Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Sw1tched
bez men no.gif ..moga da otdelq wreme samo za repeticiq ako ima organizirana takawa.
Crafter
Я някой да обобщи? С форума ще се гледат мачове ли? Нема лошо!
Phoebe
machovete sa ot 19 i 22 chasa, po 2 macha na den maiche smile.gif i 1 zapis, no ne sym siguren koga. az she doida siurno cool.gif
Beerzebub
Аз не съм сигурен, че ще мога да дойда в събота! Ако закъснея повече от 5-10мин - не ме чакайте!!
SepulTeraHead
И аз няма да мога да дойда. Май ще се отлага...
Warrior Of Ice
Не се лигавете. Нищо му няма на часа. Който иска - да идва. Аз ще съм там.
Crafter
Аз съм там... вероятно няма да съм сам wink.gif аре идвайте хора! 4 часа Булбанк, нали така беше?1
_SiegfrieD_
Ще гледам да дойда...
Crafter
аре бе хора.. идвайте: )
ThrashIsNotDead
doidohme .... i kvo stana , nqkoi da obobshti smile.gif wub.gif
Phoebe
mi, tell smile.gif az se prebah, mojeshe i da doida, no ko da se pravi SPARK
Nikola Bathory
Що за срещи са това? hmm.gif
Warrior Of Ice
Най-обикновени, метълско-пиянски. biggrin.gif
Phoebe
govorim/pravim prostotii, piem evtina gadna bira, pravim snimki, oshte prostotii i se razotivame
ave zabavi sekvi
_SiegfrieD_
казаха ти вече tongue.gif
alpha prime
aide da si naprawim edna metylsko -piqnska sre6ta nakoqto da piem ewtina bira i da prikazwame gluposti na 20.6.2004 biggrin.gif
Warrior Of Ice
Цитат(alpha prime @ Jun 13 2004, 05:47 AM)
aide da si naprawim edna metylsko -piqnska sre6ta nakoqto da piem ewtina bira i da prikazwame gluposti na 20.6.2004 biggrin.gif

Защо не... drinks_drunk.gif
alpha prime
ем все пак 6те има концерт в шипката след тва а изпитите ми са до 17ти biggrin.gif punk.gif
Nikola Bathory
след края на Евро 2004 може да се включа.
Phoebe
h3h3, machovete sa si kusno be, pravim kvoto pravim i se razotivame, pyk moje i v nyakoya kruchma da gledame machovete smile.gif SPARK
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 13 2004, 06:41 AM)
Цитат(alpha prime @ Jun 13 2004, 05:47 AM)
aide da si naprawim edna metylsko -piqnska sre6ta nakoqto da piem ewtina bira  i da  prikazwame gluposti na  20.6.2004  biggrin.gif

Защо не... drinks_drunk.gif

Това следващата неделя ли е?
ThrashIsNotDead
sorry ama sled koncerta na judas nadali shte sum v sustoianie wink.gif
a vie iskate puk da se i vijdate , nali shte se vidite predi po vreme i sled koncerta - vse shte se gledate wink.gif)) wub.gif super.gif
_SiegfrieD_
Judas e на 18.Срещата е на 20.Ти нещо да не си пенсионер със слабо сърце да не можеш да се възстановиш за 2 дни?
SepulTeraHead
^Много правилно казано. Да не добавям че това да си мъртвопян на концерт на таква група е тъпо само по себе си...

