Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Clawfinger
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
"Deaf Dumb Blind" е един от най-любимите ми албуми на всички времена. Просто тая банда е супер яка. По принцип не харесвам рап-метъл... но тук нещата стоят по много по-различен начин. В музиката има вплетени и някои други интересни елемнти(електроника например).
Накратко: ЕБАТИ ЯКАТА ГРУПА!
Сам ли съм в това си твърдение?
Сега имат издаден нов албум. "Zeros & Heroes". Ощв не съм си го набавил. Но след интервюто в Про-Рок в което казват че се завръщат към корените си... нямам търпение да го чуя. Ето я и обложката:

Леко е като някой бюст на Ленин(то явно и такава е идеята). Кефи ме... punk.gif
Sw1tched
от това което съм слушал, като че ли нещо им липсва.
SepulTeraHead
Ами, явно не си слушал каквото трябва. Имат много убийствени песни. Ако искаш да ти пропоръчам няколко:
I Don't Care
Truth
Wonderful World
What Are you Afraid Of
Power
Two Sides(с тея арабски мотиви ме разбива)
Simon Says(нищо общо с метъла, нито с рапа. Нещо като електронно парче с рок пеене.)
И това са само примери. Имат много добри песни...
Zombie
Biggest & The Best
Inferno
В нашата бригадка трудно минава купон, в който дружно да не изпеем... When i grow up, мисля нататък всички знаете за какво става въпрос
t0xIc
az starite im raboti sum slu6al samo
Sad TO see your sorrow , i need you ,catch me if you can [tva ot Deaf Dumb Blind [
SepulTeraHead
Ами те старите работи май са по-яки. "Deaf Dumb Blind" и "Use Your Brain"...
jamaicaxek
mi nneznam kvo mislq za CrawFinger prosto shtoto ne sum gi slushal!!! Tyrsih mp3s ama ne moga da namerq ve!

V pro rock cheto nqkva statiq za pichovete i chesno kazano dosta dobro vpechatlenie mi naprai ,kato chuq nehsto sha kaja pak
t0xIc
am da ne si go napisal Crawfinger v tursa4kata:)?
SepulTeraHead
mp3.online.bg - Там има всичко, само не сваляй Nigger, щото нещо е преебана.
Кво да ти препоръчам... целия "Deaf Dumb Blind" може би smile.gif
Muscle_Head
Shit,не мога да повярвам,че не я видях тая тема по-рано.Аз съм запален от няколко месеца,имам сичките албуми,групата ми пълни душата просто.Който не е слушал още Zaros&Heroes да си го вземе веднага,шото изпуска много!! walkman.gif
SepulTeraHead
Аз го слушах - щото си го дръпнах smile.gif
Як е. Даже много.
Recipe For Hate, World Domination, When Everything Crumbles, 4 Letter Word... \m/ Blame \m/
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.