Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: LOS SETLISTIOS DE MACHINE HEAD!!!!!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
SepulTeraHead
Ето един сетлист от това турне:
Imperium
Seasons Wither
Days Turn Blue To Grey
Old
Bulldozer
The Blood, The Sweat, The Tears
Ten Ton Hammer
The Burning Red
Take My Scars
Descend The Shades Of Night
Davidian
Sepultura/Pantera medley (Territory, Walk)
Block



И още един, от следващата дата, който на мен ми харесва дори повече:
Imperium
Struck a Nerve(!!!)
Old
Bulldozer
Days Turn Blue To Grey
The Blood, The Sweat, The Tears
Ten Ton Hammer
The Burning Red
Rage to Overcome(!)
Take My Scars
Descend The Shades Of Night
Davidian
Creeping Death
Cover medley (Roots Bloody Roots, The Number of the Beast, Where Eagles Dare, Iron Man)
Block


И двата са от Финландия, или еди си къде си, където са свирили две поредни вечери. И затова са и разликите. Надявам се и ние да намажем Struck A Nerve и The Rage To Overcome... icon_headbang[1].gif Не че не бих билл доволен иначе. icon_headbang[1].gif

EDIT: Ако някой каже "Защо няма From This Day", или нещо подобно, заслужава да го пребият с тъпа лопата.
giggle
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 11 2004, 01:30 PM)
Ето един сетлист от това турне:
[b]Imperium
Seasons Wither
The Blood, The Sweat, The Tears
Ten Ton Hammer
The Burning Red
Take My Scars
Descend The Shades Of Night

icon_headbang[1].gif wub.gif icon_headbang[1].gif wub.gif emi da qvno 6te po4na ot dnes da se molq dokato ne me pusnat
Wolfheart
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 11 2004, 01:30 PM)
Cover medley (Roots Bloody Roots, The Number of the Beast, Where Eagles Dare, Iron Man)

icon_headbang[1].gif
Може да се навия да отида
abductor
МОЖЕ!?! blink.gif
SepulTeraHead
Ти пък ако само за това ще ходиш... rolleyes.gif

Бандата си има и техни феноменални неща...
Shiva
Вече си представям децата,ревящи и въргалящи се,които квичат само на припева на Davidian и на останалите 2-3 песни които знаят (на The Blood,The Sweat,The Tears вече трябва да има прападнали и изнесени).Бих отишла заради Калибан,но едва ли ще го направя...
п.п.Как може да няма From This Day?? blink.gif biggrin.gif Наистина няма на какво да припяваме...
Drummer
Еб@си.
К'ви са тия песни бе?!
Къде е Elegy, Left Unfinished, Crashing Around You, Supercharger, Bite the Bullet, All in your head, Only the names?!?!?!?!?!?111111?!!!??!?!?/!!/1?@#!@?$!@?$!@$?!@?$!@$ thumbdown.gif
Ама, както и да е. Имаме билети, че се 'оди. headbang[1].gif
Lethe
The Blood, The Sweat, The Tears


eto tova e edinstvenata im pesen ,koqto sym slu6ala
no pyk zaradi neq bih oti6la i na koncert
smile.gif
Shiva
Да,това оставаше,целия Supercharger да издрънкат.. puke.gif
SepulTeraHead
Цитат(Drummer @ Nov 30 2004, 11:40 PM)
Еб@си.
К'ви са тия песни бе?!
Къде е Elegy, Left Unfinished, Crashing Around You, Supercharger, Bite the Bullet, All in your head, Only the names?!?!?!?!?!?111111?!!!??!?!?/!!/1?@#!@?$!@?$!@$?!@?$!@$  thumbdown.gif
Ама, както и да е. Имаме билети, че се 'оди. headbang[1].gif

Освен Left Unfinished, това са все песни които никога не са свирили, или са отвратителни просто.
Ти си слушал само TTAOE и Supercharger, нали? И то не целите.
Drummer
Цитат(SepulTeraHead @ Nov 30 2004, 11:15 PM)
Освен Left Unfinished, това са все песни които никога не са свирили, или са отвратителни просто.
Ти си слушал само TTAOE и Supercharger, нали? И то не целите.