20ти е оферта, бате. ЯКо далаверки, батенце, батко... баси филма... некъв трилър...
_SiegfrieD_
Колкото и да си мъртво пиян два дни са ти напълно достатъчни за да се оправиш.Освен ако не са те взели на системи в токсикологията на хотел"Philips".Аз също съм против многото пиене преди концерт,защото единственото,което ще помниш е не концерта ами как си припадал на него.
_SiegfrieD_
BTW я давайте да се организираме за Judas!
Svetyl
Ei wkliuchete me i men pls... ot Ruse shte idwam ama iskam da wi widq! Pls... Nqkyde okolo stadiona malko predi koncerta, moje da sym s dosta rusenski fenowe... trqa da stane meleto... smile.gif
_SiegfrieD_
Ами ОК.Ще ви вземем няма проблем biggrin.gif
_SiegfrieD_
хайде казвайте кога,че аз не знам къде е стадиона tongue.gif
ThrashIsNotDead
Mi nachi az predlagam , poneje koncerta shte zapochne kum 21:30 / nali taka razpravqt vsichki , zaradi macha/ ... ta... neka se suberem primerno 17:00 ...nachi ... ideqta e che stadiona se namira vuv Slatina ... shte bude hubavo ako ima nqkoi jivusht tam . Znam /obqsniha mi / che reis 9 spira blizo ... predi da se spusnem po nqkuv naklon nadolu i stadiona bil blizo do spirkata . Ama vse pak moje i da se pita nqkoi .
Ako neshto ne ste suglasni pishete... icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
17:00 е късно.Не знам за вас,но аз искам да съм отпред!И да се срещнем на някое познато на всички място.
SepulTeraHead
на милета пише че шибания концерт започва в 20:00. Ще изпусна второто полувреме на шибания мач. И ще се гръмна ако забвят шибания концерт заради шибания мач и аз пак не съм го гледал.
8 и нещо съм там. Освен ако не видя шибано потвърждение че ще е по-късно концерта... шибания концерт.
Svetyl
Pichowe... az smqtam kato pristigna demek kym 16:00 da trygna wednaga kym stadiona...
_SiegfrieD_
ОФИЦИАЛНА СРЕЩА НА ФОРУМА ПРЕДИ JUDAS!

17:00 ПЛИСКА (от страната на хотела)!!!!
SepulTeraHead
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 15 2004, 09:25 PM)
ОФИЦИАЛНА СРЕЩА НА ФОРУМА ПРЕДИ JUDAS!

17:00 ПЛИСКА (от страната на хотела)!!!!

Ха! И да не гледам мача заради това. Без мен пичове...
Svetyl
Ako sym stignal dotogawa shte doida...
ThrashIsNotDead
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 15 2004, 09:35 PM)
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 15 2004, 09:25 PM)
ОФИЦИАЛНА СРЕЩА НА ФОРУМА ПРЕДИ JUDAS!

17:00 ПЛИСКА (от страната на хотела)!!!!

Ха! И да не гледам мача заради това. Без мен пичове...

proslovutiq mach shte bude davan na golqm ekran na samiq stadion ,na koito shte se sustoi i koncerta . Toi puk shte zapochne vuv 21:30 chasa... taka che ?!:)
_SiegfrieD_
Нали срещата остава?
ThrashIsNotDead
МАЙ ДА:)
$$Waffe
Аз може да ви видя там тъй като знам как изглеждате. Няма да дойда на срещата щото не знам къде е. За втори път ще ходиа в София smile.gif
SepulTeraHead
Ходая у Софийътъ!
alpha prime
priqtno izkarwane na judas smile.gif
i mnogo bolki wyw wrata icon_headbang[1].gif
wahtever utre mi kajete 6te ima li sre6ta na 20 ti smile.gif i da se razmajete guitar.gif icon_headbang[1].gif
_SiegfrieD_
Ами 20 ме устройва...
Phoebe
yeah, i'm ready for razmazvane
the only thing to fear is running out of beer!
Crafter
Цитат(Phoebe @ Jun 18 2004, 04:07 PM)
yeah, i'm ready for razmazvane
the only thing to fear is running out of beer!

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХААААААААААААХХХХХХХХХХХХХХАААААААААА! и ти да каеш нещо умно wink.gif
BELLA
OOOOOO molq molq kak sme, mnogo mi se iska6e da vi trakna nqkoi red ama mi be6e nevuzmojno, spukah se ot u4ene i ba4kane. dnes si doidoh i to za mnogo kratko 6te ostana:(((((
65te se radvam da se vidim nqkoi put, az si zaminavam na 27 ama v momenta o6te nqmam nikakva predstava kak to4no 6temi prote4e programata....
do skoro biggrin.gif
_SiegfrieD_
Амии за утре какво става?
ThrashIsNotDead
kat gledam taka mai nqma golqm interes smile.gif huh.gif ohmy.gif wink.gif tongue.gif biggrin.gif
SepulTeraHead
BELLA wub.gif wub.gif wub.gif

Нямаше ли за днеска някакви оферти? Нещо alpha prime даваше зор...
Sw1tched
BELLA!!!!.. всъщност просто ще ти се обадя сега smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.