Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ила
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Apocalyptic City
Така… дойде редът да се представя. Аз съм Ила.
Години не ми се споменават.
Харесва ми тук и мисля да остана.

Слушам музика – непрекъснатите ми занимания се изчерпват с тези две думи. Имам и други интереси разбира се, но МУЗИКАТА е най-важното, щото без нея не мога.
Е да, както вече си поговорихме се някои хора оттук TESTAMENT е една от любимите ми групи и затова избрах тяхното име за регистрация, но със същия успех можех да се казвам и Annihilator, Motorhead, Death, Slayer, Sepultura, Sodom, Tankard, Kreator, Megadeth,Destruction, Headhunter,Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Children Of Bodom, Cannibal Corpse, Venom, Bathory, Graveworm, Emperor, Helloween, Gamma Ray, Rhapsody, Blind Guardian, Stratovarius, Nightwish, Nocturnal Rites, Hammer Fall, Iron Maiden, Judas Priest,Metal Church, Living Death, Iced Earth, Crematory, Overkill, ACDC, Deep Purple, Rainbow, W.A.S.P., Dream Theater, Crematory, Possesed, Malmsteen, Jason Becker, Vai, Marty Freedman… ох, уморих се, стига толкова.
Списъкът може да се продължи още, но не виждам смисъл да хабя пространството.

С поздрав biggrin.gif
abductor
headbang[1].gif Бравост!!!!!

Това ми хареса
Цитат
Annihilator, Motorhead, Death, Slayer, Sepultura, Sodom, Tankard, Kreator, Megadeth,Destruction, Headhunter,Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Children Of Bodom, Cannibal Corpse, Venom, Bathory, Graveworm, Emperor, Helloween, Gamma Ray, Rhapsody, Blind Guardian, Stratovarius, Nightwish, Nocturnal Rites, Hammer Fall, Iron Maiden, Judas Priest,Metal Church, Living Death, Iced Earth, Crematory, Overkill, ACDC, Deep Purple, Rainbow, W.A.S.P., Dream Theater, Crematory, Possesed, Malmsteen, Jason Becker, Vai, Marty Freedman

Рядко се случва някой да слуша същата музика като мен (без АЦДЦ), особено групи като Ливинг Дет напр. или Хедхънтър ( icon_headbang[1].gif )... Пак браво!

ПС. Ила?!? Ти си хм... жена?wub.gif Ако е така (не става ясно) - 3 х браво!!!!!
Apocalyptic City
За да е ясно… женско съм, да.
ACDC ги написах по-скоро като група, която съм слушала, щото вече има толкова много нови неща, които по ми се слушат и тях някакси ги пренебрегвам.
Има значи, сродни души тука. guitar.gif
alpha prime
халло

и аз си харесах некви неща изсписъка. доста разнообразен между другото .хвала за което
abductor
Цитат(Apocalyptic City @ Oct 22 2004, 01:58 PM)
За да е ясно… женско съм, да.
ACDC ги написах по-скоро като група, която съм слушала, щото вече има толкова много нови неща, които по ми се слушат и тях някакси ги пренебрегвам.
Има значи, сродни души тука. guitar.gif

biggrin.gif Не вярвах, че има жени, които слушат олдскуул траш... аз мойта сума ти време се мъча да я дресирам, ама не ще и тва е, дай й на нея Хипокриси, Морбид Ейнджъл и други такива. Твърди, че съм бил ненормален (то може и да е вярно, ама не е заради музиката) smile.gif Ти ми връщаш вярата, че от жените в крайна сметка мойе и да излезе нещо cool.gif
Dolph
Добре дошла! Разнообразните жени са убаво нещо. tongue.gif
Apocalyptic City
Не вярвах, че има жени, които слушат олдскуул траш... аз мойта сума ти време се мъча да я дресирам, ама не ще и тва е



