Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
IronnevI
eiiiii, sta6ni snimki,'-)))))))))))))))))))):
mnoo qku ste si izkarali,'-))))):

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Цитат(```````` @ Jun 1 2004, 04:14 PM)
и аз не пия:")

Ще biggrin.gif .
...
не беше най-добрата среща.."забранено внасянето на алкохол" ..а пък не пихме навреме hmm.gif
anonimna_dx
mi sledwa6tiqt pyt 6te znaem...... drinks_drunk.gif super.gif
SepulTeraHead
То май за тва се получи песента толкова добре.... викам следващия път една чантас бири... headbang[1].gif
Sw1tched
100% ..мислиш ли че щях да се излагам така иначе ph34r.gif
SepulTeraHead
Щеше повече...
Phoebe
Fucked up or not?

feb : Баце, пропускам ти именцето, don't even think about doin' the same shit again, ok? boxed.gif
За твое сведение на mozilla не е fucked up bye.gif , ебава се само с internet exploder hmm.gif


Хубаво е сега да кажеш едно "извинявайте, избъзиках се, няма повече"
Phoebe
Извинявайте, избъзиках се, няма повече.

P.s. бате, не друго, и аз съм с firefox, IE sucks smile.gif взех го от един друг форум, пак един мизерник като мен правеше подобни мизерии и трябваше да го усмиряваме ranting.gif
сорка.
SepulTeraHead
Дайте ми една причина тоя тъпак да не е с бан в момента.
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 2 2004, 05:26 PM)
Дайте ми една причина тоя тъпак да не е с бан в момента.

Че при следващата такава проява ще има не бан, а ТТП. wink.gif
Phoebe
Zaradi toq typak, na koito iskate tejki telesni povredi da prichinite, sushtestvuva foruma i se hostvate tuk cool.gif
peace
Warrior Of Ice
Цитат(Phoebe @ Jun 2 2004, 05:42 PM)
Zaradi toq typak, na koito iskate tejki telesni povredi da prichinite, sushtestvuva foruma i se hostvate tuk cool.gif
peace

И благодарение на същия преди известно време половината форум отпътува за една по-добра реалност... wink.gif

peace biggrin.gif
_SiegfrieD_
Леле като гледам какъв флуд има тук!Хора,спрете се!
BTW Phoebe ти и художествено го написа biggrin.gif
feb
Цитат(Phoebe @ Jun 2 2004, 05:10 PM)
Извинявайте, избъзиках се, няма повече.
....
P.s. бате, не друго, и аз съм с firefox, IE sucks smile.gif
Да, с такава :
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.6) Gecko/20040206 Firefox/0.8
и снощи от някое време към 23 часа си пробвал да видиш дали наистина има мизерия.
Влязъл си с интернет експлодърчето:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)

Само дето не позна, че И аз ползвам firefiox, на нормалната съм си.
Sw1tched
Начи като цяло се разбрахме за Русе - 8-ми до 11-ти, но не е проблем и да се премести по-рано..стига да е след 4-ти юЛЛЛи
kotkamarmotka
ооо.....сбирка начи.....в София нали? че видях нещо за Русе.....шото и аз искам да дойда........на 13 съм ама тва да не ви притеснява tongue.gif
Sw1tched
къде искаш да дойдеш?
Ми дам в София първата среща беше сигурно преди година ..е хее smile.gif ..А за русе идеята е след 4-ти юли и преди 11-ти
Svetyl
Ei koito shte hodi na Judas da kaje, shtoto iskam da hodq s was wink.gif Koncerta pochwa srawnitelno kysno, znachi moje da se widim predi towa smile.gif
SepulTeraHead
Аз още се чудя дали да ходя на Judas.

Pixie кога щеше да идва. Да им се натресем всички. Хъ-хъ-хъхъхъ!
Svetyl
Цитат
Аз още се чудя дали да ходя на Judas.


