Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
SepulTeraHead
Поне с тебе ще се видим значи. Носи си апарата( w00t.gif ) ако идваш.
BELLA
aaa nqkoi nov na horizonta. zdrasti moher, teb ne te poznavam. biggrin.gif
baravo na vas 4e si se vijdate i sum sigurna 4e gopolivate s dobro koli4estvo bira- hihihihihihihi.
bobi lo6otiq ti me zabravi. samo sus sa6o si 4atime, ti dori edno suob6tenie ne si mi ostavil a az nqkolko puti ti pisah na icq to . mad.gif 6a 6a stradam- hehehehe
are mnogo vi zdrave biggrin.gif tongue.gif
http://au.f1.pg.photos.yahoo.com/bendidabg tuk ima malko novi snimki i nqkoi ot kartinite mi, ama ako nqkoi izglejdat mnogo tumni sorry, ama ne6to natroikite bqha gadni kato skanirah i 6te gi napravq nanovo, skoro 6te ima o6te raboti
4ao biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(BELLA @ Nov 10 2003, 09:53 PM)
aaa nqkoi nov na horizonta. zdrasti moher, teb ne te poznavam. biggrin.gif
baravo na vas 4e si se vijdate i sum sigurna 4e gopolivate s dobro koli4estvo bira- hihihihihihihi.
bobi lo6otiq ti me zabravi. samo sus sa6o si 4atime, ti dori edno suob6tenie ne si mi ostavil a az nqkolko puti ti pisah na icq to . mad.gif 6a 6a stradam- hehehehe
are mnogo vi zdrave biggrin.gif tongue.gif
http://au.f1.pg.photos.yahoo.com/bendidabg tuk ima malko novi snimki i nqkoi ot kartinite mi, ama ako nqkoi izglejdat mnogo tumni sorry, ama ne6to natroikite bqha gadni kato skanirah i 6te gi napravq nanovo, skoro 6te ima o6te raboti
4ao biggrin.gif

ее стига бе как ще съм те забравил - просто не съм пускал icq щото си забравих паралота. Ще ти пиша на мейла ..същия ли е като оня с който си ми пратила хиленето?
SepulTeraHead
wub.gif wub.gif wub.gif @ снимките на Bella
_SiegfrieD_
УТРЕ 14.11 17:30 ЧАСА-СРЕЩА НА ПОПА ЗА ТЕЗИ,КОИТО ЩЕ ХОДЯТ НА PRIMORDIAL!

засега сме
аз _SiegfrieD_
Warrior_of_Ice
Beelzebub
MTT-1000
ако има други да казват и да идват.
Peter
Цитат(BELLA @ Nov 10 2003, 09:53 PM)
aaa nqkoi nov na horizonta. zdrasti moher, teb ne te poznavam. biggrin.gif
baravo na vas 4e si se vijdate i sum sigurna 4e gopolivate s dobro koli4estvo bira- hihihihihihihi.
bobi lo6otiq ti me zabravi. samo sus sa6o si 4atime, ti dori edno suob6tenie ne si mi ostavil a az nqkolko puti ti pisah na icq to . mad.gif 6a 6a stradam- hehehehe
are mnogo vi zdrave biggrin.gif tongue.gif
http://au.f1.pg.photos.yahoo.com/bendidabg tuk ima malko novi snimki i nqkoi ot kartinite mi, ama ako nqkoi izglejdat mnogo tumni sorry, ama ne6to natroikite bqha gadni kato skanirah i 6te gi napravq nanovo, skoro 6te ima o6te raboti
4ao biggrin.gif