Нещо такова. И другите им албуми съм ги слушал, но за мен това е вече съвсем друга музика. Доста по-тежки ми се струват. И Bite the Bullet и Elegy да са скапани, айде сега... т'ва са едни от най-слушаните песни барабар с Imperium.
http://www.audioscrobbler.com/music/Machine+Head

Btw, какво й е на Supercharger? Песента цепи. headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат(Drummer @ Dec 1 2004, 02:44 PM)
Btw, какво й е на Supercharger? Песента цепи. headbang[1].gif

Той имаше предвид албума, струва ми се... А като оставим настрана, че е най-слабият на Machine Head, нищо му няма. wink.gif
Drummer
Ех, явно аз не разбирам. Ще се постарая да ги чуя отново и другите албуми. smile.gif
SepulTeraHead
Ебати безумната класация. Най-отгоре са песни от последния албум само. АХАХАХХАХ!!!!!!!! Залагам левия си ташак, че за 10 години Davidian е много по-слушана от Imperium. Не че последната е лоша, но се сещаш накъде бия, предполагам. Enter The Phoenix по-слушана от Blood Of The Zodiac...... get out!
Elegy ми е една от любимите от последния албум. Bite The Bullet e OK, но имат 786234656123476324 по-подходящи песни.
All In Your Head - ROTFLMFAO!!!!
Supercharger - puke.gif
Новите албуми по-тежки? Смисъл - Supercharger, по-тежък от нещо!?!??!?! WTF!?!?!?!
Nightmare
Който и от двата setlist-a да изпълнят аз ще съм си повече от доволна!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
От сега започвам да се калявам, за да издържа до края на НАЙ-ВЕЛИКОТО СЪБИТИЕ НА ГОДИНАТА.
SepulTeraHead
5 Дни!
SepulTeraHead
набарах един мноо як буутлег:
Lille, France - 25.11.03
Тука ги има кавърите на Creeping Death и Number Of The Beast за сваляне.
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
ThrashIsNotDead
4 дни!

"леле майко мило кво ше става след 4 дни ... ще има срутена зала ! "
SepulTeraHead
3 ДНИ!!!!
falio`
2 dni 16 4asa i 12 min i 45365 sec i 548594359634769856349534535 gkaeg
SepulTeraHead
headbang[1].gif Аз ще се срещна с тях. АХАХХАХАХА! icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 9 2004, 09:37 AM)
headbang[1].gif Аз ще се срещна с тях. АХАХХАХАХА! icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Честито, Стефане, заслужаваш го, приятелю... icon_headbang[1].gif smile.gif
Beerzebub
ШАСТИТКА и от мен... Представям си какво е... любима банда... Звучи добре biggrin.gif .
icon_headbang[1].gif headbang[1].gif
SepulTeraHead
1 ДЕН!!!!
Drummer
OMG< ! DEN< POLUCHAVAM OGRAZUM!!!!!!!!!111111
Яко се наслушах и на другите албуми и се оказаха ебати яките. АААААААААААУУУУУУУУУУУУУУУ. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Drummer
О, you guys, току-що ми пристигна тениската с FUCT-а като на Robb! Кой ще е най-големия гъзар на концерта, а?! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
тая теника убер-много ме нервеше. Добре, че му я откраднаха. Ахахахахха!

