Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Warrior Of Ice
Цитат(```````` @ Mar 27 2007, 07:41 AM) *
НЕДЕЛЯ, 17 - НДК (билетен)

Решено е!
ManOwaRadO
Сега ако кажете и къде ще се намирате към 6 - 6:30 може и аз да дойда. smile.gif
Warrior Of Ice
Ако времето е хубаво, предполагам, че ще сме на пейките зад пилоните...
Sirenia_fan
warrior, нема ли да е по-добре да се вкараме някое кръчмозаведение, където да се наплюскваме и наливаме като за световно? smile.gif rolleyes.gif
Warrior Of Ice
Като се съберем, ще го решим.
Sirenia_fan
Цитат(ManOwaRadO @ Mar 27 2007, 09:44 AM) *
Сега ако кажете и къде ще се намирате към 6 - 6:30 може и аз да дойда. smile.gif

независимо от времето и мястото съм почти сигурен (особено за мене), че по това време по-недържеливите от нас ще са в алкохолен делириум, други тепърва ще "пътуват" към него с бира в ръка... biggrin.gif tongue.gif

MadHatter, вече разбрах защо някои хора от оня форум са ти неприятни. бахти тесногръдите комплексари имало там да ги censored2.gif ... thumbdown.gif
RazorJack
Ее ми в неделя трябва да се полее ... все пак тогава ще остават 3 дена до концерта на Manowar icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
````````
Ако чак толкова си нямате телфоните.. аз ще ви бъда център за връзка. Владо ми има тела, Сашо.. ако някой още го иска да ми пише на ЛС.
Vlad
Moже ли и аз да дойда drinks_drunk.gif w00t.gif
Sirenia_fan
епа идвай. smile.gif нали е среща това, значи всеки може да дойде. мисля, че другите ще се съгласят с мен. wink.gif
Demiurg
Дали не е напъпило времето за някаква форумна среща, с цел препикаване на градинки -тире- паркове, с предхождаща умопомрачителна злоупотреба с течни упойващи вещества ???
Демек - drinks_drunk.gif , а ???

Нещо дядо ви се е затъжил за вас, младежи !!!! icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Ами те срещите май понамаляха напоследък понеже половината потребители не ги пускат техните...
Sirenia_fan
ми тогава да се уточниме кои от нас родителите им ги пускат да правят каквото си искат и да вземем да се съберем и напием както трябва. wink.gif smile.gif
sepulturatr
^^ laugh.gif axesmiley.png dash1.gif
Sirenia_fan
сепултуратр, това за съгласие ли да го приемам? а тая най-дясната емотиконка мн ме кефи какво прави... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Beerzebub
Тъй...
Този петък, около обед, заминавам за Варна. Очертава се да стоя там до неделя вечерта. Ако на някой от познатите морски типове случайно му се пие Столично да ме уведоми. smile.gif
Nickolleta
Цитат(Sirenia_fan @ Apr 14 2007, 11:49 AM) *
ми тогава да се уточниме кои от нас родителите им ги пускат да правят каквото си искат и да вземем да се съберем и напием както трябва. wink.gif smile.gif

Щом някои не ги пускат родителите им, сигурно има защо.
ManOwaRadO
Аре съботата да измислиме нещо, бири тва онва smile.gif
Sirenia_fan
Цитат(ManOwaRadO @ Apr 25 2007, 07:06 PM) *
Аре съботата да измислиме нещо, бири тва онва smile.gif

еми айде. smile.gif и без това ти дължа един шмайзер. wink.gif
ManOwaRadO
Хах ако може Калашников ще е още по-добре laugh.gif аз най-вероятно ше съм в Борисовата тогава, та който проявява желание може да се джойнне smile.gif
sepulturatr
Цитат(Nickolleta @ Apr 25 2007, 01:39 PM) *
Щом някои не ги пускат родителите им, сигурно има защо.

Естествено! И аз да съм и аз небих си оставил детето на сигурно зарибяване по пауър метъл.


Цитат(ManOwaRadO @ Apr 26 2007, 10:26 PM) *
може да се джойнне

Джойнтне blink.gif laugh.gif
Warrior Of Ice
Цитат(sepulturatr @ Apr 27 2007, 06:58 PM) *
Естествено! И аз да съм и аз небих си оставил детето на сигурно зарибяване по пауър метъл.

Ти направо недей наказва човечеството, създавайки потомство... laugh.gif
Virgin_Steel
Аз незнам с тия отношения тук във форума как да дойда на такава среща mad.gif
Warrior Of Ice
^ Някой да те е канил?
Virgin_Steel
laugh.gif Ей го е no.gif Явно нема оправия... Aко имаш някъв проблем що не ми го кажеш, а се правиш на важен ?
