Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
Peter
Ako moga i az 6te doida, ama ne garantiram...
SepulTeraHead
Bella ( wub.gif ), az ima i edna po-dobra ideq. PM!
Sw1tched
Този път ще гледам да няма тъпи извинения от моя страна.
BELLA
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 23 2003, 06:23 PM)
Bella ( wub.gif ), az ima i edna po-dobra ideq. PM!

hehheheh abe stefane ne zrazbrah osobeno kakvo ima6 predvid ama nqma zna4enie, 6te se radvam da se vidim biggrin.gif
_SiegfrieD_
За утре срещата остава ли?Аз ще мога да дойда.
Warrior Of Ice
Така, а сега да потвърдим, за да няма недоразбрали, както често се случва:

Утре, 26-и, на Булбанк от 17 часа. Носете пари. biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Dec 25 2003, 02:35 PM)
Така, а сега да потвърдим, за да няма недоразбрали, както често се случва:

Утре, 26-и, на Булбанк от 17 часа. Носете пари. biggrin.gif

за миналата среща цяла седмица си повтарях че има среща и пак забравих..абе Ицо а за дупката в колко?
Inid
ei hora, mnogo sorry ama predi da se razberete za taq sreshta na 26, kupih bileti za maratnona na Vlastelina ot 12 do 24... koleda e... trqbvashe da zaradvam brat si.
Oba4e sym v BG do kym 11 dec, taka 4e ako pak se organizirate sym tam.
Have fun
Warrior Of Ice
О, ще има и друга среща скоро - няма да те изпуснем... smile.gif
_SiegfrieD_
Ако случайно утре стане нещо или има някаква промяна,а мен ме няма нито във форума,нито в чата ми звънете(някои от вас ми имат тел-а),че нещо май компът забива.Време му беше-от Август не го е правил тоя номер...
BELLA
ABE hora nadu6vam zabluda posledno v kolko, sa6o kaza v na4aloto 18 4asa a posle pri potvurjdavaneto ico kazva 17!!!!! posledno v kolko?????????????molq kajete mi 6toto na men programata mi e razpredelena po minuti i trqbvada sum sigurna.
ama kakvotoi da stane 6te doida de, vuprosa e da znam to4no v koko 4asa biggrin.gif
Warrior Of Ice
Вярно, че Сашо е писал за 6... Ами нека да е от 18, тогава. Просто обикновено се срещаме към 17 и аз затова съм се объркал. smile.gif
BELLA
oki zna4i 6 4asa tam, 6te doida sus sigurnost biggrin.gif do skoro
BELLA
A IMAM edin vupros-znae li se kude 6te hodim? za6toto trqbva da si napravq ve4erta o6te edna sre6ta i da znam..... ako ste go izmislili de ako ne nqma zna4enie...
a o6te ne6to az 6te doida s o6te edna moma biggrin.gif
Sw1tched
dobre 18 chasa.
Peter
Na4i neska posledno v 18:00.
Nadqvam se, 4e 6te moga da doida, 6toto sega mi izniknaha ebati glupostite otvsqkude... sad.gif Ako ne uspeq - sledva6tiq put...
_SiegfrieD_
Добре 18 последно.
Sw1tched
Бяхме обещали на Inid да организираме сбирчица..така че ако не сте много заспали от 27-ми давайте предложения.
Beerzebub
Ми нека тя да даде пъво... аз съм съгласен wink.gif
Inid
mi Inid kakvo da kaje... mejdu 8-mi i 11 jan, kogat vi e udobno shtoto sega sled 1-vi trqbva i rodnoto selo da posetq 4e rodata ot july ne mi e vijdala o4ite. Koito den vi e udobno togava, kazvaite
I veselo vi praznuvane utre drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
Трябва да е Събота , Неделя или в краен случай Петък.Поне за мен...
Peter
Taq sedmica - no way za men...
Sw1tched
mi maj kym 10-ti wyrwiat neshtata..ne e sigurno de
_SiegfrieD_
Мен тая седмица просто не ме търсете...Надявам се другата ама не е сигурно. sad.gif
Sw1tched
a za sybota koj mozhe
Warrior Of Ice
За събота съм на линия, стига да има и други желаещи...
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 7 2004, 08:03 PM)
За събота съм на линия, стига да има и други желаещи...