Qko!!!
_SiegfrieD_
Така.Тая Събота не можахме да се видим,но викам да се оговорим за следващата среща пак по-отрано за да няма неразбрали или разбрали в последния момент.
Не че се съмнявам,че няма пак да има такива де...
BELLA
EI zdrasti bre hora, dobre4e sa6o miprati za poreden put link kum saita, ina4e mama mu samo kato go napi6e6 ne6te da se otvarq.
bobi- ami da su6tiq mi e maila, ima go i v profila mi tuk bendidabg@yahoo.com.au
hahah iskam specialno da pusna novo draznenie- hehehheheheh osven koncerta na sentensed i o6te 3 bandi s tqh. na 4 - ti qnuari 6te ima gig na lakuna coil i moonspell - te sa zaedno na turne- hahahahhahahahahah tongue.gif moje i da se uredq da otida- hihihiihih headbang[1].gif smile.gif cool.gif laugh.gif wink.gif lalalalalalaaaaa
bobi , ako ne na maila, v saita koito slojih predi http://au.f1.pg.photos.yahoo.com/bendidabg moje da mi ostavi6 suob6tenie pri mail attachments - mislq 4e tam be6e. hehehhe
kakuv metal magazin otkrih tuk - zverski kefec. celiq e 4isto 4eren otvutre, ima sumati aksesoari , ot vun ne pi6e ni6to, ne se vijda i svetlina, ima samo razni okultni knigi i na ein 4eren list postaven mejdu tqh pi6e- totem- mnogo qko mqsto. kupih si edno metal spisanie koeto e za tazi 4ast na evropa, vuv vseki broi ima disk compilaciq. 6te go zapi6a i 6te go pratq. ama iskam da go pratq na sa6o 6toto toi skoro ima povod.
sa6o- prati mi na maila adresa ti.
mislq 4e 6te vi izkefi,
pe6o- abe imam 2 ubistveni diska s punk kavuri na razli4ni par4eta- britni fliorcata, riki martin, eternal flame, i drugi. ima6 li gi ?
ami tva e za sega, 6te si zapazq linka za da moga da vlizam po 4esto
aide du6ki mili- radvaite se na jivota.
a ako vi domilee za men tongue.gif smile.gif tongue.gif v toq sait 4esto si slagam novi mutri na moq milost.
aide 4ao
a posledno- izleze novoto dvd na nightwish ( abe toest izliza tiq dni, ama sigurno i v bg 6te e po su6toto vreme)ama predpolagam warrior vi e informiral.
aide 4ao smile.gif
_SiegfrieD_
Здрасти Бела:)Надявам се да си ОК.
Значи Събота 22.11 16:00 на Попа-среща на форума.Казвайте кой може да дойде.Засега сме _SiegfrieD_
и Beelzebub

BTW-тва ми е 666 headbang[1].gif пост!Откога чакам този момент като як блек металист! Уееее tongue.gif tongue.gif
SepulTeraHead
Аз вече гоня 6666-ти. biggrin.gif headbang[1].gif

В събота ще дойда ако не съм зает.
Warrior Of Ice
Хубаво, нека да е събота... Малко ранен час, не мислите ли?
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Nov 18 2003, 07:30 PM)
Хубаво, нека да е събота... Малко ранен час, не мислите ли?

Еми тъкмо ще се видим с Nightwish клуба.
Sw1tched
shte gledam i az da dojda...za da si zema disc ot sasho devilsmiley.gif ..ne be byzikam se shte po4nete da mi lipswate biggrin.gif
Beerzebub
Цитат(Sw1tched @ Nov 19 2003, 02:54 PM)
... za da si zema disc ot sasho...

Хмм... нали ти щеше да ми даваш диск, на който да записвам.
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Nov 19 2003, 06:19 PM)
Цитат(Sw1tched @ Nov 19 2003, 02:54 PM)
... za da si zema disc ot sasho...

Хмм... нали ти щеше да ми даваш диск, на който да записвам.

ммда всъщност ще ти дам rewritable с моите виртуозни китарни изпълнения laugh.gif и други шитове biggrin.gif . Ако може пък петък следобяд да се видиме да ти го дам и ако искаш да ти покажа "Дупката"(репетиционна) mat.gif . 4лв-час,1лв наем на китара.
_SiegfrieD_
А?Боби бил още жив.Бях започнала да се притеснявам tongue.gif
Beerzebub
Цитат(Sw1tched @ Nov 19 2003, 05:49 PM)
... Ако може пък петък следобяд да се видиме...

Може! След 13:30 съм свободен! smile.gif
Warrior Of Ice
Цитат
QUOTE (Sw1tched @ Nov 19 2003, 05:49 PM)
... Ако може пък петък следобяд да се видиме... 


Може! След 13:30 съм свободен! 


Аз пък не съм... sad.gif Що не го направим в неделя преди концерта на Inspell/EBD?
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Nov 20 2003, 09:47 AM)
Цитат
QUOTE (Sw1tched @ Nov 19 2003, 05:49 PM)
... Ако може пък петък следобяд да се видиме... 


Може! След 13:30 съм свободен! 


Аз пък не съм... sad.gif Що не го направим в неделя преди концерта на Inspell/EBD?

