Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Sw1tched
Цитат(Ro6ava GarGa @ Aug 23 2005, 10:07 PM)
ranting.gif несериозна работа...3ма на среща... suicide.gif , простено да ви е на всички...като се започне от ЩУРМА wub.gif

Беше яка среща бе...един се оплаква колко го боли всичко особено врата, друг снима натюрморт запалка и шише и трети...а..трети нямаше dry.gif
````````
Ами хора... Другата седмица съм в София и ми се ще да ви видя. Какво ще кажете за сряда - 31? Казвам ви от сега да се организирате..и да се разберм преди да замина... :")
Sw1tched
Ще гледам да присъствам..ако не се очертава като миналата излагация..ъъ..среща де wink.gif
Ro6ava GarGa
хм...31,31...аз съм на кастинг от 16...не знам за колко часа ще го организирате...обаче аз наи-вероятно ще съм от закъсняващите... suicide.gif
Sw1tched
Цитат(Ro6ava GarGa @ Aug 30 2005, 06:42 AM)
хм...31,31...аз съм на кастинг от 16...не знам за колко часа ще го организирате...обаче аз наи-вероятно ще съм от закъсняващите... suicide.gif

Е, ще те дочакаме естествено. Къде ти е кастинга?
Ro6ava GarGa
знам ли...трябва да звънна...
Sw1tched
Е, при всички случаи време е да обявим някакво място и час за утре ..
Sw1tched
Значи срещата е от 18:00 пред Булбанк на пейките. Be there!
SepulTeraHead
Не, че искам да съм груб или нещо такова, ама можете да вземете впредвид, следващия път като отганизирате среща, това че не всички са безделници като вас и да речем могат да идват на срещи само през почивните дни(които не са сряда, четвъртък и прочие, нали се сещате?). Малко абсурдно ви звучи сигурно, ама какво ще кажете следващата среща да е петък? huh.gif ... Събота? unsure.gif Неделя??? wacko.gif А?
Creep
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 3 2005, 08:54 AM)
Не, че искам да съм груб или нещо такова, ама можете да вземете впредвид, следващия път като отганизирате среща, това че не всички са безделници като вас и да речем могат да идват на срещи само през почивните дни(които не са сряда, четвъртък и прочие, нали се сещате?). Малко абсурдно ви звучи сигурно, ама какво ще кажете следващата среща да е петък? huh.gif ... Събота? unsure.gif Неделя??? wacko.gif А?

... или поне да не е от 18:00 - нали няма да ядем пастички? bye.gif

Дето се вика, ако ще е в делничен ден, поне ги правете от 19:30 или по-късно, все пак някои сме на работа...
Wolfheart
Цитат(Creep @ Sep 3 2005, 08:04 AM)
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 3 2005, 08:54 AM)
Не, че искам да съм груб или нещо такова, ама можете да вземете впредвид, следващия път като отганизирате среща, това че не всички са безделници като вас и да речем могат да идват на срещи само през почивните дни(които не са сряда, четвъртък и прочие, нали се сещате?). Малко абсурдно ви звучи сигурно, ама какво ще кажете следващата среща да е петък? huh.gif  ... Събота? unsure.gif  Неделя???  wacko.gif А?

... или поне да не е от 18:00 - нали няма да ядем пастички? bye.gif

Дето се вика, ако ще е в делничен ден, поне ги правете от 19:30 или по-късно, все пак някои сме на работа...

true
````````
В случая.... нямах нищо потив да е по-късно, по-рано или когато ви е удобно. Ама имате телефони бе..звънете като се освободите. А относно деня... бях през седмицата в София. Не в петък/събота/неделя. Следващия път като ще идвам ще гледам и това да нацеля:")) Ама сега нямаше как.. все пак гигз прави рд-то в събота.. и трябва да съм тук:")
Sw1tched
К'во ревнахте сега? Момичето като ви попита дали ви е удобно мълчахте до последно - после оплаквания и нерви.
feather
Сигурна съм, че Стефан говореше за срещите по принцип, а не за тази конкретно. wink.gif
Sw1tched
Срещите се организират, така че да дойдат максимален брой хора, а за това кога могат най-много хора се съди от постовете след предложението за среща. Може би за учудване на стефан не сме безделници blink.gif и се случва да имаме планове точно през почивните дни.
А що се отнася до предложението за от 19:30 нататък..срещите обикновено продължават повече от 2-3 часа, уви градския транспорт не е денонощен, а такситата не мисля, че са най-добрия вариант. Хората на работа могат да се присъединят към останалите, когато могат, след като се обадят и попитат къде се провежда срещата ..
Creep
Цитат(Sw1tched @ Sep 3 2005, 04:03 PM)
...
А що се отнася до предложението за от 19:30 нататък..срещите обикновено продължават повече от 2-3 часа, уви градския транспорт не е денонощен, а такситата не мисля, че са най-добрия вариант. Хората на работа могат да се присъединят към останалите, когато могат, след като се обадят и попитат къде се провежда срещата ..