УТРЕ ЩЕ СЕ СЦЕПИИИИИИМ!!!!!!!!
Drummer
Хахаха, верно ли са я откраднали, що?!
Тогава ще дойда с тази на басиста, WEST COAST CHOPPERS MADA FAKA. headbang[1].gif
SepulTeraHead
\m/ ДНЕС Е ДЕНЯТ!!!!!!! \m/

Цяла дутрин гледах Dynamo 94, Rock AM Ring 04, Всички клипове... ААААААААААааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!
Нямам търпение.... icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Drummer
Дам, само да се разкарат тия Godforbid и Caliban и ще убиеме тъплата.
Между другото, ще искат ли лични карти на входа?
SepulTeraHead
Пич, убий се преди да кажеш нещо лошо за God Forbid отново! Сериозно! Това че не си ги слушал, не означава, че са гадна банда. Бих отишъл на концерт и само заради тях!
Drummer
Е, на мен не ми харесват. Имам целия Gone Forver, ама нещо не ми хващат ухото..., макар че слушам яко KSE.
ThrashIsNotDead
5 ЧАСА!!!!!!!! \m/ \m/ \m/ \m/ \m/

razkapah se ot slushane ....
icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

Vsichkite grupi sa veliki ... shte se RAZBIEEEMMM headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif headbang[1].gif


5 ЧАСА!!!!!!!! \m/ \m/ \m/ \m/ \m/
alpha prime
няколко дена по късно ...
...най после отново имам глас
... беше ебати концерта
Drummer
icon_headbang[1].gif NAZDRAVE SOFIA icon_headbang[1].gif

Брутално беше, ако изключим шибаното озвучение.
abductor
Яко!!!
SepulTeraHead
Мнението ми:

Sw1tched
http://victor.ludost.net/photos/concerts/machine_head/
^qki snimki ot koncerta
SepulTeraHead
Има и по-яки biggrin.gif
Тази например
alpha prime
harabiq sa qki icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Еби му майката и концерт! Просто нямам думи чесно. Общо взето ще преразкажа това ковето вече писах на The Frontlines, а сериозния журналистически репортаж, ала Ицо, ще го оставя за после:

Първо: хдуиьцл каопи 76жфФХГАХЙКЛ ХЙЕГФГ!!!!!!11111........ такаааа


Срещата с феновете - hmm.gif Наблъскаха ни за 5 минути точно дето не стигнаха нито за афтографи, нито за разговори, нито за снимки... почти де. Phil се накефи като извадих диска на Vio-Lence. Поговорих с Adam... забавен гад! Ахахахх! Успях да се снимам с Robb:

За качеството трябва да благодарите на SOD. tongue.gif както и да е... на avtora.com има и една по-добра smile.gif Яко беше все пак. Фактът, че успях да стисна ръцете на идолите си, ми е достатъчен.

Следваше киснене пред залата, докато дойдат всички чиито билети бяха в мен.... Влезнахме вътре. Лафчета, хахо-хихо, бира и към 19:30 концерта започна с Caliban

Caliban - Тва го казах на всички и пак ще го кажа - як джангър са, да. Ама са хипер хаотичен и неорганизиран джангър. God Forbid направо изметоха пода с тях. Както и да е, последното парче на Caliban беше някво бързо и ме накефи.

God Forbid - Убийци! icon_headbang[1].gif Забиха предимно парчета от Gone Forever. Force fed, Precious Lie, Gone Forever, Judge The Blood... специално на Washed-Out World щях да полудея от кеф. Тази група бих отишъл да я гледам и ако са хедлайнъри. Точка.

