Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Crafter
надали ще дойда.
Sw1tched
thumbdown.gif Явно няма да има среща
ivomag
Май наистина среща нямаше!Или поне не там кадето е обикновенно!Понеже сега се връщам от НДК-то! hmm.gif Баси само си се разкарвах,но поне си направих едно кросче с колелото!
Sw1tched
Цитат(ivomag @ Jun 26 2005, 08:00 PM)
Май наистина среща нямаше!Или поне не там кадето е обикновенно!Понеже сега се връщам от НДК-то! hmm.gif Баси само си се разкарвах,но поне си направих едно кросче с колелото!

Съжалявам, безсмъртната била на рожден ден, гаргата каза че не може, щурма и той, аз исках да дойда но се провалиха нещата..нищо лятото не свършва дотук
ivomag
Цитат(Sw1tched @ Jun 26 2005, 05:05 PM)
нищо лятото не свършва дотук

Е да,не свършва!Но ще почнат и кандидатстудентските изпити,подготояки и пак ще има провалени срещи!Но за благото на бъдещето! biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(ivomag @ Jun 26 2005, 09:46 PM)
Но за благото на бъдещето! biggrin.gif

Ето под какъв надслов ще е следващата среща.
Иначе..мдам аз и днес бях на курс-предварителен изпит 4 часа, но след него логично е да разпускам с приятели, а не да седна пак над учебниците докато ми изпуши главата. Пък и не всички ще кандидатстваме, все ще има навити да уважат лятото drinks_drunk.gif
Aglarana
Sledvashtata sreshta trqbva da q napravim tazi sedmica, zashtoto v sledvashtite 2 nqma da sym v Sofiq wink.gif
SepulTeraHead
Сряда може и дa мина ако се събирате...
Aglarana
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 27 2005, 09:11 AM)
Сряда може и дa мина ако се събирате...

Shte doidesh da me vidish za posledno, predi da zamina wub.gif wub.gif wub.gif

Mnogo milo tongue.gif tongue.gif
Crafter
Не мисля, че сряда ще съм на линия. Вторник заминавам на вилата на някъв френд и ще се върна чак когато съм във физическото състояние да го направя.
Sw1tched
Цитат(bE3cMbPtHa @ Jun 27 2005, 10:13 AM)
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 27 2005, 09:11 AM)
Сряда може и дa мина ако се събирате...

Shte doidesh da me vidish za posledno, predi da zamina wub.gif wub.gif wub.gif

Mnogo milo tongue.gif tongue.gif

Ако има среща и аз ще те увАжа smile.gif
Crafter
Стефан ми каза, че ако не дойда на срещата няма да ми пуска 1 месец и за това ще направя квото мога да се върна от вилата на малоумниците и да дойда на малоумната среша.
Aglarana
Mi.....to ne e zadyljitelno da e srqda..moje i v Chetvyrtyk..ako vi e po-udobno rolleyes.gif
falio`
аз 4етвъртък не мога. но сряда ще мога предполагам... 6:30 булбанкз
Sw1tched
Цитат(falio` @ Jun 27 2005, 10:11 PM)
аз 4етвъртък не мога. но сряда ще мога предполагам... 6:30 булбанкз

Ми ок звучи, курсовете ми свършват в 18:00, значи даже ще подраня малко. Ама хайде този път ако ще има среща да я има, наистина smile.gif..а не Ivomag да се разкарва с колелото, а аз да разбирам, че няма среща, по случайност 20 минути преди срещата.
ivomag
Аз в сряда съм на зъболекър,но мога малко да си прегрупирам нещата и да се появя!Надявам се да не вали както в момента! brickwall.gif Че ще трябва да съм с метрото,а не с колелото! hmm.gif
Aglarana
Ок, Срадя biggrin.gif
Sw1tched
Значи
18:30 Булбанк?
Айде гледайте да отговорите преди да е станало късно да не седи пак някой напразно.
SepulTeraHead
Аз ще бъда на линия. Аре отговорете и другите, че да знам кой да очаквам...
Lethe
За утре вечер няма да мога. DrugarqLenin ще си получи бирата на следващата среща.
(:
Ro6ava GarGa
аз няма да мога...(не че се измъквам за да не почерпя(честно))...просто имам среща с учителка по литература,за да се уговориме дали ще ме вкарва в университет или не wub.gif много съжаляяяявам... crying.gif
SepulTeraHead
май не вървят към среща нещата, а?
Beerzebub
Еми аз съм на практики и след като прекарам от 8 до 3 в университета не мие до нищо... Не ме чакайте!

А и за кой дявол в сряда бре, м'чета?
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 29 2005, 12:12 AM)
май не вървят към среща нещата, а?