що не в петък да дам на Сашо диск, в събота да заПием, а в неделя да заБием icon_headbang[1].gif ..перфектно ми се струва
Beerzebub
Ехо, Ицо (и всички останали): уговорката за събота си остава (16:00, на "Попа")!!! В петък ще се видя с Боби, за да ми даде диск...
SepulTeraHead
За всички които смятат да се объркат - прочетете още веднъж внимателно -
П О П А
Warrior Of Ice
ОК, в събота в четири на Попа. Там съм. За неделя - допълнителна уговорка на място.
Beerzebub
Боби, а с тебе в колко ще се срещнем днес?
_SiegfrieD_
За утре ,Събота 22.11., часът на срещата се мести в 17:30 на същото място-Попа!!!
Ed_Hun†eR
Kude 6e zapiwate we w Helloween w O!6ipka ili nqkude po peikite???
_SiegfrieD_
На място ще решаваме.За О!Шипка няма да стане,за пейките май е хладничко пък и аз съм малко болна така,че май в крайна сметка остава първото.
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Nov 21 2003, 11:39 PM)
На място ще решаваме.За О!Шипка няма да стане,за пейките май е хладничко пък и аз съм малко болна така,че май в крайна сметка остава първото.

ne znam kyde shte hodim i nqma osobeno zna4enie za men
_SiegfrieD_
ЕЕЕ съжалявам,но и аз няма да мога да дойда.И без това съм болна нещо sad.gif
SepulTeraHead
20:19ч - сори ама няма да дойда. Добре че ви предупредих на време! biggrin.gif
_SiegfrieD_
Дамз-като гледам голяма среща е било...добре,че си останах вкъщи да се поизлекувам малко,защото от Вторник не съм добре.
Ed_Hun†eR
Ако има доста от вас, които ще ходят на Helloween дайте да направим някоя масова сре6та за подгряване smile.gif
_SiegfrieD_
ЕЕ тая Събота някои от нас имат други планове.Sorry
Ed_Hun†eR
imam predwid koncerta na 2ri
_SiegfrieD_
Еми аз съм ЗА!
_SiegfrieD_
Хей, казвайте кои ще ходите на Helloween да отидем заедно.
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Nov 30 2003, 02:32 PM)
Хей, казвайте кои ще ходите на Helloween да отидем заедно.

nuvno li e wink.gif .. thumbdown.gif ...btw.."kwo si pila?" laugh.gif
SepulTeraHead
А драйфа ли ти се?
_SiegfrieD_
Утре някои отиваме на НДКА пред Моста на въздишките от страната на двореца.Пък и сигурно ще се видим на самата зала.
SepulTeraHead
А кога трябваше да си ходиш?
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 2 2003, 06:29 PM)
А кога трябваше да си ходиш?

сигурно от много повтаряне е забравила puke.gif
_SiegfrieD_
В Събота ще има ли събиране или не?Решавайте.Аз съм ЗА.
Warrior Of Ice
Аз няма да съм на линия...
Beerzebub
Хммм... и аз май ще пропусна... имам работа, а и не съм в настроение за масови срещи нещо!
Sw1tched
ее аре бе и на стефан не му се пиело.. ИМА ЛИ СЛУЧАЙНО НЯКОЙ ЗА ДНЕС(ПЕТЪК) - 19:30 на орлов мост до пуканките
Hansi
От 19:00 е концертът на Saxon, Doro, Circle II Circle. wink.gif
Warrior Of Ice
А така, Боби, ако ти се разкарва до Зимния дворец - заповядай! Даже можеш да влезеш безплатно на концерта - SME пускат по двама с един билет. Стига да си намериш някой за партия... wink.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 5 2003, 02:02 PM)
А така, Боби, ако ти се разкарва до Зимния дворец - заповядай! Даже можеш да влезеш безплатно на концерта - SME пускат по двама с един билет. Стига да си намериш някой за партия... wink.gif

i bez pari nqma da dojda, pyk i sym obeshtal na edni indiwidi ot rd-to na sasho 4e shte prisystwam
Beerzebub
Има вероятност и аз да намина, но не е сигурно...
SepulTeraHead
Цитат
SME пускат по двама с един билет

Сигурно са много отчаяни от продажбите. Кажете сега - Яко тъпо ли беше? devilsmiley.gif
Warrior Of Ice
Твърде тъпо за теб, Стефане, твърде тъпо... wink.gif laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.