Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Среща на .:: Metal World ::. team & Members
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
RAPTOR
На 25-ти юни (сряда) ще идвам в София да уреждам малко лични дела. Надявам се, че до обяд ще приключа. След това можем да си уредим нещо като събиране в някое заведение. Ако има желаещи моля да предложат място на срещата. Лично на мен би ми било удобно някъде до Британското посолство.
Ако няма желаещи, ще отидем с Ицо и feb да му ударим по една бира punk.gif .
Warrior Of Ice
Аз съм навитак по принцип, но защо точно британското посолство...? Направо на НДК, или на Славейков, или на Попа...
RAPTOR
Защото не знам кога ще ми свърше интервюто там. Което ми напомня, че ако някой има GSM mога да му пратя съобщение на място, ако възникне някакъв проблем.
Warrior Of Ice
Нямам такъв апарат. Можеш да се свържеш със Switched - той има, а и мисля, че ще иска да се видим най-сетне.
FuckMeJesus
warrior, mi nie pove4eto sme te vijdali... biggrin.gif
SepulTeraHead
Ами аз само Peter съм виждал. И Sw1tched, нали ми е от даскалото ама си мълчи кой е...
Аре казвайте някво място и да се виждаме...
Beerzebub
Ми хубаво! Аз съм навит! Но наистина мисля, че е по-добре да се видиме на "Попа", примерно... Абе все ми е тая! Както и да се разберете...
biggrin.gif tongue.gif
FuckMeJesus
na men bi mi bilo mnogo interesno da si pogovorim na jivo, no nqma da doida sus sigurnost...sramejliva natura sum wink.gif
RAPTOR
FuckMeJesus - това е най-срамежливия ник, който съм чувал.
Кажете някое централно място и поне един да има GSM, за да се обадя в случай на промяна sad.gif Все пак ако зависеше от мене - по всяко време ми е удобно, но туй посолство знам ли как ще мисли по въпроса biggrin.gif
Sw1tched
Да някое центарално място ще е най-добре!
Ицо, и аз нямам такову чудо -телефон без жица punk.gif .
SepulTeraHead, сори братче, обикновено ходя с цивилни дрехи, следващия път щи кажа..нали ти беше с ти-шърт на Last Hope скоро?

Ицо, и FuckMeJesus ни закопа май, като tarja - "страх ме е понеже не се познаваме" ?!?!? Ми как ше се познаваме като не сме се запознали бе другарки??...все пак няма да ни правите ревю по бански, нито ще сте обект на интервю и тотално внимание... може би..smile.gif.

П.С на сердика не става ли?..а защо не пред ОЧЗ, ВИЖЪН, ХЕЛ ХОРС..бе където и да е стига да мо'а се докопам до там.

ППС. Ицо взех телефона на Tarja...нема да и се размине wink.gif
FuckMeJesus
Цитат
(Sw1tched Posted on Jun 19 2003, 03:05 PM )
Ицо, и FuckMeJesus ни закопа май, като tarja - "страх ме е понеже не се познаваме" ?!?!?

4ove4e, ne sum kazvala takova ne6to.kazah prosto, 4e sum sramejliva, nai-mnogo da mul4a kato idiot ili o6te po-lo6o-da ovorq gluposti...
Warrior Of Ice
ХАЙДЕ ВСИЧКИ! Стига с приказки от рода на "срамежлив съм", "не мога" и т.н. Нали сме екип, да му се не види?! Предстоят ни велики дела - как ще ги извършим ако не се знаем? biggrin.gif

Страйки - където кажеш, там съм. Стига на Раптор да му е удобно...
FuckMeJesus
warrior, prav si.kajete kude, 6te se postaraq, ama seriozno...
Warrior Of Ice
Това вече е приказка! А и да говориш глупости - няма страшно, всички го правим отвреме навреме (то без това не може) smile.gif.

Въпросът е "кога точно"?
Sw1tched
pusnete edin poll sys populqrni mesta za sreshta!

FuckMeJesus, kato mylchish kato idiot golqma rabota i az go prawq ponqkoga no ima polza ot towa - izslushwash i obmislqsh wsqkakwi mneniq i t.n...a za glupostite - pitaj Warrior i shte razberesh che twoite gluposti nawqrno shte ostanat nezabelqzani smile.gif
RAPTOR
Аз си нямам ни най-малка представа от София, освен че са ви евтини такситат smile.gif. За мене е най-добре до посолството, колкото и да ми писна да го повтарям. Просто само така мога да дойда sad.gif
SepulTeraHead
Sw1tched, да аз бях с фанелка на Last Hope.
SCHC

Аз съм навит за попа или ОЧЗ. Само кажете час...
FuckMeJesus
ama q si kajete vsi4kite imenata, 4e az mnogo ne pomnq, da svikvam otsega...
Warrior Of Ice
RAPTOR, тъкмо ще се възползваш от евтините таксита smile.gif.

FuckMeJesus, аз съм Христо. Данните на повечето от нас май ги има в една специална тема.
RAPTOR
Ми така де - вашата дневна тарифа е на половината на нашта нощна! Като ходихме преди около 2 години с класа обикаляхме около час и накрая - 4 лв. Напрао така се зарадвахме, че оставихме 5 лв. и се изпарихме smile.gif
Beerzebub
Ми аз съм Сашо...
Та какво ще се разберем?
FuckMeJesus
a za koe posolstvo stava6e duma?
btw, az sum maria
SepulTeraHead
Аз съм Стефан...