Доколкото ми е известно, градски транспорт има до към 00:00... А такситата понякога не са много скъпи, ако се качи повече от един човек wink.gif wink.gif wink.gif
Sw1tched
Цитат(Creep @ Sep 3 2005, 05:33 PM)
Доколкото ми е известно, градски транспорт има до към 00:00... А такситата понякога не са много скъпи, ако се качи повече от един човек wink.gif wink.gif wink.gif

Последното метро е в 23:30 ...а в някой случаи и до 23:29 ( wink.gif нали Петя), отделно, че и до там има път. И вместо 10 души да плащат за таксита особено тези дето са в Младост може срещата да е от по-рано, а тези, които са на работа да се присъединят, когато могат.
gtzvetkov
Ок, срещата е от 19:30, до 20:00 всички са дошли и са се настанили някъде. До 23:00 имат три часа. Всички се разотиват и хващат обществения транспорт. Не виждам да има проблем. Често съм го правил. За три часа се пие доста и доста приказки се изприказват. А пък ако мероприятията са често, тотално не виждам проблем, но както и да е.
feather
Когато има желание се намират и средства. Айде без излишно напрежение.
Sw1tched
Цитат(gtzvetkov @ Sep 3 2005, 07:35 PM)
Ок, срещата е от 19:30, до 20:00 всички са дошли и са се настанили някъде.

Хехе, за 30 минути най-много половината да се домъкнат whistle.gif

feather какво напрежение? Просто обсъждаме като зрели хора часа за провеждане на срещите, още никой никого не е нарекал малоуник, тъп гъз etc..то вярно, че има време докато се log-не някой hate-city ma'a faka и почне да сее епитети и ритници rolleyes.gif ...
gtzvetkov
Цитат(Sw1tched @ Sep 3 2005, 07:18 PM)
Цитат(gtzvetkov @ Sep 3 2005, 07:35 PM)
Ок, срещата е от 19:30, до 20:00 всички са дошли и са се настанили някъде.

