Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Courage
perfektno zna4i az i Edhunter i sigurno o6te nqkolko 4oveka 6te se zamuknem na Popa
Sw1tched
малее в кво ли се забърквам - група drinks_drunk.gif метъли ще ми скъсат тъпанчетата от хеви и белк ..жестоко wink.gif
_SiegfrieD_
Що бе?И ти ще прослушаш иначе... tongue.gif hahahahaha
M-16A2Rifle
icon_headbang[1].gif _siegfried_ sea ma zaribi po toq forum cool.gif mi za helloween ako 6te idvat (se samnqvam) sam vav sf vednaga icon_headbang[1].gif za daskalo spoox o6te samo 9 meseca i pak lqtna vakanciq drinks_drunk.gif brickwall.gif
Ed_Hun†eR
awe imam po-dobra ideq zna4i tva 2ro ako e nekude okolo centura za6o da ne si se suberem w 7 6e piinem po ne6o dokato doide i kum 7 i 15 da sme zapalili ka6onite natam
_SiegfrieD_
Да ама е в Бъкстон и просто няма да стане.А аз сигурно ще имам 7 часа.
Ed_Hun†eR
E zna4i 6e si zapiwame w drujba i 7.30 6e doidem gotowi da poemem o6te naughty.gif
_SiegfrieD_
Само ми обясни къде точно е това Хелоин и как се стига.
Ed_Hun†eR
To4no do zala Hristo Botew tva pone sus sigurnost go znaete
_SiegfrieD_
Та последно казвайте кой ще ходи със сигурност.
Warrior Of Ice
Аз идвам! Впрочем, къде се изгуби Сашо? unsure.gif
Courage
Broite me s vas icon_headbang[1].gif
M-16A2Rifle
metal rules bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif I men broite idvam icon_headbang[1].gif
Peter
Sorry, 4e ne idvam, no v momenta sum neveroqtno zaet. do kraq na oktomvri sum ot 8:30 sutrinta do 12:45 na nemski, posle ti4am za daskalo v 13:20 i posle ve4er u4a. I tva vseki delni4en den, a subota i nedelq sum na uroci po matematika i... napravo mi se razkazva igrata... sad.gif
Hansi
Ще се ходи ли колективно на Ахат, а и въобще някой ще ходи ли?
_SiegfrieD_
А да-тъкмо се бях наканила да питам точно кога и къде ще е.
Warrior Of Ice
Ще се ходи и на Ахат! Стефане, навит ли си да се събираме? Аз предлагам да направим срещата на НДК при моста, към шест часа примерно...
_SiegfrieD_
А къде ще е концерта,защото и аз съм навита.
Beerzebub
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 25 2003, 07:52 AM)
Аз идвам! Впрочем, къде се изгуби Сашо? unsure.gif

Не бройте за изгубен толкова скоро. punk.gif
Значи, да видим да ли съм разбрал правилно:
Ден: 26-ти
Място: "Попа"
Час: 19:30
Ми... ще се постарая! обаче не обещавам! Не ме чакайте повече от 15мин.
M-16A2Rifle
_siegdried_ nema moga doida sad.gif sad.gif sad.gif sorry hmm.gif
Courage
Zna4i kvo ostava za ve4erta?

na popa v 7 i 30? unsure.gif

i q da kajem sega koi 6te idva sas sigurnost?
Warrior Of Ice
Засега твърдо сме само аз и Siegfried (Мария), ще ни познаете... smile.gif С черни коси сме и двамата. happy.gif
Courage
emi az i EdHunteR.....

i tuka o6te 2-ma se nadqvame da doidat i 6te se saberem mai 5,6 4oveka zasega,

osven ako nqma o6te jelae6ti za icon_headbang[1].gif i drinks_drunk.gif
Sw1tched
твърде вероятно е да не дойда sad.gif но какво пък не е казано че първия път ще е и последен
Hansi
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 25 2003, 08:43 PM)
А къде ще е концерта,защото и аз съм навита.

27.IX.2003г. зала "Хр. Ботев" 20:00.
Sw1tched
Аналгин що годе става ама ахат..специално тея новите и по-точно тая най новата brickwall.gif Звезди отвратително пее за моя вкус
Ed_Hun†eR
awe putiowciiiiiiiii kak moe da ne doidete we nali behte sigurni uj we deba neserioznicite i nie wi 4akame i kvo ui
wie izpusnahte
Courage
abe kade bqhte we?

nie zakusnqhme s 10 min ama to be6e zaradi transporta 6toto v TUPATA drujba - 2
ima6e koncert na ....... sofi marinova ........ FUCK THIS SHIT!!!!!!!


i nie bqhme na popa v 19 i 40 i bqhme edna grupi4ka ot 6-ma ohmy.gif

e'gasi ne6toto i vas vi nqmashe sad.gif blaaaaaaaaaaaaaa mat.gif mat.gif mat.gif

pone az bqh s kojeno qke ,a Edhunter s bomber:(((((

utre kvo 6te pravite ? unsure.gif

i vuobshte bqhte li v Helloween????????
Courage
EEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!! sad.gif

KADE BQHTE WE?

KVA SRE6TA , KVI 5LV WE???? wink.gif
Warrior Of Ice
Срещата се състоя, а това че точността ви е чужда, си е ваш проблем...

