Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хай all
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Death_Angel
Здрасти на всички!Аз съм Даниела на 16 години,уча в ЧПГХС'Знание"не че някой го знае,но аз да кажа.Слушам метъл icon_headbang[1].gif като например Nightwish,Cradle,RAMMSTEIN и т.н....ми туй то от мен! tongue.gif
SepulTeraHead
Здарвей, Daeth Agnel. Тук има един дргу юуъзр с когото мисля, че ще си псанете. Казва се teh_raeg.
giggle
^ xexe
ferno 6te si pasnat s fafaGAGEGAGEfalyo
_SiegfrieD_
Какво е това "Daeth"?
Beerzebub
Мое да е нарочно бе wink.gif
Аз мисла следващия ми ник да е: Megadeath или Мегасмърт...
Death_Angel
Ау Хора искам малко help объркала съм си го трябва да е Death_Angel tongue.gif лелей срам ме е!Моля ви кажете ми как да си го оправя...
Warrior Of Ice
Готова си... wink.gif
Death_Angel
bowdown.gif Хейл...много ти благодаря,че ми го оправи!Така е като бързам brickwall.gif ,добре че има кой да ми оправя белите bye.gif Та кой разправяте бил за мен,че нещо много интересно ми стана wink.gif
AncientWisdom`
Zdravei ,az voobshte neznam te za kogo govorqt smile.gif no moje da te zapoznaq s Karakoniaka ot MOntana !
Death_Angel
Мнее аз си имам любов the_burnt_hell ли къв е там, той много ми харесва..нали бе Венци... wub.gif
falio`
zdarfei
giggle
aheh po4na se wink.gif
Nightmare
Цитат(The_Rage @ Dec 16 2004, 07:04 PM)
zdarfei

Айде, късмет с момето. biggrin.gif
Едва не ви ожениха
falio`
xax da be, vij kak me otrqza:
Цитат
Мнее аз си имам любов the_burnt_hell ли къв е там, той много ми харесва..нали бе Венци...
TaNk
Hello! smile.gif
pi4
какво е ЧПГХС'Знание"?

т.е. Знание май знам какво е, но ЧПГХС? да не е някаква пневмония?
HellCat
Хай .... bye.gif
Георги Първанов
Цитат(HellCat @ Dec 23 2004, 10:50 AM)
Хай .... bye.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Death_Angel
Ам начи да започнем от одрязването:Никой не съм одрязвала wink.gif ",а относно ЧПГХС"ЗНАНИЕ"това преведено на книжовен език означава-Частна Професионална Гимназия По Хлебопроизводство и сладкарство и Мениджър в туризма"Знание" thumbdown.gif мдамм интересно ,нали?Аз съм в Мениджър в туризма преди да сте почнали"готвачкаааа""хлебаркаааа"и тн laugh.gif Ми иначе Здрасти на всички,които в последно време са ми казали Хай и тн.{ }
pi4
turizym e hubavo. uspeh!

(blagodarja za pojanenieto)
Death_Angel
Мм дам и аз съм съгласна,че туризма е хубаво..ама като гледам колко сме го заучили точно па него.За сега учим само Туризъм на френски и нищо повече mad.gif Гадост.!
Dead`blue`eyes
А здравей ся пък на теб от мен wub.gif tongue.gif
Death_Angel
Пхааахахахха Здрастииииииииии.....пак от мен за теб tongue.gif
Dead`blue`eyes
сети сe да мe приветстваш.... tongue.gif
ivomag
Ха здрасти и от мен!Та какво каза че слушаш? guitar.gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
wub.gif
Death_Angel
М да де сетих се я...а иначе много неща слушам вече почнвах да разширявам кръгът на музиката..главно Rammstein,Nightwish,Crematory,Cradle,DISTORMENT wub.gif мм и всякви други...бе всичко си слушкам аз biggrin.gif
ivomag
А какво ти е мнението за траш бандите?Или по точно за Kreator & Testament?A и Destruction?На мен са ми от любимите банди. headbang[1].gif
Death_Angel
Mi ne sym gi slu6ala 4esno kazano ma 6e 4uq ne6to i 6e ti kaja,ma pyrvo trqq si reinstalna kompa 6ot mi se e bygnal...uf i taq skapana latinica mat.gif mat.gif mat.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Nightmare
Я недей се нервиш 'ми си пусни Redrum - Shotgun Philosophy!! Баахти мелачката!
Death_Angel
xaxaxxax Mepcu HaucTuHa!!!!Mani sa utre 6e idvat d ami go opravqt batee iskat 12 kinta za pyt i 18 za re-instal,typungeri smotani,a sa mi na dve kra4ki ranting.gif ranting.gif ranting.gif
ivomag
Ха ми и аз днес преинсталирах мия WIN XP,щот нещо все забиваше,а то се оказа гаден вирус!Наистина гадно!
_SiegfrieD_
Цитат(ivomag @ Feb 1 2005, 06:11 PM)
Ха ми и аз днес преинсталирах мия WIN XP,щот нещо все забиваше,а то се оказа гаден вирус!Наистина гадно!