InsArtTure
Човече, ти имаш проблем. Никой друг. wink.gif
Virgin_Steel
Добре, 'човече' , разясни ми, готов съм да намеря грешката в себе си...

П.С. Май се сетих, проблема е че не харесвам Мейдън и съм недостовен да отида на среща на Metal World !!! W0W brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif
Dragontear
Айде пак... ебати... на кой му пука за музикалната и друга ориентация....
(Това, че не харесваш Maiden, може да е в твой излишък ...или полза). Всъщност всички са прави...
На кой му дреме дали ще ходиш на шибаните среши ...стига мрънка и се жалва ...отношението във форума е такова, каквото си го заслужил и каквото другите са преценили че заслужаваш.
Наистина е маловажно дали някои ще се яви на която и да е среща... аз поддържам връзка с хората, които искам оттук и се виждам с тях когато искам на по бира... останалото не ме интересува (ТОЧКА)

поздрав с
Rottong Christ - In Domine Satana
SepulTeraHead
Те и други хора не идват на срещите, щото не ви се радват на измисления conclave biggrin.gif
Warrior Of Ice
Направо се чувстваме ощетени от факта, Стефане. laugh.gif
Virgin_Steel
Warrior Of Ice на твоя въпрос, да, няколко човека от тук ме поканиха.

InsArtTure ще ми е интересно да видя безпроблемни хора, каквито твърдиш че сте. rolleyes.gif

Dragontear не разбрах кое беше мрънкане и жалване? laugh.gif А не разбрах с моята скромна Постография как съм заслужил каквото и да е отношение и то от хора дето не ме познават... че чак да ми казват че имам и проблеми w00t.gif

SepulTeraHead каза това, което предполагах и още няколко човека потвърдиха punk.gif metal.gif punk.gif
Dragontear
А аз кога съм казавал че имаш проблем? mellow.gif
SepulTeraHead
Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 28 2007, 09:40 AM) *
Направо се чувстваме ощетени от факта, Стефане. laugh.gif

Голям кеф е да отблъскваш хората, нали? Аз 20 години вече все тва правя...
Warrior Of Ice
Важното е да се усъвършенстваш. biggrin.gif
Dragontear
Сеп .... трябваше да потърся тая дума в речника за да разбера поста ти laugh.gif

Ма какво да се прави ..прост съм..

И сеп няма нищо тайно в това... даже бих се радвал някои път с теб да пием по бири smile.gif
SepulTeraHead
Ама разбира се. laugh.gif За бира винаги готов съм!
lodborg
"Форумни" срещи в буквалния смисъл на думата няма от години. Много, много, много преди да се образува конклавът или нещо друго. Точно и затова срещите в събота се превърнаха от срещи на "всички" хора от форума в среща на определен приятелски кръг. Не знам какъв е проблемът в това - все едно понеже няма форумни срещи вие не отивате да пиете бира с приятелите си. Между другото, тези срещи нито са тайни, нито са затворени за драгите съфорумци. Сигурен съм, че няма да бъдат изхвърлени хора от срещата, само защото не са от "конклава". За това че хората не идват на срещи са си виновни самите те.

Колкото до този конклав, който ви бърка в очите толкова много - това е просто група на хората, които взимат дейно участие в писането на статии за сайта; хората, които дават предложения за развиването му и след това пренасят на дело взетите решения (забележете, става дума за САЙТА, не за форума. Имам чувството че това не се изясни докрай на съфорумците). Със същия успех групата можеше да се казва "авторски колектив", или "бирените мечета", или "шоколадова абстиненция", или "Teh 1337" - това е просто име. Никой тук не си въобразява, че хората извън "конклава" са по-нисши, още по-малко конклавът съществува като истински такъв.
InsArtTure
Цитат(Virgin_Steel @ Apr 27 2007, 11:30 PM) *
Добре, 'човече' , разясни ми, готов съм да намеря грешката в себе си...

П.С. Май се сетих, проблема е че не харесвам Мейдън и съм недостовен да отида на среща на Metal World !!! W0W brickwall.gif brickwall.gif brickwall.gif

Нямаш грешка. Дори не те познавам. Обаче напред към влизане в някакво общество, затворена група, се тръгва със "здравейте, как сте?" Не с "Вие ме псувате, ама аз напук ще дойда или пък няма да дойда или изобщо вижте как светът се върти около мен." rolleyes.gif

Do as you wish. Както Ицо каза, тези срещи не са тайни.
stage
Цитат(InsArtTure @ Apr 28 2007, 12:54 PM) *
Дори не те познавам. Обаче напред към влизане в някакво общество, затворена група...

Do as you wish. Както Ицо каза, тези срещи не са тайни.

Нова вЪлна Киро laugh.gif
InsArtTure
И ти ли имаш проблем? laugh.gif Не те разбрах.