Дам 3-ма души и без да пишем във форума можем да се видм ..oh well за по-нататък остава
RazorJack
Ади четвъртак бря? Или петък?
И аз утре (всъщност днес) ще ставам посред нощ да се занимавам с глупости и вечерта май хич няма да ми е до ходене по градинки ...
Sw1tched
Или нещо може би по-логично..като Събота
ivomag
Значи к'во сега,среща май няма да има,а?Аз тамън се чудех как да съчетая нещата до заболекаря,9-то РПУ и след това срещата!Е улеснихте ме м'чета! openwidehug.gif
Crafter
аз се върнах от 12 часов запой на 30 км от софия... еби му майката не мога да ходя на ндк или нещо аткова...
brickwall.gif
Aglarana
Ми някой ако иска да ми прави компания....да пише wink.gif
cunt
Цитат(Lethe @ Jun 28 2005, 10:29 PM)
За утре вечер няма да мога. DrugarqLenin ще си получи бирата на следващата среща.
(:

Ама каква бира?Защоо на мен?хахаНеобяснимо...
Днешната среща май няма да уважа.
RazorJack
Цитат(bE3cMbPtHa @ Jun 29 2005, 06:40 AM)
Ми някой ако иска да ми прави компания....да пише wink.gif

За теб - винаги cool.gif


Кеееф предадох си проекта и го харесаха и се отървах от изпит biggrin.gif Трябва да се полее biggrin.gif
Ro6ava GarGa
аре стига бе...утре(четвъртък е July Morning...),a aз на 1ви заминавам за Хисар...така че ЯВНО ще се видиме след това...като съм хванала вече тен... rolleyes.gif
Aglarana
Еми....аз съшто заминавам за Пловдив rolleyes.gif ...така че с някои ще се видим директно на Берксток w00t.gif
ivomag
А едно въпросче може ли?Колко от вас ще си замъкнат гъзовете до Беркстока?Аре да си организираме среща за обсъждане на това мероприятие! suicide.gif
Aglarana
Аз аз!!!! biggrin.gif

Ама......аз ще ходя с едни френдс, така че директно там ще се видим с вас w00t.gif w00t.gif
RazorJack
Абе я дайте повече инфо за тоя бърксток нещо сайт?

бтв днес кво в крайна сметка нямаше среща така ли? Аз към 7 без нещо минах оттам да изям един сладолед (абе що най готините сладоледи феникс се продават само в тоя подлез? или поне аз не съм ги виждал на друго място) ама не видях никой и си продължих.
cunt
http://www.berkstock.com/

И аз пропускам полвината море и на 16... smile.gif ехх
Sw1tched
Няма да ходя на Берксток, на 18-ти ми е изпита. Иначе няма ли Съботата първо да направим една среща?
Alekto
Bla bla...mai ni6to ne sum prospusnala za poslednite 10 dena.Az v subota moje i da namina,ako se spretne ne6to.Tamun 6te mi vidite tatosa. wub.gif
feather
Цитат(RazorJack @ Jun 29 2005, 08:05 PM)
бтв днес кво в крайна сметка нямаше среща така ли? Аз към 7 без нещо минах оттам да изям един сладолед (абе що най готините сладоледи феникс се продават само в тоя подлез? или поне аз не съм ги виждал на друго място) ама не видях никой и си продължих.

Тия сладоледи рулс - кой ти е любимия вкус? tongue.gif Аз мисля, че знам почти всички места, на които са продават - на някоя среща ще те светна...не е само подлеза, заблуден си wink.gif А за среща какво последно предлагате?
Sw1tched
Хм, ми хайде баналното:

Събота, 18:30, Булбанк
RazorJack
Цитат
Тия сладоледи рулс - кой ти е любимия вкус? tongue.gif Аз мисля, че знам почти всички места, на които са продават - на някоя среща ще те светна...не е само подлеза, заблуден си wink.gif А за среща какво последно предлагате?


Хехех ами любимия вкус ми е едно такова розово с вишни и парчета шоколад вътре. tongue.gif Също така преди време имаше много готин Ананас, зелен на цвят ама в момента ананаса им е оранджев и на вкус няма нищо общо с предният, развалили са го. biggrin.gif
feather
Ооооо, това е и моят любим - МОН АМУР wub.gif wub.gif
Ананаса също е як бе tongue.gif Айде на среща хорааааа и да ядем сладоледи laugh.gif

пп. Айриш крийм и рафи са другите много велики...wink.gif
Lethe
Аре. И мен ме бройте. И Ленин, задължително да си там.
Warrior Of Ice
Цитат(Sw1tched @ Jun 29 2005, 11:06 PM)
Хм, ми хайде баналното:

Събота, 18:30, Булбанк

Ще се присъства! icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Ми гледам вече има достатъчно желаещи, така че направо едрия шрифт...

Събота 18:30 Булбанк
Warrior Of Ice
А защо не дори по-рано...? wink.gif Само предложение.
Ro6ava GarGa
Цитат(ivomag @ Jun 29 2005, 07:15 PM)
А едно въпросче може ли?Колко от вас ще си замъкнат гъзовете до Беркстока?Аре да си организираме среща за обсъждане на това мероприятие! suicide.gif

аз съм там на 16ти 100%,а може би и на 15... wub.gif БЕРКСТОК....here I come...

А колкото до срещата...sad.gif много ми е гадно но аз по това време ще се пека в Хисаррр...приятно изкарване...и полека със сладоледа... bye.gif
ivomag
Мен за събота и неделя не ме бройте!Ще си имам едно отдавна липсващо ми занимание!Така,че до другата среща! openwidehug.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 30 2005, 12:06 AM)
А защо не дори по-рано...? wink.gif Само предложение.

На мен ми е се едно, но нека и другите кажат.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.