Май и на мен ще ми се наложи...
Wolfheart
Ми то XP си е яко експлойтъбъл
Ако си с последните сървис пакове и ъпдейти ще имаш по-малко ядове, но във всяка секунда се намират нови пролуки и съответно нови вируси.
Добре е и едно AVP да има стартирано и да си ъпдейтва базата всеки ден.
AncientWisdom`
Hi ot men ! drinks_drunk.gif
Death_Angel
Ам много е гадно е такова,щото са тряя всяко тъпо нещо,което си сваля да го сканирам,за да не ми се налага да слушам тъпите ми родители как са дали безбожно много пари за преинсталация ranting.gif ranting.gif .Пу..и тва е държава puke.gif

Бтв:Хай bye.gif
alpha prime
ем, толко ли е сложно да разбереш как се преинсталира и да не дават безбожо много пари за преинсталиране SPARK
Dolph
Цитат(Death_Angel @ Feb 4 2005, 06:16 PM)
Ам много е гадно е такова,щото са тряя всяко тъпо нещо,което си сваля да го сканирам,за да не ми се налага да слушам тъпите ми родители как са дали безбожно много пари за преинсталация ranting.gif  ranting.gif .Пу..и тва е държава puke.gif

Бтв:Хай bye.gif

Какво общо имат "тъпите" ти родители и държавата, както и държавата с преинсталацията на компютъра ти? Май и ти не знаеш...
Нали вдяваш, че ако не бяха те - "тъпите" ти родители, едно на ръка, че недоразумение като теб нямаше да съществува, и второ, след като то вече съществува, има даже и удоволствието да ползва интернет, по причина че същите тези "тъпи" родители се стараят по-приятно и удобно да си прекарва времето неблагодарното им творение.

Едит:
Опс, пропуснах... Хааааайййй! wink.gif
_SiegfrieD_
Преинсталацията на XP отнема около 15 минути и е доста лесна за изпълнение.Би трябвало всеки,който ползва Уиндоус да може да го прави,защото се налага...
P.S.Мен дори не са ме учили как става
Beerzebub
С формат на 'арда е малко по-дългичко... но поне щайгата издържа повече после wink.gif
Wolfheart
Не е задължително да се форматира харда, за да се направи чиста преинсталация. Трябва да се изтрие Уинбозе директорията + Докумънт енд сетингс + Програм файлс + некви логчета в главната, които после сетъпа ги чете
````````
И..майсторът си каза думата:")
LEVSKAR4ETO_
zdravey daniela.az yvi sam ot horata koito malko po redko pi6at ama nadqvam se
ne se sardi6:)) cool.gif bravo za rammstein.na mene sa6to mnogo mi haresvat prosto
sa veliki. cool.gif

p.s. mnogo mi haresva avatara ti wink.gif
Death_Angel
smile.gif smile.gif wink.gif tongue.gif Ам мерси на всички за всичко!Тва с тъпите родители дето с аме създали(наистина много груба грешка от тяхна страна)но то е било случайно нали се сещаш,а иначе хай.И ЛЕВСКАРЧЕТО мен ме кефи ника ти:)Аз си падам по Левски и се радвам че ника ми те кефи smile.gif
LEVSKAR4ETO_
bravo na teb daniela 4e ti haresva levski.yvi tova e nai obi4ania i sa6tevrememnno nai mrazenia otbor y nas za6toto prez godinite se e nalojil kato
nai dobria i zatova vsi4ki my zavijdat:)) cool.gif . mnogo hybav stih slaga6 ve4e
nakraq, no nqkak si stryva mi se prekaleno tajen i ot4aiva6t !mai snimkata na valka ve4e zapo4na
da mi lipsva kato gledam kak ve4e nikade q nqma i ako ne milsi6 da q slaga6 pove4e napravo 6te ti se primolq da mi q podari6:P tongue.gif

p.s.radvam se 4e i na teb ti haresva nicka mi.tova e nicka s koito vlizam v mirc
i vij prenesoh go i tyk smile.gif cool.gif
pi4
малък съвет и от мен относно XP-то: никакво IE, само Firefox с изключена Java поддръжка. и после Firewall помага повече от всякакви скапани вирускенери. забраняваш всичко и после пускаш само познатите неща да излизат навън. за идващи отвън се допускат само познатите неща: Firefox, Mail. ICQ, whatever. никога не съм имал проблеми с вируси (аз съм много super.gif user обаче!)
това се прави, разбира се, веднага след нова инсталация, е, няма как. devilsmiley.gif
Death_Angel
Мерси за съвета за вирусите...smile.gif))
А Левскарчето в кои канали влизаш,да те посетиме някой път:)А иначеТайна<= скив го това може да ти хареса wink.gif А за подписа...нещо ме е хванало мудното и ми върви само на умиране,бутна ме една кола,един рейс за малко,падат ми шушулки пред краката,Даже мойта приятелка не мивярваше за шушилките и ми каза да вървя пред нея за да падат върху нея да видиме..и една и падна на каракът..мдам да види какво е стрес:))Та такам ше си умирам скоро With the first snow I'll be gone
pi4
ne iskam da te otchajvam ama tia deto im padat shushlki po krakata zhivejat nad 100 godini ohmy.gif
Death_Angel
Уао ми честно д ати кажа въобще не ме отчайваш....с голямо удоволствие ще кеся со 100 годинки,та може и от горе..и дабе представяш ли си регната съм тука 2003 и 2103 пак ми стои регистрацията и си пиша.ХАХАХХАХАХ ебаси майтапа ph34r.gif evil.gif boxed.gif
pi4
spored naj-novite mnenia na uchenite tikvi, chovek ako ne padat kamyni po glavata vseki den, zhivee naj-mnogo do 120 godini, taka bil programiran prosto. posle naistina e suha shushulka i pada v zemjata. samo njakoi zhivotni sa po-dylgoletni ot nego: kostenurkata naprimer.
njakoi si otivat s byrzia vlak obache: mladi, kazvat njakoi, spored drugi prezhdevremenno, spored treti - navreme.
vsekimu kakto mu e pisano.
njakoi se sysipvat ot droga i oshte sa si zhivi i radvat okolnite, dennis hopper naprimer.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.