Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Lanfear
Цитат(gadabout @ Jul 19 2008, 04:06 PM) *
Няма лошо, ама само двамата - не става...
А и не съм чак планинар.

Оооо
*чува нещо за планини и долазва*
Зелаторе ще те трепя, откога го говорим това! Хайде докато съм отпуска, че после няма да стане освен ако не е нещо еднодневно, близичко и не толкова уморително. Аз не съм по походите (колянцето ми е зле, какво да се прави...) но с удоволствие бих се поразмотала на зеленичко и свежичко (+бира и поточе, където да се изстудява...)

gadabout
Бонсови поляни ениуан?
zelatorr
Витоша не е ли най-подходящо? Близо, зелено, поляни реки... rolleyes.gif
gadabout
Не че не, ама Ланфеар спомена, че не е за мн вървене. А полите на Люлин планина са хубави.
zelatorr
Аз нея мога да я нося. wub.gif
Ulair
ПЛАНИНА ли дочух !? Задължително ме бройте и мен!!!!! rolleyes.gif

Инак аз предлагам една по-скромна и далеч по-осъществима форумна среща на всички, които са от София, в някоя култова кръчма по избор! Просто се разбираме кой-кога може и определяме една дата(по възможност 13! blackmetal.gif) и се събираме на опустошителен поход из Шопландия ! Колко му е?
zelatorr
Съгласен съм и за кръчма в планината но нека да не е на 13ти петък че може да не е много скоро. smile.gif
Lanfear
Цитат(zelatorr @ Jul 20 2008, 02:38 PM) *
Аз нея мога да я нося. wub.gif

Ще издъхнеш в адски мъки мани smile.gif
Но както обсъждахме, ще взема и болничен ако трябва, но ще отида на зеленко поне за малко. Тъй като е видно, че няма да е тази седмица а след това съм на моренце (пък после бачкане отново от 4-ти)... като се домъкна отново по шопско ще намислим нещо smile.gif

Улаир, за кръчма вярвам, че няма да има недоволни drinks_drunk.gif
gadabout
Няма да има недоволни, вкл и аз, но няма какво да се чакаме всички да се разбираме за дата, място и час.
Казва се едно такова, най-удобния ден от седмицата и най-централното място в София по дифолт, пък който може, нека дойде. Твърде много маймуни сме, за да се съобразим с всеки.
pa®tci
Кур за срещите.

Срещите смучат.

Да ми го смучете.

'Лагодаря.
zelatorr
Парци ела да ни го посмучеш. wub.gif
pa®tci
Цитат(zelatorr @ Jul 21 2008, 12:13 PM) *
... да ни го...

Ннндаа...
zelatorr
Да не се притесни че не е един? unsure.gif



Та хайде нещо за среща.... smile.gif
scion_of_storm
Елоууу, у Бонсови поляни бате 'ционо има вилица, бре.

Не метална, но каменна вилица, ма 'се пак.

Та, така, идея за среща е хубаво нещо. Раздуйте и да видим ке става ли ралтъ.
gadabout
Вила на Бонса???
whistle.gif


bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
scion_of_storm
Стара, още от дядо ми, мноу зле, но е олдскуул. Кефи ме, макар че вече не ходя там от доста време smile.gif
RazorJack
проблема с големите срещи извън софия е че не всички са на един акъл. нямам предвид интелигентност, ами това което разбират под добре прекарано време. едни ще искат да се катерят по чукарите, други ще искат да бичи метъл и да са пияни като гъзове денонощно а трети ще искат просто да си починат и да си легнат рано и да мърдеят. така че срещите в планината са приложими само за малки групи хора с еднакви възгледи.

голяма среща в някоя транспортно достъпна кръчма, запазена за целта е по усъществима.
gadabout
^ +3489203

Ми ок, уреждаме среща в кръчма.
Айде да се изреди тоя оня, дето е съгласен.
Кога, как и кой избира място и време?
zelatorr
Тази събота или неделя привечер.
gadabout
Събота в 5 на НДК?
zelatorr
Защо не в неделя? dry.gif
gadabout
Ми ок, на мен ми е все тая, ама никой не се юрка да дава идеи и желание, като гледам.
zelatorr
Аз съм навит за неделя към 5. Някъде около НДК ще е супер. После там в някоя кръчма. Там сега има и някоко бирфеста. Ако повече от двама души гледат тази тема може да се организира нещо. smile.gif
scion_of_storm
Мисля, че почти сигурно ще дойда. Има няколко дни до тогава, но ще гледам така да уредя нещата, че да се получи. Тя дъщеря ми (In death's embrace) е тук *тихо, Иво :Д*, ама не знам дали ще може и тя да дойде. smile.gif
gadabout
Който чете, чете, който ще да идва.
И за да няма "някъде към" и "около" еди къде си:

Тази неделя, 27 юли, 17:00 часа на пилоните на НДК

zelatorr
ТАМ ЩЕ СЪМ АЗ!


