Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
FuckMeJesus
az 6te napravq kakvoto moga, no ne garantiram, tui kato problemut s ocenkite i otsustviqta visi nad men...
Sw1tched
Вторник, 17 часа, пред Булбанк!!!Запомнихте ли?До Утре!
Sw1tched
@!#$ !

аре да се чакаме да речем от 6:10 до 6:20 че и аз и други хора сме много "ученолюбиви"...please!
Warrior Of Ice
Разбрано и потвърдено - в 17 (най-късно) пред Булбанк във вторник. Ще съм там!

P.S. Не си мислете, че и мен не ме гонят разни даскали с патологични отклонения, но не им се връзвам... все пак отсъствията са ми само 26. biggrin.gif
SepulTeraHead
Мойте са 40... Аре чакайте ме известно време. До 17:30 поне. Ще мога да се измъкна от последния час... А те може и да са намалени, ама незнам...
Warrior Of Ice
Ама си нямаш 160 извинени, нали? biggrin.gif Идея нямаш с колко лъгане съм ги извинявал!

Ще те чакаме, к'во да правим...
SepulTeraHead
Абе май имам и 160+ извинени...
Както и да е. След 5 пред БУЛБАНК. punk.gif
Warrior Of Ice
Бре, к'ъв бегач се извъди... Евала!

Остана отворен въпросът как ще се познаем? Какъвто съм калпав физиономист, по една снимка не бих могъл да ви позная, тъй че... Казвам ви какво представлявам - 1,80, около 70кг, черна средно дълга коса, смешна физиономия... и т'ва е! Жалко, че не мога да постна снимка (нямам) sad.gif .

P.S. А, и най-вероятно ще съм с тениска на Helloween. Казвам го за ваше улеснение smile.gif.
Beerzebub
За съжаление аз не съм сигурен, че ще успея за срещата! Заминавам на Лакатник на някаква ТЪПА практика и не знам дали ще се върна навреме за събирането... Ще направя всичко възможно, но не ме чакайте!
Ако можете по някакъв начин да напишете във форума къде ще сте или да пратите ICQ...
RAPTOR
OK, 17.00 Булбанк. Аз ще правя пълен shutdown на систената, т.е. и да дадете GSM за свръзка ... smile.gif
Warrior Of Ice
Става въпрос за утре (вторник), нали?
SepulTeraHead
Да, утре, вторник, 24ти.
Не знам как ще ме познаете...
Не знам кво ще си облека. Ама са сигурност...
Нa панталоните имам нашивка "...And Justice For All"
FuckMeJesus
az, ako idvam izob6to..6te sum ili cqlata v 4erno, s grivna s 6ipove i podoben gerdan, na me6kata mi ima edin 4erep, pi6e dimmu borgir..i drugi raboti...ili s kariran pantalon, kecove...spomenavala sum, 4e sum na nastroeniq, so...
Sw1tched
brickwall.gif аз най-рано мога да дойда -5:30 mat.gif

Аре да направим така:
Събирате се в 5, мотаете се насам натам пиете си там квото пиете и към 6-6:20 отивате 2-ра серия до булбанк
Sw1tched
аз нали съм от новото поколение, ще нося т-шърт на КоЯn и камуфлажни панталони..дано се видиме де..
feb
Цитат([UHA)
FLIPER,Jun 23 2003, 08:48 AM]
Цитат(feb @ Jun 22 2003, 09:00 PM)
Последно, 17 часа пред "БУЛБАНК" ли остава?

Хаха, Феб, и ти ле ше ходиш ве душа
Че к'во пречи да седна и аз да пия една бира с останалите?
Warrior Of Ice
Нищо не пречи, разбира се... smile.gif

Но нека го дръпнем малко по-късно - към 17:15 или към и половина, за да могат всички да дойдат. Или поне да се чакаме дотогава.
RAPTOR
В тая вашта София е ебаси горештото. От 13.30 до 16.00 трябва да се намирам на работа, ама то никъде да се разходиш - се едно съм под лупа! Сега кисна в едно интернет студио, даже и игри няма sad.gif Единствения ми шанс да оцелея е да се наливам със студено пиини mat.gif Аз да не съм банка ве! smile.gif
А да, що няма в центъра едно свястно студио ве? Скъсах се тука, 1 час търся - няма и няма.
RAPTOR
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 24 2003, 02:57 PM)
Нищо не пречи, разбира се... smile.gif

Но нека го дръпнем малко по-късно - към 17:15 или към и половина, за да могат всички да дойдат. Или поне да се чакаме дотогава.

ТИ ЛУД ЛИ СИ! АЗ ЩЕ СЕ ИЗПЪРЖА ДОКАТО ВА ЧАКАМ ВЕ ЕЙ!!
Warrior Of Ice
FuckMeJesus, feb, защо не дойдохте...? Получи се ногу яко - съб(д)рахме се, видяхме се, обсъдихме това-онова. При добро желание, ще има и второ подобно мероприятие е неделя.
FuckMeJesus
Warrior, opitah naistina, ama ne uspqh...ako napravq samo o6te edno otsustvie 6te se prostq sus stipendiq, zatova sorry.vij, v nedelq e super.ako kajete..
FuckMeJesus
p.s.puk i sled kato nazovah tolkova razli4ni lekari v belejkite si, klasnata zvuni vku6ti, ta i tozi variant e nemislim...
xskacorex
Хе-хееее... Изпитите свършиха... Взех ги с 5 и 50 и 6:00... хе-хе... не м ога да повярвам, свободен съъъм!! Начи аз скоро ше довтасам в София и може да направим нова среща... Предполагам обааче, че ще е след като отидем на море ( sad.gif )
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 25 2003, 01:54 PM)
FuckMeJesus, feb, защо не дойдохте...? Получи се ногу яко - съб(д)рахме се, видяхме се, обсъдихме това-онова. При добро желание, ще има и второ подобно мероприятие е неделя.

