Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Beerzebub
Ако не сме повече от трима, няма смисъл! SPARK
_SiegfrieD_
Еми айде де!Къде са другите? mat.gif
_SiegfrieD_
Какво остава за днес?Аз предлагам в 6 на Попа.
Warrior Of Ice
Аз съм навит... както винаги. smile.gif Бобиии? huh.gif
Sw1tched
оф ми аре ама що на попа не може ли като едно време да се разкаравате заради мен и стефан smile.gif . Ще донеса идиотски експерименти с китарата и ритъм от кийборд-а, които да прослушате там...става дума за импровизации де.

Та последно - 6...къде?
_SiegfrieD_
Ама на вънка ли ще стоим?Знаете ли какъв е студ.Аз днес замръзнах направо.Иначе ми е все тая къде ще се срещаме стига да е в Центъра.
Warrior Of Ice
Нека да е на Булбанк в 6, пък после ще видим...
_SiegfrieD_
Някой да се обади на Beelzebub,че му нямам телефона.
Sw1tched
не бързайте да му звъните...забравих че имам гости. а освен това на тоя студ не знам какво може да правим sad.gif
_SiegfrieD_
Я влезте в чата ако можете!
BELLA
AHA DOBUR VI DEN BRE HORA:) az malko se pozagubih ot horizonta ama nqma6e kak , 4ujdeneciq si e golqma blaginka, sega sum si tuk za 3-4 dni i pak zaminavam ama mi domilq za vas i iskah pone nqkolko reda da trakna biggrin.gif
_SiegfrieD_
BELLA!!!!Радвам се да те "видя":D!Как е?
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Oct 19 2003, 01:01 AM)
AHA DOBUR VI DEN BRE HORA:) az malko se pozagubih ot horizonta ama nqma6e kak , 4ujdeneciq si e golqma blaginka, sega sum si tuk za 3-4 dni i pak zaminavam ama mi domilq za vas i iskah pone nqkolko reda da trakna biggrin.gif

А добре дошла ,няма ли да се видим преди да изчезнеш пак?...всъщност ти май трябваше да търчиш насам-натам тия дни..е както и да е, някой ден ще се върнеш smile.gif.
SepulTeraHead
Аре да направим няква масова среща през седмицата.
Warrior Of Ice
Привет, BELLA! Казвай кога ти е удобно да направим среща... smile.gif
BELLA
da mnogo 6te se radvam , prive4er 6te sum naqsno kak 6te mi e programa tiq dni , 6toto mi e golqma ludnica i trqbva da napravq milioni raboti. nai veroqtno v srqda ako ste naviti, ama kajete vie koga ste na u4ili6te i po koe vreme mojete. az vse o6te ni6to neznam, vsi4ko naposleduk stava v posledniq moment i e nqkakvo stranno.
_SiegfrieD_
Еми може ама трябва да е след даскалото.Напоследък така са ни подгонили,че нямаме много свободно време.Аз съм 2-ра смяна и имам 7 часа в Сряда т.е. до 7:05.
SepulTeraHead
Аз ако ходя да плувам мога да съм на линия около 7:30. Понеже ще е студено, аз вика да се забием в някоя кръчма и да не излизаме drinks_drunk.gif
Warrior Of Ice
Цитат
Понеже ще е студено, аз вика да се забием в някоя кръчма и да не излизаме


Добре звучи! biggrin.gif
_SiegfrieD_
Съгласна! tongue.gif
(зависи и коя кръчма де)
Sw1tched
mi are srqda sled 7:30 i da otidem ..de da znam..o! shitka? moe se 4akame pred bulbank pak
_SiegfrieD_
Съгласна съм.Не съм ходила в О!Шипка,но съм чувала,че е яко.Ако можете да ме изчакате някъде до 20-30 мин?Просто свършвам даскало в 7:05.
Beerzebub
Ами и аз съм съгласен!
Но тъй като Bella ще е гвоздея на програмата (нали зат'ва праиме събирането в работен ден) е редно и тя да се изкаже дали е удобно. wink.gif
Sw1tched
mi tq nali kaza sledobed..bi triabwalo da mozhe. mi da re4em kym 7:50 pred BBank
_SiegfrieD_
ОК.Ще се опитам да дойда.Ако има нещо-Beelzebub има GSM.Ще ви звънна.
SepulTeraHead
Аз викам да се видим около 7:51:49. biggrin.gif
Аз ще гледам да съм on point но може и да ме почакате. Ако се разберете със сигурност ще се появя.
Sw1tched
19:50 Bella proiznesi se
Warrior Of Ice
Аз бих предпочел по-ранен час, но ако кажете - идвам.
Peter
Na4i 19:50 pred Bulbank... 6te se postaraq da doida ama ne obe6tavam... sad.gif
BELLA
OOOOOO ama вие сте много очарователни. направо се почуствах трогната- хехехехеххе biggrin.gif сори 4е е4ак сега пи6а ама програмата за всяко не6то ми е по минути i izob6to ne moga da uspeq dori i s polvinata ot ne6tata koito trqbva da es napravqt.
utre 6te doida
koftito e 4e zavisq ot edin 4ovek s kogoto eventualno 6te patuvam i trqbva da se vidq s nego a toi 6te se obadi utre. ako slu4aino ima opasnost da ne doida 6te ostavq suob6tenie na vreme, za sujalenie v momenta sum bez gsm i ne moga da se obadq na mariq da i kaja ako ne moga
AMA TRQBVA DA DOIDA BE,,,,,,, PROSTO SE OPRAVDAVAM PREDVARITELNO 6TOTO NALI ZNAETE 4OVEK NIKOGA NE ZNAE KAKVO 6TE MU IZNIKNE
6TE DOIDA
MERSI ZA VNIMANIETO biggrin.gif
SepulTeraHead
Ще се видим значи. 19:50 icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Oct 21 2003, 10:52 PM)
NALI ZNAETE 4OVEK NIKOGA NE ZNAE KAKVO 6TE MU IZNIKNE

hahaha...prostete prostashtinata.