......... пикане, говорене.... до 9:30

MACHINE FUCKIN' HEAD - Още от първите акорди на Imperium ме обзе едно такова усещане, дето не може да се обясни с думи, освен с "еби му майката!". Гледах нагоре и не можех да повчрвам, че това наистина се случва. ВЕЛИКО БЕШЕ... После нормалното - "Ей ей ей ей ей..." о отиваш да си трошиш главата. Солиден мошпит! Толкова много хора, че не можеш да се засилиш да удариш никого. Особено отначало когато сички са свежи и се блъскат напред. Последва Seasons Wither, която, изненадващо, всички знаеха. Абе всъшност сета беше същия като тия дето поствах преди тва. Няма смисъл да изброявам. Страшен сетлист! Балансиран и без никакви глупости(From This Day puke.gif ). Всички песни режеха глави наред просто. The Burning Red беше идеалната почивка, Descend Teh Shades Of Night също. Последната беше посветена на Dimebag Darrel. Machine Head всъшност и на срещата с феновете изглеждаха, някак си сдухани, от смъртта на Dime... R.I.P. Тоя концерт... тази банда... усещането беше неповторимо. Не е като да си мислиш "Хммм тая част от Downstroy мяза на Machine Head.... евала Max, евала Soulfly!!!!1" или пък "Ебати якото... Suffer H избичиха Davidian!!!"... мнее това си бяха самите Machine Head, със самите песни и направо ебаха майката на всичко живо, умрело и кво ли не... Нека да направя едно сравнение: когато бях на 12, 1998ма Metallica ми бяха любимата банда, абсолютно. На концерта в Пловдив, обаче, не се накефих колкото тази събота. Едно си е да те тероризират с песни от Load и Re-Load, и да отказват упорито да избичат Blackned, или поне нещо от Justice освен One......... Съъъъвсем друго е Machine Head да ти режат главата с любима песен, след любима песен. И Ten Ton Hammer, и Old, Davidian, и Days Turn Blue To Grey, и In The Presence Of My Enemies, и Block ...... и всичко ебати. Всичко си беше на шибаното място. Кавърите пък съвсем. Creeping Death(ИЦОООООООООО!!!!!!!!!!), Trritory и началото на The Trooper... Велико! Всичко. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
ThrashIsNotDead
Ето това е концерт! Ето това е публика! Ето това е бъдещето!
браво!!!
Drummer
Дам, мое а сме малко, ама фенщината ни компенсира това. headbang[1].gif
Като почна Imperium имах чувството, че ще умра по едно време. Идеше ми да си скъскам дрехите и да извикам нещо "е2о8фх42п9фг2 ф2пу4бф". Баси, още не мога да повярвам, че това се случи.


P.S. Иначе някой да се е прибирал бос, защото поне 2 кеца изядох по глава по едно време. icon_headbang[1].gif
Nightmare
Цитат(Drummer @ Dec 13 2004, 05:53 PM)
P.S. Иначе някой да се е прибирал бос, защото поне 2 кеца изядох по глава по едно време. icon_headbang[1].gif

Аз най-вече лакти и ... много коса tongue.gif

Още не мога да се отърся от онова чувство, което направо ме изкарваше на горния свят от радост и адреналин ... Fucking amazing, както се изрази Флин ...
Страхотни бяхте всички! Всички хора в залата, изпълнихте ми душата, на където се обърнех виждах все фигури с наркотичен поглед и в бясно движение!!! Браво!!! drinks_drunk.gif
giggle
Tova mi be6e purviq takuv koncert i...ostanah s ebati qkite vpe4atleniq,BE6E STRAHOTNO ot vsi4ko vidqh i ot vsi4ko ostanah dovolna....
za Caliban i God Forbid bqh 4uvala malko tehni pesni no God Forbid opredeleno 6te gi zapomnq s fakta 4e me izkefiha mnogo...
Machine head ne moga da povqrvam kolko bezproblemno mi na vsi4ko i prosto strahotno!!!! i daje ojivqh sled pogoto ,10x bobi wub.gif
prosto ...i v nai beglite mi predstavi ne misleh 4e vsi4ko 6te e TOLKOVA qko....
Drummer
Между другото, загрявките, които ги пускаха преди да излезнат Caliban на кой бяха, нещо линкчета, ако може. icon_headbang[1].gif
Sw1tched
Това което чух беше Unearth , Lamb Of God ,а точно преди MH бяха Chimaira icon_headbang[1].gif
виж http://seasonswither.data.bg примерно
SepulTeraHead
Пуснаха и rEVOLVEr на Thе Haunted, между едни от групите... Май преди God Forbid....
Nightmare
Цитат(SepulTeraHead @ Dec 14 2004, 05:31 PM)
Пуснаха и rEVOLVEr на Thе Haunted, между едни от групите... Май преди God Forbid....

Вярно! Добре си куфях на това. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.