Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Ro6ava GarGa
предлагам ти от Плиска да хванеш 204 в посока към Борово...и да слезеш на колелото...примерно аз мога там да те 4акам...и после ще минеме през Сашо и тои ще ни води до Бояна smile.gif
Warrior Of Ice
И аз бих се присъединил... Предполагам и scion_of_storm, ако ще идва.
scion_of_storm
^Ами за жалост аз едва ли ще дойда, че изникна някаква работа....ще се опитам да се отърва от нея, но едва ли :/ Ще минете и без мен де smile.gif
InsArtTure
ОК, остава Неделя, 6 август 10:30 на Площада на Бояна.

КОйто не знае да стигне, да пише. Аз лично ще ви чакам там.
RazorJack
Цитат(Ro6ava GarGa @ Jul 31 2006, 04:35 PM) *
предлагам ти от Плиска да хванеш 204 в посока към Борово...и да слезеш на колелото...примерно аз мога там да те 4акам...и после ще минеме през Сашо и тои ще ни води до Бояна smile.gif

мм кое е тва колело? Последната спирка дето обръща там на някъв площад? Тва ли е?

И какъв е плана всъщност после докъде ще се ходи? Да знаете че ако ще ме карате цял ден да катеря чукари - забравете bye.gif За мен туризмът е отиваме на някоя близка полянка, опичаме си шишчета, изяждаме ги, изпиваме бирата и се връщаме. drinks_drunk.gif
Ro6ava GarGa
da,da това с шиш4етата е мноо яка идея....а то хи4 не е дале4е...
ина4е,сусхтия площад...слизаш там и ме 4акаш в 9 и половина примерно...и примерно 10 без 15 със Сашо ще се 4акамеее...ъъъ...къде?така де...абе 9 и половина на последната sp_ike.gif
SepulTeraHead
Да бе. Аре да не е някъв хипарски туризъм. Все пак сме метъли, нали? Трябва да си уважаваме културата. Ще се качим някъде и ще се наковем като прасета и ще се търкаляме надоло после. ОК?
ThE-SaMe-IdIoT
^Звучи забавно .. може да се отбия до София laugh.gif
Ro6ava GarGa
^^ нали ти казах беее! среща в 10:00 аз,ти и Сашо на магазина и ще пазаруваме smile.gif
я кажете сега последно кои ще идва...Джак?Ицо,Сашо?
Warrior Of Ice
Аз съм сигурен. Само помислете пак за деня, защото днес в прогнозата чух, че в неделя щяло да вали...
Ro6ava GarGa
nqma!krai.resheno e.to4ka...samo 4akame sasho da kaje v kolko to4no da sme pred tqh...drugite 10 i 30 na ploshtada...(i da ne zakusnqvate biggrin.gif ) a Jack moje da se obadi ako go e izmislil! rolleyes.gif
InsArtTure
Още ли не щете да е в събота, защото аз настоявам да е тогава? По-сигурно си е.
RazorJack
Мен още ми е през кура кой ден ще е.
Вечерта на предния ден ще потвърдя присъствие ако ще идвам smile.gif
Beerzebub
Аз в събота няма да мога. За неделята предлагам да се замъкнете пред нас към 10:00. После с автобус 107 и сме горе за нула време.
Warrior Of Ice
Цитат(Beerzebub @ Aug 3 2006, 10:27 PM) *
Аз в събота няма да мога. За неделята предлагам да се замъкнете пред нас към 10:00.

Би ли уточнил какво точно разбираш под "пред нас"? Аз съм живял 12 години в блок 25, но това едва ли може да се каже за останалите... wink.gif
Beerzebub
Е нали Гаргата щеше да води?
Warrior Of Ice
Ами нека напише с големи букви къде точно ни събира и в колко часа, за да стане ясно на всички...
Ro6ava GarGa
пред блока на Сашо в 09:55, пред супермаркета където ба4каше Сеп 10:00, после в 10:30 горе на площада които където иска да доиде biggrin.gif в НЕДЕЛЯ!
Beerzebub
Ехее... И ти к'во каза.
Няма ли да е най-добре да се сберем на последната спирка на 204? От там просто се метаме на 64 и заминаваме. И BILLA е на един хвърлей, ако ни трябват провизии. smile.gif
Съгласни? 10:00?
Alekto
Kaka vi se vurna ot moreeee sp_ike.gif I kato vi gledam entosiazma moje i az da doida.6te vidim.Ima celi dva dena do togava.
Warrior Of Ice
Аз съм пред блока в 10 без нещо и т'ва е...
InsArtTure
Е, щом толкова държите дзаю е в неделя...аз съм си 10:30 на площада в Бояна.
gtzvetkov
Ъъъ, а на кое му викате "площада в Бояна", че аз там за няколко се сещам. smile.gif
InsArtTure
Честно казано и аз не съм сигурен. Там дето спират автобусите. Ако не се намерим, ще се пре-срещнем пред боянската църква. Егати, тва Бояна тера ънноун.
Sw1tched
Цитат(Beerzebub @ Aug 4 2006, 12:34 AM) *
Ехее... И ти к'во каза.
Няма ли да е най-добре да се сберем на последната спирка на 204? От там просто се метаме на 64 и заминаваме. И BILLA е на един хвърлей, ако ни трябват провизии. smile.gif
Съгласни? 10:00?