Искаше да използвам понятието отворена група ли бе? Отворена група е онази, чиито членове не ги ебе с кого се виждат и защо и които са винаги, навсякъде с хора, които не познават, отворени не към нови запознанства, а отворени към хора, които могат да използват, за да задовлят социалните си, вродени нужди.

Такива групи са курвенски и безсмислени. Знаеш,ч е ме дразниш, когато твърдиш, че не съм се изказал правилно! laugh.gif
stage
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Virgin_Steel
Цитат(InsArtTure @ Apr 28 2007, 12:54 PM) *
Нямаш грешка. Дори не те познавам. Обаче напред към влизане в някакво общество, затворена група, се тръгва със "здравейте, как сте?" Не с "Вие ме псувате, ама аз напук ще дойда или пък няма да дойда или изобщо вижте как светът се върти около мен." rolleyes.gif

Аз незнаех, че влизам в някакво тайно общество huh.gif Още повече затворена група ? smile.gif
Не бях писал от година-две тук и видях част от хората тук оня ден в Борисова и ми се сториха печени типове и реших да влезна във форума да подраскам, но тук нещата стоят различно. Всички са смели и отворени, всеки е на зъби и нокти и е един невероятен задклавиатурен герой...
Като този stage, който ако можеше! нещо да коментира щеше да го направи...
scion_of_storm
Не обиждай стейджи, ние го обичаме wub.gif laugh.gif
Всъщност никой не ти се точи, пич. Аз точа ли ти се? Ицо точи ли ти се? Някой друг точи ли ти се? smile.gif Айде стига smile.gif
InsArtTure
Цитат
Аз незнаех, че влизам в някакво тайно общество huh.gif Още повече затворена група ?

Пич, ти си troublemaker. laugh.gif Подчртах, че не е тайно, а в по-дълъг пост ОБЯСНИХ какво е отворена и затворена група. Чете ли ми постовете?
Virgin_Steel
Видях, че има доста солидна маса караници, спорове и заплахи в тоя форум и реших да попитам така ли е и по срещите, след което си Дъ АДМИН реши буквално да ми се наточи, като ми каже че имам проблем и че не съм канен на вашите срещи.Макар въпросът ми да беше принципен и аз не съм виновен за положението тук...

InsArtTure просто си редактира поста и не видях това, което си добавил.
InsArtTure
За да спрем огромния спам-ще заключа. Ела на среща с бодигард, че да си защитен. tongue.gif


Тоест- stop this nonsense. Ако е важно да си в тази група, джоинни се.

A впрочем, на тези срещи постоянно идват непознати. Идват, пийват по бира, шпрехат си с който им се шпреха и толкоз. Не са се оплакали.
Warrior Of Ice
Цитат(Virgin_Steel @ Apr 28 2007, 01:33 PM) *
Дъ АДМИН реши буквално да ми се наточи, като ми каже че имам проблем и че не съм канен на вашите срещи.

Твоите проблеми са си твоя работа и са последното, с което бих тръгнал да се занимавам. Къде въобще съм говорил за тях? Посочи, ако обичаш.

Подходът ти е нездрав. Не върви ни в клин, ни в ръкав да се появиш в дадено общество (форумно, или каквото и да било друго) и още с пристигането си да започнеш да го размахваш голям и да се правиш на кой съм аз. След нещо подобно оплакванията, че не те посрещат с хляб и сол, звучат нелепо. InsArtTure ти го обясни с думи прости, аз сега перефразирам, защото явно не разбираш.
Virgin_Steel
А сега ако ми обясниш/покажеш/посочиш/цитираш кой и къде е тоя голям дето съм го размахал?
feather, ми обясни какво е положението тук спрямо мен и това значи ли че трябва да намеря функцията да си самоизтрия акаунта? Ако е така имаше по директен и мъжки начин да ми кажеш!
lodborg
Тъй като гледам, че всички си изказаха личното мнение за теб, ще го направя и аз (колкото и ненужно да е това). Не съм си играл да броя с точност, но имам чувството, че само в 2 от всичките ти постове за тази седмица не се оплакваш от отношението на останалите към теб. Честно казано, някои хора наистина попрекалиха в нападките си срещу теб в темата за Мейдън, но освен това не съм видял други причини да се чувстваш онеправдан. И на мен честно казано вече ми омръзна да чета постове, в които обективно единственото, което си написал е въпросът "Какъв ви е проблемът срещу мен". Малко странно се получава...
Warrior Of Ice
@Virgin_Steel:

Никой не е тръгнал да те гони. Доколкото имам наблюдения, не си нарушавал правилата на форума. Ако имаш желание - пиши, ако нямаш - недей. Отговорността за съдържанието на мненията ти обаче си е изцяло твоя. Не мога да те посъветвам друго, освен по-мъжки да посрещаш реакциите спрямо тях. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.