Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Battle Magic
Аре още тая вечер в 23! Бързо, че ще закъснееш.
Nothing to No One
Филипе...ти пък кфо се бъркаш laugh.gif
\\m//
Хей, искам да ви попитам тук организирате ли си срещи за Търново или Бургас? Дайте да се съберем някъде, ако искате. Например утре и на 25 ще се проведе мотосъбор в Търново на хълма Света гора, ако решите можем да направим някоя среща там! Има ли съгласни? smile.gif:
Nothing to No One
хах...един мой приятел ще ходи там biggrin.gif
Aggressive Perfector
Абе, ше има ли форумни срещи в Хасково, Ст.Загора или ПОНЕ ПЛОВДИВ?! bowdown.gif
\\m//
Еми сигурно срещи се правят само в София човече! hmm.gif
Ataegina
Ей, хора айде ако правите среща я оповестете по някакъв начин, за да мога да ви посетя.
pa®tci
Цитат(\\m// @ Aug 29 2007, 11:21 AM) *
Еми сигурно срещи се правят само в София човече! hmm.gif

човече! ... unsure.gif



В тоя ред на мисли -
ВЪРНЕТЕ СОФИЙСКОТО ГРАЖДАНСТВО!
darga
фуххх...Най-накрая се добрах до комп.Официално мога вече да кажа,че съм изнесена в Софията.Много ще се радвам да ви досаждам някой път tooth.gif
MadHatter
Значи е крайно време да организираме една официална форумна срещичкъ drinks_drunk.gif beer.gif
zelatorr
Хайде утре следобед wub.gif tongue.gif
Mago De Oz
да се обадите, ако има нещо, може да си домъкна туловището !
beyondtheblack
Може ли и аз да додъ.
usmif
Утре след обед какво ще рече? Около колко часа и къде я замисляте тази срещичка smile.gif Аз може да намина ако е по към вечерта това след обед rolleyes.gif
Wrath_Child
Милене,ще водиш ли малкия с теб,ако дойдеш? guitar.gif
Mago De Oz
^таралеж в гащите smile.gif Сега сме на фаза, колко бели можем да направим за единица време smile.gif
zelatorr
Като гледам няма голям интерес за тази срещица.. sad.gif
ManOwaRadO
Пичове, довечера ше има концертче на Балканджи, Синтез и Под Дъжда в кино Влайкова - близо е до Ариана и до клек-шоповете с бира. Ако има навитаци да си казват, Почва в 7 ама аз ше дойда по-рано и ше пия отпред. Аре.
Mago De Oz
Айде за 3-ти, който иска да се пие по бира, преди и по време на феста, да се обажда на лична, тук или където му е удобно !
Braindead
Да, задължително трябва да се измъдри нещо тогава. happy.gif
scion_of_storm
Аз ще си виждам далечни роднини от морски градове тогава... tongue.gif Ама може де, да smile.gif
Mangalf
"малчо", не е роднинска връзка Сционе biggrin.gif
scion_of_storm
Е требе видя сестра ми и едната ми дъщеря biggrin.gif Ако щеш и на теб щи измислим нещо, в смисъл, слуга или някакво подобно >:О Абе фестът ще е масовка tongue.gif
In Death's Embrace
^ Тати, тати, няма да успееш да се скриеш от мен devilsmiley.gif !
scion_of_storm
Виждаш ли ко става biggrin.gif
In Death's Embrace
Какво става аааа?? rolleyes.gif
Само казвайте кога и къде, че аз съм леко доста неориентирана в София (туй село ми е чуждо, в моето си е най-хубаво).
А, да, та като стана въпрос, къде точно е Зимният дворец? Знам само че е някъде в Студентски град (или се лъжа жестоко?).
zelatorr
Нека наистина да се разберем за час и място на 3ти. rolleyes.gif Ама да е някаква по-голяма среща. dry.gif Аз съм свободен целият ден и съм съгласен където и да е bye.gif
Mago De Oz
аз ще съм с автомобилето, така че, ако някой иска вземане от Плиска, Младост, Дружба да свирка за 3 -ти
slipknot_spirit
А за този 3-ли става дума и къде ще бъде срещата приемат ли се по-малки (15 годишни примерно)? smile.gif и къде ще е?
stage
Да, кажете утре кво ще става, или е всеки за себе си и с който се срещне по случайност huh.gif
Ако някой иска, примерно към 12:00 в "Рокерското" и от там да се ходи...
In Death's Embrace
Не знам преди това де ще ходите, ама 2.30 около залата някъде как ви звучи? smile.gif
ludspamer
Абе важат ли тия форумски срещи все още?И какво представляват-събирате се някъде и пиете, предполагам. icon_headbang[1].gif .Ако е така-похвално.Но въпросът остава-важат ли все още и ако да-къде горе-долу става?
Ulair
^Ъхъм и аз съм заинтересован.Време е да ''изляза на светло'',така де, винаги е хубаво да се запознаеш с нови лица...(Странно ,че точно Аз го казвам ,де) whistle.gif
Lanfear
Ми и аз подпитнах Wolfheart но той каза, че повечето ги мързяло smile.gif..... е няма ли да се прежалят за drinks_drunk.gif
RazorJack
не бе просто е трудна работа да се организират много народ че и да намерят място някъде затова всички се събират на малки колективчета и така smile.gif
ludspamer
Е значи на ЛС-та се разбирате, предполагам.
Beerzebub
ОК, съжалявам грубоватото изказване, но защо чакате някой да ви организира? Като малките деца. Ако искате да се видите/видиме пишете тук, предлагайте. "Така и така, в този ден съм свободен, аре да се видим!" Който иска да дойде, ще потвърждава. А, ако още малко си размърдате мозъците и се поразровите назад в темата, ще видите откога не е имало уговорено форумно събиране и туко-виж ви е просветнало, че редовните срещи на пишещите тук одавна не са редовни.
ludspamer
Аз съм свободен всеки петък и събота.Вие отде да ви знам кога сте свободни.А за място-дори не знам кой къде живее.Колкото до мен-аз съм в Слатина, на 200метра от Румънското посолство.
zelatorr
Аз вече съм свободен всеки ден от 0 до 24 icon_headbang[1].gif И к'во от т'ваа?? blackmetal.gif
Lanfear
Цитат(Beerzebub @ Jan 18 2008, 02:21 PM) *
А, ако още малко си размърдате мозъците и се поразровите назад в темата, ще видите откога не е имало уговорено форумно събиране и туко-виж ви е просветнало, че редовните срещи на пишещите тук одавна не са редовни.