Аз може би ще идвам, но не го знам 204 къде минава и т.н. Блока ти го знам ама, защо просто не се съберем на нещо по-известно като спирката на 5-ицата на Павлово ...и без това с 5-ицата ще дойда rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Защото сме в другата посока, Боби. wink.gif Но както кажат де...
Ro6ava GarGa
oh...Боби?да мина да те взема?на Павлово в хм...9:35? laugh.gif после минаваме през блока на Сашо(9:55),взимаме ги от там,после Стефан на супермаркета(10:00)...от там пазаруваме бири или не знам кфо и тръгваме нагоре и се 4акаме с другите(10:30)?така океи ли е за вси4ки?
Warrior Of Ice
Перфектно е. smile.gif
InsArtTure
Хаха, ако не ме намерите в Бояна ще е купон. Аз съм там в 10:30
gtzvetkov
А кой ще ви води към Бояна и знаете ли с какво се стига до там? smile.gif
Warrior Of Ice
Цитат(gtzvetkov @ Aug 4 2006, 06:20 PM) *
А кой ще ви води към Бояна и знаете ли с какво се стига до там? smile.gif

Не, не сме от София и не знаем с какво се стига... laugh.gif
Ro6ava GarGa
да,Сашо...аз мисля 4е с 63 става?не знам...а ти ще идваш ли?гледам проявяваш интерес?Леля Лора ще идва ли ?tongue.gif
Nothing to No One
Ей хора, абе утре (събота) ще има eдна металска среща ... ще бъде при билетния център на НДК а ако случайно завали - в подлеза. от 17.00 е и мн ще се радвам ако някой от вас дойде.
за по една (или повече) бира .... drinks_drunk.gif
Dragontear
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 4 2006, 08:42 PM) *
Ей хора, абе утре (събота) ще има eдна металска среща ... ще бъде при билетния център на НДК а ако случайно завали - в подлеза. от 17.00 е и мн ще се радвам ако някой от вас дойде.
за по една (или повече) бира .... drinks_drunk.gif

аз бих дошъл ...но вече поех ангажимент за друга такава среща от 18 ...wink.gif
Up The Irons icon_headbang[1].gif
stage
Цитат(eli_maiden666 @ Aug 4 2006, 08:42 PM) *
Ей хора, абе утре (събота) ще има eдна металска среща ... ще бъде при билетния център на НДК а ако случайно завали - в подлеза. от 17.00 е и мн ще се радвам ако някой от вас дойде.
за по една (или повече) бира .... drinks_drunk.gif

Ако ти черпиш бирите ще дойда да се напия rolleyes.gif
Nothing to No One
еми незнам още колко хора ше дойдат и не гарантирам че аз ше черпя .... ама то важното е да си прекараме Якооо!
stage
Eмииииии...тогава няма да дойда biggrin.gif
gtzvetkov
Цитат(Ro6ava GarGa @ Aug 4 2006, 06:33 PM) *
да,Сашо...аз мисля 4е с 63 става?не знам...а ти ще идваш ли?гледам проявяваш интерес?Леля Лора ще идва ли ?tongue.gif

63 минава през площада, дето е "скиорката", но продължава в посока вилна зона Бояна. Мен ли питаш дали ще идвам?
Ro6ava GarGa
мда бе,същия biggrin.gif btw...хора...ако утре се събудите и видите 4е вали или 4е падат камъни,или не знам си кфо...и решите да не идвате - драснете два реда тука...много тъпо е ина4е hmm.gif
InsArtTure
То като нищо ще нивали утре, така че who cares. Нали сме мелхедс. Всъщност горе не е толкова страшно като завали, даже е приятно.
InsArtTure
Оказа се, че няма да мога да дойда утре. Знаех си, че ще се прецакат нещата, мамка му. Трябваше да си е в събота.

Та...няма да ви чакам в Бояна.
Ro6ava GarGa
мммм,тииии....хм хм...не си добре...1во...ако беше днес...така щеше да ни запраска то4но като сме горе...2ро...хи4 не е приятно...тука ееее..абе сутринта като писах първя пост беше градушка laugh.gif
Warrior Of Ice
Ти чакай да видим какво ще е утре... happy.gif
gtzvetkov
До колкото разбрах утре няма да вали и времете ще е хубаво за излет. Между другото много ми се идваше, но не знам дали ще мога.
Ro6ava GarGa
еми срещата е 9:40 на павлово ю ар уелкъм!
Sw1tched
Хех, явно има някъв неписан закон който организира срещи и който най-много се прави на ентусиаст да не идва rolleyes.gif Ама аз го очаквах де и бях тръгнал с приятелката ми независимо от това колко души ще сме. Както и да е, толкова яко време скоро не знам дали ще има на Витоша. Кебапчета на чист въздух @ скалите = icon_headbang[1].gif
gtzvetkov
Снимки има ли? Интересно ми е да ви видя. smile.gif
Sw1tched
Има, но razorjack няма интернет в момента и съответно не може да ги качи.
RazorJack
Цитат(Ro6ava GarGa @ Aug 5 2006, 03:01 AM) *
мда бе,същия biggrin.gif btw...хора...ако утре се събудите и видите 4е вали или 4е падат камъни,или не знам си кфо...и решите да не идвате - драснете два реда тука...много тъпо е ина4е hmm.gif

Пхахах ама ти като решиш да не идваш просто не вдигаш телефона нали? Изключително тъпо поведение ...


Иначе ето 2 снимки по представителни smile.gif А останалите нямам къде да ги кача така че който има да каже и ще му ги метна на mail-а smile.gif

http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTIO...p;USER_ID=10466
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTIO...p;USER_ID=10466
ManOwaRadO
A twist in the myst wink.gif happy.gif

Нереални фотоси. Просто уникални! bowdown.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.