mii neka nie maj taka ili ina4e shte se widim taka 4e...do 19:50
BELLA
[SIZE=14]MNOGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SUJALQVAM 4E NE DOIDOH a na wsi4koto otgore sum i bez telefon i nqma6e kak da se obadq za6toto imah samo nomera na mariq a toi mi e v starata karta koqto ne moga da polzvam
prosto imah mnogo problemi koito ne uspqh da razre6a na vreme, tuko6to priklu4ih s tqh. nadqvam se 4e 6te mi prostite i 4e 6te me razberete, sled tova, koeto mi se slu4i tazi ve4er polojitelnoto mi mislene se izpari i v momenta sum napravo v ujas, samo moga da se nadqvam, 4e ne6tata 6te sa ponosimi.
qvno nqma da uspeem da se vidim za koeto sujalqvam, dano da imam vuzmojnost da vlizam po 4esto v neta i da pi6a.
radvam se 4e se zapoznahme, vqrvaite v me4tite si i se borete za tqh, kolkoto i da boli i da e trudno vse nqkoga minava, vremeto lekuva vsi4ki rani. sorry 4e zvu4a tolkova pogrebalno no naisrtina tazi ve4er totalno se sduhah , po to4no me sduhaha. 4ak sega ocanqvam kolko e raisko da si si v ku6ti, v svoeto leglo, v svoqta staq, v svoqta durjava i s hora koito ne te gledat kato sumnitelen prestupnik.
MNOGO SUJALQVAM 4E VI VURZAH TENEKIQ, PROSTO NI6TO NE ZAVISE6E OT MEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BLAGODARQ VI 4E OTDELIHTE OT VREMETO SI I ISKAHTE DA SE VIDIM.
AKO NQKOI SE IZLUJE DA MI PI6E MAILA MI GO IMA V SAITA.
POJELAVAM VI MNOGO USMIVKI I DA PRAVITE TOVA KOETO VI KARA DA SE 4UVSTVATE PALNOCENNO
Beerzebub
Мммда! Ние се опивахме да ти се обадим, но... Иначе можеш да видиш снимките от срещата (когато Боби ги постне)! wink.gif
Иначе ти желая успех и всичко най-най-добро! Като (ако) наминаваш наоколо пиши ни пак, още не сме се отказали да те видим!!
headbang[1].gif guitar.gif
_SiegfrieD_
Емии какво да кажа-напихме се и без вас( drinks_drunk.gif Warrior къде беше mat.gif ????).Бъзик
Извинена си естествено-на всички нас ни се случват подобни неща.Пожелавам ти много успех и сили,защото съм сигурна,че никак не е лесно да живееш на съссем различно място,отделен от близките си и родината.Но аз съм сигурна,че ти ще се справиш.Целувки wub.gif и гледай да пишеш по-често.
Warrior Of Ice
Извинявам си аз, че не успях да ви предупредя, че няма да идвам... sad.gif Нещата вкъщи тотално се объркаха, абе ще ви разправям на следващата среща. Просто изникна спешен проблем.
Sw1tched
Е,снимките са постнати.

Аре простено да ви е, голяма работа.

Бела не загърбвай съвсем положителното мислене, че знам на къде води това. Пожелавам ти успехи и щастие и като типичен козирог - с рогата напред.
SepulTeraHead
Bella - не се предавай. Иди ги смачкаи онея педали! Хах!

Иначе изпихме около 10-15 бири без вас biggrin.gif
_SiegfrieD_
Аре казвайте кога ще е следващата среща.Аз мога в Петък към или след 19,в Събота по-късничко обаче-19:30-19:50,защото си шия кожен панталон и съм на проба в Обеля след 18:15.В Понеделник слава на Сатаната не се учи(всеки ден избори и няколко балотажа дано!), така че и в Неделя мога.
Warrior Of Ice
В събота съм на опера, тъй че нека да е някой друг ден. Петък, неделя, понеделник - все съм свободен.
_SiegfrieD_
Опера-малеее.Абе аз да не говоря много много,защото във Вторник съм на театър:)Петък става,Неделя също.
_SiegfrieD_
Значи утре от 19:00-среща на НДК моста!
Sw1tched
и кво ше правиме...пак същото??..през по-големи интервали от време нямам нищо против ама през ден в шипки и хелолини thumbdown.gif
SepulTeraHead
Yup!

Аз не мога днеска. no.gif Някъде след около седмица викам пак да се видим. Някво масово... headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Следващият петък или събота - всички! biggrin.gif
_SiegfrieD_
А да ама аре верно повечко хора да се съберем.Няма да си ходим само тримцата!
Warrior Of Ice
Стефане, Боби, вас ви искам задължително! smile.gif Abigor и FuckMeJesus също са добре дошли да се присъединят, Hansi - също.
_SiegfrieD_
Е и не само те.Всички от форума са поканени.И познати мъкнете ако искате-стига да не са рапъри или чалгари естествено;)Колкото повече-толкова по-добре.
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Oct 25 2003, 02:42 PM)
Е и не само те.Всички от форума са поканени.И познати мъкнете ако искате-стига да не са рапъри или чалгари естествено;)Колкото повече-толкова по-добре.

що за дискриминация, как ще стане забавно ако никой не го удря на кючеци laugh.gif
_SiegfrieD_
Абе има опасност тоя,който го удря на кючеци да бъде ударен(даже мн яко) няколко пъти;) boxed.gif fish.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.