Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Не знам дали му тука мястото
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Apocalyptic City
Ама да питам – някой знае ли кой ще отговаря за озвучаването на W.A.S.P.?
SepulTeraHead
Нямам идея. на сайта им нищо не пише. Сигурно ще е зле звука, както обикновено.

П.С. \m/ TESTAMENT!!!!!!!!! \m/
Apocalyptic City
И на мен ми казаха, че ако са SME , звукът щял да бъде УЖАСЕН. Кой беше на Джудас? Те ли? Не ми се стори толкова зле. huh.gif
abductor
Абе и да е гаден звука кво значение има? Важна е метълщината headbang[1].gif !

ПС. Як аватар наистина. Testament rulez!!!
Apocalyptic City
“ПС. Як аватар наистина. Testament rulez!!!”

хи-хи и за си го харесвам.

Ама как да не е важен звука, нали за музика става дума? guitar.gif
SepulTeraHead
Абе има си граници в които е приемлив и един по-лош звук. На Soulfly беша по-зле от колкто трябва. На Judas беше ОК. Зависи от залата. Зависи от това какво звучене цели групата/озвучителя. Зависи от много работи. Възможно е да не ти направи лошо впечатление.

Testament са велики! icon_headbang[1].gif
Apocalyptic City
Е, да де, и аз това викам, по дяволите. Честно да си кажа, ме уплашиха… ама айде, ще го преживея. Там съм независимо от звука. wink.gif

TESTAMENT
Велики са, да. Една от любимите ми групи, която надали ще дойде, а вече не е и същата.
abductor
offtopic.gif
^ Не са същите като преди 15 години, ама не са по-лоши (даже на мене The Gathering ми е любимия албум)
SepulTeraHead
Цитат(abductor @ Oct 22 2004, 12:49 PM)
даже на мене The Gathering ми е любимия албум

И на мен. Нямам търпение за новия.
Apocalyptic City
Бре, много фенове имало тука на тъз група, па аз да не знам devilsmiley.gif
Медец ми капна на сърцето
Sw1tched
Ми има си значение звука ебати..на Fyeld пред НДК като бях китарата специално беше отврат, ако не се чуваше шеше да е 2 пъти по добре давам за пример тях щото разликата в звука между албума им и това изпълнение беше от земята до небето. Докато на не толкова яки песни се кефех в албума заради якия саунд на живо си беше мноо зле.
Hansi
Цитат(Apocalyptic City @ Oct 22 2004, 11:23 AM)
И на мен ми казаха, че ако са SME , звукът щял да бъде УЖАСЕН. Кой беше на Джудас? Те ли? Не ми се стори толкова зле. huh.gif

Поне за мен, звукът е по-зле на концертите организирани от Прима. При SME ситуацията е малко по-добре, но не толкова колкото бих искал да бъде.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.