...и ще ВИ чакам... openwidehug.gif
scion_of_storm
И ние твоята КОСА КОСА КОСА КОСА

openwidehug.gif openwidehug.gif
Aglarana
Ако се приемат женски индивиди и споменатите си нямат друга работа, може и да посетя ; )
gadabout
Абе ние хубаво се уговаряме за неделя, ама тогава доста неща не работят, транспорта е с друго разписание, а за хора като мен, дето живеят на майната си, това съвсем не е без значение...
А и дали не избързваме с толкова скорошна среща?
С по-голям интервал между обявлението и самата среща ще научат повече хора и съответно повече хора ще дойдат.

Хайде да отложим за следващия петък вечер, какво ще кажете?
Да го организираме като хората. Прибързахме.
MadHatter
Well, you know, my life is too complicated now and I'm still not ready for this...I'll call you.
RazorJack
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ти не порасна ли вече че мама и тати да те пускат бе? tongue.gif

и кво написахте го с големи букви и после кур? мислете бе момци, не е толкова вредно smile.gif
MadHatter
^Uh, wtf laugh.gif Наистина мисленето не е вредно rolleyes.gif
ViolentBeauty
Нели точно тази седмица ще си пържоти гъзъ на морето, заедно с още двама съфорумци happy.gif Така че за всякви мероприятия ме бройте след 4 август tongue.gif
Lanfear
Тамън щях да кажа, че ако е в събота може да намина но от неделя сме на моренце (което Зелатора трябва да знаееее! axesmiley.png ).
Т'ва е нек'ва конспирация, той не ме ще на среща хахаах! openwidehug.gif
И мен ме бройте след 4ти август!
zelatorr
Ще направим телемост.. София ... там където сте Вие. lamo.gif
Braindead
Еми, там ще сме (общо-взето когато и да е, но да се знае наистина кога, хах) тъкмо обмисляхме такива идеи снощи.
Ataegina
ннннеделя и аз планирам море smile.gif
dial few words ако ще сте в Несебър biggrin.gif
Crafter
Един брой Щурм може да се мерне.
prayer4eto
Последно - тая неделя или другата неделя се уговаряте, че не разбрах ... unsure.gif
zelatorr
Гадабот предложи за другата неделя, за да може да се организират повече хора. Аз съм ЗА!
Ulair
Другата неделя!? Преди концерта на АРКОНА!? Хм...
scion_of_storm
Дайте другата неделя ;]
Сега няма и време за нормална организация.

Отделно аз смятам да ходя на Аркона, заедно с дъщеря ми и сигурно още едно девойче (или повече хора) - да се обаждат които ще идат, за да се засечем на по раздумка ;рр
RazorJack
е аз задължително ще съм на Аркона! в последните дни така ме зарибиха че само тях въртя, няма начин да ги пропусна icon_headbang[1].gif

и поне 8-10 човека с мен ще са ... то е ясно че ще се пие някаде предварително ама не се знае къде smile.gif ако се организирате нещо е възможно да мина да ви видя ама не обещавам ...
zelatorr
Петък, събота или неделя???
gadabout
Смятам, че най-удачно е събота.
И не тази - първо, защото не мога аз и второ, защото има някои, дето отидоха на море.
prayer4eto
Дайте направо за Септември да го отложим icon_headbang[1].gif

EDIT: В интерес на истината, едва ли всички ще могат точно определен ден. Но пък нищо не пречи да се разтегли в 2 седмици. Тез, който не могат едната дата, да се веснат другата.
scion_of_storm
Събота, 17 часа.

Който иска да идва, аз ще бъда там ако има поне още 2-3 желаещи. smile.gif

Мога да говоря и с дъщеря ми да дойде, това прави two of us, eventually smile.gif
gadabout
Нека бъде 16 часа и идвам.
scion_of_storm
Deal, I'm so in.

Ще пробвам да навия Chimera и МаdHatter също, макар че те май са си навити :РР
gadabout
Фуцкин цоол!

Да запаза утре една маса в Адамса, а? На пиротска, става дума.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.