Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Sw1tched
Петък?
anonimna_dx
аз май ще идвам.... rolleyes.gif wub.gif
а събота? blink.gif
( не че нещо ми щот иначе ще трябва да бързам..ако зема автобуса в 16..а той може и да позакъсне е.. и такива работи)





баси днес всички постове все ги допълвах.. blink.gif
RazorJack
Ами ок и аз евентуално ... може да идем пак там да обърна някое търговище с количка ... за дезинфекция на болно гърло, не за друго whistle.gif
Май събота е най добре.
Sw1tched
Да де, ама в Събота Валъо и Стефан ще са в Русе. Ако можете и най-вече ако ТЕ могат в Петък, тогава е по-добре..май?
anonimna_dx
OK
ПЕТЪК 19.00-19,15 на Булбанк? - ясно и удобно за всички?? w00t.gif rolleyes.gif




пък иначе може после и в събота се направи още някоя.. rolleyes.gif whistle.gif
Beerzebub
Аз в петък най-вероятно ще закъснея. Не ме чакайте, ще се обадя когато се освободя.
SepulTeraHead
Не ни бройте за Петък. Тръгваме по обед.
Sw1tched
Ами в такъв случай да се върнем на първоначалното?
Събота 19:00 ?
anonimna_dx
...малеее хора как щях да ви вържя тенекия... crying.gif ph34r.gif аз пиша за другия уикенд ph34r.gif
=> значи аз ще идвам в София на 7.10(петък) и ще остана до 11.10(вторник) и става дума тогава среща(и) happy.gif tongue.gif tooth.gif whistle.gif
...сори за объркването.. явно не съм мн добре.. blink.gif rolleyes.gif whistle.gif
Sw1tched
Ок, абстрахирайте се от последните 10-ина поста и отговорете на предложението за ТАЗИ Събота (01.10.2005 wink.gif ). Към 19:00 примерно
Sw1tched
Няма желаещи, а?
Beerzebub
Ако има народ и я че дойдем.
Wolfheart
Еми и аз смятам да се домъкна.
Sw1tched
Само трима няма смисъл wink.gif
Ro6ava GarGa
еми и аз ще доида...сори...нямах нет...тааа,броите ме и мене:)
Sw1tched
Ден преди уговорката четирима..грандиозна среща rolleyes.gif

Хубаво, ако вие сте навити. И без това от Вторник почвам лекции, малко време остана hmm.gif
Wolfheart
Те обикновенно в последните часове преди срещите се трупат по логаритмичен закон biggrin.gif
Sw1tched
Еми дано, но и четиримата да сме ще ударя една бира за концерта на Валъо smile.gif
Ro6ava GarGa
ако само това 4е сме малко ви притеснява....маи ставаме 5,Creep може да доиде...а и Ivomag e обещал:)
Creep
Аз до последния момент няма да знам дали ще мога...
Wolfheart
Цитат(Sw1tched @ Sep 30 2005, 04:08 PM)
Еми дано, но и четиримата да сме ще ударя една бира за концерта на Валъо smile.gif

А какво пречeше и трима wink.gif
Sw1tched
Цитат(wolfheart @ Sep 30 2005, 07:35 PM)
Цитат(Sw1tched @ Sep 30 2005, 04:08 PM)
Еми дано, но и четиримата да сме ще ударя една бира за концерта на Валъо smile.gif

А какво пречeше и трима wink.gif

В тоя ред на мисли, кво пречи да съм сам ? blackmetal.gif
RazorJack
Споко бе нали знаете че доста хора решават в последния момент и се появяват направо на място без да са писали тука. А пък и не е важно количеството а качеството cool.gif
И сигурно ще дойда... drinks_drunk.gif