Аре казвайте йкога и къде..
Sw1tched
доколкото знам, британското посолство е на ул. Московска, което е близо до метротостанцията на сердика..която предполагам не е трудна за откриване.
SepulTeraHead
То там ли било? Аз мислех че е някъде на майната си...
Идеално! Мене ми е супер удобно там...
Sw1tched
и на мен на сердика ми е екстра..нямам нищо против и пред посолството ако е на московска но чесно казано не съм бил там. Трябва да чуем и мнението на останалите.
FuckMeJesus
na men ne mi e osobeno udobno, no 6te si napravq truda, ako se ugovorim.so, koi 6te idva v kraina smetka?
RAPTOR
Update
Ще пътувам понеделник вечерта, вече съм взел билети. Разберете се къде и към колко (следобяд smile.gif).
feb
Цитат(RAPTOR @ Jun 18 2003, 06:19 PM)
На 25-ти юни (сряда) ще идвам в София да уреждам малко лични дела. Надявам се, че до обяд ще приключа. След това можем да си уредим нещо като събиране в някое заведение. Ако има желаещи моля да предложат място на срещата. Лично на мен би ми било удобно някъде до Британското посолство.
Ако няма желаещи, ще отидем с Ицо и feb да му ударим по една бира  punk.gif .

Значи датата от 25-ти стана на 24-ти [вторник].
Така като гледам още не е ясно къде....
Значи , моето предложение е да се чакаме пред "БУЛБАНК", която е точно до метростанция "Сердика" . Там спират много транспортища и придвивжането до там ще е най- лесно [според мен].
За точния час RAPTOR ще трябва да каже, защото все пак той си има работа преди това.
Другото, което не забелязах, е че никой от guest-овете не даде GSM за контакти. Ако смятате да давате - пратете ми го на ICQ. RAPTOR-e , icq# 105492521 ти ли си ?

BTW : Идея си нямам къде точно ще да е Британското посолство. smile.gif
SepulTeraHead
Намам GSM. Просто кажете кога и къде и ако мога ще дойда...
RAPTOR
С риск да се повторя за едно 5-ти път аз мога да дойда само ако е близао до посолството - а къде е то - ми идея си нямам smile.gif Баща ми го знае. А и не се знае нито кога ще е интервюто, нито дали ще има такова, нито колко ще е дълга опашката за подаване на документи и сума ти такива пречки. Затова ми трябваше някой с GSM да мога да се обадя в краен случай. lamo.gif
Sw1tched
е да ви имам данните!! Само разбрах че е в софия цялата работа...и тоя дето има gsm кво ше направи че да ни уведоми?
Beerzebub
Добре, аз предлагам уговорката да е: 24-ти, 14:00ч., пред “Булбанк”!!
RAPTOR, уверен съм, че когото и да попиташ в центъра ще те упъти! Ако все пак не стане, питай хората за “Паметника на София”. “Булбанк” е високата бяла сграда до него (единствения в околността). Няма как да се объркаш! Ако не ти удобен часът – казвай! Така добре ли е?
SepulTeraHead
Аз съм на училище по това време...
FuckMeJesus
me too
Warrior Of Ice
Цитат

Вие чувате ли се какви глупости говорите?! Само някой с твърде сериозни умствени отклонения би се стремил да посещава училище през последната учебна седмица...
SepulTeraHead
Или някои който не е оформен защото няма нужния брой оценки, и ще повтаря годината ако не го изпитат по разни работи...
Warrior Of Ice
Е, т'ва вече е простимо... smile.gif Но пък точно в този ден ли ще те изпитват?! Както и да е, за мен не е проблем по което и да е време и където и да е, просто се уточнете вие.
SepulTeraHead
Ами по две неща трябва да ме изпитват. По Биология и Физика. И по двете нищо не знам dry.gif
Beerzebub
Ми кажете в колко ще ви е удобно!
SepulTeraHead
След 17:30 примерно...
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jun 22 2003, 07:11 PM)

кво даскало бе нали сме 1-ва смяна!?

Трябва Раптор да каже някакъв час. На булбанк до 1 от статуите е перфектно!
Sw1tched
хм..накрая ше зарежеме раптор и ще се разберем без него tongue.gif guin.gif
SepulTeraHead
На 24ти има изпити и сме втора смяна.
Sw1tched
пак ли бе...няма край mat.gif ...ма то тогава ще свършим към 6..но съм свободен към 5...по-рано от 5 naughty.gif
feb
Последно, 17 часа пред "БУЛБАНК" ли остава?
Beerzebub
I'll be there!
Warrior Of Ice
OK! Sega trqbwa i drugite da potwyrdqt...
xskacorex
Цитат(feb @ Jun 22 2003, 09:00 PM)
Последно, 17 часа пред "БУЛБАНК" ли остава?

Хаха, Феб, и ти ле ше ходиш ве душа
RAPTOR
Цитат(Sw1tched @ Jun 22 2003, 10:58 PM)
хм..накрая ше зарежеме раптор и ще се разберем без него tongue.gif guin.gif

Въпреки безкрайната ти любов мисля, че 17.00 часа не е проблем. Имайте късмет да е на 2 часа път от посолството ... А автобусите ви хич не ги знам! blink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.