Срещата преди концерта на Ахат днес е от шест (18) часа до моста на въздишките, от страната на НДК.
SepulTeraHead
Аре направо там някъде отпред(зала Христо Ботев имам предвид), защотото за ще ходя с баща ми...
_SiegfrieD_
Цитат(Courage @ Sep 26 2003, 10:57 PM)
abe kade bqhte we?

nie zakusnqhme s 10 min ama to be6e zaradi transporta 6toto v TUPATA drujba - 2
ima6e koncert na ....... sofi marinova ........ FUCK THIS SHIT!!!!!!!


i nie bqhme na popa v 19 i 40 i bqhme edna grupi4ka ot 6-ma ohmy.gif

e'gasi ne6toto i vas vi nqmashe sad.gif blaaaaaaaaaaaaaa mat.gif mat.gif mat.gif

pone az bqh s kojeno qke ,a Edhunter s bomber:(((((

utre kvo 6te pravite ? unsure.gif

i vuobshte bqhte li v Helloween????????

Еми аз например бях с черна блуза с мрежа и верижки по нея,черна коса на кок с 2 металикови шноли,кожено яке и кубинки.Beelzebub беше с черно яке и черна фланелка,Warrior беше с бежави дрехи и фланелка на Helloween.Имаше и едно момиче с бели дрехи.Бяхме до колоните.
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Sep 27 2003, 12:06 PM)
Аре направо там някъде отпред(зала Христо Ботев имам предвид), защотото за ще ходя с баща ми...

Е кой как.Другите се събираме на моста и това е.
Courage
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 27 2003, 11:07 AM)

Еми аз например бях с черна блуза с мрежа и верижки по нея,черна коса на кок с 2 металикови шноли,кожено яке и кубинки.Beelzebub беше с черно яке и черна фланелка,Warrior беше с бежави дрехи и фланелка на Helloween.Имаше и едно момиче с бели дрехи.Бяхме до колоните.

ta zna4i i nie bqhme dolu do kolonata:)))

ima6e edin s dankovo qke,az s kojenoto , Edhunter s Bombera , o6te edin s dankovo qke ama tumno sinio i o6te dvama pi4ove:)))(ama me marzi da gi opisvam)

dori stana duma mejdu nas dali vie ne ste tezi ,s koito ni be6e sre6tata ama kvo stana posle tui onui i taka otmina temata:))))
_SiegfrieD_
Е нищо.Сега ако ходите на на НДК в 18 часа ще се видим и разберем:)Имахме си причина и не можахме да ви изчакаме повече пък и на Попа беше фраш.Ама това е дълга история:)
Courage
Цитат(_SiegfrieD_ @ Sep 27 2003, 12:52 PM)
Е нищо.Сега ако ходите на на НДК в 18 часа ще се видим и разберем:)Имахме си причина и не можахме да ви изчакаме повече пък и на Попа беше фраш.Ама това е дълга история:)

emi neznam

ama kvo 6te ima na NDK-to ???
_SiegfrieD_
От там ще се ходи на Ахат.Виж по-горе в темата.
Courage
axam

mda az tiq AXAT ne6to ne gi uvajavam mnogo:))

ama qvno nqma da doidem

ti se6ta6 li se koi be6e do va6ta masa v Helloween?
_SiegfrieD_
Abe to i az slu6am Black ama hodq ei taka.Da se6tam se.
Sw1tched
е поне как изкарахте бе хора? и струва ли "култовото" заведение?
_SiegfrieD_
Еми на мен лично доста ми хареса.Е имам някои забележки-не пускат Блек(хем си бяхме поръчали Крейдъл,но така и не ги чухме) и чакахме 2 порции картофи над 30 мин сигурно.
Sw1tched
хмм смея ли да попитам за цените..и само за храната и пиенето ли се плаща или се опитват от всичко да изсмучат пари...както и да е де, може би следващия път и аз ще дойда ама нали съм някъв учен такъв и не знам дали ще имам време...кога мислите да е следващия път..ще има ли такъв?
_SiegfrieD_
Малка наливна Загорка е 60 ст`инки.Входът е без пари.
Sw1tched
ми освен следващия петък/събота да одим
_SiegfrieD_
И аз съм навита.Само не трябва да седим до късно,че е много зле с транспорта след 11:30-или хващаш последното превозно средство ,или пеша,или такси.А ти както си в Люлин..
Hansi
Ако е в събота и аз идвам. А иначе ако има още от Люлин тамън идеално си делим таксито.
Sw1tched
Цитат(Hansi @ Sep 29 2003, 02:34 PM)
Ако е в събота и аз идвам. А иначе ако има още от Люлин тамън идеално си делим таксито.

emi ako dojde sepulterahead - toj e ot liulin
Warrior Of Ice
Събота звучи интересно...
_SiegfrieD_
В Събота ми е идеално,защото в Петък съм на тренировка.
Ed_Hun†eR
Ei hora subota e dosta dobre punk.gif
Ne6to me e qd minaliq put kak moje da sme tolkowa zle da sme na susedni masi i da ne se zase4em naprawo...
4uwam 4e otziwite se dobri tva pone me radva . A 4e puskat black puskat. Samo 4e puskat tova na nai-nahalniq az si poru4ah iced earth 5 puti i se mi go izmestvaha i nai-nakraq im teglih edna maina.Mnoo se izkefih kato pusnaha I stand alone na Godsmack
Samo 4e w subota i nqkuv fen klub na nightwish 6e hodi i trqbva da se otide po-rano za da se namerqt swobodni masi
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.