омажем със Скопско Пиво(или квото имат там) и домашна македонска шльокавица все повече ми допада biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif А и едно от основните ми правила е : ГЪЗ ПЪТ ДА ВИДИ ! icon_headbang[1].gif
Nightmare
Цитат(melhaer @ Oct 13 2004, 11:12 AM)
Цитат
За нищо на света не мърдам от тук заради некви си Kreator ... И да пропусна Machine Head на родна сцена?? Това вече не бих си го простила.


ей на това не знам кво му се вика...


Вика му се - различно виждане на нещата.
SepulTeraHead
melhaer, пропускаш факта, че на момичето му е 12345565561234 пъти по-евтино да гледа групите тук.
Javor
На момичето му е долу-горе два пъти по-евтино да гледа само Machine Head тука, отколкото да гледа Machine Head и Kreator в Скопие. Ама наистина си е въпрос на виждане, така че няма смисъл да се натякват нещата. Който каквото иска да прави.
SepulTeraHead
А пътя от Варна смяташ ли го???
Dragon's Bride
Цитат(Javor @ Oct 13 2004, 11:19 AM)
....и домашна македонска шльокавица ...

uraaa!!! w00t.gif
Javor
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 15 2004, 06:37 AM)
А пътя от Варна смяташ ли го???

Точно че е от Варна. Ако случайно Kreator дойдат след 1 месец в София и пак иска да дойде - пак ще киха пари за билета от Варна до София и обратно. Аз съм от Ямбол и за това предпочитам - така и така ще идвам в София за Машин Хед - ами ще продължа до Скопие и ще гледам и Kreator. Аз без това се чудех дали да не гледам два пъти Машин Хед ама като ми се отдава възможност да видя две много яки групи, то може да пропусна концерта в София.
Nightmare
Ех, само колко се загрижихте за момичето, благодаря много. biggrin.gif
Въпросът не е само до парите (които наистина нямам). Machine Head ще са ми трети концерт ( или четвърти ако намина и за WASP) - не съм се нарадвала все още на атмосферата, която само българските фенове могат да създадат, а и искам да опитам пого със здрави, жилави български чеда. tongue.gif А пък ако се престраша и за stage diving поне ще знам, че попадам в "наши" ръце. wink.gif
Мойте 100 лева вярно отиват само за пътя от Варна до София, но си струва ...
Javor
Цитат(Nightmare @ Oct 15 2004, 08:29 AM)
а и искам да опитам пого със здрави, жилави български чеда. tongue.gif А пък ако се престраша и за stage diving поне ще знам, че попадам в "наши" ръце. wink.gif

Малиииии какви желания tongue.gif Чак stage diving няма да опиташ - няма да те пуснат на сцената wink.gif Ама ако изгаряш от желание ще се намерят ентусиасти които да те метнат на главите на феновете, обаче се случва да паднеш от високо ако същите тези фенове леко се отдръпнат biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nightmare
Цитат(Javor @ Oct 15 2004, 10:09 AM)
Цитат(Nightmare @ Oct 15 2004, 08:29 AM)
а и искам да опитам пого със здрави, жилави български чеда. tongue.gif А пък ако се престраша и за stage diving поне ще знам, че попадам в "наши" ръце. wink.gif

Малиииии какви желания tongue.gif Чак stage diving няма да опиташ - няма да те пуснат на сцената wink.gif Ама ако изгаряш от желание ще се намерят ентусиасти които да те метнат на главите на феновете, обаче се случва да паднеш от високо ако същите тези фенове леко се отдръпнат biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Че за stage diving да не би да се иска разрешение? Стига да ти се е разхлабила достатъчно дъската какво ли не можеш да направиш. biggrin.gif
Javor
Цитат(Nightmare @ Oct 15 2004, 11:01 AM)
Че за stage diving да не би да се иска разрешение? Стига да ти се е разхлабила достатъчно дъската какво ли не можеш да направиш. biggrin.gif

Абе да ама не - ще трябва да прескочиш заграждението - да се качиш на сцената, която си е леко висока и от там да се хвърлиш през празното място (около метър) върху публиката biggrin.gif Доста сложно biggrin.gif На концерти от рода на този на Stampin' Ground беше лесно - там дори и вокала на групата скачаше в публиката biggrin.gif
SepulTeraHead
Дам. На големи метъл концерти няма stage diving...
Nightmare
Е, точно заради Stampin' Ground си въобрязавах, че ще мога нещо повече ... Нали бях там, нали завидях на всички храбреци, дето се мятаха без никакво двуумене.
melhaer
Цитат
Ех, само колко се загрижихте за момичето, благодаря много. 
Въпросът не е само до парите (които наистина нямам). Machine Head ще са ми трети концерт ( или четвърти ако намина и за WASP) - не съм се нарадвала все още на атмосферата, която само българските фенове могат да създадат, а и искам да опитам пого със здрави, жилави български чеда.  А пък ако се престраша и за stage diving поне ще знам, че попадам в "наши" ръце. 
Мойте 100 лева вярно отиват само за пътя от Варна до София, но си струва ...



чудно ми е след като това ще ти е трети концерт, на колко подобни концерта си ходила в чужбина, че да знаеш, че българската публика е най-яка?

това ако са го казали фронтмените на разни банди не се брои, щото те на всички такак разправят...

от патили хора, знам, че най-яките метал концерти се случват в Германия, ето затова аз и Явор смятаме догодина и дотам да наминем на някой фестивал...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.