mi ideiata e inid da e na liniq i pone oshte trima dushi..triabwa ni oshte edin zna4i
_SiegfrieD_
Аз може и да мога стига да е към 18:30 някъде...
Beerzebub
И аз не мога да гаратирам, но най вертоятно ще съм с вас.
Sw1tched
абе и аз си имам ангажименти ама ако има среща ще направя всичко възможно да дойда предвид ограничения период от време отреден за срещи
_SiegfrieD_
Аз може и да мога някъде след 18 в Събота ама не е сигурно...
_SiegfrieD_
Последно утре ще има ли въобще среща?
SepulTeraHead
Ако има ще дойда. Ицо - носи ми диска на Биму Доргир, че не ми се теглят глупости biggrin.gif
Warrior Of Ice
Срещата - утре (събота) в 18 часа на Булбанк. Присъствието е задължително (Боби, Сашо)!
SepulTeraHead
като казваме задължително не се шегуваме. Помнете: знаем къде живеете! Ще ви намерим!
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 9 2004, 07:33 PM)
като казваме задължително не се шегуваме. Помнете: знаем къде живеете! Ще ви намерим!

в грешка си, само твоето и на сашо местоположение са известни..поне за мен..мойто вкъщи не го знаете. Ми аз искам да дойда, ама утре очаквам 1 момиче от РД-то на Сашо да докладва дали има някъде купон на топло..всъщност нали идеята на срещата беше за Инид..ако няма да идва има ли смисъл в този норвежки студ. Не го възприемайте като нежелание от моя страна, ако мислите че има какво да правим или просто държите да се видим ще съм на линия без да се колебая.
Warrior Of Ice
Държим! Все пак да изчакаме реакцията на Сашо, че да се събираме трима души е безпредметно... Друго си е четирима. biggrin.gif
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 9 2004, 08:02 PM)
Държим! Все пак да изчакаме реакцията на Сашо, че да се събираме трима души е безпредметно... Друго си е четирима. biggrin.gif

е щом е така..но доколкото помня сашо трябваше да учи последно
Beerzebub
Ако ми свърши урока дотогава - ще дойда на серщата, а ако закъснея - пуснете ми някой SMS, за да знам къде сте!

ПП. Ицо, донеси ми mp3-ките на Death (отново huh.gif )...
Warrior Of Ice
Цитат(Beelzebub @ Jan 9 2004, 07:13 PM)
Ако ми свърши урока дотогава - ще дойда на серщата, а ако закъснея - пуснете ми някой SMS, за да знам къде сте!

ПП. Ицо, донеси ми mp3-ките на Death (отново huh.gif )...

ОК, ще ти нося и DVD-рипа на HammerFall. Няма да е зле да ми върнеш концерта на Death, стига да не си го дал на Пешо.
SepulTeraHead
Аз ако не го бях изтрил сега щях да го гледам brickwall.gif
_SiegfrieD_
Аз не съм сигурна в колко ще свърша даскало,но ме изчакайте!
Warrior of Ice-ще ти нося Siebenbuergen,Beelzebub на теб диска също.
Warrior Of Ice
Sieg, няма да е зле и Sodom-a да ми върнеш, стига да си го копирала вече, разбира се.
_SiegfrieD_
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 9 2004, 10:42 PM)
Sieg, няма да е зле и Sodom-a да ми върнеш, стига да си го копирала вече, разбира се.

Да бе споко-не съм забравила:)
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 9 2004, 07:22 PM)
Срещата - утре (събота) в 18 часа на Булбанк. Присъствието е задължително (Боби, Сашо)!

така и така всички ще закъсняват що не го направим в 19 ..тамън да има повече време да предупредя в случай че няма да идвам biggrin.gif
Warrior Of Ice
18:30 най-късно. А в Helloween ли ще ходим? Нещо не ми се разкарва чак до Студентски град...
Sw1tched
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 10 2004, 01:10 PM)
18:30 най-късно. А в Helloween ли ще ходим? Нещо не ми се разкарва чак до Студентски град...

ми и на мене никак не ми се разкарва още повече че не ми е кой-знае колко забавно там wink.gif днеска в Шипката няма вход и група... rolleyes.gif
_SiegfrieD_
Последно в колко?18 или 18:30 да знам дали да се чупя от някой час.Мен в Шипката не ме пускат,а съвсем близо до Булбанк е ЛаВелле.
_SiegfrieD_
Аре да ви помоля някой от вас да ми драсне един SMS към 5 часа ако срещата е в 18.
Sw1tched
Цитат(_SiegfrieD_ @ Jan 10 2004, 02:09 PM)
Последно в колко?18 или 18:30 да знам дали да се чупя от някой час.Мен в Шипката не ме пускат,а съвсем близо до Булбанк е ЛаВелле.

бе човек като няма група пускат..поне преди 21:30 ли 22:00 ли..не мисля че ще има проблем да се набутаме и да киснеме докато ни писне
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.