Хехе, за 30 минути най-много половината да се домъкнат whistle.gif

Тогава вече прилично закъснелите ако искат да звънят. Аз 30 минути дори и гадже не чакам (ако не са ме предупредили предварително). Защото на това му се казва несериозност. wink.gif smile.gif Хайде и със здраве.
ivomag
Хей,и аз мога да идвам на срещите,ако са след 19.30 и през почивните дни!Щот иначе от центъра до Люлин и обратно не си струва!А ми е наложително след работа да се прибера и изкъпя!Така че,без излишни нерви и до следващата среща!
````````
Е... аз се мсъквах от Люлин:")) максимум 30 мин.. ко се обясняваш..
А btw доакто чаках да се зареди страницата си зарбавих мисълта... няма пиша повече за тая вечер, че не мисля че ми се получава в това състояние
SepulTeraHead
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕБАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Просто предлагам да се съобразите малко с тези, които работят, и веднага посрещнахте на нож предложението ми. Като го четохме това с Адриана, ни мина мисълта, че на някои от вас им се ще примерно аз и тя да не идваме на срещите. Ако е така, просто си кажете, вместо Боби да ми развива някакви малоумни теории как срещите се правели така, че да има оптимален брой хора. Сериозно!
falio`
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 4 2005, 08:52 AM)
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕБАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Просто предлагам да се съобразите малко с тези, които работят, и веднага посрещнахте на нож предложението ми. Като го четохме това с Адриана, ни мина мисълта, че на някои от вас им се ще примерно аз и тя да не идваме на срещите. Ако е така, просто си кажете, вместо Боби да ми развива някакви малоумни теории как срещите се правели така, че да има оптимален брой хора. Сериозно!

АБЕ КВО ВИ СТАВА БЕ

КОПЕЛЕЕЕЕЕ.......
кой пък не ви иска на срещите,
и престанете с тъпите си намеци във всяка тема тъпи мензиси (знаете си кои) ..тука се превърна като бойно поле.
Sw1tched
Цитат(falio` @ Sep 4 2005, 12:19 PM)
АБЕ КВО ВИ СТАВА БЕ

КОПЕЛЕЕЕЕЕ.......
кой пък не ви иска на срещите,
и престанете с тъпите си намеци във всяка тема тъпи мензиси (знаете си кои) ..тука се превърна като бойно поле.

Е, той го каза. И добре, че го каза той, щото аз каквото и да кажа ще се почнат някакви хипотези как мразя всичко и всички и как искам да пре*ба всичко и всички, все някой трябва да ти е виновен за нещо нали бе? Ако няма с кого да се караш и кого да обиждаш ше ти изпопадат пръстите ли, к'во?

Срещите винаги са се организирали според мненията под предложението за среща! Като не казвате дали можете или не можете в предложения час после може да се сърдите само на себе си, предложи една среща когато ти е удобно на теб вместо да правиш всичко възможно да ме изкараш най-ужасния човек раждал се някога.
SepulTeraHead
Цитат(Sw1tched @ Sep 4 2005, 01:43 PM)
Цитат(falio` @ Sep 4 2005, 12:19 PM)
АБЕ КВО ВИ СТАВА БЕ

КОПЕЛЕЕЕЕЕ.......
кой пък не ви иска на срещите,
и престанете с тъпите си намеци във всяка тема тъпи мензиси (знаете си кои) ..тука се превърна като бойно поле.

Е, той го каза. И добре, че го каза той, щото аз каквото и да кажа ще се почнат някакви хипотези как мразя всичко и всички и как искам да пре*ба всичко и всички, все някой трябва да ти е виновен за нещо нали бе? Ако няма с кого да се караш и кого да обиждаш ше ти изпопадат пръстите ли, к'во?

Срещите винаги са се организирали според мненията под предложението за среща! Като не казвате дали можете или не можете в предложения час после може да се сърдите само на себе си, предложи една среща когато ти е удобно на теб вместо да правиш всичко възможно да ме изкараш най-ужасния човек раждал се някога.

Добре, че си ти да успокоиш нещата.
Warrior Of Ice
Айде по-кротко. Ако имате да изглаждате някакви лични конфликти - не във форума. От заяждания на дребно няма нужда.
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 4 2005, 06:15 PM)
Айде по-кротко. Ако имате да изглаждате някакви лични конфликти - не във форума. От заяждания на дребно няма нужда.

Спокойно, точно затова продължих "разговора" в канала на групата.
Ro6ava GarGa
blink.gif ok...вече срещи през почивните дни...и след 19:ОО,ок...ДАНО да се събереме повече...
SepulTeraHead
Ами искате ли да се срещнем тази Събота от 19:30 пред Булбанк?
Mort
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 6 2005, 06:15 PM)
Ами искате ли да се срещнем тази Събота от 19:30 пред Булбанк?

Тази събота отново е работен ден wink.gif
SepulTeraHead
Цитат(Mort @ Sep 6 2005, 07:17 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 6 2005, 06:15 PM)
Ами искате ли да се срещнем тази Събота от 19:30 пред Булбанк?

Тази събота отново е работен ден wink.gif

Ейййй, вернмо. на мене ми свърши филма, затова не знам biggrin.gif

И все пак, ако Събота е работен ден, Неделя все пак не е, а срещата от 19:30 нататък би била достаъчно късно за да дойдат от работа бачкейтърите, нали? Един вид петъчното следработно напиване, ама в Събота, а?
giggle
Moje i da sum izpusnala ako e stanalo duma,no da pitam sre6ta predi koncerta na Korn 6te ima li ?
SepulTeraHead
Тва е съвсем отделна история. Аз ще се виждам в 5 пред билетния център на НДК с Жоро от Zaplaxa. Ако искате идвайте и вие там и тогава.
falio`
Има голяма среща на пилоните на НДК в 16:30
giggle
Do kolkoto razbrah i nie 6te se poqvim 4:30 na NDK
Demiurg
За събота отвечер съм на линия !
feather
Аз и моето скъпоценно също ще дойдем в събота, 19 и 30 пред Булбанк. biggrin.gif
moonshield
Там!
Sw1tched
Ако успея да дойда, ще е след 19:30, най-вероятно ще звънна на някого да питам къде сте.
Alekto
Mene ne me broite - na ba4kane sum ot 10h sutrinta do 11h ve4erta...
Demiurg
^ Ако ти се натресем на гости, дали ще те уволнят ??? rolleyes.gif
Wolfheart
Цитат(moonshield @ Sep 9 2005, 08:53 AM)
Там!

/me тоже
Crafter
И аз имам намерението да се мерна.
Demiurg
^
За тебе присъствието е задължително !!!
feather
Пешо, да ми донесеш диска на SJK. biggrin.gif
Mort
Ще ми се и на мен да се видим, ама май пак няма да мога да дойда. Вие къде ще се събирате?
RazorJack
Аз тоя път ще пропусна.
Nightmare
Sreshtata beshe na maksimum!
Mnogo izpusnaha vsi4ki, koito ni napusnaha rano ... Temata "Chto Delaet" ve4e pridobi specialno zna4enie. biggrin.gif Prosi obnovqvane!!!
Mejdu drugoto otkrih neshto - nai-pravilnoto , koeto moje da napravi edin depresiran 4ovek s problemi, e da otide na forumna metal sreshta, da gleda kak okolnite se zalivat s alkohol i rasqt ne4uvani gluposti, i da si kaje "Bah maamu, imalo po-zle i ot mene". tongue.gif Sheguvam se estestveno, no mi pomognahte - naistina, edno golqmo "Blagodarq!", za koeto.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.