бтв кво ще кажете да го направим от 6? Щото ако е 7 трябва да си ходя до нас пък така свършвам в 5:30 и идвам директно от даскало като свърша. biggrin.gif
Ro6ava GarGa
ok?6?ivomag ne moje....sad.gif nishto da se nadqwame na neobqweno prisustwie....ama aide molq vi se,4e sutrinta sum na urok i ne mi se shte da hodq da piq biri sama...nadqwam se da se poqwite pone tezi koito obeshtahte:) wub.gif
Sw1tched
Мдобре, Събота, 18:00, Булбанк.
Ro6ava GarGa
диеа....******!вали...wub.gif
не знам дали ще идвам...
RazorJack
Поздрав на всички с песента:

Хиподил - Да ви еба майките
Nightmare
Гледам весело сте си изкарали. tongue.gif
gtzvetkov
А изобщо имало ли е среща? whistle.gif
Ro6ava GarGa
не...ама гледаите какво е хубаво времето ДНЕС!? biggrin.gif
w00t.gif може да праавим среща днес?
gtzvetkov
Страшно е, само да съм в кревата и да се гушкам с някоя. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif devilsmiley.gif
Ro6ava GarGa
ахахахаха....ами ок! icon_headbang[1].gif
останалите - ако сте навити пишете:)
gtzvetkov
Голям майтап, то и слънце изгряло. smile.gif
Та какво стана със срещата? whistle.gif
SepulTeraHead
Аз викам да направите една среща ПОНЕДЕЛНИК (10ти), някъде следобеда/вечерта, да речем 19:00, и после да наминете към 22:00 до О! ШИПКА за концерта на Distorment и Пропаганда. А?
Warrior Of Ice
^ Добре звучи... smile.gif
RazorJack
То 10-ти далеч ... аз тази вечер съм в Шипка към 10 още някой ще идва ли?
SepulTeraHead
Да, аз. Crowfish ебати! Me = emo (and probably queer).
anonimna_dx
аз ще идвам!( за 10-ти става дума) biggrin.gif



Иначе айде среща в петък към 19.00-19.15 на Булбанк?!?!!? ммм??? навити??? ае повечко, че да се видим? ph34r.gif biggrin.gif drinks_drunk.gif tooth.gif whistle.gif
Ro6ava GarGa
ми ступид...нищо не разбрах,ама ще доида wub.gif
Sw1tched
В Петък не знам дали ще мога, имам лекции до 18:00 rolleyes.gif
Sunforger
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 3 2005, 08:39 PM)
Да, аз. Crowfish ебати! Me = emo (and probably queer).

Пак ли Crowfish бе?

А ти още ли си жив? Баси, мислех, че сме те унищожили в погото...
RazorJack
Ами аз съм навит за петък.

Освен това в понеделник съм в Шипка, също и в сряда на Черно Фередже biggrin.gif Правете си сметка да идвате biggrin.gif
SepulTeraHead
Цитат(Skyggedans @ Oct 5 2005, 02:19 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 3 2005, 08:39 PM)
Да, аз. Crowfish ебати! Me = emo (and probably queer).

Пак ли Crowfish бе?

А ти още ли си жив? Баси, мислех, че сме те унищожили в погото...

Това унищожително пого ли беше?
Sw1tched
Към 19:30 може би ще мога да съм на Булбанк..в 19 не мога. Сигурно ще мина и ако не сте там ще звънна.
anonimna_dx
ми ОК аз от 19.15 ще съм там... ще почакам споко biggrin.gif
Ro6ava GarGa
ми ту:)
Sw1tched
Ми аз днеска ще побързам, да не закъснявам ...дано има смисъл wink.gif
Demiurg
Аз към 19.30 ще ви търся - ако не на подлеза на метрото, по кръчмите. Нали трябва да си прибера детето ! biggrin.gif
Sw1tched
Е ще те изчакаме на булбанк направо smile.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Oct 3 2005, 07:41 PM)
Аз викам да направите една среща ПОНЕДЕЛНИК (10ти), някъде следобеда/вечерта, да речем 19:00, и после да наминете към 22:00 до О! ШИПКА за концерта на Distorment и Пропаганда. А?

Е? желаещи smile.gif?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.