Бе ако не й харесва, трудно ще я дресираш. То трябва да ти харесва.
Svetyl
Brei dobre doshla smile.gif Oldschool thrasha e qko neshto... naposledyk edin friend me zaribi smile.gif
Dragon's Bride
privet i ot men w00t.gif
anonimna_dx
zdrawei biggrin.gif
````````
Здравей:")

Annihilator, Helloween, Rhapsody, Blind Guardian, Stratovarius, Nightwish, Iced Earth, Crematory


1/ някаква част от музиката ти слушам и аз.. просто списъка е разнороден и много хора ще имат сходни интереси:"))

Приятно прекарване..и дано се задържиш повече отколкото масово се задържат новите образи
SepulTeraHead
Хубав вкус имаш. Добре дошла. Сега дай голите снимки.
RATAMAHATTA
Хи и то мен. Много яко име имаш. Ила.Напомня ми на зима.
Логичен въпрос:От каде идва(ш)?

П.С. разнообразието е хубаво нещо smile.gif

Цитат(Apocalyptic City @ Oct 22 2004, 10:23 AM)
Annihilator, Motorhead, Death, Slayer, Sepultura, Sodom, Tankard, Kreator, Megadeth,Destruction, Headhunter,Cradle Of Filth, Dimmu Borgir, Children Of Bodom, Cannibal Corpse, Venom, Bathory, Graveworm, Emperor, Helloween, Gamma Ray, Rhapsody, Blind Guardian, Stratovarius, Nightwish, Nocturnal Rites, Hammer Fall, Iron Maiden, Judas Priest,Metal Church, Living Death, Iced Earth, Crematory, Overkill, ACDC, Deep Purple, Rainbow, W.A.S.P., Dream Theater, Crematory, Possesed, Malmsteen, Jason Becker, Vai, Marty Freedman… ох, уморих се, стига толкова.
Списъкът може да се продължи още, но не виждам смисъл да хабя пространството.
InsArtTure
Няма начин да не се обадя и аз при положение че харесвам всички тия групи до една(т.е. АЦДЦ), а пък някои даже обичам....

Както и да е.Аз казвам Хелоу!!!!
Apocalyptic City
Ако знаех, че така посрещат тука, още веднага щях да се представя, а не само да разглеждам и чета. biggrin.gif
И аз се надявам да остана по-дълго време.


"Хи и то мен. Много яко име имаш. Ила.Напомня ми на зима.
Логичен въпрос:От каде идва(ш)?"


Името идва от Илина.
Понеже не могат да ми го запомнят това, аз го съкращавам да им е по-лесно.
Dragon's Bride
Цитат(Apocalyptic City @ Oct 25 2004, 10:44 AM)
Ако знаех, че така посрещат тука, още веднага щях да се представя, а не само да разглеждам и чета. biggrin.gif

що бре ти как мислеше, че посрещаме? hmm.gif
Apocalyptic City
С мълчание wub.gif
Beerzebub
Хехе...
Здравей и от мен!
giggle
ama udarenieto na Ila kude e tongue.gif ne be kefi me
Hi bye.gif
Apocalyptic City
Ударението е на И…. tongue.gif
abductor
Не ни каза откъде си... Пък и нищо не каза за голите снимки biggrin.gif
Apocalyptic City
От София съм. Нямам засега такива снимки… wub.gif
abductor
А трябва... wub.gif
Apocalyptic City
Айде бе, голи метълки,…. не е интересно wink.gif
Sw1tched
Напротив! убеден съм че е интересно biggrin.gif
SepulTeraHead
И аз така мисля... Ето една фенка на Machine Head:
Pic1
Pic2
....Как да не му е интересно на човек.....
RATAMAHATTA
На теб може да не са ти интересни, но на някои хора..... wub.gif

П.С.
Сложи прозрачната си блузка. Погледни в обектива смело.
Предизвикай страст, неизпитана от всичко на света.
Бъди смела и без никаква задръжка. Предизвикай ме.. в това те бива.

А после.. после напиши, че не желаеш повече простаци като мен,
да ти говорят само за това, което всъщност те е обладало, защото те е страх да си признаеш,
че в твоята глава се въртят същите онези мисли, които са причината за нашето съществуване.
Това е истината.. страх те е да бъдеш с мен, защото никога повече няма да пожелаеш друг.

А всичко е толкова просто,
Аз също желая да бъда твой.
gad
ех какво ли не прави сексуалното напрежение biggrin.gif

Здрасти и от мен, много яки групи си споменала smile.gif
Wolfheart
gad...ами какво да прави!? Поколения прави.

Привет и от мене. Виждам, че и аз слушам част от музиката ти smile.gif.......Children Of Bodom, Graveworm, Rhapsody, Stratovarius, Nightwish, Iron Maiden, Iced Earth, Crematory, Dream Theater, Crematory
AncientWisdom`
Eeee qko super daje Nazdrave
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.