Znam che ne hareswash tazi muzika no pone shte se posmeesh na wolq.
Stari heavyta (na po 50) prawqt pogo na Painkiller...kak iskam da go widq towa rolleyes.gif
Wypreki che po toq nachin biha mi pomrachili malko kefa ot koncerta huh.gif
SepulTeraHead
Това че с тебе не се разбираме, това че мисля че е тъпо да наричашш един фен на Metallicа позьор, това че не зацепваш какво имам предвид в постовете ми, това че ме накефи едно ревю в което оплюха nightwish, и прочие неща породени главно от твоите ограничени интелектуални възможности... не значи че аз не се кефя на Judas.
Svetyl
Az zamylchawam...che ako kaja neshto na Specho shte me bannat biggrin.gif
giggle
Mi az ne razbrah koga 6te idvate v rs to4no ,no da kaja 4e ne na 11 a na 13 iuli zaminavam za ispaniq i ako moje predi tova da doidete
SepulTeraHead
И ние не знаем. Сигурно ще е след 7ми.
Svetyl
A kolko shte idwate posledno???
Sw1tched
Цитат(Svetyl @ Jun 5 2004, 02:28 PM)
A kolko shte idwate posledno???

не можем да знаем 1 месец преди това ;\
Svetyl
Цитат
не можем да знаем 1 месец преди това ;\


Dobre wink.gif Ako wyznikne problem s podslona, prosto nqma da spite tongue.gif
Phoebe
lyato e. shte piem. => ili nyama da se spi, ili she e po peikite. kuf e problema, tam she e 123123123 gradusa jega.
````````
Бе туй да не вие е София... лятото вечер става хладно. Има едни дето постоянно са навън до ранно утро и си носят дрехи с дълги ръкави.. не е 12312132323 градуса!!! да си имаме уважението:))
Svetyl
Dam taka e... temperaturata kysno wecher pada s 4-5 gradusa biggrin.gif
giggle
V Ruse obiknoveno ot cqla bulgariq imeno tuk prez iuli e nai gore6to a prez dekemvri nai studeno...noo ve4er e ponosimo
Crafter
Ам кво толкова? Все едно не може да се спи и на 15 градуса!? А то ще е и повече!
````````
:") Ако по цял ден сте на слънце... а вечерта захладне... разликата ще я усетите сериозно:")) Ама вие сте печени бе..ще оцелеете:Р Айде още 4 седмици..ще ни се изчака чакането
alpha prime
ta ... ima6e oferti za warna ... kakwo stanaaaaaaa evil2.gif guitar.gif punk.gif
tongue.gif biggrin.gif devilsmiley.gif
Beerzebub
Цитат
ta ... ima6e oferti za warna ... kakwo stanaaaaaaa

Абе я идвай у Русе! wink.gif
Sw1tched
Цитат(alpha prime @ Jun 6 2004, 12:09 PM)
ta ... ima6e oferti za warna ... kakwo stanaaaaaaa evil2.gif guitar.gif punk.gif
tongue.gif biggrin.gif devilsmiley.gif

хехе някой да е казал че се отлага biggrin.gif ..но за сега..нека се домъкнем до Русеи
````````
точно така:") Варна после...
alpha prime
hahaha ... da sym kazal 4e 6te propusna rusye ... oswen ako ne se uredq s rabota po otrano ph34r.gif icon_headbang[1].gif pri wsqko polojenie se nadqwam da uspeq da doida
Warrior Of Ice
Пишете по темата или не пишете въобще. wink.gif
the_SentineL
ного русенци има тука biggrin.gif
често ли са срещите???
Beerzebub
И така, моми и момци...
Викам да се съберем в събота/неделя!
Warrior Of Ice
Приема се! Какво ще кажете за събота, 16 часа, на Булбанк?
_SiegfrieD_
Може би ще дойда...
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 8 2004, 12:55 PM)
Приема се! Какво ще кажете за събота, 16 часа, на Булбанк?

Ще кажа че това е класика в жанра. Събота почват мачовете, така че можфе би трябва да поизтеглим срещата по рано. Или да се забием в някоя кръчмичка с телевизор.
_SiegfrieD_
Кръчма с телевизор-няма лошо tongue.gif
SepulTeraHead
Няма ли в Teh Heeloween????
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 9 2004, 08:17 AM)
Няма ли в Teh Heeloween????

В La`Velle има поне в това съм сигурна.И то е съвсем близо до Булбанк.Пък и мачовете сигурно ще почват по-късничко,защото Португалия се намира точно в Гринуйчката часова зона,която е 2 часа след нас.
Beerzebub
La`Velle съкс хард!
_SiegfrieD_
Нали искате да гледате мачове...Предпочитам го пред някоя друга кръчма...
SepulTeraHead
То няма ли да има Бирфест вече в Събота????
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.