липсваше ни обаче 1 нещо..а именно - олигофренизъм, посмяхме се но беше някак твърде интелектуално wink.gif. Неделя за мен е супер.
Warrior Of Ice
Цитат
липсваше ни обаче 1 нещо..а именно - олигофренизъм, посмяхме се но беше някак твърде интелектуално

Просто изпитото количество бира бе твърде малко. biggrin.gif След 3-4 твърди каменици започва голямото весело...
FuckMeJesus
hi hi hi
a za6to ne si napravihte golqmo veselo?
i [UHA]FLIPER, kakvi izpiti?
Beerzebub
Не знам за вас, но аз яко разлигавих... Но мога и повече (Believe me!!). Особено, докато бяхме на НДК....
Такаа!
Какво ще кажете за следната уговорка: Неделя (29-ти), 17.00ч, пред БУЛБАНК. Тъкмо няма да е толкова горещо...
xskacorex
Цитат(FuckMeJesus @ Jun 25 2003, 10:21 PM)
hi hi hi
a za6to ne si napravihte golqmo veselo?
i [UHA]FLIPER, kakvi izpiti?

Ми по немски - устен и писмен!
FuckMeJesus
zna4i si deveti klas, taka li?
i 4estito za dobrite rezultati!
Jicata
Флипър, честито и от мене, голям да порастнеш laugh.gif biggrin.gif wine.gif
Warrior Of Ice
Цитат
Какво ще кажете за следната уговорка: Неделя (29-ти), 17.00ч, пред БУЛБАНК. Тъкмо няма да е толкова горещо...
- това ме устройва перфектно, нека и другите се произнесат.
FuckMeJesus
po-dobre e tozi put..q pak spodelete kude e tazi banka?onazi do statuqta na sofia li?
Sw1tched
warrior, ние сме навити като гледам, ама звънни на Tarja щото т'ва жените понякога не са кат'хората а пък 15-годишните мимичета...wink.gif. Аз съм навит и събота...та и петък даже.
Warrior Of Ice
ОК, за Tarja ще се погрижа! biggrin.gif

Цитат
q pak spodelete kude e tazi banka?onazi do statuqta na sofia li?
- същата
SepulTeraHead
Деба!
Аз няма да мога. Ама това може да стане някво редовно мероприятие..
Beerzebub
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 27 2003, 12:22 AM)
Деба!
Аз няма да мога. Ама това може да стане някво редовно мероприятие..

Сорка, братле! sad.gif Ще ти се реваншираме по-нататък. Може да организираме едно събиране в твоя чест и ти да ни черпиш по една бира rolleyes.gif tongue.gif ...
xskacorex
offtopic.gif Тъпото е, че аз съм 1987 година, ама съм роден на 31ви декември...хе-хе, и мамчето ме е записала по-късно на училище... сега трябваше да ставам 10ти клас, а аз - 9ти.... шитаво, ама факт!
SepulTeraHead
Нали си бил заек/подготве уж тази година. Тва не е ли 8-ми клас? offtopic.gif
xskacorex
точно така...
Warrior Of Ice
Последно уговорката е следната - в 17 часа тази неделя пред Булбанк. Заповядайте!
SepulTeraHead
Ако се събудя дотогава може и да дойда.... Чакайте 20-тина минути...
FuckMeJesus
ei hora, az pak nqma da moga da doida...grupata na edin poznat 6te sviri i trqbvam za podkrepa, pak i nikoga ne sum gi 4uvala, ne e za izpuskane...naistina sujalqvam, znam, 4e se otnasqm malko neseriozno, no...primrqli ste puk za men, taka i taka 6te si izkarate dobre...puk i nali se prevru6ta v redovno meropriqtie, vse nqkoga 6te se prisuedinq kum vas.. punk.gif
Sw1tched
що ли не се учудвам...Както и да е, мисли за напред една дата...като например понеделник пък ние ще се видим без това..грешка и без теб.
Warrior Of Ice
FuckMeJesus, разби ми сърцето... sad.gif Нищо, както сама каза, някой друг път!
FuckMeJesus
Цитат
FuckMeJesus, разби ми сърцето...

za6to dolavqm ironiq....
pak se izvinqvam mnogo, no taka se polu4i prosto.ako znaeh to4noto mqsto na koncerta, 6tqh da vi predloja nqkude tam da se vidim, no sum v pulno nevidenie..no, po dqvolite, vakanciq e...ima vreme...osobeno za nqkolko biri, za tqh vinagi ima vreme...
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 29 2003, 11:54 AM)
FuckMeJesus, разби ми сърцето...

Ицо, голяма грешка направи..като се видиме ще ти обясня защо, от съображения за сигурност smile.gif.

Пустия телефон на Tarja дава свободно-няма никой...ама ще я издебна...някой ден ако не днес.
Warrior Of Ice
Цитат
za6to dolavqm ironiq....
- капка ирония не вложих тук... просто присъствието ти щеше да облагороди компанията.
Muscle_Head
Цитат
просто присъствието ти щеше да облагороди компанията

Демек да не е съвсем коч парти...
FuckMeJesus
Цитат
Warrior Of Ice Posted on Jun 29 2003, 10:07 PM
- капка ирония не вложих тук... просто присъствието ти щеше да облагороди компанията.

polaskana sum...
kakvo pravihte vie tozi put???
Sw1tched
целехме с павета ябълка в/у главата на Ицо punk.gif biggrin.gif

warrior, tarja май се е върнала ама навиването ще бъде трудно...надявам се да ми докаже че си е заслужавало..както и да е..
FuckMeJesus, кажи кога ти е удобно?утре?вторник?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.