Ти пък не бъди толко зъл suicide.gif
На мен това ми е ясно, четох темата - има ли нещо лошо да станат по-редовни? smile.gif drinks_drunk.gif
Аз точно не мога да се наемам да организирам "старите кучета". Кога съм свободна ли? Ми мога да се организирам така, че като се каже нещо конкретно да съм свободна.../до 28ми съм фрий всяка вечер щот съм в сесия/.

abydos
Цитат(Lanfear @ Jan 18 2008, 06:30 PM) *
./до 28ми съм фрий всяка вечер щот съм в сесия/.

what a shame ;) j/k
Lanfear
Срам не срам, това е положението Abydos whistle.gif - очаквам конструктивни предложения от желаещите да пийнем бира някъде /все някога../ drinks_drunk.gif
Aggressive Perfector
Деба, не ви ли е по-приятно да си се наливате сами??? wine.gif beer.gif guin.gif
ludspamer
^Не, разбира се.Винаги е по-приятно да пиинеш и да поговориш глупости с някой.Сам не е интересно wink.gif
abydos
Цитат(Lanfear @ Jan 18 2008, 07:31 PM) *
Срам не срам, това е положението Abydos whistle.gif - очаквам конструктивни предложения от желаещите да пийнем бира някъде /все някога../ drinks_drunk.gif

Kamelot е добър повод да се съберат хората. По много или по малко smile.gif.
Beerzebub
Нищо не сте видели от мойта злоба вий... devil.gif
MadHatter
like yeah, right laugh.gif (например)
Beerzebub
Това беше... whistle.gif
Поне дай, ако ша са излагаме, да е с нещо по-ново. Като например:
prayer4eto
Цитат(abydos @ Jan 18 2008, 08:18 PM) *
Kamelot е добър повод да се съберат хората. По много или по малко smile.gif .

За Камелот-а съм си заплюл аз да черпя ! rolleyes.gif happy.gif
RazorJack
а това помниш ли го laugh.gif laugh.gif

tongue.gif



сичко се пази в архивите хехехе icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.